Банер доставка НП -липень

Спазмалгон

Товарів: 7
Сортування:  
Вид:  


З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 20.04.2021       Дата оновлення: 19.07.2024

Спазмалгон - оригінальний препарат, який виробляється в Болгарії і бореться одночасно з болем і спазмами.

Склад лікарського засобу містить комбінацію трьох речовин, які доповнюють один одного:

 • метамізол натрію;
 • фенпіверинію бромід;
 • пітофенон.

Препарат надає комплексний чотириразовий фармакологічний ефект:

 1. болезаспокійливий;
 2. протизапальний;
 3. жарознижувальний, тому що метамізол зменшує синтез і концентрацію простагландинів, в результаті в організмі сповільнюється реакція запалення. Підвищується швидкість проведення імпульсів болю в нервовій системі, і знижується активність центру терморегуляції в гіпоталамусі, що призводить до гальмування вироблення пірогенів і зниження температури;
 4. спазмолітичний, оскільки пітофенон в поєднанні з фенпіверинієм знижують скоротливу і рухову активність гладких м'язів, розширює артерії і збільшує приплив крові до органів, відбувається зменшення спазмів.

Фармакодинаміка. Метамізол чинить виражену аналгетичну та жарознижувальну дію в комбінації з менш чіткою протизапальною та спазмолітичною активністю. Його ефекти є результатом пригнічення синтезу простагландинів і ендогенних алгогенів, підвищення порога збудливості в таламусі і проведення больових екстеро- і інтероцептивних імпульсів у ЦНС, а також він впливає на гіпоталамус і формування ендогенних пірогенів. Фенпівериній чинить помірну гангліоблокуючу та парасимпатичну дію, зменшує тонус і моторику гладкої мускулатури шлунка, кишок, жовчних і сечовивідних шляхів. Пітофенон чинить папавериноподібну дію на судинну й позасудинну гладку мускулатуру з вираженим спазмолітичним характером. Інструкція не повідомляє про ефективність застосування препарату спазмалгон при підвищеному тиску або спазмалгон при температурі, оскільки ліки не належать безпосередньо до гіпотензивних або жарознижувальних засобів. Спазмалгон при тиску виправдано в тих випадках, коли виникає крайня необхідність у його використанні.

Фармакокінетика. Через 30 хв після прийому у сироватці виявляються кількості, які становлять 50% максимальної концентрації у сироватці крові.

Форми випуску

Лікарський засіб представлено в аптеках у вигляді:

 1. таблеток, які містять 10, 20 і 50 штук в упаковці.
 2. ампул - по 2,0 мл і 5,0 мл розчину, який вводять внутрішньом'язово. Упаковка виробника містить 10 і 5 ампул.

Спазмалгон від чого призначають?

Препарат в таблетках і Спазмалгон в ампулах застосовується для тимчасового полегшення стану пацієнтів та зняття помірних болів при спазмах гладких м'язів органів, які виникають при наступних захворюваннях:

 • ниркової та печінкової і кишкової кольках;
 • запаленні сечових шляхів і жовчного міхура;
 • головному, менструальному та післяопераційному болю;
 • пошкодженні суглобів, зв'язок і при невралгії;
 • для зниження температури, в комплексному лікуванні простудних інфекцій.

Спазмалгон уколи вводять тільки в м'яз дорослим і дітям з 15-річного віку по 2-5 мл, два-три рази/добу, в залежності від діагнозу хворого. Ліки в уколах діють протягом 6 годин. Курс становить два-три дні.

Спазмалгон від головного болю зменшує спазм судин і біль, полегшує муки хворого, які викликані нападом мігрені, зміною погодних умов і перевтомою. Дорослій людині та дитині з 15-ти років від болю голови призначають одну-дві таблетки на день після прийому їжі. Денну дозу при головних болях не збільшують. Знеболювальні ліки запивають водою.

