СОЛПАДЕЇН

Міжнародна непатентована назва Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
ATC-код N02BE51
Тип МНН Комбінований
Форма випуску

таблетки; по 12 таблеток у блістері; по 1 блістеру в картонній коробці

Умови відпуску

за рецептом

Склад

1 таблетка містить 500 мг парацетамолу, 30 мг кофеїну, 8 мг кодеїну фосфату гемігідрату

Фармакологічна група Анальгетики та антипіретики.
Заявник Халеон ЮК Трейдінг Лімітед
Велика Британія
Виробник ГлаксоСмітКлайн Дангарван Лімітед
Ірландія
Реєстраційний номер UA/4740/03/01
Дата початку дії 13.03.2018
Дата закінчення строку дії необмежений
Дострокове припинення Ні
Тип ЛЗ Звичайний
ЛЗ біологічного походження Ні
ЛЗ рослинного походження Так
ЛЗ-сирота Ні
Гомеопатичний ЛЗ Ні

Склад

діючі речовини: парацетамол, кофеїн, кодеїну фосфат гемігідрат;

1 таблетка містить 500 мг парацетамолу, 30 мг кофеїну, 8 мг кодеїну фосфату гемігідрату;

допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, крохмаль прежелатинізований, калію сорбат, повідон, тальк, магнію стеарат, целюлоза мікрокристалічна, кислота стеаринова.

Лікарська форма

Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: білі таблетки капсулоподібної форми, розміром 8,4 × 15,8 мм, з тисненням «S» з одного боку, гладкі з іншого боку.

Фармакотерапевтична група

Анальгетики та антипіретики. Код АТХ N02B E51.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка

Парацетамол чинить знеболювальну і жарознижувальну дії внаслідок селективного пригнічення синтезу простагландинів у центральній нервовій системі (ЦНС). Завдяки цьому парацетамол підходить для пацієнтів, для яких периферійне інгібування простагландинів є небажаним, наприклад, якщо в анамнезі наявні шлунково-кишкові кровотечі, або для пацієнтів старшого віку. Кофеїн збільшує ефективність знеболювальної дії парацетамолу. Кодеїн є опіоїдним анальгетиком центральної дії. Після метаболізму печінковим ферментом CYP2D6 чинить знеболювальну, протикашльову та протипроносну дію.

Фармакокінетика

Парацетамол швидко всмоктується у шлунково-кишковому тракті (ШКТ) і надходить до тканин організму. Зв’язування з білками є мінімальним. Метаболізується в печінці та виводиться нирками переважно у вигляді метаболітів. Період напіввиведення з плазми становить близько 2,3 години.

Кофеїн швидко всмоктується у шлунково-кишковому тракті (ШКТ) та розповсюджується по організму. Майже повністю метаболізується в печінці, метаболіти виводяться нирками. Період напіввиведення з плазми становить близько 4,9 години.

Максимальна концентрація кодеїну в плазмі крові після перорального прийому досягається приблизно через 1 годину та становить 100–300 нг/мл при прийомі в терапевтичних дозах. Період напіввиведення з плазми становить близько 3–4 годин. Метаболізується печінковим ферментом CYP2D6 до морфіну і норкодеїну та інших метаболітів. Люди, що є гетерозиготними по алелі CYP2D6*2А класифікуються як люди з надшвидким метаболізмом кодеїну, у яких швидкість метаболізму кодеїну до морфіну є підвищеною, що може викликати симптоми отруєння опіоїдами. Приблизно 86 % пероральної дози кодеїну та його метаболітів виділяється з сечею протягом 24 годин.

Комбінація діючих речовин в препараті не впливає на біодоступність парацетамолу.

Показання

Головний біль; мігрень; біль у спині; невралгія; біль у м’язах; м’язово-скелетний біль; ішіас; зубний біль; біль після видалення зуба та стоматологічних процедур; біль, пов’язаний із синуситами; біль у горлі; періодичний біль під час менструації; біль, асоційований із гарячкою.

Протипоказання

Тяжкі порушення функції печінки та/або нирок, гострий гепатит, бронхіальна астма, пригнічення дихання, травма голови, підвищений внутрішньочерепний тиск, період після операції на жовчовивідних шляхах, вроджена гіпербілірубінемія, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, алкоголізм, захворювання крові, виражена анемія, лейкопенія, стани підвищеного збудження, порушення сну, тяжка артеріальна гіпертензія, органічні захворювання серцево-судинної системи (у тому числі атеросклероз), декомпенсована серцева недостатність, порушення серцевої провідності, ішемічна хвороба серця, глаукома, епілепсія, гіпертиреоз, тяжкий атеросклероз, схильність до спазму судин, тромбоз, тромбофлебіт, гострий панкреатит; гіпертрофія міхурової залози, цукровий діабет, одночасне застосовування разом з інгібіторами моноаміноксидази (МАО) та протягом 2 тижнів після припинення застосування інгібіторів МАО, підвищена чутливість до опіоїдних аналгетиків та до будь-якого з компонентів препарату.

Надшвидкий метаболізм CYP2D6 підвищує ризик розвитку отруєння опіоїдами навіть при застосуванні препарату в дозах, що зазвичай рекомендуються. Загальними симптомами отруєння опіоїдами є сплутаність свідомості, сонливість, поверхневе дихання, звуження зіниць, нудота, блювання, констипація та відсутність апетиту. В тяжких випадках може розвинутися недостатність кровообігу та дихальної діяльності, що може загрожувати життю та в поодиноких випадках призводити до летального наслідку.

Літній вік.

Протипоказано пацієнтам, які приймають трициклічні антидепресанти або бета-блокатори.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Спричинена вмістом парацетамолу. Швидкість всмоктування парацетамолу може збільшуватися при одночасному застосуванні з метоклопрамідом та домперидоном і зменшуватися при застосуванні з холестираміном. Парацетамол підвищує рівень ацетилсаліцилової кислоти та хлорамфеніколу в плазмі. Антикоагулянтний ефект варфарину та інших кумаринів може бути посилений тривалим регулярним застосуванням парацетамолу з підвищенням ризику кровотечі. Періодичний прийом не дає значного ефекту. Барбітурати зменшують жарознижувальний ефект парацетамолу. Антисудомні препарати (включаючи фенітоїн, барбітурати, карбамазепін), що стимулюють активність мікросомальних ферментів печінки, можуть посилювати токсичний вплив парацетамолу на печінку внаслідок підвищення ступеня перетворення препарату на гепатотоксичні метаболіти. Пробенецид впливає на виведення та концентрацію парацетамолу в плазмі крові. Парацетамол може знижувати біодоступність ламотриджину з потенційним зниженням його ефекту у зв’язку з можливою індукцією його метаболізму в печінці. При одночасному прийомі парацетамолу та зидовудину підвищується ризик нейтропенії. Одночасне застосування високих доз парацетамолу з ізоніазидом підвищує ризик розвитку гепатотоксичного синдрому. Парацетамол знижує ефективність діуретиків. Не застосовувати одночасно з алкоголем.

Спричинена вмістом кодеїну. Кодеїн може пригнічувати вплив метоклопраміду та домперидону на шлунково-кишкову перистальтику. Кодеїн посилює ефекти засобів, що пригнічують центральну нервову систему (включаючи алкоголь, анестетики, снодійні лікарські засоби, седативні препарати, трициклічні антидепресанти, фенотіазинові транквілізатори). Опіоїдні анальгетики можуть взаємодіяти з інгібіторами МАО, що може бути причиною виникнення серотонінового синдрому.

Спричинена вмістом кофеїну. Кофеїн посилює ефект (покращує біодоступність) анальгетиків-антипіретиків, потенціює ефекти похідних ксантину, психостимулюючих засобів. Кофеїн знижує ефект опіоїдних аналгетиків, анксіолітиків, снодійних і седативних засобів, є антагоністом засобів для наркозу та інших препаратів, що пригнічують ЦНС, конкурентним антагоністом препаратів аденозину, АТФ. При одночасному застосуванні кофеїну з ерготаміном покращується всмоктування ерготаміну ШКТ, з тиреотропними засобами – підвищується тиреоїдний ефект. Кофеїн знижує концентрацію літію в крові. Циметидин, гормональні контрацептиви, ізоніазид посилюють дію кофеїну.

Особливості застосування

Перед застосуванням препарату слід проконсультуватися з лікарем. Не перевищувати встановленої дози. У разі передозування слід негайно звернутися до лікаря.

Препарат містить парацетамол. Не слід застосовувати одночасно інші препарати, що містять парацетамол або кодеїн. Одночасне застосування з іншими препаратами, що містять парацетамол, може призводити до передозування. Парацетамол може бути гепатотоксичним у дозах, що перевищують 6–8 г на добу. Пошкодження печінки може розвинутися і при значно менших дозах при одночасному впливі алкоголю, індукторів ферментів печінки або інших гепатотоксичних лікарських засобів. Передозування парацетамолу може викликати печінкову недостатність, що може призводити до необхідності пересаджування печінки або до летального наслідку.

Якщо симптоми захворювання залишаються або погіршуються, слід проконсультуватися з лікарем.

Пацієнтам з порушеннями функції печінки або нирок перед застосуванням препарату слід проконсультуватися з лікарем. Захворювання печінки підвищують ризик ураження печінки парацетамолом. Слід враховувати, що у хворих з алкогольним ураженням печінки збільшується ризик гепатотоксичної дії парацетамолу.

Повідомлялось про випадки порушень функції печінки/печінкову недостатність у пацієнтів зі зниженим рівнем глутатіону, зокрема у пацієнтів, які були виснажені, у хворих на анорексію та хворих з низьким індексом маси тіла або у пацієнтів, які зловживали алкоголем.

Не слід приймати препарат більше ніж 3 доби, якщо інше не рекомендовано лікарем.

Препарат може впливати на результати визначення вмісту в крові глюкози та сечової кислоти.

У пацієнтів із захворюваннями, що супроводжуються зниженням рівня глутатіону, такими як сепсис, при прийомі парацетамолу може підвищитися ризик виникнення метаболічного ацидозу. Симптомами метаболічного ацидозу є глибоке, прискорене або затруднене дихання, нудота, блювання, втрата апетиту. Слід негайно звернутися до лікаря у разі появи цих симптомів.

Пацієнтам з обструктивними захворюваннями шлунково-кишкового тракту або гострими абдомінальними станами перед застосуванням препарату необхідно проконсультуватися з лікарем. Пацієнтам з холецистектомією в анамнезі перед застосуванням препарату необхідно проконсультуватися з лікарем, оскільки є ризик виникнення гострого панкреатиту.

Кодеїн перетворюється у печінці у морфін за допомогою ферменту CYP2D6. У разі дефіциту або повної відсутності в організмі цього ферменту, адекватного аналгетичного ефекту не буде. Однак якщо пацієнт є «швидким» або «надшвидким метаболізатором» кодеїну, існує підвищений ризик розвитку опіоїдної токсичності, навіть при застосуванні препарату у звичайних дозах (див. розділ «Протипоказання»).

Тривалий або надмірний прийом кодеїну може призводити до виникнення залежності. Слід з обережністю призначати препарат пацієнтам при станах, що можуть бути погіршені застосуванням опіоїдів, зокрема при депресії, захворюваннях органів дихання.

Під час лікування препаратом слід уникати надмірного вживання напоїв, що містять кофеїн (наприклад кави, чаю), оскільки це може спричинити посилення побічних ефектів кофеїну, таких як запаморочення, підвищена збудливість, безсоння, неспокій, тривожність, роздратованість, головний біль, порушення з боку шлунково-кишкового тракту і прискорене серцебиття.

Слід проінформувати лікаря про прийом препаратів, що містять кодеїн, а також таких препаратів як метоклопрамід або домперидон, лікарських засобів, що застосовуються проти нудоти та блювання.

Перед застосуванням препарату необхідно повідомити лікаря у разі прийому снодійних, седативних лікарських засобів, нейролептиків або алкоголю.

Препарат містить кармоїзин (Е 122), що може спричинити алергічні реакції.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Не застосовувати у період вагітності. Це, зокрема, стосується і застосування препарату жінкою під час пологів через можливе виникнення дихальної недостатності у дитини.

Безпека застосування препарату вагітними стосовно його впливу на розвиток плода не вивчена і його застосування слід уникати через можливе збільшення ризику спонтанного переривання вагітності за рахунок вживання кофеїну.

Не застосовувати препарат під час годування груддю. У жінок з надшвидким метаболізмом кодеїну, які годують груддю, можуть виникати підвищені рівні морфіну в крові та у грудному молоці. Токсичний вплив морфіну може призвести до підвищеної сонливості, артеріальної гіпотензії, утруднення дихання та харчування у дітей. У тяжких випадках може розвинутись дихальна недостатність, у тому числі з летальним наслідком.

Дані щодо впливу препарату на фертильність відсутні.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Враховуючи, що при застосуванні препарату у хворих можуть виникнути побічні реакції (сонливість, запаморочення, збудження), на період прийому препарату слід утриматися від керування транспортними засобами та від виконання інших робіт, що потребують концентрації уваги.

Спосіб застосування та дози

Препарат призначений для перорального застосування.

Дорослі (пацієнти віком від 18 років): по 1–2 таблетки кожні 4–6 годин у разі необхідності, але не частіше ніж через 4 години. Приймати не більше 8 таблеток на добу. Не приймати більше 3 днів без консультації з лікарем. Слід приймати мінімальну кількість препарату, що дає змогу досягти необхідного ефекту.

Діти.

Не застосовують препарат дітям (віком до 18 років), оскільки непередбачуваний метаболізм кодеїну у дітей збільшує ризик опіоїдної токсичності.

Передозування

При довготривалому застосуванні високих доз препарату можливі апластична анемія, тромбоцитопенія, панцитопенія, агранулоцитоз, нейтропенія, лейкопенія. При прийомі високих доз можливі порушення з боку ЦНС (запаморочення, психомоторне збудження і порушення орієнтації та уваги, безсоння, тремор, нервозність, занепокоєння), з боку сечовидільної системи – нефротоксичність (ниркова коліка, інтерстиціальний нефрит, папілярний некроз).

У разі передозування можливі підвищене потовиділення, психомоторне збудження або пригнічення ЦНС, сонливість, порушення свідомості, порушення серцевого ритму, тахікардія, тремор, гіперрефлексія, судоми.

Симптоми передозування парацетамолом. Передозування парацетамолу може призводити до печінкової недостатності, що може потребувати пересадки печінки або призвести до летального наслідку. Ураження печінки можливе у дорослих, які прийняли 8–15 г парацетамолу в залежності від маси тіла пацієнта, та у дітей, що прийняли більше 150 мг/кг маси тіла. У пацієнтів з факторами ризику (тривале лікування карбамазепіном, фенобарбітоном, фенітоїном, примідоном, рифампіцином, звіробоєм або іншими лікарськими засобами, що індукують ферменти печінки; регулярний прийом надмірних кількостей етанолу; глутатіонова кахексія (розлади травлення, муковісцидоз, ВІЛ-інфекція, голод, кахексія) прийом 5 г або більше парацетамолу може призвести до ураження печінки.

Симптоми передозування у перші 24 години: блідість, нудота, блювання, анорексія та абдомінальний біль. Ураження печінки може стати явним через 12–48 годин після передозування. Можуть виникати порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. При тяжкому отруєнні печінкова недостатність може прогресувати до енцефалопатії, крововиливів, гіпоглікемії, коми та мати летальний наслідок. Гостра ниркова недостатність з гострим некрозом канальців може проявлятися сильним поперековим болем, гематурією, протеїнурією і розвинутися навіть при відсутності тяжкого ураження печінки. Відзначалися також серцева аритмія та панкреатит.

При тривалому застосуванні препарату у великих дозах з боку органів кровотворення може розвинутися: апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія. При прийомі великих доз, з боку ЦНС – запаморочення, психомоторне збудження і порушення орієнтації; з боку сечовидільної системи – нефротоксичність (ниркова коліка, інтерстиціальний нефрит, папілярний некроз).

При передозуванні необхідна швидка медична допомога. Пацієнта слід негайно доставити у лікарню, навіть якщо відсутні ранні симптоми передозування. Симптоми можуть бути обмежені нудотою та блюванням або можуть не відображати тяжкості передозування чи ризику ураження органів. Концентрацію парацетамолу в плазмі крові потрібно вимірювати через 4 години або пізніше після прийому (більш ранні концентрації є недостовірними). Доречність вживання активованого вугілля для зниження рівня всмоктування парацетамолу у шлунково-кишковому тракті є спірною. Специфічний антидот N-ацетилцистеїн необхідно застосовувати протягом 8–15 годин після передозування парацетамолу, однак позитивний ефект спостерігався навіть при пізнішому вживанні. При необхідності пацієнту слід вводити N-ацетилцистеїн внутрішньовенно згідно зі встановленими рекомендаціями щодо дозування. При відсутності блювання можна застосовувати метіонін перорально як відповідну альтернативу у віддалених районах поза лікарнею.

Симптоми передозування кодеїном. Передозування кодеїном в першій фазі характеризується нудотою та блюванням. Гостре пригнічення дихального центру може спричинити ціаноз, сповільнене дихання, сонливість, атаксію, рідше – набряк легень. Можливе пригнічення дихання, виникнення міозу, судом, колапсу та затримки сечовиділення. Можуть спостерігатися ознаки вивільнення гістаміну.

Терапія при передозуванні кодеїном включає загальні симптоматичні та підтримуючі дії, в тому числі забезпечення доступу свіжого повітря та контроль за життєво важливими функціями організму, показано промивання шлунку та очищення кишечнику. У разі застосування більше 350 мг кодеїну дорослим або більше 5 мг/кг маси тіла дітям прийом активованого вугілля доцільний протягом першої години. За умови появи коми або пригнічення дихання застосовують специфічний антидот – налоксон – та спостерігають за хворим щонайменше 4 години після застосування або щонайменше 8 годин до повного вивільнення препарату. Тяжке пригнічення функцій центральної нервової системи потребує застосування кисню, проведення штучної вентиляції легень.

При передозуванні кодеїну можливі наслідки, які можуть бути частиною токсичного впливу надмірних доз парацетамолу на печінку. У разі передозування необхідно негайно звернутися до лікаря, навіть якщо симптоми передозування відсутні.

Передозування кофеїном. Передозування кофеїном може спричинити епігастральний біль, блювання, діурез, прискорене дихання, припливи, тахікардію або серцеву аритмію, порушення роботи шлунково-кишкового тракту, стимуляцію центральної нервової системи (безсоння, занепокоєння, збудження, тривога, синдром підвищеної нервово-рефлекторної збудливості, тремор, судоми, запаморочення, дратівливість, стан афекту, незв’язність думок і мовлення, психомоторне збудження або періоди невтомності). Клінічно важливі симптоми передозування кофеїну пов’язані також із ураженням печінки парацетамолом.

Терапія при передозуванні кофеїном: необхідно промити шлунок, провести оксигенотерапію. Специфічного антидоту для лікування передозування кофеїном не існує, проте як підтримуючий захід призначають антагоністи бета-адренорецепторів для протидії виникненню кардіотоксичних ефектів, при судомах – приймати діазепам. Симптоматична терапія.

Побічні реакції

Побічні реакції залежать від дози та індивідуального метаболізму пацієнта.

За час постмаркетингових досліджень спостерігалися нижчезазначені рідкісні побічні реакції (частота виникнення –

Порушення з боку кровоносної та лімфатичної системи: тромбоцитопенія, агранулоцитоз, анемія, сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія, ціаноз, задишка, гіпоглікемічна кома, гемолітична анемія, лейкопенія, нейтропенія, панцитопенія. Припинити прийом препарату і одразу повідомити лікаря у разі виникнення незрозумілих синців або кровотечі.

Порушення з боку імунної системи: анафілаксія, анафілактичний шок, мультиформна ексудативна еритема, токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла), реакції гіперчутливості на шкірі, включаючи висипання на шкірі, ангіоедему, синдром Стівенса – Джонсона, гострий генералізований екзантематозний пустульоз.

Порушення з боку шкіри та підшкірної тканини: еритематозний висип, кропив’янка, свербіж, крововиливи, пітливість, виразки на слизовій оболонці ротової порожнини, пурпура.

Порушення з боку органів дихання, грудної клітки та середостіння: бронхоспазм у пацієнтів, чутливих до аспірину та до інших НПЗЗ.

Порушення з боку гепатобіліарної системи: порушення функції печінки (у тому числі підвищення активності печінкових ферментів, гепатонекроз, печінкова недостатність, жовтяниця).

Порушення з боку центральної нервової системи: підвищена збудливість, запаморочення, тремор, парестезії, неспокій, тривожність, посилення головного болю за умови тривалого застосування препарату, сонливість, безсоння, роздратованість, прискорене серцебиття.

Психічні порушення: психомоторне збудження і порушення орієнтації, відчуття страху, сплутаність свідомості, ейфорія, дисфорія, депресія, галюцинації, седативний стан, у разі тривалого застосування у високих дозах можливий розвиток залежності.

Порушення з боку травного тракту: дискомфорт і біль у животі, печія, запор, нудота, блювання, диспепсія, сухість у роті, гострий панкреатит у пацієнтів з холецистектомією в анамнезі.

З боку серця: підвищення артеріального тиску, відчуття серцебиття, біль у серці, брадикардія, тахікардія, аритмія, артеріальна гіпотензія.

З боку нирок і сечовидільної системи: затримка сечовипускання, ниркова коліка.

Інші: загальна слабкість, міоз, гіпоглікемія.

В результаті одночасного прийому препарату в рекомендованих дозах з продуктами, що містять кофеїн, підвищені дози кофеїну, що виникають в результаті цього, можуть посилити можливі побічні ефекти, зумовлені кофеїном, такі як безсоння, неспокій, тривога, роздратованість, головний біль, порушення з боку шлунково-кишкового тракту і прискорене серцебиття.

Термін придатності

5 років.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 ˚С у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 12 таблеток у блістері, по 1 блістеру в картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

ГлаксоСмітКлайн Дангарван Лімітед, Ірландія/GlaxoSmithKline Dungarvan Limited, Ireland.

Адреса

Нокбрек, Дангарван, графство Уотерфорд, Ірландія/Knockbrack, Dungarvan, Co. Waterford, Ireland.

Джерелом інформаціі для опису є Державний Реєстр Лікарських Засобів України

Аналоги СОЛПАДЕЇН

Цитрамон-Дарниця табл. №6

Виробник: Дарниця

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРАМОН

10
14.70 грн.
Де є

Цитрамон-Дарниця табл. №10

Виробник: Дарниця

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРАМОН

1
30.90 грн.
Де є

Парацетамол-Дарниця табл. 500мг №10

Виробник: Дарниця

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

3
31.70 грн.
Де є

Цитрамон Максі табл. №20

Виробник: Дарниця

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРАМОН

2
112.00 грн.
Де є

Фервекс д/дор. пор. д/орал. р-ну саше №8

Виробник: Упса

Країна: Франція

Бренд: ФЕРВЕКС 

3
207.20 грн.
Де є

Комбіспазм табл. №20

Виробник: Евертоджен Лайф

Країна: Індія

Бренд: КОМБІСПАЗМ

125.60 грн.
Де є

Таміпул капс. №10

Виробник: ГрІндекс

Країна: Латвія

Бренд: ТАМІПУЛ

14
149.60 грн.
Де є

Аскопар табл. в упаковці №10

Виробник: Здоров'я

Країна: Україна

Бренд: АСКОПАР

16.30 грн.
Де є

Грипаут табл. №4

Виробник: Марксанс фарма

Країна: Індія

Бренд: ГРИПАУТ

2
53.10 грн.
Де є

Грипаут табл. №10

Виробник: Марксанс фарма

Країна: Індія

Бренд: ГРИПАУТ

79.00 грн.
Де є

Панадол Бебі сусп. орал. 120мг/5мл фл. 100мл

Виробник: Фармаклер

Країна: Франція

Бренд: ПАНАДОЛ

13
89.90 грн.
Де є

Грипфлю табл. №10

Виробник: Артура фармасьютікалз

Країна: Індія

Бренд: ГРИПФЛЮ

72.30 грн.
Де є

Грипаут Гарячий напій пор. д/орал. р-ну пак. 6г №10

Виробник: ФДС Лімітед

Країна: Індія

Бренд: ГРИПАУТ

288.00 грн.
Де є

Комбігрип Хот Сіп пор. д/орал. р-ну саше лимон №10

Виробник: Евертоджен Лайф

Країна: Індія

Бренд: КОМБІГРИП

300.00 грн.
Де є

Доларен табл. №100

Виробник: Наброс фарма

Країна: Індія

Бренд: ДОЛАРЕН

6
726.00 грн.
Де є

Цитрік пор. д/орал. р-ну саше 13,60г №10

Виробник: Фармак

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРІК

265.00 грн.
Де є

Мілістан мультисимптомний каплети в/о №12

Виробник: Мепро фармасьютікалс

Країна: Індія

Бренд: МІЛІСТАН

132.70 грн.
Де є

Панадол табл. в/о 500мг №12

Виробник: Глаксо

Країна: Ірландія

Бренд: ПАНАДОЛ

46.80 грн.
Де є

Парацетамол д/дітей сироп 120мг/5мл фл. 100мл

Виробник: Борщагівський ХФЗ

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

7
60.60 грн.
Де є

Цитрамон Максі табл. №10

Виробник: Дарниця

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРАМОН

1
58.70 грн.
Де є

Аміцитрон Форте пор. д/орал. р-ну саше 23г №10

Виробник: Інтерхім

Країна: Україна

Бренд: АМІЦИТРОН

2
294.00 грн.
Де є

Цитрамон Екстра табл. №10

Виробник: Дарниця

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРАМОН

59.30 грн.
Де є

Спазго табл. №100

Виробник: Фламінго Фармасьютікалс

Країна: Індія

Бренд: СПАЗГО

2
396.00 грн.
Де є

Антифлу Кідс пор. д/орал. р-ну пак. №5

Виробник: Контракт фармакал

Країна: США

Бренд: АНТИФЛУ

3
198.00 грн.
Де є

Тет 36.6 Рапід пор. д/орал. р-ну лимон саше-пак. 23г №10

Виробник: Лекхім

Країна: Україна

Бренд: ТЕТ

246.00 грн.
Де є
Знижка

Тайлолфен Хот пор. д/оральн.р-ну пак.20г №6

Виробник: Нобель фарма

Країна: Туреччина

Бренд: ТАЙЛОЛФЕН

5
204.00 грн.
173.40 грн.
Де є

Фервекс д/дор. малина д/орал. р-ну №8

Виробник: Упса

Країна: Франція

Бренд: ФЕРВЕКС 

216.00 грн.
Де є

Ефералган р-н оральн. 3% фл. 90мл

Виробник: Упса

Країна: Франція

Бренд: ЕФЕРАЛГАН

9
187.60 грн.
Де є

Аміцитрон пор. д/орал. р-ну саше 23г №10

Виробник: Інтерхім

Країна: Україна

Бренд: АМІЦИТРОН

193.00 грн.
Де є
Огляд

Грипостад ріно спрей назал. 0,1% фл. 10мл

Виробник: Стада

Країна: Німеччина

Бренд: ГРИППОСТАД

6
101.30 грн.
Де є

Тет 36.6 Максі пор. д/орал. р-ну лимон саше-пак. 23г №10

Виробник: Лекхім

Країна: Україна

Бренд: ТЕТ

215.00 грн.
Де є

Хелпекс Антиколд Нео Макс пор. д/орал. р-ну лимон саше 4г №10

Виробник: Алпекс фарма

Країна: Швейцарія

Бренд: ХЕЛПЕКС

225.00 грн.
Де є

Фервекс д/діт. пор. д/орал. р-ну саше №8

Виробник: Упса

Країна: Франція

Бренд: ФЕРВЕКС 

216.00 грн.
Де є

Колдрекс МаксГрип лимон пор. д/орал. р-ну №10

Виробник: Сміт кляйн

Країна: Іспанія

Бренд: КОЛДРЕКС 

1
212.00 грн.
Де є

Флу.Нет гранули д/орал. р-ну саше №10

Виробник: Алкала фарма

Країна: Іспанія

Бренд: ФЛУ.НЕТ

350.00 грн.
Де є

Цитрамон Максі табл. №50

Виробник: Дарниця

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРАМОН

268.00 грн.
Де є

Вікс Актив Симптомакс плюс/АнтиГрип Комплекс пор. д/орал. р-ну №10

Виробник: Рафтон лабораторіз

Країна: Великобританія

Бренд: ВІКС

28
297.00 грн.
Де є
Огляд

Гриппостад рино крап. назал. 0,1% фл. 10мл

Виробник: Стада

Країна: Німеччина

Бренд: ГРИППОСТАД

98.40 грн.
Де є

Панадол екстра табл. шип. №12

Виробник: Фамар (Дельфарм)

Країна: Греція

Бренд: ПАНАДОЛ

123.60 грн.
Де є

Колдрекс Хотрем лимон пор.д/орал. р-ну 5г №10

Виробник: Сміт кляйн

Країна: Іспанія

Бренд: КОЛДРЕКС 

193.00 грн.
Де є

Антикатарал пор. д/орал. р-ну пак. №10

Виробник: Алкала фарма

Країна: Іспанія

Бренд: АНТИКАТАРАЛ

1
353.00 грн.
Де є
Огляд

ТераФлю Екстра пор. д/орал. р-ну лимон пакет №10

Виробник: Фамар (Дельфарм)

Країна: Франція

Бренд: ТЕРАФЛЮ

2
320.00 грн.
Де є

Ефералган суп. рект. 150мг №10

Виробник: Упса

Країна: Франція

Бренд: ЕФЕРАЛГАН

140.20 грн.
Де є

Комбіспазм Гастрокомфорт табл. в/о №20

Виробник: Евертоджен Лайф

Країна: Індія

Бренд: КОМБІСПАЗМ

164.40 грн.
Де є

Хелпекс Лар спрей д/ротов. порож. фл. 30мл

Виробник: Діва холдинг

Країна: Туреччина

Бренд: ХЕЛПЕКС

140.50 грн.
Де є

Вікс Актив Симптомакс/АнтиГрип Макс пор. д/орал. р-ну лимон №10

Виробник: Рафтон лабораторіз

Країна: Великобританія

Бренд: ВІКС

18
263.00 грн.
Де є

Ефералган суп. рект. 150мг №10

Виробник: Упса

Країна: Франція

Бренд: ЕФЕРАЛГАН

5
115.20 грн.
Де є

Хелпекс Антиколд Нео пор. д/орал. р-ну з лимон. смаком саше 4г №10

Виробник: Алпекс фарма

Країна: Швейцарія

Бренд: ХЕЛПЕКС

2
209.00 грн.
Де є

ТераФлю пор. д/орал. р-ну лимон пакет №10

Виробник: Фамар (Дельфарм)

Країна: Франція

Бренд: ТЕРАФЛЮ

1
297.00 грн.
Де є

Тет 36.6 пор. д/орал. р-ну акація саше-пак. 13,1г №10

Виробник: Лекхім

Країна: Україна

Бренд: ТЕТ

253.00 грн.
Де є

Парацетамол-Вішфа сироп фл. 90мл

Виробник: ДКП фармацевтична фабрика

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

5
83.10 грн.
Де є

Фервекс д/дор. б/цукру пор. д/орал. р-ну саше №8

Виробник: Упса

Країна: Франція

Бренд: ФЕРВЕКС 

252.80 грн.
Де є

Парацетамол капс. 500мг №10

Виробник: Здоров'я

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

20.90 грн.
Де є
Огляд

Гриппостад рино крап. назал. 0,05% фл. 10мл

Виробник: Стада

Країна: Німеччина

Бренд: ГРИППОСТАД

1
92.90 грн.
Де є

Хелпекс Антиколд Нео Для дітей пор. д/орал. р-ну малина саше 2,5г №6

Виробник: Алпекс фарма

Країна: Швейцарія

Бренд: ХЕЛПЕКС

1
132.00 грн.
Де є

Хелпекс Антиколд Нео Макс пор. д/орал. р-ну малина саше 4г №10

Виробник: Алпекс фарма

Країна: Швейцарія

Бренд: ХЕЛПЕКС

4
225.00 грн.
Де є

Флюколд-N табл. №200

Виробник: Наброс фарма

Країна: Індія

Бренд: ФЛЮКОЛД

14
2160.00 грн.
Де є

Тетрамол капс. №30

Виробник: ГрІндекс

Країна: Латвія

Бренд: ТЕТРАМОЛ

1
396.50 грн.
Де є

Парацетамол С.А.Л.Ф. р-н д/інф. 10мг/мл фл. 100мл №1

Виробник: С.А.Л.Ф. С.п.А. Лабораторіо

Країна: Італія

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

153.70 грн.
Де є

Комбігрип Хот Сіп пор. д/орал. р-ну саше 5г малина №10

Виробник: Евертоджен Лайф

Країна: Індія

Бренд: КОМБІГРИП

300.00 грн.
Де є

Парацетамол суп. ректал. 0.33г №10

Виробник: Монфарм

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

1
45.90 грн.
Де є

Комбігрип Декса табл. №80

Виробник: Евертоджен Лайф

Країна: Індія

Бренд: КОМБІГРИП

940.00 грн.
Де є
Разом дешевше

Парацетамол суп. ректал. 80мг №10

Виробник: Фармекс Груп

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

29.40 грн.
Де є

Хелпекс Ефект мазь туба 40 г

Виробник: Сава хелскеа

Країна: Індія

Бренд: ХЕЛПЕКС

162.10 грн.
Де є

Вікс Актив Синекс спрей назал. 0,05% фл. 15мл

Виробник: Проктер енд Гембл

Країна: Німеччина

Бренд: ВІКС

10
161.40 грн.
Де є

Хелпекс Антиколд DX табл. №100

Виробник: Сава хелскеа

Країна: Індія

Бренд: ХЕЛПЕКС

759.00 грн.
Де є
Разом дешевше

Парацетамол суп. ректал. 0,33г №10

Виробник: Монфарм

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

48.60 грн.
Де є

Антифлу пор. д/орал. р-ну пакет №5

Виробник: Контракт фармакал

Країна: США

Бренд: АНТИФЛУ

208.50 грн.
Де є

Комбігрип табл. №80

Виробник: Евертоджен Лайф

Країна: Індія

Бренд: КОМБІГРИП

840.00 грн.
Де є

Хелпекс Антиколд табл. №100

Виробник: Сава хелскеа

Країна: Індія

Бренд: ХЕЛПЕКС

985.00 грн.
Де є

Колдрекс МаксГрип лісн.ягоди пор. д/орал. р-ну №10

Виробник: Сміт кляйн

Країна: Іспанія

Бренд: КОЛДРЕКС 

1
207.00 грн.
Де є

Грипфлю табл. №200

Виробник: Артура фармасьютікалз

Країна: Індія

Бренд: ГРИПФЛЮ

4
1820.00 грн.
Де є

Антифлу табл. в/о №12

Виробник: Контракт фармакал

Країна: США

Бренд: АНТИФЛУ

103.00 грн.
Де є

Цитрамон В табл. №10

Виробник: Монфарм

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРАМОН

9.40 грн.
Де є

Грипго табл. №100

Виробник: Кусум Хелтхкер

Країна: Індія

Бренд: ГРИПГО 

1
919.00 грн.
Де є

Доларен гель туба 50г

Виробник: Наброс фарма

Країна: Індія

Бренд: ДОЛАРЕН

182.40 грн.
Де є

Мультигрип назаль спрей назал. р-н 0,1% фл. 10мл

Виробник: Біофарма

Країна: Румунія

Бренд: МУЛЬТИГРИП

2
92.10 грн.
Де є

Парацетамол табл. 200мг №10

Виробник: Лубнифарм

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

18.70 грн.
Де є

Аміцитрон Форте б/цукру пор. д/орал. р-ну саше 13г №10

Виробник: Інтерхім

Країна: Україна

Бренд: АМІЦИТРОН

224.00 грн.
Де є

Аміцитрон б/цукру пор. д/орал. р-ну саше 13г №10

Виробник: Інтерхім

Країна: Україна

Бренд: АМІЦИТРОН

223.00 грн.
Де є

Ефералган з віт. С табл. шип. №10

Виробник: Упса

Країна: Франція

Бренд: ЕФЕРАЛГАН

183.40 грн.
Де є

Парацетамол С.А.Л.Ф. р-н д/інф. 10мг/мл фл. 100мл №1***

Виробник: С.А.Л.Ф. С.п.А. Лабораторіо

Країна: Італія

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

155.00 грн.
Де є

Цитрамон В табл. №100

Виробник: Монфарм

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРАМОН

102.00 грн.
Де є

Парацетамол-Дарниця табл. 200мг №10

Виробник: Дарниця

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

23.00 грн.
Де є

Астрацитрон пор. д/орал. р-ну саше 20г №10

Виробник: Астрафарм

Країна: Україна

Бренд: АСТРАЦИТРОН

3
212.00 грн.
Де є

Паракод ІС табл. №10

Виробник: Інтерхім

Країна: Україна

Бренд: ПАРАКОД ІС

80.00 грн.
Де є

Рапімакс Форте табл. №10

Виробник: Бафна фармасьютікалс

Країна: Індія

Бренд: РАПІМАКС

69.40 грн.
Де є

Парацетамол капс.325мг №10

Виробник: Здоров'я

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

12.10 грн.
Де є

Парацетамол Екстра табл. шип. №12

Виробник: Здоров'я

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

78.00 грн.
Де є

Мілістан мультисимптомний сусп. оральн. фл. 100мл

Виробник: Гракуре Фармасьютікалс

Країна: Індія

Бренд: МІЛІСТАН

266.30 грн.
Де є

Мілістан Фарінго Форте спрей д/ротов. пор. 3мг/мл фл. 25мл

Виробник: АЙСІПІЕЙ ХЕЛС ПРОДАКТС ЛІМІТЕД

Країна: Індія

Бренд: МІЛІСТАН

175.20 грн.
Де є

Парацетамол суп. ректал. 150мг №10

Виробник: Фармекс Груп

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

34.00 грн.
Де є

Парацетамол Б.Браун р-н д/інф. 10мг/мл фл. 100мл №10

Виробник: Б.Браун

Країна: Іспанія

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

704.00 грн.
Де є

Хелпекс Антиколд Нео Імбир пор. д/орал. р-ну саше 4г №10

Виробник: Алпекс фарма

Країна: Швейцарія

Бренд: ХЕЛПЕКС

345.00 грн.
Де є

Мілістан Фарінго спрей д/ротов. пор. 1,5мг/мл фл. 25мл

Виробник: АЙСІПІЕЙ ХЕЛС ПРОДАКТС ЛІМІТЕД

Країна: Індія

Бренд: МІЛІСТАН

181.70 грн.
Де є

Ефералган суп. рект. 80мг №10

Виробник: Упса

Країна: Франція

Бренд: ЕФЕРАЛГАН

104.80 грн.
Де є

Рапімакс табл. №10

Виробник: Бафна фармасьютікалс

Країна: Індія

Бренд: РАПІМАКС

67.90 грн.
Де є
Разом дешевше

Парацетамол суп. ректал. 0,17г №10

Виробник: Монфарм

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

40.20 грн.
Де є

Цитрамон В табл. №6

Виробник: Монфарм

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРАМОН

4
15.00 грн.
Де є

Мілістан Фарінго р-н д/ротов. пор. 1,5мг/мл фл. 100мл

Виробник: АЙСІПІЕЙ ХЕЛС ПРОДАКТС ЛІМІТЕД

Країна: Індія

Бренд: МІЛІСТАН

180.60 грн.
Де є

Парацетамол Солюбл табл. шип. 500мг №12

Виробник: Здоров'я

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

59.40 грн.
Де є
Разом дешевше

Парацетамол суп. ректал. 0,08г №10

Виробник: Монфарм

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

33.20 грн.
Де є

Парацетамол бебі сусп. орал. 120мг/5мл фл. 100мл

Виробник: Здоров'я

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

11
32.30 грн.
Де є

Цитрамон У табл. №100

Виробник: Лубнифарм

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРАМОН

82.00 грн.
Де є

Грипго Хотмікс гран. д/орал. р-ну чорна смородина саше 5г №10

Виробник: Кусум Хелтхкер

Країна: Індія

Бренд: ГРИПГО 

200.00 грн.
Де є

Цитрамон-форте табл. №100

Виробник: Лубнифарм

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРАМОН

1
382.00 грн.
Де є

Грипоцитрон форте пор. д/орал. р-ну пак. 4г №10

Виробник: Здоров'я

Країна: Україна

Бренд: ГРИПОЦИТРОН

148.00 грн.
Де є

Панадол екстра табл. в/о №12

Виробник: Глаксо

Країна: Ірландія

Бренд: ПАНАДОЛ

97.60 грн.
Де є

Парацетамол бебі сусп. орал. 24мг/мл саше 10мл №20

Виробник: Здоров'я

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

74.00 грн.
Де є

Ринза табл. №10

Виробник: Юнік

Країна: Індія

Бренд: РИНЗА

3
95.60 грн.
Де є

Ефералган табл. шип. 500мг №16

Виробник: Упса

Країна: Франція

Бренд: ЕФЕРАЛГАН

148.80 грн.
Де є

Трицитрон Екстра пор. д/оральн. р-ну саше №10

Виробник: Фаркос

Країна: Україна

Бренд: ТРИЦИТРОН

194.00 грн.
Де є

Грипоцитрон Кідс оранж пор. д/орал. р-ну пак. 4г №10

Виробник: Здоров'я

Країна: Україна

Бренд: ГРИПОЦИТРОН

171.00 грн.
Де є

Парацетамол табл. 500мг №10

Виробник: Технолог

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

34.30 грн.
Де є

Цитрамон В табл. №60

Виробник: Монфарм

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРАМОН

59.00 грн.
Де є

Трицитрон пор. д/оральн. р-ну саше №10

Виробник: Фаркос

Країна: Україна

Бренд: ТРИЦИТРОН

146.00 грн.
Де є

Грипоцитрон Хот лимон пор. д/орал. р-ну пак. 4г №10

Виробник: Здоров'я

Країна: Україна

Бренд: ГРИПОЦИТРОН

202.00 грн.
Де є

Мілістан від кашлю табл. в/о №20

Виробник: Мепро фармасьютікалс

Країна: Індія

Бренд: МІЛІСТАН

279.60 грн.
Де є
Знижка

Лекадол Лонг табл. в/о 200мг/500мг №10

Виробник: Лек

Країна: Словенія

Бренд: ЛЕКАДОЛ

125.40 грн.
100.30 грн.
Де є

Мультигрип Бронхо табл. шип. 600мг туба №10

Виробник: Алпекс фарма

Країна: Швейцарія

Бренд: МУЛЬТИГРИП

185.20 грн.
Де є

Комбіспазм табл. №100

Виробник: Евертоджен Лайф

Країна: Індія

Бренд: КОМБІСПАЗМ

504.00 грн.
Де є
Знижка

Лекадол Лонг табл. в/о 200мг/500мг №16

Виробник: Лек

Країна: Словенія

Бренд: ЛЕКАДОЛ

175.20 грн.
131.40 грн.
Де є

Флюколд Саше пор. д/орал. р-ну з лимон. смаком саше 5г №10

Виробник: Наброс фарма

Країна: Індія

Бренд: ФЛЮКОЛД

234.00 грн.
Де є

Грипоцитрон-Бронхо крап. орал. р-н 5мг/мл фл. 20мл

Виробник: Здоров'я

Країна: Україна

Бренд: ГРИПОЦИТРОН

71.00 грн.
Де є

Парацетамол табл. 200мг №10

Виробник: Київмедпрепарат

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

1
21.50 грн.
Де є

Парацетамол табл. 325мг №100

Виробник: Лубнифарм

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

175.00 грн.
Де є

Парацетамол-Ново р-н д/інф. 10мг/мл фл. 100мл №1

Виробник: Новофарм-біосинтез

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

143.90 грн.
Де є

Триган-Д табл. №100

Виробник: Кадила Фармасьютікалз

Країна: Індія

Бренд: ТРИГАН

392.00 грн.
Де є

Грипоцитрон Риніс спрей назал. фл. 15мл

Виробник: Здоров'я

Країна: Україна

Бренд: ГРИПОЦИТРОН

76.30 грн.
Де є

Грипоцитрон Хот оранж пор. д/орал. р-ну пак. 4г №10

Виробник: Здоров'я

Країна: Україна

Бренд: ГРИПОЦИТРОН

1
176.00 грн.
Де є

Грипоцитрон-Бронхо сироп 1,5мг/мл фл. 100мл

Виробник: Здоров'я

Країна: Україна

Бренд: ГРИПОЦИТРОН

100.30 грн.
Де є

Колдрекс Ментол Актив пор. д/орал. р-ну №10

Виробник: Сміт кляйн

Країна: Іспанія

Бренд: КОЛДРЕКС 

2
185.00 грн.
Де є

Хелпекс Антиколд Нео пор. д/орал. р-ну з малин. смаком саше 4г №10

Виробник: Алпекс фарма

Країна: Швейцарія

Бренд: ХЕЛПЕКС

208.00 грн.
Де є

Цитрамон У табл. №60

Виробник: Лубнифарм

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРАМОН

162.00 грн.
Де є

Аміцитрон Екстратаб табл. в/о №10

Виробник: Інтерхім

Країна: Україна

Бренд: АМІЦИТРОН

80.90 грн.
Де є

Аміцитрон Плюс пор. д/орал. р-ну саше 5г №10

Виробник: Інтерхім

Країна: Україна

Бренд: АМІЦИТРОН

238.00 грн.
Де є

Мультигрип Вітамін С таблетки шипучі по 1000 мг туба 10 шт

Виробник: Pez produktion

Країна: Угорщина

Бренд: МУЛЬТИГРИП

1
130.20 грн.
Де є

Грипго Хотмікс гран. д/орал. р-ну лимон саше 5г №10

Виробник: Кусум Хелтхкер

Країна: Індія

Бренд: ГРИПГО 

229.00 грн.
Де є

Грипомед капс. №20

Виробник: Червона зірка

Країна: Україна

Бренд: ГРИПОМЕД

114.80 грн.
Де є

Грипомед Хот пор. д/орал. р-ну лимон саше 5г №5

Виробник: Червона зірка

Країна: Україна

Бренд: ГРИПОМЕД

120.00 грн.
Де є

Грипоцитрон Кідс лимон пор. д/орал. р-ну пак. №10

Виробник: Здоров'я

Країна: Україна

Бренд: ГРИПОЦИТРОН

1
167.00 грн.
Де є

Парацетамол д/дітей сироп 120мг/5мл фл. 50мл

Виробник: Борщагівський ХФЗ

Країна: Україна

Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ

4
43.30 грн.
Де є

Тет 36.6 Максі пор. д/орал. р-ну малина саше-пак. 23г №10

Виробник: Лекхім

Країна: Україна

Бренд: ТЕТ

246.00 грн.
Де є

Дієтична добавка Мультигрип льодяники з медом та зі смаком лимона 2 блістера по 12 шт

Виробник: Meksmar natural & healthy

Країна: Туреччина

Бренд: МУЛЬТИГРИП

113.20 грн.
Де є

Астрацитрон Форте пор. д/орал. р-ну саше 20г №10

Виробник: Астрафарм

Країна: Україна

Бренд: АСТРАЦИТРОН

222.00 грн.
Де є

Грипго Хотмікс гран. д/орал. р-ну полуниця саше 5г №10

Виробник: Кусум Хелтхкер

Країна: Індія

Бренд: ГРИПГО 

229.00 грн.
Де є

Грипекс ХотАктив пор. орал. 4г саше №10

Виробник: ЮС Фармація

Країна: Польша

Бренд: ГРИПЕКС

383.00 грн.
Де є

Грипекс ХотАктив Макс пор. орал. 5мг саше №8

Виробник: ЮС Фармація

Країна: Польша

Бренд: ГРИПЕКС

383.20 грн.
Де є

Грипомед капс. №20

Виробник: Червона зірка

Країна: Україна

Бренд: ГРИПОМЕД

149.80 грн.
Де є

Грипомед р-н орал. 3% банка 100мл

Виробник: Червона зірка

Країна: Україна

Бренд: ГРИПОМЕД

73.80 грн.
Де є

Грипомед Хот пор. д/орал. р-ну малина саше 5г №5

Виробник: Червона зірка

Країна: Україна

Бренд: ГРИПОМЕД

124.50 грн.
Де є

Грипоцитрон Риніс назал. краплі дитячі фл. 15мл

Виробник: Здоров'я

Країна: Україна

Бренд: ГРИПОЦИТРОН

109.30 грн.
Де є

Грипоцитрон бальзам емул. нашкірна 3г/10г туба 40г

Виробник: Здоров'я

Країна: Україна

Бренд: ГРИПОЦИТРОН

92.60 грн.
Де є

Комбіспазм Гастрокомфорт табл. в/о №10

Виробник: Евертоджен Лайф

Країна: Індія

Бренд: КОМБІСПАЗМ

82.20 грн.
Де є
Знижка

Лекадол Лонг табл. в/о 200мг/500мг №16

Виробник: Лек

Країна: Словенія

Бренд: ЛЕКАДОЛ

199.00 грн.
149.20 грн.
Де є

Мілістан гар. чай зі смаком лимону пор. д/оральн. р-ну пакетик 6г №10

Виробник: Іксель Лабораторіз

Країна: Індія

Бренд: МІЛІСТАН

1
252.00 грн.
Де є

Сіган табл. в/о №4

Виробник: Дженом Біотек

Країна: Індія

Бренд: СІГАН

19.90 грн.
Де є

Флюколд-N табл. №12

Виробник: Наброс фарма

Країна: Індія

Бренд: ФЛЮКОЛД

6
92.10 грн.
Де є
60.90 грн.
Де є

Хелпекс Антиколд табл. №80

Виробник: Сава хелскеа

Країна: Індія

Бренд: ХЕЛПЕКС

728.00 грн.
Де є

Хелпекс Антиколд DX табл. №80

Виробник: Сава хелскеа

Країна: Індія

Бренд: ХЕЛПЕКС

606.00 грн.
Де є

Хелпекс Антиколд Нео Імбир Без цукру пор. д/орал. р-ну саше 2,5г №10

Виробник: Алпекс фарма

Країна: Швейцарія

Бренд: ХЕЛПЕКС

271.00 грн.
Де є

Хелпекс Ефект мазь туба 20г

Виробник: Сава хелскеа

Країна: Індія

Бренд: ХЕЛПЕКС

92.80 грн.
Де є

Цитрамон Максі табл. №90

Виробник: Дарниця

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРАМОН

1
300.90 грн.
Де є

Цитрамон-М табл. №10

Виробник: Червона зірка

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРАМОН

30.20 грн.
Де є

Цитрамон-М табл. №6

Виробник: Червона зірка

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРАМОН

17.90 грн.
Де є

Аміцитрон Плюс б/сахару пор. д/орал. р-ну саше 5г №10

Виробник: Інтерхім

Країна: Україна

Бренд: АМІЦИТРОН

235.00 грн.
Де є
Огляд

Айдрінк пор. д/орал. р-ну лимон 4,8г саше №10

Виробник: Фармак

Країна: Україна

Бренд: АЙДРІНК

223.00 грн.
Де є

Тет 36.6 Рапід пор. д/орал. р-ну акація саше-пак. 23г №10

Виробник: Лекхім

Країна: Україна

Бренд: ТЕТ

256.00 грн.
Де є

Мультигрип назаль крап. назал. р-н 0,1% фл. 10мл

Виробник: Біофарма

Країна: Румунія

Бренд: МУЛЬТИГРИП

72.40 грн.
Де є

Мультигрип Бронхо пор. д/оральн. р-ну 600мг саше 3г №10

Виробник: Билим

Країна: Туреччина

Бренд: МУЛЬТИГРИП

321.00 грн.
Де є

Цитрамон У табл. №10

Виробник: Лубнифарм

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРАМОН

19.30 грн.
Немає в наявності
Аналоги
369.00 грн.
Немає в наявності

Цитрамон-М табл. №100

Виробник: Червона зірка

Країна: Україна

Бренд: ЦИТРАМОН

227.00 грн.
Немає в наявності
Аналоги
Промокод скопійовано!
Завантаження