Шановний клієнт! Ви переглядаєте сайт українською мовою.

Оберіть мову, якою вам зручно користуватись.

Ви завжди можете змінити мову, скориставшися перемикачем в шапці сайту.

Акції та знижки Показати всі

Обрані товари
Shop in Shop. Спеціалізовані відділи брендових товарів Показати всі

"АПТЕЧНА МЕРЕЖА 9-1-1" - НАМ ДОВІРЯЮТЬ НАЙЦІННІШЕ - СВОЄ ЗДОРОВ'Я!

 

Аптечна мережа 9-1-1 - це компанія, що динамічно розвивається та налічує понад 800 аптек. Заснована в 1996 році, наша мережа є одним з провідних роздрібних операторів фармацевтичного ринку України. За тривалий період компанія зарекомендувала себе як високонадійного, стабільного і відповідального партнера для своїх контрагентів.

Відмінною рисою нашої мережі можна назвати наявність найширшого асортименту лікарських засобів, лікувальної косметики, косметичних, діагностичних приладів, ортопедичних товарів, а також велику кількість товарів, спрямованих на підтримку краси і здоров'я всіх членів сім'ї.

Низькі ціни, спеціальні акції та дисконтна система роблять наші аптеки доступними абсолютно для кожного!

Цілодобовий режим роботи в більшості наших аптеках дозволяє робити покупки в будь-який час доби.

Фармацевтів компанії відрізняє професіоналізм і компетентність, у нас ви завжди можете звернутися за консультацією до кваліфікованого фахівця. У наших аптеках Ви зустрінете самих ввічливих і грамотних провізорів.

 

Наша компанія піклується про професійний і кар'єрний ріст своїх фахівців. Багато хто з провізорів, які ще не працювали перед тим в жодній з аптек, та прийшли до нас відразу після закінчення ВНЗ, підвищили свою кваліфікацію і досягли кар'єрного росту в нашій мережі.

Основними принципами нашої роботи є надійність, професіоналізм, гарантія якості лікарських засобів і всієї продукції, ввічливе і швидке обслуговування, конкурентні ціни.

"Аптечна мережа 9-1-1" гарантує справжність і якість всіх реалізованих ліків і парафармації. Вся продукція, що поставляється, сертифікована, має реєстрацію МОЗ України, строго дотримуються терміни реалізації та умови зберігання ліків.

Торгові зали наших аптек досить просторі, оформлені в приємній колірній гамі. Можливість присісти і відпочити прямо в залі порадує літніх відвідувачів.

Організовано і ефективно працює довідкова служба нашої мережі - зручна інформаційна форма обслуговування, що дозволяє отримати всю необхідну Вам інформацію.

Нагороди та сертифікати Показати всі

Промокод скопійовано!
Завантаження
Напишіть нам, ми онлайн!