Залишити відгук

Захисний код
Невірно зазначений код

Марина 30 вересня 2023
Большое спасибо работникам Аптеки 911.Быстрая доставка,всё в наличии.
Аптека 9-1-1 Доброго дня, Марина. Дякуємо за відгук. Бажаємо Вам та Вашим близьким міцного здоров'я!
Юлія 28 вересня 2023
Дуже гарний сайт, практично завжди є все, що потрібно в наявності. Замовлення роблю не вперше завжди все чудово, але сьогодні отримала своє замовлення і однієї позиції, нажаль, не виявилось. По чеку 2 упаковки віброцилу, а в посилці лише одна. Віброцил коштує невеликі гроші, але якийсь неприємний осад від цього залишився.
Аптека 9-1-1 Доброго дня, Юлія. Дякуємо за відгук. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом для вирішення даного питання. Приносимо Вам вибачення за доставлені незручності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Гурт Світлана Миколаївна 28 вересня 2023
Виношу велику подяку працівникам Аптеки 911 яка знаходиться за адресою м. Харків Привокзальна Площа 2 за їхню працю , за професійне уміння, за віччливість до покупця, за комунікабельність.Побільше б таких працівників.І всіх запрошую в цю ТТ за надібністю Величезне дякую.
Ставлю 5/5.
Аптека 9-1-1 Доброго дня, Світлана Миколаївна. Дякуємо Вам, що Ви не пошкодували часу написати нам! Бажаємо Вам і Вашим близьким міцного здоров'я
Сергій 27 вересня 2023
Вітаю. Чудовий сайт у вас.
Аптека 9-1-1 Доброго дня, Сергій. Дякуємо за відгук. Бажаємо Вам та Вашим близьким міцного здоров'я!
Татьяна 26 вересня 2023
Хочу висловити подяку за привітний персонал за адресою вул.Ольжича 8.
Висококваліфікований фармацевт Анна ,завжди допоможе , уважлива та ввічлива до клієнтів , особливо до діток , які приходять з батьками . Дякуємо!
Аптека 9-1-1 Доброго дня, Тетяна. Дякуємо Вам, що Ви не пошкодували часу написати нам! Бажаємо Вам і Вашим близьким міцного здоров'я
Андрій 25 вересня 2023
Вчора купував ліки за рецептом в вашій аптеці, яка знаходиться в ТЦ Дафі місто Дніпро. Обслуговування на вищому рівні. Зустріли щиро з посмішкою, швидко допомогли з рецептом пояснюю умови отримання ліків. Я в захваті
Аптека 9-1-1 Доброго дня, Андрій. Дякуємо за відгук. Бажаємо Вам та Вашим близьким міцного здоров'я!
Дяченко Сергей 24 вересня 2023
Вы видимо что-то сделали с сайтом? никаких улучшений я не заметил, но все стало даже на большом планшете очень мелким и неудобным.
Аптека 9-1-1 Доброго дня, Сергій. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом для вирішення даного питання. Приносимо Вам вибачення за доставлені незручності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Євгеній 23 вересня 2023
Дуже вражений привітністью та допомогую працівників аптеки 911 в смт Цебрикове. Інформативні вітрини, чистота у приміщенні залишають приємні враження про заклад.
Аптека 9-1-1 Доброго дня, Євгеній. Дякуємо за відгук. Бажаємо Вам та Вашим близьким міцного здоров'я!
Дарина 19 вересня 2023
Доброго вечора. Ваша аптека супер. Дуже вдячна вам за швидку доставку та якість ліків. Я не раз у вас замовляю лікі усе бездоганно. Успіху вам в роботі. І ще раз дякую вам за швидку доставку.
Аптека 9-1-1 Доброго дня, Дарина. Дякуємо Вам, що Ви не пошкодували часу написати нам! Бажаємо Вам і Вашим близьким міцного здоров'я
Марина 16 вересня 2023
Все чудово. Дуже привітно .
Аптека 9-1-1 Доброго дня, Марина. Дякуємо за відгук. Бажаємо Вам та Вашим близьким міцного здоров'я!
Промокод скопійовано!
Завантаження