Маркетингова політика

Електронна медична інформаційна система Аптека 9-1-1 забезпечує оперативний пошук, замовлення ліків і товарів з різних категорій у аптечних закладів-партнерів з максимальною вигодою по ціні та часу.

Для цього ми використовуємо різні інформаційні інструменти:

  • сторінки акцій, що містять вигідні пропозиції на ліки і товари різних категорій.
  • новинні стрічки і блог, які були створені при підтримці досвідчених лікарів і фармацевтів
  • сторінки, на яких об'єднані товари одного бренду c додаткової навігацією і описами, наданими виробниками таких товарів (shop in shop)
  • рекламні банери з анонсами акцій, новин, shop in shop

До кожної розміщеної на сайті сторінці ми ставимося з великою відповідальністю, тому публікуємо рекламу тільки перевірених, якісних і ліцензованих ліків і товарів.

Наші внутрішні правила і принципи ніколи не дозволяють нам втратити в репутації на догоду фінансового збагачення. З цієї причини ми не публікуємо рекламу тих ліків і товарів, які можуть хоч чимось нашкодити або є необґрунтовано коштовними. 

Рекламна політика

Наша рекламна політика підпорядковується чітким правилам:

Фільтрація рекламного контента

Ми розміщуємо тільки ту рекламу, що не суперечить нормам моралі, здорового глузду і не несе потенційну шкоду. 

Реклама лікарських засобів в Україні дозволена тільки для певного переліку медикаментів і товарів медичного призначення, який схвалений і підтверджений Міністерством охорони здоров'я України і Державним реєстром лікарських засобів України. Наші рекламні оголошення не пов'язані з алкоголем, порнографією, тютюном, імітацією новин або надзвичайної ситуації. Ми не дозволяємо ніякої дискримінації або інших образ

Перевірка рекламних оголошень

Ми залишаємо за собою право відхилити, скасувати або видалити будь-яку рекламу в будь-який час і з будь-якої причини, яку вважатимемо досить вагомою для подібної дії. Однією з причин для видалення реклами може стати скарга на оголошення, потенційний ризик можливої шкоди, відсутність явної користі.

Ми негайно повідомимо рекламодавця про відхилення, скасування або видаленні будь-якого оголошення разом з поясненням. 

Зверніть увагу

Інформація про медикаменти, товари і послуги надана виключно з ознайомчою метою і не повинна бути використана як інструкція до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози і способи його застосування.

Електронна медична інформаційна система Аптека 9-1-1 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеній на сайті apteka911.ua.

Промокод скопійовано!
Завантаження