Баннер в категории Вся родина

Парацетамол

Товарів: 26
Сортування:  
Вид:  

Інші товари з діючою речовиною "Парацетамол" Показати всі

З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 20.04.2021       Дата оновлення: 22.05.2024

Парацетамол від температури та для знеболювання

Парацетамол – поширені знеболюючі та жарознижуючі ліки. Всесвітня організація охорони здоров'я включила препарат у список найбільш дієвих, безпечних і ефективних лікарських засобів. Парацетамол застосовується для зняття середніх і помірних больових синдромів та симптоматичного лікування простудних і вірусних захворювань.

Механізм дії

Ефективність лікарського препарату пояснюється вибірковим впливом на нервову систему пацієнта. Під час надходження в організм парацетамол блокує ЦОГ у центрах, відповідальних за больові відчуття, і ділянки гіпоталамуса, що відповідають за терморегуляцію. Максимальні концентрації в плазмі реєструються через 15-60 хвилин після його прийому.

Він також має невелику протизапальну дію, помірність якої спричинена протидією клітинних пероксидаз в уражених ділянках.

У яких випадках необхідний Парацетамол

Показання до застосування:

  • головний біль, спричинений фізичним або психоемоційним перенапруженням;
  • зубний біль;
  • мігрень;
  • м'язові болі;
  • невралгія;
  • артрит;
  • альгодисменорея;
  • ревматичні болі;
  • травматичний і посттравматичний синдроми;
  • опік;
  • укуси тварин.

Парацетамол застосовують у складі комплексного лікування простудних і вірусних захворювань та гострих запальних процесів, що супроводжуються значним підвищенням температури. Паралельно препарат знижує жар і пом'якшує симптоматичні прояви: м'язові болі, лихоманку, закладеність носа.

Протипоказання й побічні ефекти

Ліки не приймають у разі індивідуальної непереносимості діючої речовини або допоміжних компонентів. Парацетамол протипоказаний пацієнтам із нирковою й печінковою недостатністю, вираженою анемією, лейкопенією.

Ліки не призначають у разі хронічного алкоголізму. Лікування несумісне з вживанням спиртних напоїв. Одночасне вживання з алкоголем сприяє руйнуванню й переродженню печінки.

Препарат не використовують для дітей молодше 3 років. Дітям від 3 до 12 років призначають Парацетамол дитячий.

Під час вагітності та грудного вигодовування препарат призначають тільки у випадку крайньої необхідності й обов'язково під наглядом лікаря.

Вживання ліків може спровокувати побічні ефекти:

  • алергічні реакції: анафілаксія, свербіж шкіри, висипання на шкірі та слизових оболонках (зазвичай генералізована висипка, еритематозна кропив'янка), ангіоневротичний набряк, мультиформна ексудативна еритема, токсичний епідермальний некроліз;
  • діарею, підвищення активності печінкових ферментів;
  • здуття живота;
  • тахікардію.

Після скасування препарату побічні прояви проходять без додаткового лікування.

При передозуванні можливе ураження печінки у дорослих, які прийняли 10 г і більше парацетамолу, та у дітей, які прийняли більше 150 мг/кг маси тіла. Симптоми передозування протягом перших 24 години: блідість, нудота, блювання, анорексія та абдомінальний біль. Можуть виникати порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. При тривалому застосуванні препарату у великих дозах з боку органів кровотворення може розвинутись апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія.

Парацетамол для дітей: особливості застосування

Станом на 2021 рік препарат визнаний безпечним для дітей віком від 3 років. Щоб уникнути проблем лікарі рекомендую чітко слідувати інструкції й не перевищувати рекомендовану дозу.

Для дітей молодшого шкільного віку фармацевтичні компанії рекомендують сироп Парацетамол. Легкотравна лікарська форма і приємний смак роблять процедуру вживання приємною для дитини.

Якщо в наявності тільки Парацетамол таблетки, одноразову дозу розраховують зважаючи на масу тіла дитини: 10-15 мг на 1 кг ваги. Максимальна добова доза – 60 мг на 1 кг ваги.

Дітям не рекомендується приймати жарознижуюче довше 3-х днів поспіль. Якщо стан маленького пацієнта не покращився, потрібно порадитися з лікарем. Купити Парацетамол можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1.

Переваги популярного анальгетика й антипіретика

Популярність препарату пояснюється його безпекою. Згідно з дослідженнями ВООЗ, вживання парацетамолу вкрай рідко спричиняє побічні дії, що в поєднанні з його ефективністю створило репутацію надійного лікарського засобу.

Мізерно малий вплив на синтез простагландинів у периферичних тканинах визначає нейтральний вплив на слизову шлунка. Завдяки цій особливості ліки безпечні для пацієнтів із хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту.

Препарат випускається в різних лікарських формах. Парацетамол у капсулах призначений для дорослих. Таблетки й сироп – універсальні форми, дозування яких вказується в інструкції. Флакон об'ємом 100 мл застосовується для дорослих, підлітків та дітей з масою тіла понад 33 кг.

Список використаної літератури:

  1. Державний реєстр лікарських засобів України.
  2. Довідник «Компендіум – лікарські препарати».
  3. Великий універсальний довідник лікарських препаратів. Більше 5000 сучасних засобів і аналогів.

Популярні питання про Парацетамол

Як приймати таблетки Парацетамол?

Дорослим і підліткам із вагою від 40 кг потрібно приймати 400-1000 мг не більше 4-х разів на добу. Між окремими прийомами роблять інтервал тривалістю 4-х години.

За якої температури можна пити Парацетамол?

Антипіретики п'ють у разі підвищення температури понад 38 градусів.

Через скільки діє Парацетамол?

Ефект від вживання треба очікувати через 45-60 хвилин. Час дії препарату становить 4 години.

Як часто можна пити Парацетамол?

Інтервал між вживанням доз ліків мусить становити мінімум 4 години. Курс лікування не може перевищувати 5-7 днів. Якщо ви п'єте Парацетамол від зубного болю, після закінчення цього терміну потрібно відвідати стоматолога або змінити препарат.

Зверніть увагу!

Опис препарату Парацетамол на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Парацетамол: інструкції

Форма випуску: розчин для інфузій, 1000 мг/100 мл, по 100 мл в контейнері з поліпропілену; по 1 контейнеру в картонній коробці

Склад: 100 мл розчину (1 контейнер) містить парацетамолу 1000 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: сироп 120 мг/5 мл, по 90 мл у банці; по 1 банці разом з дозуючою скляночкою в пачці

Склад: 5 мл сиропу містять парацетамолу 120 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули по 500 мг, по 10 капсул у блістері; по 1 або по 2 блістери у коробці з картону

Склад: 1 капсула містить парацетамолу 500 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули по 500 мг, по 10 капсул у блістері; по 1 або по 2 блістери у коробці з картону

Склад: 1 капсула містить парацетамолу 500 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули по 325 мг, по 10 капсул у блістері; по 1 або по 2 блістери у коробці з картону

Склад: 1 капсула містить парацетамолу 325 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули по 325 мг, по 10 капсул у блістері; по 1 або по 2 блістери у коробці з картону

Склад: 1 капсула містить парацетамолу 325 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: супозиторії ректальні по 80 мг, по 5 супозиторіїв у стрипі; по 2 стрипи в пачці з картону

Склад: 1 супозиторій ректальний містить 80 мг парацетамолу

Производитель: Україна

Форма випуску: супозиторії ректальні по 80 мг, по 5 супозиторіїв у стрипі; по 2 стрипи в пачці з картону

Склад: 1 супозиторій ректальний містить 80 мг парацетамолу

Производитель: Україна

Форма випуску: супозиторії ректальні по 150 мг, по 5 супозиторіїв у стрипі; по 2 стрипи в пачці з картону

Склад: 1 супозиторій ректальний містить 150 мг парацетамолу

Производитель: Україна

Форма випуску: супозиторії ректальні по 150 мг, по 5 супозиторіїв у стрипі; по 2 стрипи в пачці з картону

Склад: 1 супозиторій ректальний містить 150 мг парацетамолу

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки по 325 мг по 10 таблеток у блістерах; по 10 таблеток у блістері, по 10 блістерів у пачці

Склад: 1 таблетка містить парацетамолу 325 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки, вкриті оболонкою, по 500 мг; по 2 або 10 таблеток у блістері, по 70 блістерів у коробці з картону

Склад: 1 таблетка, вкрита оболонкою, містить: парацетамолу 500 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки, вкриті оболонкою, по 500 мг; по 10 таблеток у блістері; по 1, або по 2, або по 5 блістерів у пачці з картону

Склад: 1 таблетка містить 500 мг парацетамолу

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки по 200 мг по 10 таблеток у блістерах; по 10 таблеток у блістері; по 10 блістерів у пачці

Склад: 1 таблетка містить парацетамолу 200 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: супозиторії ректальні по 0,08 г; по 5 супозиторіїв у стрипі, по 2 стрипи в пачці з картону

Склад: 1 супозиторій містить парацетамолу 80 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: супозиторії ректальні по 0,17 г; по 5 супозиторіїв у стрипі, по 2 стрипи в пачці з картону

Склад: 1 супозиторій містить парацетамолу 170 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: супозиторії ректальні по 0,33 г; по 5 супозиторіїв у стрипі, по 2 стрипи в пачці з картону

Склад: 1 супозиторій містить парацетамолу 330 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки по 200 мг по 10 таблеток у блістерах; по 10 таблеток у блістері, по 2 блістери в пачці

Склад: 1 таблетка містить парацетамолу, у перерахуванні на 100 % речовину, 200 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для інфузій, 10 мг/мл по 100 мл у контейнері, вміщеному у захисну упаковку

Склад: 1 мл розчину містить 10 мг парацетамолу

Производитель: Іспанія

Форма випуску: розчин для інфузій, 10 мг/мл; по 10 мл в ампулі; по 20 ампул у коробці; по 50 мл або по 100 мл у флаконі; по 10 флаконів у картонній коробці

Склад: 1 мл розчину містить 10 мг парацетамолу

Производитель: Іспанія

Форма випуску: розчин для інфузій, 10 мг/мл; по 10 мл у ампулі, по 20 ампул у картонній коробці; по 50 мл або 100 мл у флаконі; по 10 флаконів у картонній коробці

Склад: 1 мл розчину містить 10 мг парацетамолу

Производитель: Іспанія

Форма випуску: суспензія оральна 120 мг/5 мл, по 100 мл у флаконі, по 1 флакону разом з дозуючим пристроєм у картонній коробці; по 5 мл або по 10 мл у саше, по 20 саше у картонній коробці

Склад: 5 мл препарату містять парацетамолу 120 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: суспензія оральна 120 мг/5 мл, по 100 мл у флаконі, по 1 флакону разом з дозуючим пристроєм у картонній коробці; по 5 мл або по 10 мл у саше, по 20 саше у картонній коробці

Склад: 5 мл препарату містять парацетамолу 120 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки, по 2 таблетки у блістері, по 1 блістеру у картонній упаковці; по 6 таблеток у блістері, по 1 блістеру у картонній упаковці; по 10 таблеток у блістері, по 1, 2, 3 або 5 блістерів у картонній упаковці

Склад: 1 таблетка містить: парацетамолу 500 мг

Производитель: Польща

Форма випуску: сироп, 120 мг/5 мл по 50 мл у флаконі скляному або полімерному, по 1 флакону разом з дозувальною ложкою в пачці; по 100 мл у флаконі скляному або у банці полімерній, по 1 флакону або банці разом з дозувальною ложкою в пачці

Склад: 5 мл сиропу містять 120 мг парацетамолу (у перерахуванні на 100 % суху речовину)

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки шипучі по 2 таблетки у стрипі, по 6 стрипів у коробці з картону

Склад: 1 таблетка містить парацетамолу 500 мг, кофеїну 65 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки шипучі по 2 таблетки у стрипі, по 6 стрипів у коробці з картону

Склад: 1 таблетка містить парацетамолу 500 мг, кофеїну 65 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки шипучі по 2 таблетки у стрипі, по 6 стрипів у коробці з картону

Склад: 1 таблетка містить парацетамолу 500 мг, кофеїну 65 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для інфузій 10 мг/мл; по 100 мл у флаконі № 1; по 100 мл у флаконі, по 30 флаконів у картонній коробці

Склад: 1 мл містить 10 мг парацетамолу

Производитель: Італія

Форма випуску: таблетки шипучі, 500 мг по 2 таблетки у стрипі; по 6 стрипів у коробці з картону

Склад: 1 таблетка містить парацетамолу 500 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки шипучі, 500 мг по 2 таблетки у стрипі; по 6 стрипів у коробці з картону

Склад: 1 таблетка містить парацетамолу 500 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки по 200 мг по 10 таблеток у контурній чарунковій упаковці; по 1 або по 10 контурних чарункових упаковок у пачці; по 10 таблеток у контурних чарункових упаковках

Склад: 1 таблетка містить парацетамолу 200 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки по 500 мг, по 10 таблеток у контурній чарунковій упаковці, по 1 контурній чарунковій упаковці у пачці; по 10 таблеток у контурних чарункових упаковках

Склад: 1 таблетка містить парацетамолу 500 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для інфузій, 10 мг/мл по 100 мл у флаконі; по 1 флакону у пачці з картону

Склад: 1 мл розчину містить парацетамолу 10 мг;

Производитель: Україна

Динаміка цін на "Парацетамол-Дарниця табл. 500мг №10"

Парацетамол ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Парацетамол
Кількість препаратів у каталозі 26
Середня ціна препарату 88.54 грн.
Найдешевший препарат 13.00 грн.
Найдорожчий препарат 730.00 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження