СОЛПАДЕЇН®

Термін дії реєстраційного свідоцтва UA/4740/02/01 від 10.11.2016 до лікарського засобу СОЛПАДЕЇН® вже закінчився. Інструкція застаріла. Пропонуємо ознайомитися з діючою інструкцією для реєстраційного свідоцтва UA/4740/02/01.
Міжнародна непатентована назва Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
ATC-код N02BE51
Тип МНН Комбінований
Форма випуску капсули, по 12 капсул у блістері, по 1 блістеру у картонній коробці
Умови відпуску

за рецептом

Склад

1 капсула містить парацетамолу 500 мг, кофеїну 30 мг, кодеїну фосфату гемігідрату 8 мг

Фармакологічна група Аналгетики та антипіретики.
Заявник ГлаксоСмітКляйн Консьюмер Хелскер (ЮК) Трейдінг Лімітед
Велика Британія
980 Грейт Вест Роуд, Брентфорд, Міддлсекс, TW8 9GS, Велика Британiя
Виробник СмітКляйн Бічем С.А.
Іспанія
Вул. де Айавір, км 2.500, Алкала де Енарес 28806 (Мадрид), Іспанія
Реєстраційний номер UA/4740/02/01
Дата початку дії 10.11.2016
Дата закінчення строку дії 10.11.2021
Дострокове припинення Ні
Тип ЛЗ Звичайний
ЛЗ біологічного походження Ні
ЛЗ рослинного походження Так
ЛЗ-сирота Ні
Гомеопатичний ЛЗ Ні

Склад

діючі речовини: 1 капсула містить парацетамолу 500 мг, кофеїну 30 мг, кодеїну фосфату гемігідрату 8 мг;

допоміжні речовини: магнію стеарат, крохмаль кукурудзяний, титану діоксид (Е 171), желатин, еритрозин (Е 127), патентований синій V (Е 131), хіноліновий жовтий (Е 104), шелакова глазур 45 % (20 % етерифікована) в етанолі, заліза оксид чорний (Е 172), пропіленгліколь (Е 1520), амонію гідроксид 28 % (Е 527).

Лікарська форма

Капсули.

Основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули розміру «0» з випуклими полусферичними краями. Непрозора червона кришка і непрозорий білий корпус капсули з чорним написом Solpadeine, друкованим на обох половинах. Капсули містять білий гранульований порошок.

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Код АТХ N02B E51.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка

Парацетамол чинить знеболювальну і жарознижувальну дії внаслідок селективного пригнічення синтезу простагландинів у центральній нервовій системі (ЦНС). Кофеїн збільшує ефективність знеболювальної дії парацетамолу. Кодеїн є опіоїдним аналгетиком центральної дії. Після метаболізму печінковим ферментом CYP2D6 спричиняє знеболювальну та протикашльову дію.

Фармакокінетика

Парацетамол швидко всмоктується у шлунково-кишковому тракті (ШКТ) і надходить до тканин організму. Зв’язування з білками є мінімальним. Метаболізується в печінці та виводиться нирками переважно у вигляді метаболітів. Період напіввиведення з плазми крові становить приблизно 2,3 години.

Кофеїн швидко всмоктується у шлунково-кишковому тракті (ШКТ) та розповсюджується по організму. Майже повністю метаболізується у печінці, метаболіти виводяться нирками. Період напіввиведення з плазми крові становить приблизно 4,9 години.

Максимальна конентрація кодеїну у плазмі крові після перорального прийому досягається приблизно через 1 годину та становить 100-300 нг/мл при прийомі у терапевтичних дозах. Період напіввиведення з плазми крові становить приблизно 3-4 годин. Метаболізується печінковим ферментом CYP2D6 до морфіну і норкодеїну та інших метаболітів. Пацієнти, що є гетерозиготними по алелі CYP2D6*2А класифікуються як пацієнти з надшвидким метаболізмом кодеїну, у яких швидкість метаболізму кодеїну до морфіну є підвищеною, що може спричинити симптоми отруєння опіоїдами. Приблизно 86 % пероральної дози кодеїну та його метаболітів виділяється з сечею протягом 24 годин.

Комбінація діючих речовин у препараті не впливає не біодоступність парацетамолу.

Показання

Головний біль, мігрень, біль у спині, невралгія, біль у м’язах, суглобах, м’язово-скелетний біль, ішіас, зубний біль, біль після видалення зуба та зубних процедур, біль, пов’язаний із синуситами, біль у горлі, періодичний біль під час менструації, біль, асоційований з гарячкою.

Протипоказання

Підвищена чутливість до опіоїдних аналгетиків та до будь-якого з компонентів препарату. Надшвидкий метаболізм CYP2D6 підвищує ризик розвитку симптомів отруєння опіоїдами навіть при застосуванні препарату в дозах, що зазвичай рекомендуються. Загальними симптомами отруєння опіоїдами є сплутанність свідомості, сонливість, поверхневе дихання, звуження зіниць, нудота, блювання, констипація та відсутність апетиту. У тяжких випадках можуть розвиватися симптоми недостатності кровообігу та дихальної діяльності, що можуть загрожувати життю та у поодиноких випадах призводити до летальних випадків.

Тяжкі порушення функції печінки та/або нирок, бронхіальна астма, пригнічення дихання, травма голови, підвищений внутрішньочерепний тиск, період після операції на жовчовивідних шляхах, вроджена гіпербілірубінемія, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, алкоголізм, захворювання крові, виражена анемія, лейкопенія, стани підвищеного збудження; порушення сну; тяжка артеріальна гіпертензія; органічні захворювання серцево-судинної системи (у тому числі атеросклероз); декомпенсована серцева недостатність, порушення серцевої провідності, ішемічна хвороба серця, глаукома; епілепсія, гіпертиреоз, тяжкий атеросклероз, схильність до спазму судин, тромбоз, тромбофлебіт; гострий панкреатит; гіпертрофія міхурової залози; цукровий діабет. Протипоказано пацієнтам, які приймають трициклічні антидепресанти або бета-блокатори.

Одночасне застосування разом з інгібіторами моноаміноксидази (МАО) та протягом 2 тижнів після припинення застосування інгібіторів МАО.

Літній вік.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Спричинена вмістом парацетамолу: швидкість всмоктування парацетамолу може збільшуватися при одночасному застосуванні з метоклопрамідом та домперидоном і зменшуватись при застосуванні з холестираміном. Антикоагулянтний ефект варфарину та інших кумаринів може бути посилений тривалим регулярним застосуванням парацетамолу з підвищенням ризику кровотечі. Періодичний прийом не дає значного ефекту. Барбітурати зменшують жарознижувальний ефект парацетамолу. Антисудомні препарати (включаючи фенітоїн, барбітурати, карбамазепін), що стимулюють активність мікросомальних ферментів печінки, можуть посилювати токсичний вплив парацетамолу на печінку внаслідок підвищення ступеня перетворення препарату на гепатотоксичні метаболіти. Одночасне застосування високих доз парацетамолу з ізоніазидом підвищує ризик розвитку гепатотоксичного синдрому. Парацетамол знижує ефективність діуретиків. Не застосовувати одночасно з алкоголем.

Спричинена вмістом кодеїну: кодеїн може пригнічувати вплив метоклопраміду та домперидону на шлунково-кишкову перистальтику. Кодеїн посилює ефекти засобів, що пригнічують центральну нервову систему (включаючи алкоголь, анестетики, снодійні лікарські засоби, седативні препарати, трициклічні антидепресанти, фенотіазинові транквілізатори). Опіоїдні аналгетики можуть взаємодіяти з інгібіторами МАО, що може бути причиною виникнення серотонінового синдрому.

Спричинена вмістом кофеїну: кофеїн посилює ефект (покращує біодоступність) аналгетиків-антипіретиків, потенціює ефекти похідних ксантину, психостимулюючих засобів. Кофеїн знижує ефект опіоїдних аналгетиків, анксіолітиків, снодійних і седативних засобів, є антагоністом засобів для наркозу та інших препаратів, що пригнічують ЦНС, конкурентним антагоністом препаратів аденозину, АТФ. При одночасному застосуванні кофеїну з ерготаміном покращується всмоктування ерготаміну ШКТ, з тиреотропними засобами – підвищується тиреоїдний ефект. Кофеїн знижує концентрацію літію в крові.

Циметидин, гормональні контрацептиви, ізоніазид посилюють дію кофеїну.

Особливості застосування

Перед застосуванням препарату слід проконсультуватися з лікарем. Не перевищувати встановленої дози. У разі передозування слід негайно звернутися до лікаря.

Препарат містить парацетамол. Не слід застосовувати одночасно інші препарати, що містять парацетамол або кодеїн. Одночасне застосування з іншими препаратами, що містять парацетамол, може призводити до передозування. Передозування парацетамолом може спричинити печінкову недостатність, що може призводити до пересадки печінки або до летального наслідку.

Якщо симптоми захворювання залишаються або погіршуються, слід проконсультуватися з лікарем.

Небезпека передозування вища у пацієнтів з нецирозними алкогольними захворюваннями печінки.

Пацієнтам з порушеннями функції печінки або нирок перед застосуванням препарату слід проконсультуватися з лікарем. Захворювання печінки підвищують ризик ураження печінки парацетамолом. Слід враховувати, що у хворих з алкогольним ураженням печінки збільшується ризик гепатотоксичної дії парацетамолу.

Для пацієнтів зі зниженим рівнем глутатіону, які були виснажені, хворі на анорексію, мали низький індекс маси тіла або хронічно вживали алкоголь, повідомлялося про випадки порушень функції печінки/печінкову недостатність.

Не слід застосовувати препарат довше ніж 3 доби, якщо інше не рекомендовано лікарем.

Препарат може впливати на результат досліджень щодо вмісту в крові глюкози та сечової кислоти.

У пацієнтів з такими захворюваннями як сепсис, що супроводжуються зниженням рівня глутатіону, при прийомі парацетамолу може підвищитися ризик виникнення метаболічного ацидозу. Симптомами метаболічного ацидозу є глибоке, прискорене чи затруднене дихання, нудота, блювання, втрата апетиту. Слід негайно звернутися до лікаря у випадку появи цих симптомів.

Пацієнтам з обструктивними захворюваннями шлунково-кишкового тракту або гострими абдомінальними станами перед застосуванням препарату необхідно проконсультуватися з лікарем. Пацієнтам з холецистектомією в анамнезі перед застосуванням препарату необхідно проконсультуватися з лікарем, оскільки є ризик виникнення гострого панкреатиту.

Кодеїн перетворюється у печінці у морфін за допомогою ферменту CYP2D6. Якщо у пацієнта є дефіцит або повністю відсутній цей фермент, адекватного аналгетичного ефекту не буде. Однак, якщо пацієнт є «швидким» або «надшвидким метаболізатором» кодеїну, існує підвищений ризик розвитку опіоїдної токсичності, навіть при застосуванні препарату у звичайних дозах. У цих пацієнтів кодеїн швидко перетворюється на морфін, що призводить до різкого підвищення рівнів морфіну в сироватці крові. Симптомами метаболічного ацидозу є глибоке, прискорене або затруднене дихання, нудота, блювання, втрата апетиту. Слід негайно звернутися до лікаря у випадку появи цих симптомів. Загальними симптомами отруєння опіоїдами є сплутаність свідомості, сонливість, поверхневе дихання, звуження зіниць, нудота, блювання, констипація та відсутність апетиту. У тяжких випадках можуть розвиватися симптоми недостатності кровообігу та дихальної діяльності, що можуть загрожувати життю та у поодиноких випадах призводити до летальних випадків.

Тривале або надмірне застосування кодеїну може призводити до виникнення залежності. Слід з обережністю призначати препарат пацієнтам при станах, що можуть бути погіршені застосуванням опіоїдів, зокрема при депресії, захворюваннях органів дихання.

Під час лікування препаратом слід уникати надмірного вживання напоїв, що містять кофеїн (наприклад кави, чаю), оскільки це може спричинити посилення побічних ефектів кофеїну, таких як запаморочення, підвищена збудливість, безсоння, неспокій, тривожність, роздратованість, головний біль, порушення з боку шлунково-кишкового тракту і прискорене серцебиття.

Якщо головний біль стає постійним, слід проконсультуватися з лікарем. Якщо симптоми не зникають, посилюються або тривають довге 3 днів, слід звернутися до лікаря.

Цей препарат слід приймати у найнижчій дозі і протягом найкоротшого часу, достатнього для полегшення симптомів.

Слід проінформувати лікаря перед прийомом препаратів, що містять кодеїн, а також таких препаратів як метоклопрамід або домперидон, лікарські засоби, що застосовуються проти нудоти і блювання.

Перед прийомом препарату необхідно повідомити лікаря, у разі прийому снодійних, седативних лікарських засобів, трициклічних антидепресантів, нейролептиків або алкоголю.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Не застосовувати у період вагітності. Це зокрема відноситься і до застосування препарату жінкою під час пологів через можливе виникнення дихальної недостатності у дитини.

Безпека застосування даного препарату у період вагітності стосовно його впливу на розвиток плода не вивчена, і його застосування слід уникати через можливе збільшення ризику спонтанного переривання вагітності за рахунок вживання кофеїну.

Не застосовувати препарат у період годування груддю. У жінок з надшвидким метаболізмом кодеїну, які годують груддю, можуть виникати підвищені рівні морфіну в крові та і грудному молоці. Токсичний вплив морфіну може спричинити підвищену сонливість, артеріальну гіпотензію, затруднене дихання та харчування у дітей. У тяжких випадках може розвиватися дихальна недостатність та можливі летальні випадки.

Дані щодо впливу препарату на фертильність відсутні.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Враховуючи, що при застосуванні препарату у хворих можуть виникнути побічні реакції (сонливість, запаморочення, збудження), на період прийому препарату слід утриматися від керування транспортними засобами або виконання інших робіт, що потребують концентрації уваги.

Спосіб застосування та дози

Препарат призначений для перорального застосування.

Дорослі: по 1-2 капсули кожні 4-6 годин у разі необхідності, але не частіше ніж через 4 години. Приймати не більше 8 капсул на добу. Не приймати довше 3 діб без консультації з лікарем. Необхідно приймати мінімальну кількість препарату, що дозволяє досягати необхідної ефективності.

Діти.

Не застосовувати препарат дітям.

Передозування

При довготривалому застосуванні високих доз препарату можливі апластична анемія, тромбоцитопенія, панцитопенія, агранулоцитоз, нейтропенія, лейкопенія. При прийомі високих доз можливе виникнення порушень з боку ЦНС (запаморочення, психомоторне збудження і порушення орієнтації та уваги, безсоння, тремор, нервозність, занепокоєння), з боку сечовидільної системи – нефротоксичність (ниркова коліка, інтерстиціальний нефрит, папілярний некроз).

У разі передозування можуть спостерігатися підвищене потовиділення, психомоторне збудження або пригнічення ЦНС, сонливість, порушення свідомості, порушення серцевого ритму, тахікардія, екстрасистолія, тремор, гіперрефлексія, судоми.

При передозуванні кодеїну можливі наслідки можуть бути частиною токсичного впливу надмірних доз парацетамолу на печінку. У випадку передозування необхідно негайно звернутися до лікаря, навіть якщо симптоми передозування відсутні.

Симптоми передозування парацетамолом. Передозування парацетамолу може призводити до печінкової недостатності, що може призводити до пересадки печінки або до летального наслідку. Ураження печінки можливе у дорослих, які прийняли 10 г і більше парацетамолу, та у дітей, які прийняли більше 150 мг/кг маси тіла. У пацієнтів з факторами ризику (тривале лікування карбамазепіном, фенобарбітоном, фенітоїном, примідоном, рифампіцином, звіробоєм або іншими лікарськими засобами, що індукують ферменти печінки; регулярний прийом надмірних кількостей етанолу; глутатіонова кахексія (розлади травлення, муковісцидоз, ВІЛ-інфекція, голод, кахексія) прийом 5 г або більше парацетамолу може призвести до ураження печінки.

Симптоми передозування у перші 24 години: блідість, нудота, блювання, анорексія та абдомінальний біль. Ураження печінки може стати явним через 12-48 годин після передозування. Можуть виникати порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. При тяжкому отруєнні печінкова недостатність може прогресувати в енцефалопатію, крововиливи, гіпоглікемію, кому та мати летальний наслідок. Гостра ниркова недостатність з гострим некрозом канальців може проявлятися сильним поперековим болем, гематурією, протеїнурією і розвинутися навіть при відсутності тяжкого ураження печінки. Відзначалися також серцева аритмія та панкреатит.

При тривалому застосуванні препарату у великих дозах з боку органів кровотворення може розвинутися апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія. При прийомі великих доз з боку ЦНС − запаморочення, психомоторне збудження і порушення орієнтації; з боку сечовидільної системи − нефротоксичність (ниркова коліка, інтерстиціальний нефрит, папілярний некроз).

При передозуванні необхідна швидка медична допомога. Пацієнта слід негайно доставити у лікарню, навіть якщо відсутні ранні симптоми передозування. Симптоми можуть бути обмежені нудотою та блюванням або можуть не відображати тяжкості передозування чи ризику ураження органів. Слід розглянути лікування активованим вугіллям, якщо надмірна доза парацетамолу була прийнята у межах 1 години. Концентрацію парацетамолу в плазмі крові потрібно вимірювати через 4 години або пізніше після прийому (більш ранні концентрації є не достовірними). Лікування N-ацетилцистеїном можна застосовувати протягом 24 годин після прийому парацетамолу, але максимальний захисний ефект отримують при його застосуванні протягом 48 годин після прийому. Ефективність антидоту різко знижується після цього часу. При необхідності пацієнту внутрішньовенно слід вводити N-ацетилцистеїн згідно зі встановленими рекомендаціями щодо дозування. При відсутності блювання можна застосовувати метіонін перорально як відповідну альтернативу у віддалених районах поза лікарнею.

Симптоми передозування кодеїном. Передозування кодеїном у першій фазі характеризується нудотою та блюванням. Гостре пригнічення дихального центру може спричинити ціаноз, сповільнене дихання, сонливість, атаксію, рідше – набряк легень. Можливе виникнення затримки дихання, задишки, артеріальної гіпотензії, тахікардії, міозу, судом, колапсу та затримки сечовиділення. Можуть спостерігатися ознаки вивільнення гістаміну.

Терапія при передозуванні кодеїном включає загальні симптоматичні та підтримуючі дії, у тому числі забезпечення доступу свіжого повітря, показано промивання шлунка та очищення кишечнику, контроль за життєво важливими функціями організму. У разі застосування більше 350 мг кодеїну дорослим або більше 5 мг/кг маси тіла дітям прийом активованого вугілля доцільний протягом першої години. За умови появи коми або пригнічення дихання застосовувати специфічний антидот – налоксон – та спостерігати за хворим щонайменше 4 години після застосування або щонайменше 8 годин до повного вивільнення препарату. Тяжке пригнічення функцій центральної нервової системи потребує застосування кисню, проведення штучної вентиляції легень.

Симптоми передозування кофеїном. Передозування кофеїном може спричинити епігастральний біль, блювання, діурез, прискорене дихання, припливи, тахікардію або серцеву аритмію, порушення роботи шлунково-кишкового тракту, стимуляцію центральної нервової системи (нервозність, безсоння, занепокоєння, збудження, тривожність, синдром підвищенної нервово-рефлекторної збудливості, тремор, судоми, екстрасистолію, запаморочення, дратівливість, стан афекту, незв’язність думок і мовлення, психомоторне збудження або періоди невтомності). Клінічно важливі симптоми передозування кофеїну пов’язані також з ураженням печінки парацетамолом.

Терапія при передозуванні кофеїном: необхідно промити шлунок, при судомах – приймати діазепам. Симптоматична терапія, оксигенотерапія. Специфічного антидоту для лікування передозування кофеїном не існує, проте в якості підтримуючих заходів слід призначати антагоністи бета-адренорецепторів для протидії виникненню кардіотоксичних ефектів.

Побічні реакції

Побічні реакції залежать від дози та індивідуального метаболізму пацієнта.

З боку кровоносної та лімфатичної системи: тромбоцитопенія, агранулоцитоз, анемія, сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія, ціаноз, задишка, гіпоглікемічна кома, гемолітична анемія, лейкопенія, нейтропенія, панцитопенія. Припинити прийом препарату і одразу повідомити лікаря, у разі виникнення незрозумілих синців або кровотечі.

З боку імунної системи: анафілаксія, анафілактичний шок, мультиформна ексудативна еритема, токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла), реакції гіперчутливості на шкірі, включаючи висипання на шкірі, ангіодему, синдром Стівенса-Джонсона.

З боку шкіри та підшкірної тканини: еритематозний висип, кропив’янка, свербіж, пітливість, крововиливи, виразки на слизовій оболонці ротової порожнини, пурпура.

Порушення з боку органів дихання, грудної клітини та середостіння: бронхоспазм у пацієнтів, чутливих до аспірину та до інших НПЗЗ.

Порушення з боку гепатобіліарної системи: порушення функції печінки (у тому числі підвищення активності печінкових ферментів, гепатонекроз, печінкова недостатність, жовтяниця).

З боку центральної нервової системи: підвищена збудливість, запаморочення, тремор, парестезії, неспокій, тривожність, посилення головного болю за умови тривалого застосування препарату, сонливість, безсоння, роздратованість, прискорене серцебиття.

Психічні порушення: психомоторне збудження і порушення орієнтації, відчуття страху, сплутаність свідомості, ейфорія, дисфорія, депресія, галюцинації, седативний стан, у разі тривалого застосування у високих дозах можливий розвиток залежності.

З боку травного тракту: дискомфорт і біль у животі, печія, запор, нудота, блювання, диспепсія, сухість у роті, гострий панкреатит у пацієнтів з холецистектомією в анамнезі.

З боку серця: підвищення артеріального тиску, відчуття серцебиття, біль у серці, брадикардія, тахікардія, аритмія, артеріальна гіпотензія.

З боку нирок і сечовидільної системи: затримка сечовипускання, ниркова коліка.

Інші: загальна слабкість, міоз, гіпоглікемія.

У результаті одночасного прийому препарату в рекомендованих дозах з продуктами, що містять кофеїн, підвищені дози кофеїну, що виникають у результаті цього, можуть посилити можливі побічні ефекти, зумовлені кофеїном, такі як безсоння, неспокій, тривожність, роздратованість, головний біль, порушення з боку шлунково-кишкового тракту і прискорене серцебиття.

Термін придатності

5 років.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі нижче 25 ºС.

Упаковка

По 12 капсул у блістері, по 1 блістеру в картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

СмітКляйн Бічем С. А., Іспанія/SmithKline Beecham S.A., Spain.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Вул. де Айавір, км 2.500, Алкала де Енарес 28806 (Мадрид), Іспанія/Ctra. de Ajalvir, Кm. 2.500, Alcala de Henares 28806 (Madrid), Spain.

Джерелом інформаціі для опису є Державний Реєстр Лікарських Засобів України

Аналоги СОЛПАДЕЇН®

Цитрамон-Дарниця табл. №6

Виробник: Дарниця

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРАМОН

10
14.70 грн.
Де є

Цитрамон-Дарниця табл. №10

Виробник: Дарниця

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРАМОН

1
30.90 грн.
Де є

Парацетамол-Дарниця табл. 500мг №10

Виробник: Дарниця

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

3
31.50 грн.
Де є

Цитрамон Максі табл. №20

Виробник: Дарниця

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРАМОН

2
112.00 грн.
Де є

Фервекс д/дор. пор. д/орал. р-ну саше №8

Виробник: Упса

Країна: Франція

Бренд: ФЕРВЕКС 

3
207.20 грн.
Де є

Комбіспазм табл. №20

Виробник: Евертоджен Лайф

Країна: Індія

Бренд: КОМБІСПАЗМ

125.60 грн.
Де є

Таміпул капс. №10

Виробник: ГрІндекс

Країна: Латвія

Бренд: ТАМІПУЛ

14
150.10 грн.
Де є

Аскопар табл. в упаковці №10

Виробник: Здоров'я

Країна: Україна

Бренд: АСКОПАР

16.30 грн.
Де є

Грипаут табл. №4

Виробник: Марксанс фарма

Країна: Індія

Бренд: ГРИПАУТ

2
53.10 грн.
Де є

Грипаут табл. №10

Виробник: Марксанс фарма

Країна: Індія

Бренд: ГРИПАУТ

79.00 грн.
Де є

Панадол Бебі сусп. орал. 120мг/5мл фл. 100мл

Виробник: Фармаклер

Країна: Франція

Бренд: ПАНАДОЛ

13
89.30 грн.
Де є

Грипфлю табл. №10

Виробник: Артура фармасьютікалз

Країна: Індія

Бренд: ГРИПФЛЮ

72.30 грн.
Де є

Комбігрип Хот Сіп пор. д/орал. р-ну саше лимон №10

Виробник: Евертоджен Лайф

Країна: Індія

Бренд: КОМБІГРИП

300.00 грн.
Де є

Грипаут Гарячий напій пор. д/орал. р-ну пак. 6г №10

Виробник: ФДС Лімітед

Країна: Індія

Бренд: ГРИПАУТ

288.00 грн.
Де є

Доларен табл. №100

Виробник: Наброс фарма

Країна: Індія

Бренд: ДОЛАРЕН

6
728.00 грн.
Де є

Цитрік пор. д/орал. р-ну саше 13,60г №10

Виробник: Фармак

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРІК

266.00 грн.
Де є

Мілістан мультисимптомний каплети в/о №12

Виробник: Мепро фармасьютікалс

Країна: Індія

Бренд: МІЛІСТАН

132.80 грн.
Де є

Парацетамол д/дітей сироп 120мг/5мл фл. 100мл

Виробник: Борщагівський ХФЗ

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

7
60.60 грн.
Де є

Панадол табл. в/о 500мг №12

Виробник: Глаксо

Країна: Ірландія

Бренд: ПАНАДОЛ

47.20 грн.
Де є

Аміцитрон Форте пор. д/орал. р-ну саше 23г №10

Виробник: Інтерхім

Країна: Україна

Бренд: АМІЦИТРОН

2
293.00 грн.
Де є

Цитрамон Максі табл. №10

Виробник: Дарниця

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРАМОН

1
58.70 грн.
Де є

Цитрамон Екстра табл. №10

Виробник: Дарниця

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРАМОН

59.30 грн.
Де є

Антифлу Кідс пор. д/орал. р-ну пак. №5

Виробник: Контракт фармакал

Країна: США

Бренд: АНТИФЛУ

3
198.00 грн.
Де є

Спазго табл. №100

Виробник: Фламінго Фармасьютікалс

Країна: Індія

Бренд: СПАЗГО

2
396.00 грн.
Де є

Тет 36.6 Рапід пор. д/орал. р-ну лимон саше-пак. 23г №10

Виробник: Лекхім

Країна: Україна

Бренд: ТЕТ

246.00 грн.
Де є

Фервекс д/дор. малина д/орал. р-ну №8

Виробник: Упса

Країна: Франція

Бренд: ФЕРВЕКС 

216.00 грн.
Де є
Знижка

Тайлолфен Хот пор. д/оральн.р-ну пак.20г №6

Виробник: Нобель фарма

Країна: Туреччина

Бренд: ТАЙЛОЛФЕН

5
204.00 грн.
173.40 грн.
Де є

Аміцитрон пор. д/орал. р-ну саше 23г №10

Виробник: Інтерхім

Країна: Україна

Бренд: АМІЦИТРОН

284.00 грн.
Де є

Ефералган р-н оральн. 3% фл. 90мл

Виробник: Упса

Країна: Франція

Бренд: ЕФЕРАЛГАН

9
187.40 грн.
Де є
Огляд

Грипостад ріно спрей назал. 0,1% фл. 10мл

Виробник: Стада

Країна: Німеччина

Бренд: ГРИППОСТАД

6
101.10 грн.
Де є

Тет 36.6 Максі пор. д/орал. р-ну лимон саше-пак. 23г №10

Виробник: Лекхім

Країна: Україна

Бренд: ТЕТ

215.00 грн.
Де є

Колдрекс МаксГрип лимон пор. д/орал. р-ну №10

Виробник: Сміт кляйн

Країна: Іспанія

Бренд: КОЛДРЕКС 

1
212.00 грн.
Де є

Фервекс д/діт. пор. д/орал. р-ну саше №8

Виробник: Упса

Країна: Франція

Бренд: ФЕРВЕКС 

216.00 грн.
Де є

Хелпекс Антиколд Нео Макс пор. д/орал. р-ну лимон саше 4г №10

Виробник: Алпекс фарма

Країна: Швейцарія

Бренд: ХЕЛПЕКС

226.00 грн.
Де є

Флу.Нет гранули д/орал. р-ну саше №10

Виробник: Алкала фарма

Країна: Іспанія

Бренд: ФЛУ.НЕТ

350.00 грн.
Де є

Цитрамон Максі табл. №50

Виробник: Дарниця

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРАМОН

268.00 грн.
Де є

Вікс Актив Симптомакс плюс/АнтиГрип Комплекс пор. д/орал. р-ну №10

Виробник: Рафтон лабораторіз

Країна: Великобританія

Бренд: ВІКС

28
297.00 грн.
Де є
Огляд

Гриппостад рино крап. назал. 0,1% фл. 10мл

Виробник: Стада

Країна: Німеччина

Бренд: ГРИППОСТАД

100.90 грн.
Де є

Колдрекс Хотрем лимон пор.д/орал. р-ну 5г №10

Виробник: Сміт кляйн

Країна: Іспанія

Бренд: КОЛДРЕКС 

192.00 грн.
Де є

Антикатарал пор. д/орал. р-ну пак. №10

Виробник: Алкала фарма

Країна: Іспанія

Бренд: АНТИКАТАРАЛ

1
353.00 грн.
Де є

Ефералган суп. рект. 150мг №10

Виробник: Упса

Країна: Франція

Бренд: ЕФЕРАЛГАН

142.80 грн.
Де є

Панадол екстра табл. шип. №12

Виробник: Фамар (Дельфарм)

Країна: Греція

Бренд: ПАНАДОЛ

123.60 грн.
Де є

Хелпекс Лар спрей д/ротов. порож. фл. 30мл

Виробник: Діва холдинг

Країна: Туреччина

Бренд: ХЕЛПЕКС

140.60 грн.
Де є
Огляд

ТераФлю Екстра пор. д/орал. р-ну лимон пакет №10

Виробник: Фамар (Дельфарм)

Країна: Франція

Бренд: ТЕРАФЛЮ

2
320.00 грн.
Де є

Тет 36.6 пор. д/орал. р-ну акація саше-пак. 13,1г №10

Виробник: Лекхім

Країна: Україна

Бренд: ТЕТ

253.00 грн.
Де є

Хелпекс Антиколд Нео пор. д/орал. р-ну з лимон. смаком саше 4г №10

Виробник: Алпекс фарма

Країна: Швейцарія

Бренд: ХЕЛПЕКС

2
209.00 грн.
Де є

Комбіспазм Гастрокомфорт табл. в/о №20

Виробник: Евертоджен Лайф

Країна: Індія

Бренд: КОМБІСПАЗМ

164.40 грн.
Де є

Ефералган суп. рект. 150мг №10

Виробник: Упса

Країна: Франція

Бренд: ЕФЕРАЛГАН

5
123.80 грн.
Де є

Вікс Актив Симптомакс/АнтиГрип Макс пор. д/орал. р-ну лимон №10

Виробник: Рафтон лабораторіз

Країна: Великобританія

Бренд: ВІКС

18
267.00 грн.
Де є

Парацетамол-Вішфа сироп фл. 90мл

Виробник: ДКП фармацевтична фабрика

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

5
83.10 грн.
Де є

ТераФлю пор. д/орал. р-ну лимон пакет №10

Виробник: Фамар (Дельфарм)

Країна: Франція

Бренд: ТЕРАФЛЮ

1
297.00 грн.
Де є

Фервекс д/дор. б/цукру пор. д/орал. р-ну саше №8

Виробник: Упса

Країна: Франція

Бренд: ФЕРВЕКС 

252.80 грн.
Де є

Хелпекс Антиколд Нео Для дітей пор. д/орал. р-ну малина саше 2,5г №6

Виробник: Алпекс фарма

Країна: Швейцарія

Бренд: ХЕЛПЕКС

1
132.00 грн.
Де є

Хелпекс Антиколд Нео Макс пор. д/орал. р-ну малина саше 4г №10

Виробник: Алпекс фарма

Країна: Швейцарія

Бренд: ХЕЛПЕКС

4
226.00 грн.
Де є

Парацетамол капс. 500мг №10

Виробник: Здоров'я

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

20.90 грн.
Де є

Комбігрип Хот Сіп пор. д/орал. р-ну саше 5г малина №10

Виробник: Евертоджен Лайф

Країна: Індія

Бренд: КОМБІГРИП

300.00 грн.
Де є
Огляд

Гриппостад рино крап. назал. 0,05% фл. 10мл

Виробник: Стада

Країна: Німеччина

Бренд: ГРИППОСТАД

1
93.10 грн.
Де є

Флюколд-N табл. №200

Виробник: Наброс фарма

Країна: Індія

Бренд: ФЛЮКОЛД

14
2160.00 грн.
Де є

Тетрамол капс. №30

Виробник: ГрІндекс

Країна: Латвія

Бренд: ТЕТРАМОЛ

1
396.50 грн.
Де є

Парацетамол С.А.Л.Ф. р-н д/інф. 10мг/мл фл. 100мл №1

Виробник: С.А.Л.Ф. С.п.А. Лабораторіо

Країна: Італія

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

153.70 грн.
Де є
Разом дешевше

Парацетамол суп. ректал. 80мг №10

Виробник: Фармекс Груп

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

29.40 грн.
Де є

Парацетамол суп. ректал. 0.33г №10

Виробник: Монфарм

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

1
45.90 грн.
Де є

Комбігрип Декса табл. №80

Виробник: Евертоджен Лайф

Країна: Індія

Бренд: КОМБІГРИП

940.00 грн.
Де є

Хелпекс Ефект мазь туба 40 г

Виробник: Сава хелскеа

Країна: Індія

Бренд: ХЕЛПЕКС

162.10 грн.
Де є
Разом дешевше

Парацетамол суп. ректал. 0,33г №10

Виробник: Монфарм

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

48.60 грн.
Де є

Хелпекс Антиколд DX табл. №100

Виробник: Сава хелскеа

Країна: Індія

Бренд: ХЕЛПЕКС

761.00 грн.
Де є

Антифлу пор. д/орал. р-ну пакет №5

Виробник: Контракт фармакал

Країна: США

Бренд: АНТИФЛУ

208.50 грн.
Де є

Вікс Актив Синекс спрей назал. 0,05% фл. 15мл

Виробник: Проктер енд Гембл

Країна: Німеччина

Бренд: ВІКС

10
161.50 грн.
Де є

Комбігрип табл. №80

Виробник: Евертоджен Лайф

Країна: Індія

Бренд: КОМБІГРИП

840.00 грн.
Де є

Колдрекс МаксГрип лісн.ягоди пор. д/орал. р-ну №10

Виробник: Сміт кляйн

Країна: Іспанія

Бренд: КОЛДРЕКС 

1
206.00 грн.
Де є

Антифлу табл. в/о №12

Виробник: Контракт фармакал

Країна: США

Бренд: АНТИФЛУ

103.00 грн.
Де є

Хелпекс Антиколд табл. №100

Виробник: Сава хелскеа

Країна: Індія

Бренд: ХЕЛПЕКС

649.00 грн.
Де є

Грипфлю табл. №200

Виробник: Артура фармасьютікалз

Країна: Індія

Бренд: ГРИПФЛЮ

4
1820.00 грн.
Де є

Грипго табл. №100

Виробник: Кусум Хелтхкер

Країна: Індія

Бренд: ГРИПГО 

1
919.00 грн.
Де є

Цитрамон В табл. №10

Виробник: Монфарм

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРАМОН

9.40 грн.
Де є

Доларен гель туба 50г

Виробник: Наброс фарма

Країна: Індія

Бренд: ДОЛАРЕН

182.80 грн.
Де є

Аміцитрон Форте б/цукру пор. д/орал. р-ну саше 13г №10

Виробник: Інтерхім

Країна: Україна

Бренд: АМІЦИТРОН

229.00 грн.
Де є

Парацетамол С.А.Л.Ф. р-н д/інф. 10мг/мл фл. 100мл №1***

Виробник: С.А.Л.Ф. С.п.А. Лабораторіо

Країна: Італія

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

155.00 грн.
Де є

Аміцитрон б/цукру пор. д/орал. р-ну саше 13г №10

Виробник: Інтерхім

Країна: Україна

Бренд: АМІЦИТРОН

218.00 грн.
Де є

Мультигрип назаль спрей назал. р-н 0,1% фл. 10мл

Виробник: Біофарма

Країна: Румунія

Бренд: МУЛЬТИГРИП

2
96.00 грн.
Де є

Парацетамол табл. 200мг №10

Виробник: Лубнифарм

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

18.70 грн.
Де є

Ефералган з віт. С табл. шип. №10

Виробник: Упса

Країна: Франція

Бренд: ЕФЕРАЛГАН

155.70 грн.
Де є

Астрацитрон пор. д/орал. р-ну саше 20г №10

Виробник: Астрафарм

Країна: Україна

Бренд: АСТРАЦИТРОН

3
212.00 грн.
Де є

Парацетамол-Дарниця табл. 200мг №10

Виробник: Дарниця

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

23.00 грн.
Де є

Цитрамон В табл. №100

Виробник: Монфарм

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРАМОН

105.00 грн.
Де є

Паракод ІС табл. №10

Виробник: Інтерхім

Країна: Україна

Бренд: ПАРАКОД ІС

79.90 грн.
Де є

Рапімакс Форте табл. №10

Виробник: Бафна фармасьютікалс

Країна: Індія

Бренд: РАПІМАКС

84.50 грн.
Де є

Парацетамол капс.325мг №10

Виробник: Здоров'я

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

12.10 грн.
Де є

Мілістан мультисимптомний сусп. оральн. фл. 100мл

Виробник: Гракуре Фармасьютікалс

Країна: Індія

Бренд: МІЛІСТАН

268.20 грн.
Де є

Парацетамол суп. ректал. 150мг №10

Виробник: Фармекс Груп

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

34.00 грн.
Де є

Мілістан Фарінго спрей д/ротов. пор. 1,5мг/мл фл. 25мл

Виробник: АЙСІПІЕЙ ХЕЛС ПРОДАКТС ЛІМІТЕД

Країна: Індія

Бренд: МІЛІСТАН

181.50 грн.
Де є

Мілістан Фарінго Форте спрей д/ротов. пор. 3мг/мл фл. 25мл

Виробник: АЙСІПІЕЙ ХЕЛС ПРОДАКТС ЛІМІТЕД

Країна: Індія

Бренд: МІЛІСТАН

268.70 грн.
Де є

Парацетамол Екстра табл. шип. №12

Виробник: Здоров'я

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

77.40 грн.
Де є

Хелпекс Антиколд Нео Імбир пор. д/орал. р-ну саше 4г №10

Виробник: Алпекс фарма

Країна: Швейцарія

Бренд: ХЕЛПЕКС

344.00 грн.
Де є

Парацетамол Б.Браун р-н д/інф. 10мг/мл фл. 100мл №10

Виробник: Б.Браун

Країна: Іспанія

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

705.00 грн.
Де є
Разом дешевше

Парацетамол суп. ректал. 0,17г №10

Виробник: Монфарм

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

40.20 грн.
Де є

Ефералган суп. рект. 80мг №10

Виробник: Упса

Країна: Франція

Бренд: ЕФЕРАЛГАН

104.70 грн.
Де є

Рапімакс табл. №10

Виробник: Бафна фармасьютікалс

Країна: Індія

Бренд: РАПІМАКС

66.40 грн.
Де є

Парацетамол Солюбл табл. шип. 500мг №12

Виробник: Здоров'я

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

59.40 грн.
Де є

Мілістан Фарінго р-н д/ротов. пор. 1,5мг/мл фл. 100мл

Виробник: АЙСІПІЕЙ ХЕЛС ПРОДАКТС ЛІМІТЕД

Країна: Індія

Бренд: МІЛІСТАН

180.40 грн.
Де є

Цитрамон В табл. №6

Виробник: Монфарм

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРАМОН

4
15.00 грн.
Де є
Разом дешевше

Парацетамол суп. ректал. 0,08г №10

Виробник: Монфарм

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

33.20 грн.
Де є

Парацетамол бебі сусп. орал. 120мг/5мл фл. 100мл

Виробник: Здоров'я

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

11
32.30 грн.
Де є

Цитрамон У табл. №100

Виробник: Лубнифарм

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРАМОН

82.00 грн.
Де є

Цитрамон-форте табл. №100

Виробник: Лубнифарм

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРАМОН

1
382.00 грн.
Де є

Грипго Хотмікс гран. д/орал. р-ну чорна смородина саше 5г №10

Виробник: Кусум Хелтхкер

Країна: Індія

Бренд: ГРИПГО 

200.00 грн.
Де є

Грипоцитрон форте пор. д/орал. р-ну пак. 4г №10

Виробник: Здоров'я

Країна: Україна

Бренд: ГРИПОЦИТРОН

148.00 грн.
Де є

Панадол екстра табл. в/о №12

Виробник: Глаксо

Країна: Ірландія

Бренд: ПАНАДОЛ

116.00 грн.
Де є

Ринза табл. №10

Виробник: Юнік

Країна: Індія

Бренд: РИНЗА

3
95.50 грн.
Де є

Ефералган табл. шип. 500мг №16

Виробник: Упса

Країна: Франція

Бренд: ЕФЕРАЛГАН

148.80 грн.
Де є

Цитрамон В табл. №60

Виробник: Монфарм

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРАМОН

59.00 грн.
Де є

Трицитрон Екстра пор. д/оральн. р-ну саше №10

Виробник: Фаркос

Країна: Україна

Бренд: ТРИЦИТРОН

194.00 грн.
Де є

Мілістан від кашлю табл. в/о №20

Виробник: Мепро фармасьютікалс

Країна: Індія

Бренд: МІЛІСТАН

281.80 грн.
Де є

Грипоцитрон Кідс оранж пор. д/орал. р-ну пак. 4г №10

Виробник: Здоров'я

Країна: Україна

Бренд: ГРИПОЦИТРОН

171.00 грн.
Де є

Комбіспазм табл. №100

Виробник: Евертоджен Лайф

Країна: Індія

Бренд: КОМБІСПАЗМ

504.00 грн.
Де є

Парацетамол бебі сусп. орал. 24мг/мл саше 10мл №20

Виробник: Здоров'я

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

74.00 грн.
Де є

Флюколд Саше пор. д/орал. р-ну з лимон. смаком саше 5г №10

Виробник: Наброс фарма

Країна: Індія

Бренд: ФЛЮКОЛД

233.00 грн.
Де є

Грипоцитрон Хот лимон пор. д/орал. р-ну пак. 4г №10

Виробник: Здоров'я

Країна: Україна

Бренд: ГРИПОЦИТРОН

202.00 грн.
Де є

Мультигрип Бронхо табл. шип. 600мг туба №10

Виробник: Алпекс фарма

Країна: Швейцарія

Бренд: МУЛЬТИГРИП

197.10 грн.
Де є

Трицитрон пор. д/оральн. р-ну саше №10

Виробник: Фаркос

Країна: Україна

Бренд: ТРИЦИТРОН

147.00 грн.
Де є

Грипомед Хот пор. д/орал. р-ну лимон саше 5г №5

Виробник: Червона зірка

Країна: Україна

Бренд: ГРИПОМЕД

120.00 грн.
Де є
Знижка

Лекадол Лонг табл. в/о 200мг/500мг №16

Виробник: Лек

Країна: Словенія

Бренд: ЛЕКАДОЛ

175.20 грн.
131.40 грн.
Де є

Триган-Д табл. №100

Виробник: Кадила Фармасьютікалз

Країна: Індія

Бренд: ТРИГАН

389.00 грн.
Де є

Грипоцитрон-Бронхо крап. орал. р-н 5мг/мл фл. 20мл

Виробник: Здоров'я

Країна: Україна

Бренд: ГРИПОЦИТРОН

71.00 грн.
Де є

Грипоцитрон-Бронхо сироп 1,5мг/мл фл. 100мл

Виробник: Здоров'я

Країна: Україна

Бренд: ГРИПОЦИТРОН

100.40 грн.
Де є

Колдрекс Ментол Актив пор. д/орал. р-ну №10

Виробник: Сміт кляйн

Країна: Іспанія

Бренд: КОЛДРЕКС 

2
185.00 грн.
Де є
Знижка

Лекадол Лонг табл. в/о 200мг/500мг №10

Виробник: Лек

Країна: Словенія

Бренд: ЛЕКАДОЛ

1
125.60 грн.
100.50 грн.
Де є

Парацетамол табл. 200мг №10

Виробник: Київмедпрепарат

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

1
21.50 грн.
Де є

Парацетамол табл. 325мг №100

Виробник: Лубнифарм

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

175.00 грн.
Де є

Парацетамол табл. 500мг №10

Виробник: Технолог

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

34.30 грн.
Де є

Парацетамол-Ново р-н д/інф. 10мг/мл фл. 100мл №1

Виробник: Новофарм-біосинтез

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

143.90 грн.
Де є

Грипоцитрон Риніс спрей назал. фл. 15мл

Виробник: Здоров'я

Країна: Україна

Бренд: ГРИПОЦИТРОН

76.30 грн.
Де є

Хелпекс Антиколд Нео пор. д/орал. р-ну з малин. смаком саше 4г №10

Виробник: Алпекс фарма

Країна: Швейцарія

Бренд: ХЕЛПЕКС

209.00 грн.
Де є

Аміцитрон Екстратаб табл. в/о №10

Виробник: Інтерхім

Країна: Україна

Бренд: АМІЦИТРОН

80.80 грн.
Де є

Аміцитрон Плюс пор. д/орал. р-ну саше 5г №10

Виробник: Інтерхім

Країна: Україна

Бренд: АМІЦИТРОН

238.00 грн.
Де є

Грипомед капс. №20

Виробник: Червона зірка

Країна: Україна

Бренд: ГРИПОМЕД

114.80 грн.
Де є

Грипоцитрон Хот оранж пор. д/орал. р-ну пак. 4г №10

Виробник: Здоров'я

Країна: Україна

Бренд: ГРИПОЦИТРОН

1
176.00 грн.
Де є

Цитрамон У табл. №60

Виробник: Лубнифарм

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРАМОН

162.00 грн.
Де є

Тет 36.6 Максі пор. д/орал. р-ну малина саше-пак. 23г №10

Виробник: Лекхім

Країна: Україна

Бренд: ТЕТ

246.00 грн.
Де є

Дієтична добавка Мультигрип льодяники з медом та зі смаком лимона 2 блістера по 12 шт

Виробник: Meksmar natural & healthy

Країна: Туреччина

Бренд: МУЛЬТИГРИП

113.20 грн.
Де є

Астрацитрон Форте пор. д/орал. р-ну саше 20г №10

Виробник: Астрафарм

Країна: Україна

Бренд: АСТРАЦИТРОН

223.00 грн.
Де є

Грипго Хотмікс гран. д/орал. р-ну лимон саше 5г №10

Виробник: Кусум Хелтхкер

Країна: Індія

Бренд: ГРИПГО 

229.00 грн.
Де є

Грипго Хотмікс гран. д/орал. р-ну полуниця саше 5г №10

Виробник: Кусум Хелтхкер

Країна: Індія

Бренд: ГРИПГО 

229.00 грн.
Де є

Грипекс ХотАктив пор. орал. 4г саше №10

Виробник: ЮС Фармація

Країна: Польша

Бренд: ГРИПЕКС

383.00 грн.
Де є

Грипекс ХотАктив Макс пор. орал. 5мг саше №8

Виробник: ЮС Фармація

Країна: Польша

Бренд: ГРИПЕКС

383.20 грн.
Де є

Грипомед капс. №20

Виробник: Червона зірка

Країна: Україна

Бренд: ГРИПОМЕД

149.80 грн.
Де є

Грипомед р-н орал. 3% банка 100мл

Виробник: Червона зірка

Країна: Україна

Бренд: ГРИПОМЕД

73.80 грн.
Де є

Грипомед Хот пор. д/орал. р-ну малина саше 5г №5

Виробник: Червона зірка

Країна: Україна

Бренд: ГРИПОМЕД

124.50 грн.
Де є

Грипоцитрон Риніс назал. краплі дитячі фл. 15мл

Виробник: Здоров'я

Країна: Україна

Бренд: ГРИПОЦИТРОН

109.30 грн.
Де є

Грипоцитрон бальзам емул. нашкірна 3г/10г туба 40г

Виробник: Здоров'я

Країна: Україна

Бренд: ГРИПОЦИТРОН

92.60 грн.
Де є

Грипоцитрон Кідс лимон пор. д/орал. р-ну пак. №10

Виробник: Здоров'я

Країна: Україна

Бренд: ГРИПОЦИТРОН

1
167.00 грн.
Де є

Комбіспазм Гастрокомфорт табл. в/о №10

Виробник: Евертоджен Лайф

Країна: Індія

Бренд: КОМБІСПАЗМ

82.20 грн.
Де є
Знижка

Лекадол Лонг табл. в/о 200мг/500мг №16

Виробник: Лек

Країна: Словенія

Бренд: ЛЕКАДОЛ

1
199.00 грн.
149.20 грн.
Де є

Мілістан гар. чай зі смаком лимону пор. д/оральн. р-ну пакетик 6г №10

Виробник: Іксель Лабораторіз

Країна: Індія

Бренд: МІЛІСТАН

1
252.00 грн.
Де є

Парацетамол д/дітей сироп 120мг/5мл фл. 50мл

Виробник: Борщагівський ХФЗ

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

4
43.30 грн.
Де є

Сіган табл. в/о №4

Виробник: Дженом Біотек

Країна: Індія

Бренд: СІГАН

19.90 грн.
Де є

Флюколд-N табл. №12

Виробник: Наброс фарма

Країна: Індія

Бренд: ФЛЮКОЛД

6
92.10 грн.
Де є
60.90 грн.
Де є

Хелпекс Антиколд табл. №80

Виробник: Сава хелскеа

Країна: Індія

Бренд: ХЕЛПЕКС

728.00 грн.
Де є

Хелпекс Антиколд DX табл. №80

Виробник: Сава хелскеа

Країна: Індія

Бренд: ХЕЛПЕКС

604.00 грн.
Де є

Хелпекс Антиколд Нео Імбир Без цукру пор. д/орал. р-ну саше 2,5г №10

Виробник: Алпекс фарма

Країна: Швейцарія

Бренд: ХЕЛПЕКС

271.00 грн.
Де є

Хелпекс Ефект мазь туба 20г

Виробник: Сава хелскеа

Країна: Індія

Бренд: ХЕЛПЕКС

92.70 грн.
Де є

Цитрамон Максі табл. №90

Виробник: Дарниця

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРАМОН

1
300.90 грн.
Де є

Цитрамон-М табл. №10

Виробник: Червона зірка

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРАМОН

26.90 грн.
Де є

Цитрамон-М табл. №6

Виробник: Червона зірка

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРАМОН

17.90 грн.
Де є

Аміцитрон Плюс б/сахару пор. д/орал. р-ну саше 5г №10

Виробник: Інтерхім

Країна: Україна

Бренд: АМІЦИТРОН

235.00 грн.
Де є
Огляд

Айдрінк пор. д/орал. р-ну лимон 4,8г саше №10

Виробник: Фармак

Країна: Україна

Бренд: АЙДРІНК

223.00 грн.
Де є

Тет 36.6 Рапід пор. д/орал. р-ну акація саше-пак. 23г №10

Виробник: Лекхім

Країна: Україна

Бренд: ТЕТ

256.00 грн.
Де є

Мультигрип назаль крап. назал. р-н 0,1% фл. 10мл

Виробник: Біофарма

Країна: Румунія

Бренд: МУЛЬТИГРИП

72.40 грн.
Де є

Мультигрип Бронхо пор. д/оральн. р-ну 600мг саше 3г №10

Виробник: Билим

Країна: Туреччина

Бренд: МУЛЬТИГРИП

321.00 грн.
Де є

Мультигрип Вітамін С таблетки шипучі по 1000 мг туба 10 шт

Виробник: Pez produktion

Країна: Угорщина

Бренд: МУЛЬТИГРИП

1
130.20 грн.
Де є

Цитрамон У табл. №10

Виробник: Лубнифарм

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРАМОН

19.30 грн.
Немає в наявності
Аналоги
369.00 грн.
Немає в наявності

Цитрамон-М табл. №100

Виробник: Червона зірка

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРАМОН

227.00 грн.
Немає в наявності
Аналоги
Промокод скопійовано!
Завантаження