Напишіть нам, ми онлайн!
chat_bubble
Міжнародна непатентована назва | Paracetamol, combinations excl. psycholeptics |
ATC-код | N02BE51 |
Форма випуску |
таблетки, по 10 таблеток у контурній чарунковій упаковці; по 1 контурній чарунковій упаковці в пачці |
Умови відпуску | без рецепта |
Склад | 1 таблетка містить: парацетамолу – 500 мг; кофеїну – 50 мг |
Фармакологічна група | Аналгетики та антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиків. |
Заявник |
ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця" Україна |
Виробник |
ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця" Україна |
Реєстраційний номер | UA/3984/01/01 |
Дата початку дії | 17.08.2020 |
Дата закінчення строку дії | необмежений |
Дострокове припинення | Ні |
діючі речовини: paracetamol, сoffeine;
1 таблетка містить: парацетамолу 500 мг; кофеїну 50 мг;
допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, метилцелюлоза, кроскармелоза натрію, повідон, кальцію стеарат.
Таблетки.
Основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого або майже білого кольору, круглої форми з плоскою поверхнею, фаскою та рискою.
Аналгетики та антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиків. Код АТХ N02B E51.
Комбінований лікарський засіб.
Парацетамол має аналгетичну, жарознижувальну та слабку протизапальну дію, що пов’язано з його впливом на центр терморегуляції в гіпоталамусі та менш вираженою здатністю інгібувати синтез простагландинів у тканинах.
Кофеїн підвищує рефлекторну збудливість спинного мозку, збуджує дихальний та гемодинамічний центри, розширює кровоносні судини скелетних м’язів, головного мозку, серця, нирок, знижує агрегацію тромбоцитів; зменшує сонливість, відчуття втоми, підвищує розумову та фізичну працездатність. У цій комбінації кофеїн у малій дозі практично не чинить стимулюючої дії на центральну нервову систему, однак сприяє нормалізації тонусу судин мозку та прискоренню кровотоку.
Парацетамол та кофеїн швидко всмоктуються в шлунково-кишковому тракті та розподіляються в більшості тканин організму. Зв’язування парацетамолу з білками плазми крові є мінімальним при прийомі в терапевтичних дозах.
Парацетамол та кофеїн метаболізуються переважно в печінці та виводяться із сечею у вигляді продуктів перетворення. Середній період напіврозпаду у плазмі крові після перорального прийому становить: для парацетамолу – близько 2,3 години, для кофеїну – близько 4,9 години.
Лікарський засіб чинить помірну болезаспокійливу та жарознижувальну дію. Показаннями для застосування є головний біль, включаючи мігрень, зубний біль, невралгії, ревматичний біль, періодичні болі у жінок; для полегшення симптомів застуди та грипу, болю у горлі.
Гіперчутливість до парацетамолу, кофеїну або до будь-якого іншого компонента лікарського засобу в анамнезі; тяжкі порушення печінки і/або нирок; вроджена гіпербілірубінемія; дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази; алкоголізм; захворювання крові, виражена анемія, лейкопенія; стани підвищеного збудження, порушення сну, епілепсія; виражене підвищення артеріального тиску, органічні захворювання серцево-судинної системи, у тому числі тяжкий атеросклероз, тяжка гіпертонічна хвороба; декомпенсована серцева недостатність, гострий інфаркт міокарда, пароксизмальна тахікардія, гіпертиреоз, гострий панкреатит, синдром Жильбера, тяжкі форми цукрового діабету, глаукома; вік понад 60 років.
Не застосовувати разом з інгібіторами моноаміноксидази (МАО) та протягом 2 тижнів після припинення застосування інгібіторів МАО.
Протипоказаний пацієнтам, які приймають трициклічні антидепресанти або бета-блокатори.
Парацетамол
При одночасному застосуванні парацетамолу з гепатотоксичними засобами збільшується токсичний вплив препарату на печінку.
Барбітурати, рифампіцин, саліциламід, протиепілептичні препарати, карбамазепін, фенітоїн, етанол, фенілбутазон, трициклічні антидепресанти та інші стимулятори мікросомального окислювання – ці лікарські засоби збільшують продукування гідроксильованих активних метаболітів, що впливають на функцію печінки, зумовлюючи можливість розвитку тяжких інтоксикацій при невеликих передозуваннях лікарського засобу.
Барбітурати – зменшують жарознижувальний ефект парацетамолу.
Парацетамол може знижувати біодоступність ламотриджину, зменшуючи його ефект у зв’язку з імовірною індукцією його метаболізму в печінці.
При одночасному застосуванні парацетамолу та зидовудину підвищується ризик розвитку нейтропенії.
Інгібітори мікросомального окислення (циметидин) – знижують ризик гепатотоксичної дії Цитрамону Екстра.
Одночасне застосовування високих доз парацетамолу з ізоніазидом підвищує ризик розвитку гепатотоксичного синдрому.
Метоклопрамід і домперидон – збільшують всмоктування парацетамолу.
Етанол – одночасний прийом парацетамолу та етанолу підвищує ризик розвитку гепатотоксичних ефектів і гострого панкреатиту.
Не застосовувати одночасно з алкоголем.
Тривалий одночасний прийом лікарського засобу з ацетилсаліциловою кислотою або іншими нестероїдними протизапальними засобами може призвести до ураження нирок.
Похідні кумарину (варфарин) – при довготривалому застосуванні парацетамолу підвищується ризик розвитку кровотеч. Прийом разових доз не чинить значного ефекту.
Холестирамін – знижує всмоктування парацетамолу.
Під впливом парацетамолу час виведення хлорамфеніколу збільшується в 5 разів.
Пробенецид впливає на концентрацію парацетамолу в плазмі крові та його екскрецію.
Парацетамол знижує ефективність діуретиків.
Кофеїн
Одночасне застосування кофеїну з інгібіторами МАО може зумовити небезпечний підйом артеріального тиску.
Кофеїн підвищує ефект (покращує біодоступність) аналгетиків-антипіретиків, потенціює ефекти похідних ксантину, α- та β -адреноміметиків, психостимулюючих засобів.
Циметидин, гормональні контрацептиви, ізоніазид – посилюють дію кофеїну.
Кофеїн знижує ефект опіоїдних аналгетиків, анксіолітиків, снодійних і седативних засобів, є антагоністом засобів для наркозу та інших препаратів, що пригнічують центральну нервову систему, конкурентним антагоністом препаратів аденозину, аденозинтрифосфату (АТФ).
При одночасному застосуванні кофеїну з тиреотропними засобами підвищується тиреоїдний ефект.
Кофеїн знижує концентрацію літію в крові.
Кофеїн прискорює всмоктування ерготаміну.
Необхідно порадитися з лікарем стосовно можливості застосування лікарського засобу пацієнтам із порушеннями функцій нирок і печінки.
Слід враховувати, що у хворих, які мають захворювання печінки, збільшується ризик гепатотоксичної дії парацетамолу.
Під час лікування не можна вживати алкогольні напої. У дозах більше 6–8 г на добу парацетамол може бути токсичним для печінки, проте негативний вплив на печінку може виникати й при значно менших дозах у разі вживання алкоголю, застосування індукторів печінкових ферментів або інших речовин, які чинять токсичний вплив на печінку, а також такий вплив вищий у пацієнтів із нециротичним алкогольним захворюванням печінки. Тривале вживання алкоголю значно підвищує ризик розвитку гепатотоксичних ефектів парацетамолу. У пацієнтів із порушенням функції печінки, а також у тих, хто приймає великі дози парацетамолу протягом тривалого часу, рекомендується регулярно проводити функціональні печінкові проби.
Перед застосуванням лікарського засобу необхідно порадитися з лікарем, якщо пацієнт приймає варфарин чи подібні препарати, які мають антикоагулянтний ефект. Обмеження щодо застосування лікарського засобу таким пацієнтам в першу чергу обумовлені вмістом парацетамолу.
При лікуванні пероральними антикоагулянтами з одночасним прийомом великих доз парацетамолу необхідний контроль протромбінового часу.
Лікарський засіб може впливати на результати лабораторних досліджень щодо вмісту в крові глюкози та сечової кислоти.
Зафіксовані випадки порушення функції печінки/печінкової недостатності у пацієнтів, що мали знижений рівень глутатіону, наприклад, при серйозному виснаженні організму, анорексії, низькому індексі маси тіла, хронічному алкоголізмі або сепсисі. У пацієнтів зі зниженим рівнем глутатіону при прийомі парацетамолу підвищується ризик виникнення метаболічного ацидозу. Симптомами метаболічного ацидозу є глибоке, прискорене чи утруднене дихання, нудота, блювання, втрата апетиту. Слід негайно звернутися до лікаря у разі появи цих симптомів.
Під час лікування препаратом не рекомендується вживати надмірну кількість напоїв, що містять кофеїн (таких як кава, чай та деякі інші напої). Це може призвести до проблем зі сном, тремору, неприємного відчуття за грудниною через серцебиття, напруженості та дратівливості.
Не перевищувати зазначених доз.
Не приймати лікарський засіб з іншими засобами, що містять парацетамол.
Якщо симптоми не зникають, необхідно звернутися до лікаря.
Якщо головний біль стає постійним, слід звернутися до лікаря.
Зберігати лікарський засіб поза полем зору дітей та у недоступному для дітей місці.
Не рекомендується застосовувати лікарський засіб у період вагітності, оскільки підвищується ризик спонтанного викидня, пов’язаного із застосуванням кофеїну.
Парацетамол і кофеїн проникають у грудне молоко, проте у клінічно незначущих кількостях у разі прийому в рекомендованих дозах. Не рекомендується застосовувати лікарський засіб у період годування груддю. Кофеїн у грудному молоці може виявляти стимулюючий вплив на немовлят у період годування груддю, але значної токсичності не спостерігалось.
Не має істотного впливу.
Лікарський засіб призначений для перорального застосування.
Дорослим та дітям віком від 12 років: по 1–2 таблетки 4 рази на добу. Інтервал між прийомами становить не менше 4 годин. Не приймати більше 8 таблеток (4000 мг парацетамолу/400 мг кофеїну) впродовж 24 годин. Не перевищувати рекомендовану дозу.
Не застосовувати разом з іншими лікарськими засобами, що містять парацетамол.
Тривалість лікування визначає лікар.
Діти.
Лікарський засіб не рекомендується застосовувати дітям віком до 12 років.
Ураження печінки можливе у дорослих, після застосування 10 г і більше парацетамолу, та у дітей після застосування більше 150 мг/кг маси тіла.
Передозування парацетамолом може спричинити печінкову недостатність, що може вимагати пересадки печінки або призвести до летального наслідку.
У пацієнтів із факторами ризику (тривале лікування карбамазепіном, фенобарбіталом, фенітоїном, примідоном, рифампіцином, звіробоєм чи іншими лікарськими засобами, що індукують ферменти печінки; регулярне вживання надмірних кількостей етанолу; глутатіонова кахексія (розлади травлення, муковісцидоз, ВІЛ-інфекція, голод, кахексія) прийом 5 г або більше парацетамолу може призвести до ураження печінки.
Симптоми передозування у перші 24 години: блідість, нудота, блювання, анорексія та абдомінальний біль. Ураження печінки може проявитися через 12–48 годин після передозування та досягати максимуму через 4–6 діб. Можуть виникати порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. При тяжкому отруєнні печінкова недостатність може прогресувати до енцефалопатії, крововиливів, гіпоглікемії, коми та мати летальний наслідок. Гостра ниркова недостатність з гострим некрозом канальців може проявлятися сильним поперековим болем, гематурією, протеїнурією і розвинутись навіть при відсутності тяжкого ураження печінки. Відзначались також серцева аритмія та панкреатит.
При тривалому застосуванні лікарського засобу у великих дозах з боку органів кровотворення може розвинутись апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія. При прийомі великих доз з боку центральної нервової системи − запаморочення, психомоторне збудження і порушення орієнтації; з боку сечовидільної системи − нефротоксичність (ниркова коліка, інтерстиціальний нефрит, капілярний некроз).
При передозуванні необхідна швидка медична допомога. Пацієнта слід негайно доставити у лікарню, навіть якщо відсутні ранні симптоми передозування. Симптоми можуть бути обмежені нудотою та блюванням або можуть не відображати тяжкості передозування чи ризику ураження органів. Якщо передозування підтверджене або тільки підозрюється, пацієнта необхідно доставити до найближчого медичного пункту, де йому зможуть надати невідкладну медичну допомогу та кваліфіковане лікування. Це необхідно зробити, навіть якщо симптоми передозування відсутні, через ризик відкладеного ураження печінки.
Слід розглянути лікування активованим вугіллям, якщо надмірну дозу парацетамолу було прийнято у межах 1 години. Концентрація парацетамолу в плазмі крові повинна вимірюватися через 4 години або пізніше після прийому (більш ранні концентрації не є достовірними). Лікування N-ацетилцистеїном можна застосувати протягом 24 годин після вживання парацетамолу, але максимальний захисний ефект отримують при його застосуванні протягом 8 годин після прийому. Ефективність антидоту різко знижується після цього часу. При необхідності пацієнту внутрішньовенно слід ввести N-ацетилцистеїн згідно з рекомендованим дозуванням. При відсутності блювання можна застосувати метіонін перорально як відповідну альтернативу у віддалених районах поза лікарнею.
Передозування кофеїном може спричинити біль в епігастральній ділянці, блювання, діурез, прискорене дихання, екстрасистолію, тахікардію чи серцеву аритмію, вплив на центральну нервову систему (запаморочення, безсоння, нервове збудження, дратівливість, стан афекту, тривожність, тремор, судоми). Клінічно важливі симптоми передозування кофеїном пов’язані також із ураженням печінки парацетамолом, що може спостерігатись при прийомі такої кількості лікарського засобу, яка викликає передозування кофеїном. Специфічного антидоту немає, але підтримуючі заходи, такі як застосування антагоністів β-адренорецепторів, можуть полегшити кардіотоксичний ефект. Необхідно промити шлунок, рекомендується оксигенотерапія, при судомах – діазепам. Симптоматична терапія.
Наведені побічні реакції були виявлені в процесі постмаркетингових спостережень. Оскільки інформацію про побічні реакції повідомляли добровільно і чисельність популяції пацієнтів невідома, частоту цих побічних реакцій неможливо визначити, проте, наймовірніше, вони є рідкісними (
З боку респіраторної системи, органів грудної клітки та середостіння: риніт, закладеність носа, бронхоспазм у пацієнтів, чутливих до ацетилсаліцилової кислоти та до інших нестероїдних протизапальних засобів.
З боку шлунково-кишкового тракту: нудота, блювання, печія, біль в епігастрії, незначний проносний ефект.
З боку печінки і жовчовивідних шляхів: підвищення активності печінкових ферментів, як правило без розвитку жовтяниці, гепатотоксична дія, порушення функції печінки, печінкова недостатність, гепатонекроз (дозозалежний ефект), жовтяниця.
З боку нирок та сечовидільної системи: нефротоксична дія (в т. ч. інтерстиціальний нефрит, папілярний некроз), асептична піурія.
З боку ендокринної системи: гіпоглікемія, аж до гіпоглікемічної коми.
З боку нервової системи: головний біль, нервозність, запаморочення.
З боку психіки: безсоння, неспокій, тривожність та дратівливість.
З боку серцево-судинної системи: тахікардія, аритмія, підвищення артеріального тиску, прискорене серцебиття, набряки.
З боку крові та лімфатичної системи: тромбоцитопенія, лейкопенія, нейтропенія, агранулоцитоз, панцитопенія, анемія, апластична анемія, сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз, задишка, болі в серці), гемолітична анемія, синці чи кровотечі.
З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, включаючи висипання на шкірі та слизових оболонках (зазвичай генералізований висип, еритематозний висип), синдром Стівенса-Джонсона, ангіоневротичний набряк, анафілаксія, анафілактичний шок, мультиформна ексудативна еритема, токсичний епідермальний некроліз (синдром Лаєлла), гострий генералізований екзантематозний пустульоз.
З боку шкіри та підшкірної клітковини: свербіж, висипання, пітливість, пурпура, кропив’янка.
Одночасне застосування лікарського засобу в рекомендованих дозах з продуктами, що містять кофеїн, може посилити побічні ефекти, зумовлені кофеїном, такі як запаморочення, підвищена збудливість, безсоння, неспокій, тривожність, роздратованість, головний біль, порушення з боку шлунково-кишкового тракту і прискорене серцебиття.
Повідомлення про підозрювані побічні реакції.
Повідомлення про підозрювані побічні реакції після реєстрації лікарського засобу є важливою процедурою. Це дозволяє продовжувати моніторинг співвідношення «користь/ризик» для відповідного лікарського засобу. Медичним працівникам необхідно повідомляти про будь-які підозрювані побічні реакції через національну систему повідомлень.
3 роки.
Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °C.
Зберігати у недоступному для дітей місці.
По 10 таблеток у контурній чарунковій упаковці; по 1 контурній чарунковій упаковці в пачці.
Без рецепта.
ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця».
Україна, 02093, м. Київ, вул. Бориспiльська, 13.
Джерелом інформаціі для опису є Державний Реєстр Лікарських Засобів України
Купуй Українське
Грипаут Гарячий напій пор. д/орал. р-ну пак. 6г №10
Виробник: ФДС Лімітед
Країна: Індія
Бренд: ГРИПАУТ
Купуй Українське
Купуй Українське
Комбігрип Хот Сіп пор. д/орал. р-ну саше лимон №10
Виробник: Евертоджен Лайф
Країна: Індія
Бренд: КОМБІГРИП
Купуй Українське
Купуй Українське
Мілістан мультисимптомний каплети в/о №12
Виробник: Мепро фармасьютікалс
Країна: Індія
Бренд: МІЛІСТАН
Купуй Українське
Тет 36.6 Рапід пор. д/орал. р-ну лимон саше-пак. 23г №10
Виробник: Лекхім
Країна: Україна
Бренд: ТЕТ
Купуй Українське
Парацетамол д/дітей сироп 120мг/5мл фл. 100мл
Виробник: Борщагівський ХФЗ
Країна: Україна
Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ
Купуй Українське
ТераФлю Екстра пор. д/орал. р-ну лимон пакет №10
Виробник: Фамар (Дельфарм)
Країна: Франція
Бренд: ТЕРАФЛЮ
Купуй Українське
Тет 36.6 Максі пор. д/орал. р-ну лимон саше-пак. 23г №10
Виробник: Лекхім
Країна: Україна
Бренд: ТЕТ
Купуй Українське
Тайлолфен Хот пор. д/оральн.р-ну пак.20г №6
Виробник: Нобель фарма
Країна: Туреччина
Бренд: ТАЙЛОЛФЕН
АфлуГрип пор. д/орал. р-ну саше №10
Виробник: Рафтон лабораторіз
Країна: Великобританія
Бренд: АФЛУГРИП
Купуй Українське
Парацетамол-Вішфа сироп фл. 90мл
Виробник: ДКП фармацевтична фабрика
Країна: Україна
Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ
Колдрекс МаксГрип лісн.ягоди пор. д/орал. р-ну №10
Виробник: Сміт кляйн
Країна: Іспанія
Бренд: КОЛДРЕКС
Вікс Актив Симптомакс плюс/АнтиГрип Комплекс пор. д/орал. р-ну №10
Виробник: Рафтон лабораторіз
Країна: Великобританія
Бренд: ВІКС
Хелпекс Антиколд Нео Макс пор. д/орал. р-ну лимон саше 4г №10
Виробник: Алпекс фарма
Країна: Швейцарія
Бренд: ХЕЛПЕКС
Хелпекс Антиколд Нео Для дітей пор. д/орал. р-ну малина саше 2,5г №6
Виробник: Алпекс фарма
Країна: Швейцарія
Бренд: ХЕЛПЕКС
Хелпекс Антиколд Нео пор. д/орал. р-ну з лимон. смаком саше 4г №10
Виробник: Алпекс фарма
Країна: Швейцарія
Бренд: ХЕЛПЕКС
Вікс Актив Симптомакс/АнтиГрип Макс пор. д/орал. р-ну лимон №10
Виробник: Рафтон лабораторіз
Країна: Великобританія
Бренд: ВІКС
Хелпекс Антиколд Нео Макс пор. д/орал. р-ну малина саше 4г №10
Виробник: Алпекс фарма
Країна: Швейцарія
Бренд: ХЕЛПЕКС
Купуй Українське
Аміцитрон Форте б/цукру пор. д/орал. р-ну саше 13г №10
Виробник: Інтерхім
Країна: Україна
Бренд: АМІЦИТРОН
Фервекс д/дор. пор. д/орал. р-ну саше №8+Тест д/визн. антиг. коронавір./гриппу А/В Мультигрип №1
Виробник: Упса
Країна: Франція
Бренд: ФЕРВЕКС
Купуй Українське
Аміцитрон б/цукру пор. д/орал. р-ну саше 13г №10
Виробник: Інтерхім
Країна: Україна
Бренд: АМІЦИТРОН
Купуй Українське
Купуй Українське
Купуй Українське
Хелпекс Антиколд Нео пор. д/орал. р-ну з малин. смаком саше 4г №10
Виробник: Алпекс фарма
Країна: Швейцарія
Бренд: ХЕЛПЕКС
Мілістан мультисимптомний сусп. оральн. фл. 100мл
Виробник: Гракуре Фармасьютікалс
Країна: Індія
Бренд: МІЛІСТАН
Вікс Актив Синекс спрей назал. 0,05% фл. 15мл
Виробник: Проктер енд Гембл
Країна: Німеччина
Бренд: ВІКС
Хелпекс Антиколд Нео Імбир пор. д/орал. р-ну саше 4г №10
Виробник: Алпекс фарма
Країна: Швейцарія
Бренд: ХЕЛПЕКС
Купуй Українське
Комбігрип Хот Сіп пор. д/орал. р-ну саше 5г малина №10
Виробник: Евертоджен Лайф
Країна: Індія
Бренд: КОМБІГРИП
Мультигрип назаль спрей назал. р-н 0,1% фл. 10мл
Виробник: Біофарма
Країна: Румунія
Бренд: МУЛЬТИГРИП
Парацетамол С.А.Л.Ф. р-н д/інф. 10мг/мл фл. 100мл №1
Виробник: С.А.Л.Ф. С.п.А. Лабораторіо
Країна: Італія
Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ
Мілістан Фарінго спрей д/ротов. пор. 1,5мг/мл фл. 25мл
Виробник: АЙСІПІЕЙ ХЕЛС ПРОДАКТС ЛІМІТЕД
Країна: Індія
Бренд: МІЛІСТАН
Купуй Українське
Купуй Українське
Парацетамол Б.Браун р-н д/інф. 10мг/мл фл. 100мл №10
Виробник: Б.Браун
Країна: Іспанія
Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ
Купуй Українське
Грипоцитрон форте пор. д/орал. р-ну пак. 4г №10
Виробник: Здоров'я
Країна: Україна
Бренд: ГРИПОЦИТРОН
Грипго Хотмікс гран. д/орал. р-ну чорна смородина саше 5г №10
Виробник: Кусум Хелтхкер
Країна: Індія
Бренд: ГРИПГО
Мілістан Фарінго Форте спрей д/ротов. пор. 3мг/мл фл. 25мл
Виробник: АЙСІПІЕЙ ХЕЛС ПРОДАКТС ЛІМІТЕД
Країна: Індія
Бренд: МІЛІСТАН
Грипоцитрон Хот лимон пор. д/орал. р-ну пак. 4г №10
Виробник: Здоров'я
Країна: Україна
Бренд: ГРИПОЦИТРОН
Мілістан Фарінго р-н д/ротов. пор. 1,5мг/мл фл. 100мл
Виробник: АЙСІПІЕЙ ХЕЛС ПРОДАКТС ЛІМІТЕД
Країна: Індія
Бренд: МІЛІСТАН
Хелпекс Лар ополіскувач д/горла р-н пляш. 200мл
Виробник: Діва холдинг
Країна: Туреччина
Бренд: ХЕЛПЕКС
Мілістан гар. чай зі смаком лимону пор. д/оральн. р-ну пакетик 6г №10
Виробник: Іксель Лабораторіз
Країна: Індія
Бренд: МІЛІСТАН
Купуй Українське
Мультигрип Бронхо табл. шип. 600мг туба №10
Виробник: Алпекс фарма
Країна: Швейцарія
Бренд: МУЛЬТИГРИП
Купуй Українське
Грипоцитрон Хот оранж пор. д/орал. р-ну пак. 4г №10
Виробник: Здоров'я
Країна: Україна
Бренд: ГРИПОЦИТРОН
Парацетамол бебі сусп. орал. 120мг/5мл фл. 100мл
Виробник: Здоров'я
Країна: Україна
Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ
Купуй Українське
Грипоцитрон-Бронхо крап. орал. р-н 5мг/мл фл. 20мл
Виробник: Здоров'я
Країна: Україна
Бренд: ГРИПОЦИТРОН
Грипго Хотмікс гран. д/орал. р-ну лимон саше 5г №10
Виробник: Кусум Хелтхкер
Країна: Індія
Бренд: ГРИПГО
Мультигрип Вітамін С таблетки шипучі по 1000 мг туба 10 шт
Виробник: Pez produktion
Країна: Угорщина
Бренд: МУЛЬТИГРИП
Грипоцитрон Кідс лимон пор. д/орал. р-ну пак. №10
Виробник: Здоров'я
Країна: Україна
Бренд: ГРИПОЦИТРОН
Грипоцитрон Кідс оранж пор. д/орал. р-ну пак. 4г №10
Виробник: Здоров'я
Країна: Україна
Бренд: ГРИПОЦИТРОН
Парацетамол бебі сусп. орал. 24мг/мл саше 10мл №20
Виробник: Здоров'я
Країна: Україна
Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ
Грипго Хотмікс гран. д/орал. р-ну полуниця саше 5г №10
Виробник: Кусум Хелтхкер
Країна: Індія
Бренд: ГРИПГО
Купуй Українське
Парацетамол д/дітей сироп 120мг/5мл фл. 50мл
Виробник: Борщагівський ХФЗ
Країна: Україна
Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ
Купуй Українське
Купуй Українське
Купуй Українське
Парацетамол-Ново р-н д/інф. 10мг/мл фл. 100мл №1
Виробник: Новофарм-біосинтез
Країна: Україна
Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ
Флюколд Саше пор. д/орал. р-ну з лимон. смаком саше 5г №10
Виробник: Наброс фарма
Країна: Індія
Бренд: ФЛЮКОЛД
Купуй Українське
Аміцитрон Плюс б/сахару пор. д/орал. р-ну саше 5г №10
Виробник: Інтерхім
Країна: Україна
Бренд: АМІЦИТРОН
Купуй Українське
Тет 36.6 Максі пор. д/орал. р-ну малина саше-пак. 23г №10
Виробник: Лекхім
Країна: Україна
Бренд: ТЕТ
Грипоцитрон Риніс назал. краплі дитячі фл. 15мл
Виробник: Здоров'я
Країна: Україна
Бренд: ГРИПОЦИТРОН
Купуй Українське
Астрацитрон Форте пор. д/орал. р-ну саше 20г №10
Виробник: Астрафарм
Країна: Україна
Бренд: АСТРАЦИТРОН
Астрацитрон Екстра пор. д/орал. р-ну саше 5г №10
Виробник: Астрафарм
Країна: Україна
Бренд: АСТРАЦИТРОН
Грипоцитрон бальзам емул. нашкірна 3г/10г туба 40г
Виробник: Здоров'я
Країна: Україна
Бренд: ГРИПОЦИТРОН
Льодяники від болі в горлі та подразнення Флюколд зі смаком лимону 3 блістера по 6 шт
Виробник: Наброс фарма
Країна: Індія
Бренд: ФЛЮКОЛД
Купуй Українське
Тет 36.6 Рапід пор. д/орал. р-ну акація саше-пак. 23г №10
Виробник: Лекхім
Країна: Україна
Бренд: ТЕТ
Мультигрип назаль крап. назал. р-н 0,1% фл. 10мл
Виробник: Біофарма
Країна: Румунія
Бренд: МУЛЬТИГРИП
Дієтична добавка Мультигрип льодяники з медом та зі смаком лимона 2 блістера по 12 шт
Виробник: Meksmar natural & healthy
Країна: Туреччина
Бренд: МУЛЬТИГРИП
Грипомед Хот пор. д/орал. р-ну лимон саше 5г №5
Виробник: Червона зірка
Країна: Україна
Бренд: ГРИПОМЕД
Грипомед Хот пор. д/орал. р-ну малина саше 5г №5
Виробник: Червона зірка
Країна: Україна
Бренд: ГРИПОМЕД
Парацетамол С.А.Л.Ф. р-н д/інф. 10мг/мл фл. 100мл №1***
Виробник: С.А.Л.Ф. С.п.А. Лабораторіо
Країна: Італія
Бренд: ПАРАЦЕТАМОЛ
Хелпекс Антиколд Нео Імбир Без цукру пор. д/орал. р-ну саше 2,5г №10
Виробник: Алпекс фарма
Країна: Швейцарія
Бренд: ХЕЛПЕКС
Купуй Українське
Мультигрип Бронхо пор. д/оральн. р-ну 600мг саше 3г №10
Виробник: Билим
Країна: Туреччина
Бренд: МУЛЬТИГРИП