Панадол таблетки вкриті оболонкою по 500 мг блістер 12 шт

Артикул: 1592
Залишити відгук
№4 в категорії «Парацетамол»
від 49.65 грн

Упаковка / 12 шт.

До кошика

Ціна актуальна на 05:15 | Придатний до: липень 2025
Є питання?
Потрібна консультація?

Цілодобова підтримка клієнтів

Telegram Viber
Кому можна
Дорослим
Дозволено
Дітям
з 6-ти років
Вагітним
Протипоказано
Годуючим
з обережністю
Алергікам
Дозволено
Діабетикам
Дозволено
Водіям
Дозволено
З алкоголем
Протипоказано
Торгівельна назва Панадол
Діючі речовини Парацетамол
Кількість діючої речовини 500 мг
Форма випуску таблетки для внутрішнього застосування
Кількість в упаковці 12 таблеток
Первинна упаковка блістер
Спосіб застосування Орально
Взаємодія з їжею Після
Температура зберігання від 5°C до 25°C
Чутливість до світла Не чутливий
Ознака Імпортний
Походження Хімічний
Ринковий статус Брендований дженерик
Виробник ГЛАКСО СМІТ КЛЯЙН ДАНГАРВАН ЛІМІТЕД
Країна виробництва Ірландія
Заявник GSK
Умови відпуску Без рецепта
Код АТС

N Препарати для лікування захворювань нервової системи

N02 Болезаспокійливі препарати

N02B Інші анальгетики та антипіретики

N02BE Аніліди

N02BE01 Парацетамол

Завантажити сертифікат відповідності

Фармакологічні властивості

Парацетамол має аналгетичну і жарознижувальну дію. не робить дратівної ефекту на слизову оболонку шлунка.

Кофеїн, що входить до складу Панадола Екстра, потенціює знеболювальну дію парацетамолу.

Показання

Застосовують для зменшення болю (головного болю, мігрені, болю в спині, горлі, зубний, ревматичного болю, міалгії і періодичної болю під час менструації), а також для зниження температури тіла при застудних захворюваннях і грипі.

Застосування

Панадол

Дорослим і дітям віком від 12 років призначають по 2 таблетки з інтервалом 4 ч. Максимальна добова доза - 8 таблеток. Тривалість застосування - до 7 днів.

Дітям у віці від 6 до 12 років призначають по 1/2 -1 таблетці з інтервалом не менше 4 год; максимальна добова доза - 4 таблетки. Тривалість застосування препарату без лікарського контролю не повинна перевищувати 3 днів. Чи не призначають дітям у віці до 6 років.

Панадол Екстра

Дорослим і дітям віком від 12 років призначають по 2 таблетки з інтервалом не менше 4 год; максимальна добова доза - 8 таблеток. Чи не призначають дітям у віці до 12 років. Не слід приймати більше 7 днів без повторного огляду лікаря. Якщо симптоми захворювання не зникають протягом 3 днів лікування препаратом, необхідний повторний огляд лікаря.

Протипоказання

Підвищена чутливість до парацетамолу; виражені порушення функції печінки та / або нирок; дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази; вік до 6 років.

Побічні ефекти

Алергічна реакція (шкірний висип), біль в епігастральній ділянці, нудота, агранулоцитоз, анемія, тромбоцитопенія. при тривалому застосуванні парацетамолу (особливо в високих дозах) можлива гепатотоксична та нефротоксична дія (в тому числі розвиток інтерстиціального нефриту, капілярного некрозу), розвиток анемії (гемолітичної та апластичної), панцитопенії, метгемоглобінемії.

Гідрокарбонат натрію в високих дозах може викликати розвиток відрижки та нудоти. Прийом натрію в високих дозах може супроводжуватися порушенням електролітного балансу крові.

Особливі вказівки

Надмірне вживання чаю або кави в період прийому таблеток панадол екстра может стати причиною підвищеної збудливості та дратівливості (до складу препарату входить кофеїн).

Взаємодії

Не слід застосовувати одночасно з іншими препаратами, що містять парацетамол.

Слід дотримуватися обережності при одночасному застосуванні непрямих антикоагулянтів, оскільки ефект варфарину та інших похідних кумарину при регулярному тривалому прийомі парацетамолу може посилюватися з підвищенням ризику кровотечі. Метоклопрамід і домперидон можуть збільшувати, а холестирамін - зменшувати швидкість всмоктування парацетамолу.

Передозування

Передозування парацетамолу може призводити до розвитку печінкової недостатності, особливо при наявності алкогольної хвороби печінки.

Умови зберігання

При кімнатній температурі (15-25 °C).

Зверніть увагу!

Опис лікарського засобу/медичного виробу Панадол табл. в/о 500мг №12 на цій сторінці підготовлений на підставі інструкції про його застосування та надається виключно на виконання вимог Закону України «Про захист прав споживачів». Перед застосуванням лікарського засобу/медичного виробу слід ознайомитись з інструкцією про його застосування та проконсультуватись з лікарем. Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров’я.

Редакторська група
Дата створення: 12.11.2024       Дата оновлення: 03.04.2025
НАПИСАТИ ВІДГУК

Поширені запитання

Скільки коштує Панадол табл. в/о 500мг №12?

Ціна Панадол табл. в/о 500мг №12 стартує від 49.65 грн за упаковку.

Чи можна давати ці ліки дітям?

З 6-ти років. Детальніше необхідно проконсультуватися з вашим лікарем.

Які умови зберігання у таблеток Панадол (Глаксо)?

Згідно з інструкцією температура зберігання Панадол Глаксо становить від 5°C до 25°C. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Які аналоги у таблеток Панадол №12?

Яка країна виробництва у Панадол (Глаксо)?

Країна виробник у Панадол (Глаксо) - Ірландія.

Динаміка цін на "Панадол табл. в/о 500мг №12"

Created with Highcharts 11.1.003.04.202403.04.…09.04.202415.04.202421.04.202427.04.202403.05.202409.05.202415.05.202421.05.202427.05.202402.06.202408.06.202414.06.202420.06.202426.06.202402.07.202408.07.202414.07.202420.07.202426.07.202401.08.202407.08.202413.08.202419.08.202425.08.202431.08.202406.09.202412.09.202404.10.202410.10.202419.10.202425.10.202431.10.202408.11.202415.11.202422.11.202428.11.202405.12.202411.12.202417.12.202423.12.202430.12.202405.01.202511.01.202517.01.202523.01.202529.01.202504.02.202510.02.202516.02.202522.02.202528.02.202506.03.202512.03.202518.03.202524.03.202530.03.20254550556065

Рекомендуємо подивитися

РАНІШЕ ВИ ДИВИЛИСЯ

Знайшли помилку?
Промокод скопійовано!
Завантаження