Баннер в категории Вся родина

Ібупрофен

Товарів: 17
Сортування:  
Вид:  

Призначають для лікування

Болісні місячні Біль внизу живота
Інші товари з діючою речовиною "Ібупрофен" Показати всі

З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 22.04.2021       Дата оновлення: 25.05.2024

«Ібупрофен»: інструкція із застосування

Ібупрофен – представник групи нестероїдних протизапальних лікарських препаратів (НПЗП), відноситься до сполук пропіонової кислоти.

Дія лікарського засобу полягає у гальмуванні утворення простагландинів – речовин, які запускають в організмі реакцію запалення. Приймають «Ібупрофен» від температури, для зняття болю та запального процесу.

Склад

У складі препарату «Ібупрофен» у формі таблеток міститься діюча речовина ібупрофен 200 мг або 400 мг. В якості допоміжних компонентів присутні мікрокристалічна целюлоза, діоксид колоїдний кремнію, натрію кроскармелоза, магнію стеарат. Плівкове покриття містить коповідон, гіпромелозу, поліетиленгліколь, титану діоксид е171, барвник e129.

Лікарська форма

«Ібупрофен» випускається у вигляді пігулок, покритих захисною оболонкою, які містять 200 мг діючої речовини. Кількість: 50 штук.

Основні фізико-хімічні властивості

Таблетки Ібупрофен круглої форми рожевого кольору з опуклою поверхнею. На розломі ядро, оточене плівковою оболонкою.

Фармакотерапевтична група

Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби. Похідні пропіонової кислоти.

Фармакологічні властивості

«Ібупрофен» має такі фармакологічні ефекти:

 • протизапальний – знижує вміст і дію простагландинів у запалених та здорових тканинах;
 • жарознижувальний – зменшує активність центру терморегуляції;
 • знеболюючий – зменшує скутість суглобів вранці, покращує їх рухливість та знижує набряклість.

Фармакодинаміка

«Ібупрофен» є протизапальним засобом на основі пропіонової кислоти, ефективність якого обумовлена придушенням синтезу простагландинів. «Ібупрофен» здатний швидко знижувати больовий синдром, ефективно купує запалення, знижує температуру тіла. В одному рандомізованому подвійному сліпому дослідженні була продемонстрована терапевтична ефективність внутрішньовенного ібупрофену, препаратом порівняння був внутрішньовенний ацетамінофен. В результаті дослідження в перші 24 години після процедури було встановлено, що при терапії внутрішньовенною ібупрофеном зменшується вираженість болю і таким чином є можливість знизити дозу опіоїдів.

Препарат також може пригнічувати агрегацію тромбоцитів.

Фармакокінетика

«Ібупрофен» майже повністю всмоктується із шлунково-кишкового тракту при прийомі внутрішньо. Максимальна концентрація в плазмі досягається через 1-2 години. Прийом їжі з ліками може сповільнювати швидкість поглинання травною системою.

Здатність Ібупрофену зв'язуватися з білками крові висока, становить 90-95%. Компоненти препарату здатні проникати в порожнину суглоба та затримуватись у синовіальній рідині. Причому тут концентрація більша, ніж у крові.

Метаболізм «Ібупрофену» відбувається у печінці. Період напіввиведення становить 2-3 години. Майже 80% дози виводиться через нирки із сечею у вигляді метаболітів. Інші 20% з організму виводяться з калом теж у вигляді метаболітів.

Клінічна характеристика

Показання

Препарат застосовують:

 • для лікування захворювань суглобів і м’язів, які супроводжуються запаленням (ревматоїдний артрит, невралгія, подагра);
 • при гострих респіраторних захворюваннях (ГРВІ) та грипі для зниження температури тіла.

Препарат «Ібупрофен» використовується як симптоматичний засіб для полегшення станів, які супроводжуються больовим синдромом помірного характеру: головний, зубний або менструальний біль (дисномерея), напад мігрені, післяопераційний біль, біль, що виникає після травм та операцій.

Протипоказання

«Ібупрофен» не можна застосовувати при:

 • виразці шлунка та дванадцятипалої кишки, шлунково-кишковій кровотечі;
 • печінкової недостатності;
 • тяжких алергічних реакціях, які спричинені прийомом ацетилсаліцилової кислоти;
 • захворюваннях нирок у стадії загострення;
 • порушення згортання крові;
 • підвищену чутливість до діючої речовини препарату;
 • вагітності (останні три місяці).

З обережністю призначають:

 • людям похилого віку;
 • при підвищеному артеріальному тиску та серцевій недостатності;
 • у період годування груддю.

«Ібупрофен» вагітним застосовують у 1 та 2 триместрах за призначенням лікаря. «Ібупрофен» при болю в нирках призначати не можна, оскільки уповільнюється швидкість виведення ліків з організму, підвищується ризик побічних дій.

Особливості застосування

Для зниження ймовірності розвитку побічних ефектів рекомендується приймати мінімальну ефективну дозу препарату протягом максимально короткого періоду.

У пацієнтів похилого віку ризик розвитку побічних ефектів підвищений. Особливо велика загроза розвитку шлунково-кишкових кровотеч і перфорацій. Такі патології можуть мати летальний кінець.

У пацієнтів, які страждають на алергічний риніт, хронічний бронхіт, бронхіальну астму, можуть відзначатися гострі реакції на препарат у вигляді набряку слизової оболонки носа та нападів астми.

Не рекомендується одночасно застосовувати «Ібупрофен» з іншими нестероїдними протизапальними препаратами, у тому числі, з селективними інгібіторами циклооксигенази 2.

«Ібупрофен» призначають з обережністю пацієнтам з проявами системного червоного вовчаку та захворювань сполучної тканини, оскільки у таких хворих підвищений ризик. Асептичний менінгіт був зафіксований і у пацієнтів, які раніше не мали цих хронічних захворювань. Розвиток такої патології пов'язують із прийомом «Ібупрофену». Тому цей факт слід врахувати при призначенні цього препарату. 

Для пацієнтів із серцево-судинними та цереброваскулярними захворюваннями призначають з обережністю. Високі дози «Ібупрофену» (2400 мг на добу) протягом тривалого часу можуть підвищувати ризик артеріальних травматичних порушень (інсульт, інфаркт міокарда). У зв'язку з цим пацієнтам із високою ймовірністю розвитку серцево-судинних патологій тривале лікування нестероїдними протизапальними препаратами призначають після проведення ретельного аналізу співвідношення користі та ризику.

Пацієнти із застійною серцевою недостатністю, неконтрольованою артеріальною гіпертензією, захворюваннями периферичних артерій, ішемічною хворобою серця та цереброваскулярними захворюваннями повинні приймати «Ібупрофен» лише після ретельної оцінки клінічних досліджень. При цьому слід уникати високих доз (2400 мг на добу).

Обережності вимагає призначення «Ібупрофену» пацієнтам із захворюваннями печінки або нирок при одночасному отриманні лікування діуретиками. У цьому випадку можуть спостерігатися затримка рідини в організмі та подальше погіршення функції нирок. Таким пацієнтам призначають найнижчу дозу «Ібупрофену» та регулярно контролюють функції нирок. При прояві ознак зневоднення необхідно забезпечити достатнє вживання рідини.

Тривале та систематичне застосування нестероїдних протизапальних засобів може призвести до ураження нирок з подальшим розвитком ниркової недостатності – аналгетичної нефропатії. Ризик підвищений у пацієнтів похилого віку. Такі порушення функції нирок оборотні. Після припинення прийому нестероїдних протизапальних засобів стан повертається до того, що було до лікування анальгетиками.

«Ібупрофен» також може спричинити збільшення лабораторних показників функції печінки – АСТ та АЛТ. При значному підвищенні показників прийом слід припинити. Якщо пацієнт має тривалий прийом «Ібупрофену», то рекомендується регулярно перевіряти функції печінки та нирок, а також картину крові.

Є обмежені дані, що «Ібупрофен» як інгібітор синтезу циклооксигенази може пригнічувати фертильність у жінок, що погіршує показники овуляції. Такий процес має оборотний характер після припинення лікування нестероїдними протизапальними засобами.

Нестероїдні протизапальні засоби негативно впливають на шлунково-кишковий тракт. Пацієнтам із хворобою Крона та виразковим колітом «Ібупрофен» призначають з обережністю. Шлунково-кишкові кровотечі та виразки можуть виникати на будь-якому етапі лікування нестероїдними протизапальними засобами. Ризик таких побічних реакцій підвищений у пацієнтів, в анамнезі яких були виразки, шлунково-кишкові кровотечі та випадки перфорації. Для таких осіб «Ібупрофен» призначають у найменшій можливій ефективній дозі.

З огляду на прийому «Ібупрофену» не виключаються прояви шкірних реакцій, включаючи синдром Стівенса – Джонсона, ексфоліативний дерматит, епідермальний некроліз. Найбільший ризик таких реакцій спостерігається на початку лікування (зазвичай першого місяця прийому НПЗП). При перших проявах тяжких реакцій шкіри застосування «Ібупрофену» слід припинити.

Тривале лікування нестероїдними протизапальними препаратами може спричинити посилення головного болю. У таких випадках необхідно звернутися до лікаря. Також «Ібупрофен» здатний маскувати симптоми інфекційного захворювання, що загрожує ускладненнями перебігу. Якщо Ібупрофен використовують для зниження температури тіла або для зняття болю при інфекціях, то необхідний моніторинг інфекційного захворювання. Ібупрофен зазвичай застосовується як монотерапія при легких нападах подагри, а колхіцин – як терапія при помірних або тяжких нападах подагри. НПЗП і колхіцин також часто застосовують поєднано в терапії перикардиту завдяки протизапальним та знеболюючим властивостям НПЗП.

Як і інші нестероїдні протизапальні засоби, «Ібупрофен» може впливати на агрегацію тромбоцитів, у зв'язку з цим він може бути використаний для профілактики тромбоутворення.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодії

Потрібно бути обережними при призначенні нестероїдних протизапальних препаратів у комплексі з іншими лікарськими засобами, які підвищують ризик шлунково-кишкових кровотеч, сприяють загостренню шлунково-кишкових виразок, а також погіршують роботу нирок. Небажані поєднання з «Ібупрофеном»:

 • ацетилсаліцилова кислота. Підвищується ризик розвитку побічних реакцій;
 • селективні інгібітори цог-2 та інші нестероїдні протизапальні засоби. Збільшується частота розвитку побічних реакцій.

Ібупрофен призначають з обережністю у поєднанні з такими препаратами:

 • кортикостероїди. Підвищують ймовірність шлунково-кишкових кровотеч та утворення виразки ШКТ;
 • антигіпертензивні засоби, інгібітори АПФ, антагоністи ангіотензину ІІ, діуретики. Ібупрофен може послаблювати дію цих препаратів. У пацієнтів з нирковою недостатністю комбінований прийом інгібіторів АПФ або антагоністів ангіотензину ІІ з нестероїдними протизапальними препаратами, які інгібують циклооксигеназу, може призвести до прогресування порушень функції нирок. Особливої обережності слід дотримуватися пацієнтів похилого віку. При необхідності подібного поєднання необхідно регулярно перевіряти функцію нирок. Крім того, діуретики підвищують нефротоксичну дію нестероїдних протизапальних засобів;
 • антикоагулянти (Варфарин). «Ібупрофен» може посилювати їхню дію;
 • серцеві глікозиди (Дігоксин). Можуть спостерігатись посилення серцевої недостатності, підвищення рівня серцевих глікозидів у крові або зниження гломерулярної фільтрації;
 • інгібітори зворотного захоплення серотоніну, антитромбоцитарні препарати. Підвищується ймовірність шлунково-кишкових кровотеч;
 • препарати літію. "Ібупрофен" може затримувати виведення літію з організму;
 • "Метотрексат". "Ібупрофен" здатний підвищувати рівень метотрексату в крові;
 • "Циклоспорин", "Такролімус". Посилення прояву нефротоксичності;
 • «Зідовудін». Підвищується ризик гематологічної токсичності;
 • "Міфепрістон". «Ібупрофен» не можна приймати раніше, ніж через 8–12 годин після прийому «Міфепрістону», оскільки знижується його ефективність;
 • хінолонові антибіотики. Ризик розвитку судом;
 • аміноглікозиди. «Ібупрофен» зменшує їхню екскрецію;
 • «Холестірамін». Відбувається зменшення поглинання «Ібупрофену» у ШКТ;
 • "Пробенецид", "Сульфінпіразон". Можлива затримка виведення «Ібупрофену» з організму;
 • антидепресанти, "Прасугрел", "Гепарин", засоби з гінкго білоба. Підвищення ризику кровотеч; 
 • «Фенітоїн», препарати групи сульфонілсечовини. Може спостерігатись посилення ефекту;
 • «Аліскірен», бета та альфа-адреноблокатори, блокатори кальцієвих каналів, нітрати, «Клонідин», «Метилдопа». «Ібупрофен» протидіє їхньому гіпотензивному ефекту; 
 • інгібітори Cyp2C9. Можлива зміна фармакокінетичної взаємодії препаратів.

Застосування у період вагітності та годування груддю

Пригнічення вироблення простагландинів, яке відбувається при прийомі нестероїдних протизапальних засобів, може негативно впливати на вагітність та розвиток плода. Проведені дослідження виявили, що після прийому таких ліків на ранній стадії вагітності підвищується ризик викидня і виникнення вроджених вад серця, гастрошизису. Ризик розвитку серцево-судинних вад підвищується зі збільшенням тривалості прийому та дози нестероїдних препаратів.

«Ібупрофен» протипоказаний до застосування у першому та другому триместрах вагітності, за винятком випадків крайньої необхідності. Якщо на фоні прийому «Ібупрофену» жінка планує вагітність, то необхідно знизити дозування нестероїдних протизапальних засобів до можливої найменшої.

Терапія Ібупрофеном у третьому триместрі вагітності пов'язаний з такими ризиками:

 • для плода: порушення функції нирок (до ниркової недостатності), передчасне закриття артеріальної протоки, легенева гіпертензія;
 • для матері та новонародженого: антитромбоцитарний ефект, збільшення часу кровотечі під тиском скорочення матки, збільшення тривалості пологів. 

У зв'язку з цим "Ібупрофен" протипоказаний у третьому триместрі вагітності.

«Ібупрофен» проникає у грудне молоко у дуже низькій концентрації, у зв'язку з чим відсутній негативний вплив на немовля під час годування його грудьми. 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні транспортом та іншими механізмами

Якщо приймати «Ібупрофен» у рекомендованих дозах, то прийом ліків не впливатиме на швидкість реакцій при керуванні транспортними засобами та при роботі з іншими складними механізмами, що потребують швидкості психомоторних реакцій, підвищеної концентрації уваги. Якщо пацієнт після прийому «Ібупрофену» відчуває сонливість, запаморочення, дезорієнтацію, порушення зору, він повинен утриматися від керування автотранспортом та роботи з іншими механізмами. 

Спосіб застосування та дози

Препарат призначають внутрішньо дорослим та дітям віком від 12 років – по 1–2 табл. до чотирьох разів на день. Добова доза не повинна перевищувати 6 таблеток. Вранці «Ібупрофен» випивають натще, запиваючи великою кількістю води. Денну та вечірню дози приймають після їди. Інтервал між прийомами – 4 години. Курс лікування – 5 днів або за погодженням із лікарем.

Препарат у формі таблеток призначають дітям з 6 років, якщо вага дитини перевищує 20 кілограмів, по 1 таблетці чотири рази на день, запиваючи водою.

Дитині віком від 3 місяців при прорізуванні зубів застосовують аналоги "Ібупрофену": "Нурофен", "Ібуфен" у вигляді готової суспензії. Флакон містить 100 чи 200 мл розчину. Дитячі лікарські форми мають приємний фруктовий смак та мірний шприц, що полегшує прийом та дозування.

В педіатричній практиці призначають за інструкцією до застосування з урахуванням віку та ваги дитини.

 «Ібупрофен» від головного болю 

Дорослим та підліткам призначають по 1 таблетці від трьох до чотирьох разів на день до полегшення симптомів. Разова добова доза – трохи більше 6 таблеток.

"Ібупрофен" від зубного болю дорослі приймають від 2 до 4 таблеток 3-6 разів на день через кожні 4 години. Кратність прийому не повинна перевищувати 12 пігулок на день і залежить від сили болю. 

«Ібупрофен» при менструальному болю

 Ранкова доза становить 400 мг – 2 таблетки натще. Препарат запивають великою кількістю води збільшення швидкості досягнення фармакологічного дії. Потім продовжують приймати по 1-2 таблетки на день після їди з рівним чотиригодинним інтервалом.

Чому «Ібупрофен» краще, ніж інші аналоги?

Препарат починає діяти через півгодини після надходження в організм, що дозволяє швидко полегшити больовий синдром.

«Ібупрофен» проникає у плазму крові через 1–2 год. та накопичується у великих концентраціях у тканинах, що уповільнює запальну реакцію.

Препарат приймають коротким курсом – 5 днів, що виключає ризик розвитку побічних ефектів. Купити Ібупрофен можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1.

Передозування

У більшості випадків випадки передозування були безсимптомними. Поява симптомів передозування спостерігається при прийомі Ібупрофену в дозі більше 8-100 мг/кг. Прийом дози більше 400 мг/кг може спричинити симптоми інтоксикації. У дорослих симптоми передозування менш виражені. Період напіввиведення "Ібупрофену" при передозуванні становить 2-3 години.

Симптоми передозування можуть виникнути через 4 години після прийому ліків. Можливі біль голови, загальмованість, запаморочення, втрата свідомості, шум у вухах, біль у животі, слабкість, нервове збудження, нудота, блювання, діарея, шлунково-кишкові кровотечі.

Тяжкі отруєння можуть супроводжуватися токсичними ураженнями центральної нервової системи, які виявляються порушеннями зору, сонливістю, збудженим станом, судомами, комою. При тяжкому отруєнні є небезпека розвитку метаболічного ацидозу, гіперкаліємії, дихальної недостатності та ціанозу, ушкодження печінки. У пацієнтів із бронхіальною астмою може загостритися перебіг астми.

При передозуванні призначають симптоматичне лікування, спрямоване забезпечення прохідності дихальних шляхів, спостереження за показниками життєво важливих функцій. Також показані промивання шлунка, прийом сорбентів та при необхідності корекція електролітного балансу. При судомах внутрішньовенно вводять "Діазепам". При нападах бронхіальної астми застосовують бронходилататори. Немає специфічного антидоту. Гемодіаліз не є ефективним. Пацієнти повинні бути під медичним контролем не менше 4 годин.

Побічні реакції

Можливі побічні ефекти:

 • порушення функції шлунково-кишкового тракту - нудота, біль, блювота, здуття живота, запор;
 • розлади вегетативної нервової системи - порушення сну, тривога, напади головного болю, шум або дзвін у вухах;
 • збій у роботі серцево-судинної системи – зниження тиску, уповільнення чи почастішання серцевого ритму;
 • задишка, виникнення бронхоспазму;
 • поява висипань чи сухості слизової оболонки рота.

Для терапії ібупрофеном характерні побічні реакції не тільки з боку шлунково-кишкового тракту, які є дозозалежними та особливо характерні для деякої популяції пацієнтів. В цілому, ібупрофен має сприятливий профіль безпеки та є ефективним препаратом при багатьох гострих та хронічних больових станах.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці. Температурний режим зберігання – не вище 25°C. 

Категорія відпустки

Без рецепта.

Популярні запитання про Ібупрофен

Як пити препарат?

Дорослим і дітям від 12 років призначають всередину по 1 таблетці 3-4 рази на день. Ранкову дозу випивають натщесерце, денні та вечірню - після прийому їжі. Таблетки не розжовують і запивають водою кімнатної температури.

Як довго можна приймати ібупрофен?

Курс прийому препарату - 5 днів або за призначенням лікаря.

Як швидко діє ібупрофен?

Дія препарату починається через півгодини після прийому всередину.

Як приймати ібупрофен при болях в суглобах?

Лікарський засіб застосовують перорально дорослим - по 1 таблетці 3-4 рази на день. Для збільшення фармакологічної дії і полегшення симптомів разову дозу збільшують до 2 таблеток. Вранці препарат приймають натщесерце, протягом дня і ввечері - після їжі, запиваючи водою.

Зверніть увагу!

Опис препарату Ібупрофен на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Ібупрофен: інструкції

Форма випуску: капсули по 200 мг по 10 капсул у блістері, по 1 або 2 блістери у коробці з картону

Склад: 1 капсула містить ібупрофену 200 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули по 400 мг, по 10 капсул у блістері, по 1 або 2 блістери у коробці з картону

Склад: 1 капсула містить ібупрофену 400 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули м'які по 200 мг по 10 капсул у блістері, по 1 або 2 блістера в картонній пачці

Склад: 1 капсула містить ібупрофену 200 мг

Производитель: Німеччина

Форма випуску: капсули м'які по 400 мг по 10 капсул у блістері, по 1 або 2 блістера в картонній пачці

Склад: 1 капсула містить ібупрофену 400 мг

Производитель: Німеччина

Форма випуску: таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 200 мг; по 10 таблеток у блістері; по 5 блістерів у пачці

Склад: 1 таблетка містить 200 мг ібупрофену у перерахуванні на 100 % суху речовину

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 200 мг, по 10 таблеток у блістері, по 5 блістерів у пачці

Склад: 1 таблетка містить 200 мг ібупрофену у перерахуванні на 100 % суху речовину

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки, вкриті оболонкою, по 200 мг по 10 таблеток у блістерах; по 10 таблеток у блістері; по 5 блістерів у пачці з картону; по 10 таблеток у блістері; по 90 блістерів у коробці з картону

Склад: 1 таблетка, вкрита оболонкою, містить ібупрофену 200 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки, вкриті оболонкою, по 200 мг по 10 таблеток у блістерах; по 10 таблеток у блістері; по 5 блістерів у пачці з картону; по 10 таблеток у блістері; по 90 блістерів у коробці з картону

Склад: 1 таблетка, вкрита оболонкою, містить ібупрофену 200 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки, вкриті оболонкою, по 200 мг по 10 таблеток у блістері; по 1 або 3, або 5 блістерів у пачці з картону

Склад: 1 таблетка містить ібупрофену 200 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки, вкриті оболонкою, по 200 мг по 10 таблеток у блістері; по 1 або 3, або 5 блістерів у пачці з картону

Склад: 1 таблетка містить ібупрофену 200 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки, вкриті оболонкою, по 200 мг; по 10 таблеток у блістері; по 2 або по 5 блістерів у пачці з картону

Склад: 1 таблетка містить ібупрофену 200 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки, вкриті оболонкою, по 400 мг, по 10 таблеток у блістері, по 1, або по 2, або по 5 блістерів у пачці з картону

Склад: 1 таблетка містить ібупрофену 400 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: суспензія для перорального застосування, 100 мг/5 мл; по 100 мл у флаконі, по 1 флакону в пачці

Склад: 5 мл суспензії містять ібупрофену 100,00 мг

Производитель: Республіка Північна Македонія

Форма випуску: суспензія оральна, 100 мг/5 мл; по 100 мл або по 200 мл у флаконі; по 1 флакону разом з дозуючим пристроєм у коробці з картону

Склад: 5 мл препарату містять ібупрофену 100 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: суспензія оральна, 100 мг/5 мл, по 100 мл, або по 200 мл у флаконі; по 1 флакону разом з дозуючим пристроєм у коробці з картону

Склад: 5 мл препарату містять ібупрофену 100 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: гранули для орального розчину, 400 мг; саше № 10, № 40 у картонній коробці

Склад: 1 саше містить 400 мг ібупрофену;

Производитель: Іспанія

Форма випуску: таблетки по 200 мг, по 10 таблеток у контурній чарунковій упаковці; по 1, по 2 або по 5 контурних чарункових упаковок у пачці

Склад: 1 таблетка містить ібупрофену 200 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули по 200 мг; in bulk: № 4000 у пакеті поліетиленовому у контейнері пластмасовому

Склад: 1 капсула містить ібупрофену 200 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули по 200 мг in bulk: № 4000 у пакеті поліетиленовому у контейнері пластмасовому

Склад: 1 капсула містить ібупрофену 200 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули по 400 мг; in bulk: № 3000 у пакеті поліетиленовому у контейнері пластмасовому

Склад: 1 капсула містить ібупрофену 400 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули по 400 мг in bulk: № 3000 у пакеті поліетиленовому у контейнері пластмасовому

Склад: 1 капсула містить ібупрофену 400 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули м'які по 200 мг; по 10 капсул у блістері; по 1 або по 2, або по 6 блістерів у коробці з картону

Склад: 1 капсула м’яка містить ібупрофену у перерахунку на 100 % речовину 200 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули м'які по 200 мг; по 10 капсул у блістері; по 1 або по 2, або по 6 блістерів у коробці з картону

Склад: 1 капсула м’яка містить ібупрофену у перерахунку на 100 % речовину 200 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули м'які по 400 мг; по 10 капсул у блістері; по 1 або по 2, або по 6 блістерів у коробці з картону

Склад: 1 капсула м’яка містить ібупрофену у перерахунку на 100 % речовину 400 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули м'які по 400 мг; по 10 капсул у блістері; по 1 або по 2, або по 6 блістерів у коробці з картону

Склад: 1 капсула м’яка містить ібупрофену у перерахунку на 100 % речовину 400 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули по 200 мг по 10 капсул у блістері, по 1 або 2 блістери в коробці

Склад: 1 капсула містить ібупрофену 200 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули по 200 мг по 10 капсул у блістері, по 1 або 2 блістери в коробці

Склад: 1 капсула містить ібупрофену 200 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули по 400 мг по 10 капсул у блістері, по 1 або 2 блістери в коробці

Склад: 1 капсула містить ібупрофену 400 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули по 400 мг по 10 капсул у блістері, по 1 або 2 блістери в коробці

Склад: 1 капсула містить ібупрофену 400 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 200 мг; по 10 таблеток у блістері; по 2 блістери в картонній коробці

Склад: 1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить ібупрофену 200 мг

Производитель: Німеччина

Форма випуску: таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 400 мг; по 10 таблеток у блістері; по 1 блістеру в картонній коробці

Склад: 1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить ібупрофену 400 мг

Производитель: Німеччина

Форма випуску: таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 400 мг; по 10 таблеток у блістері; по 1 блістеру в картонній коробці

Склад: 1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить ібупрофену 400 мг

Производитель: Німеччина

Форма випуску: таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 400 мг; по 10 таблеток у блістері; по 1 блістеру в картонній коробці

Склад: 1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить ібупрофену 400 мг

Производитель: Німеччина

Динаміка цін на "Ібупрофен-Дарниця табл. 200мг №50"

Ібупрофен ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Ібупрофен
Кількість препаратів у каталозі 17
Середня ціна препарату 75.41 грн.
Найдешевший препарат 31.00 грн.
Найдорожчий препарат 207.00 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження