Ріласт

На сайті немає в наявності товарів з торговою назвою «Ріласт»

Ріласт – антинеопластичний засіб. Моноклональні антитіла. Код АТХ L01X С02.

Показання до застосування

Ріласт 500 показаний для лікування дорослих у таких випадках:

Неходжкінські лімфоми (НХЛ).

Хронічний лімфоцитарний лейкоз (ХЛЛ).

Ревматоїдний артрит.

Гранулематоз з поліангіїтом і мікроскопічний поліангіїт.

Протипоказання

Гіперчутливість до діючої речовини або до мишачих білків чи до будь-якої іншої допоміжної речовини.

Активні тяжкі інфекції.

Виражений імунодефіцит.

 

Тяжка серцева недостатність (IV функціональний клас за класифікацією Нью-Йоркської асоціації кардіологів [NYHA]) або тяжкі декомпенсовані захворювання серця.

Побічні реакції

Найчастішими серйозними побічними реакціями були: 

  • реакції, пов’язані з інфузією (у тому числі синдром вивільнення цитокінів, синдром лізису пухлини);
  • інфекції;
  • явища з боку серцево-судинної системи.

Особливості застосування

Застосування у період вагітності або годування груддю

Застосування протизаплідних засобів чоловіками та жінками

Зважаючи на тривалий час затримки ритуксимабу в організмі пацієнтів з В-клітинним виснаженням, жінки репродуктивного віку повинні застосовувати ефективні методи контрацепції під час лікування та впродовж 12 місяців після закінчення терапії ритуксимабом.

Вагітність

Відомо, що імуноглобуліни IgG проникають через плацентарний бар’єр. Рівень В-лімфоцитів у новонароджених, матері яких отримували лікування ритуксимабом, не вивчався в клінічних дослідженнях. Достатні та належним чином контрольовані дані з досліджень за участю вагітних жінок відсутні, хоча надходили повідомлення про минуще виснаження пулу В-клітин та лімфопенію у деяких немовлят, матері яких отримували ритуксимаб під час вагітності. Подібні ефекти спостерігались у дослідженнях на тваринах. Тому препарат ритуксимаб не слід призначати вагітним жінкам, якщо тільки можлива користь терапії не перевищує потенційний ризик для плода.

Годування груддю.

Імуноглобуліни класу IgG, що циркулюють у крові матері, потрапляють у грудне молоко, і ритуксимаб визначали в низьких концентраціях в грудному молоці жінок. З огляду на невизначеність клінічного значення цього явища для немовлят жінкам не слід годувати груддю в період лікування та протягом 12 місяців після закінчення лікування ритуксимабом.

Фертильність.

У дослідженнях на тваринах не виявлено шкідливого впливу ритуксимабу на репродуктивні органи.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Дослідження впливу ритуксимабу на здатність керувати автомобілем чи іншими механізмами не проводилися. Фармакологічні особливості та профіль побічних реакцій, зареєстрованих на сьогодні, вказують на те, що ритуксимаб не впливатиме або чинитиме незначний вплив на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами.

Умови зберігання

Зберігати при температурі від 2 до 8 °С в зовнішній картонній упаковці з метою захисту від світла. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Приготований розчин стабільний впродовж 24 годин при температурі 2–8 °C і далі впродовж 12 годин при кімнатній температурі.

Зверніть увагу!

Опис препарату Ріласт на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Промокод скопійовано!
Завантаження
Напишіть нам, ми онлайн!