Есмін

На сайті немає в наявності товарів з торговою назвою «Есмін»

Есмін –полімікроелементний препарат. Містить есенціальні (життєво необхідні) мікроелементи: залізо, мідь, цинк, кобальт, марганець, хром, ванадій, молібден, селен у вигляді комплексних сполук та простих солей.

Показання для застосування

Надмірне випадіння волосся, порушення ростуі відновлення волосся різноманітної етіології, для зміцнення тонкого і ламкого волосся, порушення росту і структури нігтів.

Порушення гемопоезу різного генезу: залізо дефіцитна, гіпопластична, гемолітична анемії тощо; крововтрати, спричинені хірургічним втручанням, травмами; хронічні крововтрати (геморой, сильні або тривалі місячні тощо); анемічний синдром при дисемінованих захворюваннях сполучної тканини (ДЗСТ).

Підвищена втрата мікроелементів, спричинена блюванням, діареєю, посиленим потовиділенням; порушення процесів засвоєння їжі (захворювання ШКТ, люди похилого віку, паління, зловживання алкоголем), нерегулярне та одноманітне харчування, дотримання редукційних дієт (при ожирінні, цукровому діабеті таін.); опікова хвороба, гіпохлоргідрія, гемодіаліз.

Есмін® застосовують у схемах лікування онкозахворювань, хіміо- і променевої терапії для зниження побічних ефектів; у комплексній терапії хронічних захворювань для підвищення опірності організму.

Препарат застосовують при підвищеній потребі в мікроелементах: стрес, проживання на екологічно забруднених територіях, при активних заняттях спортом, у період інтенсивного росту і статевого дозрівання, при підвищених фізичних навантаженнях.

Побічна дія

При дотриманні рекомендованого режиму дозування побічні ефекти не спостерігалися. На фоні прийому Есміну® можливе забарвлення випорожнень у чорний колір, що має тимчасовий характер і зникає при зниженні дози чи припиненні прийому препарату.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату, захворювання, що супроводжуються надлишковим накопиченням мікроелементів в організмі – хвороба Вільсона, гемохроматоз, таласемія, сидеробластична анемія, хронічний гемоліз; випадіння волосся, що спричинене гормональними порушеннями, бактеріальне та грибкове ураження нігтів.

Особливості застосування

Есмін доцільно застосовувати з вітамінами і полівітамінними комплексами, не рекомендується застосовувати з препаратами, що містять мікроелементи.

У зв’язку з обмеженою на сьогодні інформацією препарат не рекомендують призначати в періоди вагітності і лактації, а також дітям до 12 років.

З обережністю слід застосовувати препарат пацієнтам з вираженими порушеннями функції печінки, нирок, шлунково-кишкового тракту, особам, що страждають на гемоглобінопатію. Не слід поєднувати прийом препарату внутрішньо з ін’єкційним введенням мікроелементів, з повторними переливаннями крові.

Терапія Есміном® повинна проводитись під контролем показників крові (сироваткового заліза, гемоглобіну та ін.).

Передозування

У великих дозах препарат може чинити подразнювальну дію на слизову оболонку шлунка, спричиняти нудоту і блювання. При передозуванні необхідно припинити прийом препарату, випити молоко чи сире яйце, дати хворому активоване вугілля чи інші адсорбенти і звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Взаємодія Есміну® з іншими лікарськими засобами не описана.

Есмін® може застосовуватися в комплексній терапії з іншими препаратами для лікування основного захворювання (спазмолітики, гіпотензивні, заспокійливі, протизапальні і гепатопротекторні засоби, антибіотики, бронхолітики та ін.).

Умови зберігання

В сухому, захищеному від світла місці при кімнатній температурі від 15 до 25 º С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Зверніть увагу!

Опис препарату Есмін на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Промокод скопійовано!
Завантаження
Напишіть нам, ми онлайн!