Поліпшення стану пацієнта настає через півгодини після прийому таблетки.

Спазмалгон при болячих місячних діє комплексно - прискорює приплив кисню в кров, знижує концентрацію простагландинів і зменшує скорочення матки, спазмалгон при місячних усуває спазм і позбавляє жінку від менструальних болів.

Ліки при менструації приймають перорально - по 1 таблетці в день, запиваючи водою. Дозу Спазмалгону можна збільшити до 2 таблеток, в залежності від тяжкості симптомів.

Спазмалгон від зубного болю - полегшує стан пацієнта протягом півгодини після орального прийому. Препарат від болю в зубі призначають дорослим і для дітей від 15 років - по 1-2 таблетки спазмалгон одноразово. Ліки приймають після їжі, ковтають і запивають водою. Не можна прикладати медикамент до хворого зуба, оскільки відбувається руйнування емалі. В добу заборонено пити понад дві таблетки.

Спазмалгон при циститі використовується в комбінованій терапії для зняття набряку, зменшення запалення і спазму в сечовому міхурі.

Дорослі та підлітки приймають таблетки за стандартною схемою.

Препарат Спазмалгон в ін'єкційній формі діє вже через 5 хвилин після надходження в організм і застосовується по 1 ампулі - 2 або 5 мл до трьох разів на день внутрішньом'язово. Інтервал між введенням розчину становить 6 годин, щоб ліки не накопичувалося в організмі.

Спазмалгон від головного болю при підвищеному тиску можна прийняти в тому випадку, якщо тиск нормалізувався, а головний біль не пройшов. Перед прийомом препарату спазмалгон при мігрені проконсультуйтеся з лікарем.

Особливості застосування. При тривалому застосуванні препарату Спазмалгон необхідно перевіряти стан периферичної крові та функції печінки. З обережністю застосовують при схильності до артеріальної гіпотензії та ортостатичних реакцій, оскільки спазмалгон знижує тиск.

Купити Спазмалгон при болю в шлунку та інших можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю. Актуальна ціна Спазмалгону зазначена в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Протипоказання і побічні дії

Офіційна інструкція повідомляє, що лікарський засіб не призначають при:

 • підвищеній чутливості пацієнта до речовин, які входять до складу медикаменту;
 • непрохідності шлунка і кишечника;
 • хворобах крові - зниженому рівні гемоглобіну, нейтрофілів або лейкоцитів. Зміна складу периферичної крові (агранулоцитоз, лейкопенія);
 • атонії жовчного і сечового міхура;
 • нирковій та печінковій недостатності;
 • вагітності та під час годування грудьми;
 • зниженому артеріальному тиску;
 • бронхіальній астмі;
 • порушеннях серцевого ритму;
 • збільшенні обсягу передміхурової залози, яке супроводжується утрудненням сечовипускання;
 • генетичних хворобах, які викликають порушення пігментного обміну.
 • спазмалгон дітям заборонено приймати віком до 15 років.

Медикамент не можна приймати підліткам до 15 років, з обережністю призначають пацієнтам з бронхітом, оскільки препарат підвищує в'язкість секрету і ускладнює його виведення із бронхів. Застосування препарату Спазмалгон в уколах заборонено для усунення гострого болю в животі.

Застосування препарату для вагітних протипоказане через відсутність клінічних даних. Оскільки метаболіти метамізолу екскретуються з молоком матері, препарат не слід призначати під час лактації. Якщо неможливо уникнути застосування препарату спазмалгон при гв, слід припинити грудне вигодовування на період 48 годин з моменту введення препарату.

Комбінування препарату Спазмалгон та інших лікарських засобів потребує особливої обережності, враховуючи вміст метамізолу, який є індуктором ферментів.

Побічні дії

При лікуванні спазмалгоном виникають побічні ефекти, які проявляються:

 • алергією - шкірною сверблячкою і висипаннями, кропив'янка, бронхоспазм, анафілактичний шок;
 • порушенням роботи травної системи - сухістю в роті, загостренням виразки шлунка і 12-палої кишки, гастритом, блювотою і нудотою;
 • зниженням рівня гемоглобіну, лейкоцитів і тромбоцитів в крові;
 • збоєм функцій серцево-судинної системи - зниженням артеріального тиску, почастішанням частоти серцевих скорочень, аритмією;
 • розладом діяльності нервової системи - запамороченням, погіршенням зору;
 • порушенням виведення сечі, появою білка і фарбуванням сечі в червоний колір.

При появі побічних реакцій призначення препарату відміняють.

Передозування

Симптоми: при передозуванні переважають симптоми інтоксикації метамізолу у комбінації з холінолітичними ефектами; порушення функції печінки, нирок, паралічу дихальних шляхів. найчастіше спостерігається токсико-алергічний синдром, симптоми ураження функцій кровотворення, шлунково-кишкові розлади, у тяжких випадках – симптоми ураження головного мозку.

Лікування. При підозрі на передозування необхідно негайно припинити застосування препарату та вжити заходів щодо його швидкого виведення з організму (викликати блювання, зробити промивання шлунка, збільшити виділення сечі). Застосовують симптоматичні засоби. Специфічного антидоту немає.

Список використаної літератури

 1. Державний реєстр лікарських засобів України http://www.drlz.com.ua.
 2. Фармакологічний довідник «VIDAL», «Компендіум».

Запитання про Спазмалгон

Спазмалгон як приймати препарат?

Лікарський засіб призначають дорослим і підліткам з 15 років перорально - одну-дві таблетки на день після прийому їжі. Препарат ковтають і запивають половиною склянки води. Дозу можна збільшувати.

Уколи Спазмалгон як колоти?

Ліки в ін'єкціях вводять в м'яз. Дорослим і підліткам з 15 років - по 1 ампулі - 2.0 або 5.0 мл, в залежності від тяжкості стану хворого, до трьох разів на день. Часовий проміжок між ін'єкціями - 6 годин. Курс - два-три дні.

Як часто можна пити спазмалгон?

Препарат п'ють коротким курсом - до трьох днів, добове дозування для дорослого - дві таблетки.

Як швидко діє спазмалгон?

Дія медикаменту починається через півгодини після орального прийому і через 5 хвилин після введення в м'яз.

Зверніть увагу!

Опис препарату Спазмалгон на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Спазмалгон: інструкції

Форма випуску: таблетки; по 10 таблеток у блістері; по 1 або по 2, або по 5 блістерів у картонній коробці; по 20 таблеток у блістері; по 1 блістеру в картонній коробці

Склад: 1 таблетка містить метамізолу натрію 500 мг, пітофенону гідрохлориду 5 мг, фенпіверинію броміду 0,1 мг

Производитель: Болгарія

Форма випуску: розчин для ін’єкцій по 2 мл або 5 мл в ампулі; по 5 або 10 ампул у блістері; по 1 блістеру в картонній пачці

Склад: 1 мл розчину для ін’єкцій містить: метамізолу натрію моногідрату 500 мг; пітофенону гідрохлориду 2 мг; фенпіверинію броміду 0,02 мг

Производитель: Болгарія

Форма випуску: таблетки, по 10 таблеток у блістері, по 1 або 2, або по 5 блістерів у картонній коробці; по 20 таблеток у блістері, по 1 блістері в картонній коробці

Склад: 1 таблетка містить метамізолу натрію 500 мг, пітофенону гідрохлориду 5 мг, фенпіверинію броміду 0,1 мг

Производитель: Болгарія

Динаміка цін на "Спазмалгон табл. №20"

Спазмалгон ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Спазмалгон
Кількість препаратів у каталозі 7
Середня ціна препарату 199.63 грн.
Найдешевший препарат 57.60 грн.
Найдорожчий препарат 352.00 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження