Редакційна політика і політика щодо змісту

Редакційна політика

Місія apteka911.ua - бути найнадійнішим джерелом інформації про ліки та товари в Україні. Ми досягаємо цього, надаючи об'єктивну, повну та актуальну інформацію в ясному і короткому форматі як для споживачів, так і для фахівців в області охорони здоров'я.

Розробники та адміністратори сайту apteka911.ua прагнуть надати відвідувачам інтуїтивно зрозумілий і зручний веб-сайт, на якому легко орієнтуватися і який забезпечує швидкий доступ до широкого спектру наявних у нас баз даних про ліки і пов'язаної з ними інформацією. У разі виникнення складнощів з навігацією, просимо повідомити нам на пошту apteka911@apteka911.com.ua. Ми розглядаємо всі коментарі про дизайн сайту і зручність навігації на щотижневих нарадах.

Інформація, доступна на веб-сайті apteka911.ua, відображається відповідно до низки ліцензійних угод з різними видавцями. У своїй базі даних про ліки ми покладаємося на солідну репутацію наших джерел: 

Редакційний процес перевірки

Редакційна група apteka911.ua регулярно перевіряє всю інформацію, надану різними довіреними партнерами по виданню медичних матеріалів, щоб гарантувати точність і актуальність змісту. Кожна стаття проходить рецензування як мінімум двома членами команди apteka911.ua. Ім'я відповідального, який перевіряв текст, можна знайти внизу кожного документа.

Редакція

Редакційна група apteka911.ua складається з кваліфікованих фармацевтів і цензорів. Наші редактори постійно прагнуть поліпшити якість і зручність використання веб-сайту.

Особливі можливості

Сайт apteka911.ua пропонує зручні сервіси:

 • Ваша аптека
  Даний сервіс надає можливість вибрати аптеку і при перегляді товарів відразу розуміти їх наявність в цій аптеці.
 • Телемедицина
  ТОВ «Український центр телемедицини» - це команда сімейних лікарів і лікарів-терапевтів, метою діяльності яких є надання пацієнтам необхідної первинної медичної допомоги онлайн. Ви можете звернутися до фахівця і отримати пораду щодо турбуючого симптому не виходячи з дому.
 • Замовлення по фото рецепту або товару
  Цей сервіс дозволяє полегшити нашим клієнтам замовлення за рецептом, який написаний нерозбірливо або по фото товару.
 • Доступні ліки
  У квітні 2017 уряд розпочав програму "Доступні ліки". Пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою, діабетом та психічними розладами можуть отримати ліки безкоштовно або з незначною доплатою. Список препаратів, доступних за програмою "Доступні ліки" - https://moz.gov.ua/dostupni-liki.

Новини та блог

В цьому розділі представлені останні новини охорони здоров'я, націлені на споживачів, а також різні клінічні і галузеві новини, націлені на медичних працівників, пов'язані з розробкою, ефективністю і безпекою рецептурних і безрецептурних ліків і добавок.

Помилки та упущення

apteka911.ua визнає, що іноді в інформації про ліки або про товари можуть мати місце помилки і неточності.Оскільки наша місія - надавати найбільш точну та актуальну інформацію про ліки в Інтернеті, ми просимо наших відвідувачів негайно попереджати нас про будь-які помилки в змісті, включаючи невірні або ті, які вводять в оману заяви, зв'язавшись з нами по пошті apteka911@apteka911.com.ua. Ми прагнемо виправити помилки змісту сайту протягом 48 годин.

Промокод скопійовано!
Завантаження