Цитрамон-Дарниця табл. №6

Артикул: 2598
Відгуки (6)
№1 в категорії «Ацетилсаліцилова кислота, комбінації без психолептиків»

Рейтинг популярності базується на фактичній кількості замовлень клієнтами сайту за останні 30 днів. Чим більше замовлень, тим вище рейтинг.

12.65 грн.

Упаковка / 6 шт.

Ціна актуальна на 22:45 | Придатний до: січень 2023
Кількість в упаковці:
6 шт 10 шт
Є питання?
Потрібна консультація?

Цілодобова підтримка клієнтів

Telegram Viber
Кому можна
Дорослим
Дозволено
Дітям
тільки при наявності особливих показань (хвороба Кавасакі)
Вагітним
Протипоказано
Годуючим
Протипоказано
Алергікам
з обережністю
Діабетикам
протипоказано при важких формах діабету
Водіям
Протипоказано
З алкоголем
Протипоказано
Цитрамон-Дарниця таблетки 6 шт
Торгівельна назва Цитрамон
Діючі речовини Кислота ацетилсаліцилова, Кофеїн, Парацетамол
Форма випуску таблетки для внутрішнього застосування
Кількість в упаковці 6 таблеток
Заявник Дарниця
Первинна упаковка блістер
Спосіб застосування Орально
Взаємодія з їжею Після
Температура зберігання від 5°C до 25°C
Чутливість до світла Не чутливий
Ознака Вітчизняний
Походження Хімічний
Ринковий статус Брендований дженерик
Країна виробництва Україна
Виробник ДАРНИЦЯ ПРАТ ФАРМ. ФІРМА
Умови відпуску Без рецепта
Код АТС

N Препарати для лікування захворювань нервової системи

N02 Болезаспокійливі препарати

N02B Інші анальгетики та антипіретики

N02BA Саліцилова кислота та її похідні

N02BA51 Ацетилсаліцилова кислота, комбінації без психолептиків

Цитрамон-Дарниця - аналгетик та антипіретик, що чинить аналгезивну, жарознижувальну та протизапальну дію. Застосовується для терапії слабкого або помірного больового синдрому при головному або зубному болю, первинній дисменореї, мігрені, артралгії, невралгії, захворюваннях, що супроводжуються гіпертермією різної етіології (як жарознижувальний засіб).

Склад

  • діючі речовини: ацетилсаліцилова кислота, парацетамол, кофеїн;
  • 1 таблетка містить: ацетилсаліцилової кислоти 240 мг, парацетамолу 180 мг, кофеїну 30 мг;
  • допоміжні речовини: кислота лимонна моногідрат, крохмаль картопляний, повідон, какао, кальцію стеарат.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів лікарського засобу, інших саліцилатів; тяжкі порушення функції печінки та/або нирок, вроджена гіпербілірубінемія, синдром Жильбера, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, алкоголізм, захворювання крові, гемофілія, геморагічний діатез, виражена анемія, лейкопенія, тромбоз, тромбофлебіт, геморагічні хвороби, гострі пептичні виразки, стан підвищеного збудження, порушення сну, тяжка артеріальна гіпертензія, органічні захворювання серцево-судинної системи (у тому числі атеросклероз), закритокутова глаукома, епілепсія, гіпертиреоз, декомпенсована серцева недостатність, порушення серцевої провідності, тяжкий атеросклероз, схильність до спазму судин, ішемічна хвороба серця, гострий панкреатит, гіпертрофія передміхурової залози, тяжкі форми цукрового діабету, бронхіальна астма, спричинена застосуванням саліцилатів, в анамнезі, літній вік.

Спосіб застосування

Лікарський засіб призначають дорослим по 1 таблетці 2–3 рази на добу після прийому їжі. Максимальна добова доза лікарського засобу становить 6 таблеток (за 3 прийоми). Таблетки Цитрамон-Дарниця не слід приймати більше 5 днів як знеболювальний засіб і більше 3 днів – як жарознижувальний засіб.

Не перевищувати рекомендовану дозу.

Не приймати разом з іншими лікарськими засобами, що містять парацетамол.

Особливості застосування

Застосування у період вагітності або годування груддю

Лікарський засіб не застосовують у період вагітності або годування груддю.

Діти

Не слід застосовувати лікарські засоби, що містять ацетилсаліцилову кислоту, дітям із гострою респіраторною вірусною інфекцією (ГРВІ), яка супроводжується або не супроводжується підвищенням температури тіла. При деяких вірусних захворюваннях, особливо грипі А, грипі В і вітряній віспі, існує ризик розвитку синдрому Рея, який вимагає невідкладного медичного втручання. Ризик може бути підвищеним, якщо ацетилсаліцилову кислоту застосовувати як супутній лікарський засіб, проте причинно-наслідковий зв'язок у цьому випадку не доведений. Якщо вказані стани супроводжуються тривалим блюванням, це може бути ознакою синдрому Рея. Враховуючи вищезазначені причини, дітям протипоказане застосування лікарського засобу без наявності особливих показань (хвороба Кавасакі).

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

При застосуванні високих доз лікарського засобу слід утримуватися від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами через можливі побічні реакції з боку нервової системи (запаморочення, підвищена збудливість, порушення орієнтації та уваги).

Побічні реакції

З боку респіраторної системи, органів грудної клітки та середостіння: риніт, закладеність носа, бронхоспазм у пацієнтів, чутливих до ацетилсаліцилової кислоти та до інших НПЗЗ.

З боку шлунково-кишкового тракту: диспепсичні розлади, включаючи нудоту, блювання, дискомфорт і болі в епігастрії, печію, абдомінальний біль; запалення шлунково-кишкового тракту, ерозивно-виразкові ураження шлунково-кишкового тракту, які можуть в окремих випадках викликати шлунково-кишкові кровотечі та перфорації з відповідними лабораторними та клінічними проявами.

З боку печінки і жовчовивідних шляхів: порушення функції печінки, підвищення активності печінкових ферментів, як правило, без розвитку жовтяниці, гепатонекроз (дозозалежний ефект).

З боку обміну речовин, метаболізму: гіпоглікемія, аж до гіпоглікемічної коми.

З боку нервової системи: головний біль, запаморочення, тремор, парестезії, збудження, порушення сну, безсоння, загальна слабкість, дзвін у вухах.

З боку психіки: відчуття страху, неспокій, тривога, дратівливість.

З боку серцево-судинної системи: тахікардія, аритмія, серцебиття, артеріальна гіпертензія.

Загальні розлади: кровотечі можуть призвести до гострої і хронічної постгеморагічної анемії/залізодефіцитної анемії (внаслідок так званої прихованої мікрокровотечі) з відповідними лабораторними проявами і клінічними симптомами, такими як астенія, блідість шкірного покриву, гіпоперфузія; некардіогенний набряк легенів.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Термін придатності 3 роки.

Не застосовувати лікарський засіб після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Опис товару завірено виробником Дарниця.

Перевірено Севрюков Олександр Вікторович

Зверніть увагу!

Опис препарату Цитрамон-Дарниця табл. №6 на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

НАПИСАТИ ВІДГУК ПРИХОВАТИ ФОРМУ
Оцінити*:
Оцініть, будь ласка товар!
Захисний код
Невірно введено код


Відгуки покупців

Юлия 2 лютого 2022
Только эти таблетки мне помогают от головы. Другие даже не пробую. 20 минут и боли нет.
Коментувати Чи був відгук корисний для вас: Поскаржитись
mari 11 січня 2022
Болевой синдром при мигрени и зубной боли и др.;доступный,эффективный.Развернутый отзыв о препарате тут:https://goo.su/9weK
Коментувати Чи був відгук корисний для вас: Поскаржитись
Татьяна 2 серпня 2021
Всегда работает безотказно! Выручает уже много лет!
Коментувати Чи був відгук корисний для вас: Поскаржитись

Дивитись усі 6 відгуків

Поширені запитання

Скільки коштує Цитрамон-Дарниця табл. №6?

Ціна Цитрамон-Дарниця табл. №6 стартує від 12.65 грн. за упаковку.

Чи можна давати ці ліки дітям?

Тільки при наявності особливих показань (хвороба Кавасакі). Детальніше необхідно проконсультуватися з вашим лікарем.

Які умови зберігання у таблеток Цитрамон (Дарниця)?

Згідно з інструкцією температура зберігання Цитрамон Дарниця становить від 5°C до 25°C. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Які аналоги у таблеток Цитрамон №6?

Повними аналогами Цитрамон-Дарниця табл. №6 є:

Яка країна виробництва у Цитрамон (Дарниця)?

Країна виробник у Цитрамон (Дарниця) - Україна.

РАНІШЕ ВИ ДИВИЛИСЯ

Промокод скопійовано!
Завантаження
Напишіть нам, ми онлайн!