Цитрамон Максі табл. №10

Артикул: 407334
43.09 грн.

Упаковка / 10 шт.

Ціна актуальна на 22:45 | Придатний до: січень 2023
Кількість в упаковці:
10 шт 50 шт
Є питання?
Потрібна консультація?

Цілодобова підтримка клієнтів

Telegram Viber
Кому можна
Дорослим
Дозволено
Дітям
Протипоказано
Вагітним
Протипоказано
Годуючим
Протипоказано
Алергікам
з обережністю
Діабетикам
з обережністю
Водіям
Протипоказано
З алкоголем
Протипоказано
Цитрамон Максі таблетки блістер 10 шт
Торгівельна назва Цитрамон
Діючі речовини Кислота ацетилсаліцилова, Кофеїн, Парацетамол
Форма випуску таблетки для внутрішнього застосування
Кількість в упаковці 10 шт.
Заявник Дарниця
Первинна упаковка контурна чарункова упаковка
Спосіб застосування Орально
Взаємодія з їжею Після
Температура зберігання від 5°C до 25°C
Чутливість до світла Не чутливий
Ознака Вітчизняний
Походження Хімічний
Ринковий статус Брендований дженерик
Країна виробництва Україна
Виробник ДАРНИЦЯ ПРАТ ФАРМ. ФІРМА
Умови відпуску Без рецепта
Код АТС

N Препарати для лікування захворювань нервової системи

N02 Болезаспокійливі препарати

N02B Інші анальгетики та антипіретики

N02BA Саліцилова кислота та її похідні

N02BA51 Ацетилсаліцилова кислота, комбінації без психолептиків

Цитрамон Максі забезпечить невідкладне лікування головного болю і нападів мігрені з аурою або без.

Склад

Діючі речовини: парацетамол, кофеїн, ацетилсаліцилова кислота.

Одна таблетка містить парацетамолу 250 мг, кофеїну 65 мг ацетилсаліцилової кислоти 250 мг.

Допоміжні речовини: гідроксіпропіл целюлоза низькозаміщена, лимонна кислота, крохмаль кукурудзяний, целюлоза мікрокристалічна, стеаринова кислота.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату, підвищена чутливість до інших похідних ксантинів, інших саліцилатів.

Бронхіальна астма, кропив'янка або риніт, викликані застосуванням саліцилатів або інших НПЗЗ в анамнезі

Вроджена гіпербілірубінемія, виражена ниркова недостатність або печінкова недостатність, синдром Жильбера, вроджена недостатність глюкозо-6-фосфатдегідрогенази;

Захворювання крові, гемофілія, геморагічний діатез, гіпопротромбінемія, анемія, лейкопенія, підвищена схильність до кровотеч, тромбоз, тромбофлебіт, геморагічні хвороби;

Гострі шлунково-кишкові виразки, шлунково-кишкова кровотеча, хірургічні втручання, що супроводжуються значною кровотечею;

Важкі серцево-судинні захворювання, включаючи порушення ритму, пароксизмальної тахікардії, виражений атеросклероз, тяжкою формою ішемічної хвороби серця, виражену серцеву недостатність, гострий інфаркт міокарда, виражену артеріальну гіпертензію, портальну гіпертензію, схильність до спазму судин.

Стану підвищеного збудження, порушення сну, похилий вік, алкоголізм, глаукома, гіпертиреоз, гострий панкреатит, гіпертрофія передміхурової залози, тяжкі форми цукрового діабету.

Застосування одночасно з інгібіторами МАО, а також протягом 2 тижнів після припинення їх застосування.

Комбінація з метотрексатом у дозі 15 мг на тиждень або більше.

Протипоказано пацієнтам, які застосовують трициклічні антидепресанти або β-блокатори.

Спосіб застосування

При головному болю: звичайна рекомендована доза 1 таблетка, додатково дозволяється прийняти ще 1 таблетку з інтервалом між прийомами 4-6 годин.

У разі більш інтенсивного болю можна прийняти 2 таблетки.

При терапії головного болю тривалість терапії повинна становити до 4 днів.

При мігрені: при появі симптомів приймати 2 таблетки, при необхідності дозволяється прийняти 2 додаткові таблетки з інтервалом між прийомами 4-6 годин.

При терапії мігрені тривалість терапії повинна становити до 3 днів.

Як при головному болю, так і при мігрені максимальна добова доза лікарського засобу становить 6 таблеток.

Кожну дозу лікарського засобу запивати повною склянкою води.

Не приймати разом з іншими лікарськими засобами, що містять парацетамол.

Слід з обережністю застосовувати пацієнтам літнього віку, особливо зі зниженою масою тіла.

Особливості застосування

Діти

Препарат не застосовувати дітям через ризик розвитку синдрому Рея, гиперпирексия, метаболічний ацидоз, порушення з боку нервової системи та психіки, блювота, порушення функції печінки, при гіпертермії на тлі вірусних захворювань.

Вагітні

Препарат не застосовувати в період вагітності та годування груддю.

Ацетилсаліцилова кислота має тератогенний вплив, при застосуванні в період вагітності в першому триместрі приводить до пороку розвитку, розщепленню верхнього неба, в третьому триместрі - до гальмування пологової діяльності, закриття артеріальної протоки у плода, що викликає гіперплазію легеневих судин і гіпертензію в судинах малого кола кровообігу , порушення функцій нирок з можливим подальшим розвитком ниркової недостатності з олігогідроамніозом, подовження часу кровотечі, антиагрегантний ефект, який може виникнути навіть після застосування дуже низьких доз.

Кофеїн підвищує ризик спонтанного викидня.

Лікарський засіб проникає в грудне молоко, що підвищує ризик виникнення кровотеч у дітей внаслідок порушення функції тромбоцитів.

Водії

Оскільки можливе виникнення побічних реакцій з боку нервової системи, при застосуванні лікарського засобу слід уникати керування автомобілем і роботи, що потребує підвищеної уваги та швидкої реакції.

Передозування

Ураження печінки можливе у дорослих, які прийняли 10 г більше парацетамолу, та у дітей, взяли понад 150 мг/кг маси тіла.

Прийом 5г або більше парацетамолу може призвести до ураження печінки.

Симптоми передозування в перші 24 години: блідість, нудота, блювання, анорексія та біль у животі, ураження печінки може стати явним через 12-48 годин після передозування, можуть виникати порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз, при тяжкому отруєнні печінкова недостатність може прогресувати до енцефалопатії, крововиливів, гіпоглікемії, коми та мати летальний результат, гостра ниркова недостатність з гострим некрозом канальців може проявлятися сильним поперековим болем, гематурією, протеїнурією і розвинутися навіть при відсутності тяжкого ураження нирок, також серцева аритмія і панкреатит.

При тривалому застосуванні лікарського засобу у великих дозах з боку органів кровотворення може розвинутись апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія.

При прийомі великих доз з боку ЦНС можуть виникати запаморочення, психомоторне збудження і порушення орієнтації; з боку сечовидільної системи нефротоксичність.

Побічні ефекти

З боку органів слуху та вестибулярного апарату: порушення орієнтації.

З боку респіраторної системи, органів грудної клітки та середостіння: риніт, закладеність носа, задишка, бронхіальна астма, бронхоспазм у пацієнтів, чутливих до ацетилсаліцилової кислоти та інших НПЗЗ.

З боку шлунково-кишкового тракту: диспепсичні розлади, включаючи нудоту, блювоту, дискомфорт і біль в епігастрії, печію, біль в животі; запалення шлунково-кишкового тракту, ерозивно-виразкові ураження шлунково-кишкового тракту, які можуть в окремих випадках викликати шлунково-кишкові кровотечі та перфорації з відповідними лабораторними та клінічними проявами, виразки на слизовій оболонці ротової порожнини.

З боку печінки та жовчовивідних шляхів: підвищення активності печінкових ферментів, як правило, без розвитку жовтяниці, гепатонекроз, транзиторна печінкова недостатність із підвищенням рівня трансаміназ печінки.

З боку нирок та сечовидільної системи: нефротоксичність, ниркова колька, інтерстиціальний нефрит, папілярний некроз.

З боку ендокринної системи: гіпоглікемія, аж до гіпоглікемічної коми.

З боку нервової системи: головний біль, нервозність, неспокій, запаморочення, тремор, парестезії, шум у вухах, порушення зору, що може свідчити про передозування: безсоння, порушення сну, підвищена збудливість, порушення орієнтації, дратівливість.

З боку психіки: відчуття страху, занепокоєння, тривожність.

З боку серцево-судинної системи: тахікардія, серцебиття, артеріальна гіпертензія, артеріальна гіпотензія, аритмія.

З боку крові та лімфатичної системи: анемія, сульфатгемоглобінемія і метгемоглобінемія, гемолітична анемія, синці або кровотечі, при тривалому застосуванні у великих дозах апластична анемія, панцитопенія, нейтропенія, тромбоцитопенія, агранулоцитоз, спостерігалися такі кровотечі як інтраопераційні геморагії, гематоми, кровотечі з органів сечостатевої системи, носовиекровотеченія, кровотечі з ясен, шлунково-кишкові кровотечі та мозкові геморагії, які рідко загрожували життю.

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, включаючи анафілаксії, анафілактичний шок.

У пацієнтів з індивідуальною підвищеною чутливістю до саліцилатів можливий розвиток алергічних реакцій шкіри, включаючи такі симптоми як гіперемія шкіри, відчуття жару, висипання, кропив'янка, набряк, свербіж, ангіоневротичний набряк, риніт, закладеність носа. У хворих на бронхіальну астму можливе збільшення частоти виникнення бронхоспазму; алергічних реакцій від незначного до помірного ступеня, які можуть вражати шкіру, дихальні шляхи, травний тракт, кардіоваскулярну систему і проявлятися у вигляді висипів, кропив'янки, набряку, свербіння.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: свербіж, висипи на шкірі та слизових оболонках, ангіоневротичний набряк, мультиформна еритема.

Умови зберігання

Термін придатності 2 роки.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °C, в недоступному для дітей місці.

Опис товару завірено виробником Дарниця.

Перевірено Севрюков Олександр Вікторович

Зверніть увагу!

Опис препарату Цитрамон Максі табл. №10 на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

НАПИСАТИ ВІДГУК ПРИХОВАТИ ФОРМУ
Оцінити*:
Оцініть, будь ласка товар!
Захисний код
Невірно введено код


Поширені запитання

Скільки коштує Цитрамон Максі табл. №10?

Ціна Цитрамон Максі табл. №10 стартує від 43.09 грн. за упаковку.

Чи можна давати ці ліки дітям?

Протипоказано. Детальніше необхідно проконсультуватися з вашим лікарем.

Які умови зберігання у таблеток Цитрамон (Дарниця)?

Згідно з інструкцією температура зберігання Цитрамон Дарниця становить від 5°C до 25°C. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Які аналоги у таблеток Цитрамон №10?

Повними аналогами Цитрамон Максі табл. №10 є:

Яка країна виробництва у Цитрамон (Дарниця)?

Країна виробник у Цитрамон (Дарниця) - Україна.

РАНІШЕ ВИ ДИВИЛИСЯ

Промокод скопійовано!
Завантаження
Напишіть нам, ми онлайн!