Банер в категорію Мега набір -квітень

Сінумакс

Товарів: 3
Сортування:  
Вид:  

Призначають для лікування

Гайморит

З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 21.04.2024

Склад і форма випуску

Склад

діюча речовина: оксиметазоліну гідрохлорид

100 г препарату містять оксиметазоліну гідрохлориду в перерахунку на 100% речовину 0,05 г

Допоміжні речовини: бензалконію хлорид, поліетиленгліколь, трилон Б, пропіленгліколь, повідон, натрію фосфат додекагідрат, калію дигідрофосфат, вода очищена.

Форма випуску

Спрей назальний, дозований. Розпорошується у вигляді аерозольного струменя, який є диспергованими в повітрі часточками рідини.

По 10 г у флаконі з розпилювачем. По 1 флакону в пачці.

Купити спрей Сінумакс можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю. Актуальна ціна на Сінумакс спрей вказана у каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Фармакологічна дія

Фармакотерапевтична група. Протинабрякові та інші препарати для місцевого застосування при захворюваннях порожнини носа. Симпатоміметики, прості препарати, оксиметазолін. Код ATX R01A A05.

Фармакодинаміка

Оксиметазоліну гідрохлорид є синтетичним адреномиметик. Стимулюючи α-адренорецептори судин, він сприяє вираженій і тривалій судинозвужувальну дію. Судинозвужувальний ефект проявляється зменшенням припливу крові, зниженням набряку слизових оболонок носа, придаткових пазух і євстахієвої труби, в результаті чого відновлюється носове дихання, яке було порушено при грипі, застудних і алергічних захворюваннях.

Локальне звуження судин слизових оболонок носа і придаткових пазух настає через 5-10 хвилин після впорскування препарату в порожнину носа. Протинабрякову дію триває до 12:00. Препарат має пом'якшувальну дію на роздратовану слизову оболонку носових ходів і захищає її від надмірного висушування.

Фармакокінетика

Період напіввиведення становить 5-8 годин. Виділяється в основному в незміненому вигляді з сечею та калом.

Показання до застосування

Симптоматичне лікування простудних захворювань, грипу, алергічних захворювань (сінна лихоманка), що супроводжується гострим ринітом, гайморитом, іншими синусити (фронтит, етмоїдит) лікування гострого середнього отиту.

Протипоказання

Підвищена чутливість до оксиметазоліну, інших адреноміметиків або до компонентів препарату, тяжкі форми артеріальної гіпертензії, виражений атеросклероз, гострі серцево-судинні захворювання або серцева астма, тахісистолічні порушення серцевого ритму, стенокардія, ниркова недостатність, виражена гіпертрофія передміхурової залози, феохромоцитома, метаболічні порушення (гіпертиреоз , цукровий діабет), атрофічний риніт, підвищений внутрішньоочний тиск, особливо при закритокутовій глаукомі, після трансфеноїдальна й гіпофізектоміі чи іншого хірургічного втручання з відкриванням твердої мозкової оболонки; запалення або пошкодження шкіри навколоносових ходів або слизової оболонки носа, застосування препаратів, що сприяють підвищенню артеріального тиску.

Спосіб застосування та дози

Дорослим і дітям старше 12 років зробити по 2 впорскування, дітям від 6 років до 12 років - по 1 впорскуванню в кожну ніздрю. Флакон слід тримати вертикально. Повторювати упорскування слід не раніше ніж через 12.00.

Тривалість лікування - не більше 3 днів. Можливо тривале застосування до 7-10 днів по 2 впорскування в добу під контролем лікаря.

Передозування

При місцевому застосуванні звичайно не виникають побічні системні реакції.

Симптоми передозування Оксиметазоліну різні. Виділяють стадії гіперреактивності та гальмування. Стимуляція центральної нервової системи клінічно проявляється у вигляді відчуття страху, збудження, галюцинацій, судом.

Симптомами передозування середнього або важкого ступеня є міоз (звуження зіниць), мідріаз (розширення зіниць), нудота, блювота, ціаноз, гарячка, пітливість, спазми, тахікардія, аритмія, зупинка серця, підвищення артеріального тиску, набряк легенів, задишка, фізичний дискомфорт.

Пригнічення функцій центральної нервової системи клінічно проявляється у вигляді сонливості, зниженням температури тіла, брадикардії, гіпотензії, колапсу, шоку, дихальних розладів і зупинки дихання, втрати свідомості, коми.

До клінічних проявів передозування у дітей відносяться симптоми з боку центральної нервової системи (ЦНС): судоми та кома, галюцинації, брадикардія, апное, гіпертензія, змінюється гіпотензії.

Невідкладна допомога. У разі підозрюваного передозування Оксиметазоліну необхідна термінова госпіталізація до відділень інтенсивної терапії. Призначати активоване вугілля і проносні засоби. Обов'язковим є промивання шлунка. З метою зниження підвищеного артеріального тиску слід призначити α-адреноблокатори (фентоламін). Не слід приймати вазопресорні засоби. При необхідності показана протисудомна терапія. У важких випадках може виникнути необхідність інтубації та штучної вентиляції легенів.

Побічні дії

При частому і тривалому застосуванні можуть виникнути відчуття печіння, поколювання в носі, припливу крові до обличчя, чхання, сухість слизової оболонки. Рідко - після того, як ефект від застосування препарату закінчиться - відчуття сильної закладеності носа (реактивна гіперемія). Тривале безперервне застосування судинозвужувальних препаратів може призвести до тахіфілаксії або розвитку медикаментозного риніту. Загалом важких побічних ефектів не очікується.

З боку серцево-судинної системи. Дуже рідко можлива тахікардія, серцебиття, підвищення артеріального тиску, болі в серці.

З боку органів зору. Рідко може спостерігатися подразнення, дискомфорт або почервоніння очей, затуманення зору.

З боку шлунково-кишкового тракту. Рідко може спостерігатися нудота.

З боку імунної системи. У рідкісних випадках можливі реакції гіперчутливості, включаючи висипання, свербіж, набряк Квінке.

Дихальні торакальні та середостінні розлади. Рідко може спостерігатися дискомфорт або роздратування в носі, роті та горлі, а також носові кровотечі.

З боку нервової системи. Занепокоєння, нервозність, тривожність, безсоння, сонливість, тремор, галюцинації (особливо у дітей), підвищена стомлюваність, головний біль, запаморочення.

З боку шкіри та підшкірних тканин. Висипання.

Порушення з боку скелетно-м'язових і сполучних тканин. Судоми (особливо у дітей).

Загальні розлади. Слабкість.

Особливі вказівки

При упорскуванні в порожнину носа не закидати голову і не перевертати флакон. Не рекомендується користуватися одним флаконом кільком особам, щоб уникнути поширення інфекції. Зберігання набряку носових ходів після третьої доби застосування може свідчити про наявність викривлення носової перегородки, гнійного гаймориту, аденоїдів, алергічного риніту, стійкої бактеріальної інфекції або інших нерозпізнаних захворювань, що потребують консультації лікаря та спеціалізованої комплексної терапії.

Слід проконсультуватися з лікарем до початку застосування препарату у таких випадках: підвищений артеріальний тиск, серцево-судинні захворювання, порушення печінки або нирок, порфірія.

Застосування в період вагітності та годування груддю

Оксиметазолін не був пов'язаний з несприятливим завершенням вагітності. Слід з обережністю застосовувати пацієнтам з гіпертензією або ознаками зменшення кровопостачання плаценти. Часте або тривале застосування високих доз може призводити до зменшення плацентарного кровотоку. Жінкам в період вагітності застосування препарату можливо тільки в разі, якщо, на думку лікаря, користь від застосування для матері перевищує потенційний ризик для плода / дитини.

Невідомо, оксиметазолин проникає в грудне молоко. У зв'язку з відсутністю даних оксиметазолин не слід застосовувати в період годування груддю.

Діти

Не слід застосовувати дітям до 6 років.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Після тривалого застосування препарату в дозах, що перевищують рекомендовані, не можна виключити загальний вплив на серцево-судинну систему. У таких випадках здатність керувати транспортним засобом може погіршитися.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші форми взаємодії

При застосуванні інших лікарських засобів до початку лікування препаратом рекомендується звернутися до лікаря. Застосовувати препарат разом з іншими судинозвужувальними засобами (при будь-якому шляху введення останніх) або з іншими назальними деконгестантами, а також з трициклічними антидепресантами, мапротиліном, слід після консультації з лікарем, оскільки можливе підвищення артеріального тиску.

При одночасному застосуванні інгібіторів МАО і оксиметазоліну можливе підвищення артеріального тиску. Тому не слід застосовувати цей препарат одночасно або протягом 2 тижнів після припинення лікування інгібіторами МАО.

При одночасному застосуванні оксиметазоліну з трициклічними антидепресантами можливе підвищення артеріального тиску і аритмії.

Оксиметазолін може знижувати ефективність β-адреноблокаторів, метилдопи або інших антигіпертензивних препаратів.

При одночасному застосуванні симпатоміметиків і протипаркінсонічних засобів можлива адитивна токсичну дію на серцево-судинну систему.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °C в недоступному для дітей місці. Термін придатності - 2 роки.

Зверніть увагу!

Опис препарату Сінумакс на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Сінумакс: інструкції

Форма випуску: спрей назальний, дозований 0,05 %; по 10 г у флаконі з розпилювачем; по 1 флакону у пачці

Склад: 100 г препарату містять оксиметазоліну гідрохлориду у перерахуванні на 100 % речовину 0,05 г

Производитель: Україна

Форма випуску: спрей назальний, дозований 0,05 %; по 10 г у флаконі з розпилювачем; по 1 флакону у пачці

Склад: 100 г препарату містять оксиметазоліну гідрохлориду у перерахуванні на 100 % речовину 0,05 г

Производитель: Україна

Динаміка цін на "Сінумакс спрей назал. дозований 0,05% фл. 10г"

Сінумакс ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Сінумакс
Кількість препаратів у каталозі 3
Середня ціна препарату 166.67 грн.
Найдешевший препарат 155.00 грн.
Найдорожчий препарат 180.00 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження