Солпадеїн Актив таблетки шипучі стріп 12 шт

Артикул: 88808
Відгуки (4)
№1 в категорії «Парацетамол, комбінації без психолептиків»

Рейтинг популярності базується на фактичній кількості замовлень клієнтами сайту за останні 30 днів. Чим більше замовлень, тим вище рейтинг.

  • Упаковка / шт.

    140.40 грн.
Солпадеїн Актив табл. шип. №12
Артикул: 88808
140.40 грн.

Ціна актуальна на 14:00 | Придатний до: жовтень 2024
Є питання?
Потрібна консультація?

Цілодобова підтримка клієнтів

Telegram Viber
Кому можна
Дорослим
Дозволено
Дітям
з 12-ти років
Вагітним
Протипоказано
Годуючим
Протипоказано
Алергікам
з обережністю
Діабетикам
Протипоказано
Водіям
Дозволено
З алкоголем
Протипоказано
Торгівельна назва Солпадеїн
Діючі речовини Кофеїн, Парацетамол
Форма випуску таблетки розчинні
Кількість в упаковці 12 таблеток (12 блістерів по 1 шт.)
Первинна упаковка стрип
Спосіб застосування Орально
Взаємодія з їжею Після
Температура зберігання від 5°C до 25°C
Чутливість до світла Не чутливий
Ознака Імпортний
Походження Хімічний
Ринковий статус Традиційний
Виробник ГЛАКСО СМІТ КЛЯЙН ДАНГАРВАН ЛІМІТЕД
Країна виробництва Ірландія
Заявник GSK
Умови відпуску Без рецепта
Код АТС

N Препарати для лікування захворювань нервової системи

N02 Болезаспокійливі препарати

N02B Інші анальгетики та антипіретики

N02BE Аніліди

N02BE51 Парацетамол, комбінації без психолептиків

Завантажити сертифікат відповідності

Таблетки шипучі «Солпадеїн ® Актив» застосовуються при наступних показаннях: біль середньої і сильної інтенсивності (головний біль, мігрень, м'язово-скелетні болі, болі в м'язах, зубний біль, біль після видалення зуба та зубних процедур, біль у горлі, періодичний біль у час менструації), лихоманка і біль після вакцинації, підвищена температура тіла.

Склад

Одна таблетка містить (діючі речовини):

  • парацетамол - 500 мг;
  • кофеїн - 65 мг.

Допоміжні речовини: сорбіт (Е 420), сахарин натрію, натрію гідрокарбонат, повідон, натрію лаурилсульфат, диметикон, лимонна кислота безводна, натрію карбонат безводний.

Протипоказання

  • гіперчутливість до парацетамолу, кофеїну або до будь-якого іншого компонента препарату в анамнезі;
  • тяжкі порушення печінки та / або нирок;
  • вроджена гіпербілірубінемія;
  • дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази;
  • алкоголізм;
  • захворювання крові, виражена анемія, лейкопенія;
  • стану підвищеного збудження, порушення сну, епілепсія;
  • виражене підвищення артеріального тиску, органічні захворювання серцево-судинної системи, в тому числі важкий атеросклероз, важка гіпертонічна хвороба;
  • декомпенсована серцева недостатність, гострий інфаркт міокарда, пароксизмальна тахікардія, гіпертиреоз, гострий панкреатит, важкі форми цукрового діабету, глаукома;
  • вік понад 60-ти років;
  • не застосовувати разом з інгібіторами моноаміноксідазі (МАО) і протягом 2-х тижнів після відміни інгібіторів МАО;
  • протипоказано пацієнтам, які приймають трициклічні антидепресанти або бета-блокатори.

Спосіб застосування

Препарат призначений для перорального прийому.

Дорослим, людям похилого віку та дітям старше 12-ти років - по 1-2 таблетки 4 рази на добу. Необхідно розчинити таблетку в півсклянки води. Інтервал між прийомами повинен становити не менше 4-х годин. Не слід приймати більше 8-ми таблеток (4000/520 мг, парацетамол / кофеїн) протягом 24-х годин.

Не перевищувати рекомендовану дозу.

Не приймати разом з іншими лікарськими засобами, що містять парацетамол.

Особливості застосування

Вагітні

Не рекомендується застосовувати в період вагітності, оскільки підвищується ризик спонтанного викидня, пов'язаного із застосуванням кофеїну.

Парацетамол і кофеїн проникають в грудне молоко. Не рекомендується застосовувати препарат під час годування груддю. Кофеїн може мати стимулюючий вплив на немовлят у період годування груддю, але значною токсичності не спостерігалося.

Діти

Не рекомендується застосовувати дітям до 12-ти років.

Водії

Якщо під час лікування спостерігається запаморочення, слід утримуватися від керування транспортними засобами або роботи з іншими механізмами.

Передозування

Ураження печінки можливе у дорослих, які прийняли 10 г і більше парацетамолу, та у дітей, які прийняли понад 150-ти мг/кг маси тіла. У пацієнтів з факторами ризику (тривале лікування карбамазепіном, фенобарбіталом, фенітоїном, примидоном, рифампіцином, звіробоєм або іншими лікарськими засобами, які індукують ферменти печінки; регулярний прийом надмірних кількостей етанолу; глутатіонової кахексія (розлади травлення, муковісцидоз, ВІЛ-інфекція, голод, кахексія )) прийом 5-ти г або більше парацетамолу може призвести до ураження печінки.

Симптоми передозування в перші 24 години: блідість, нудота, блювання, втрата апетиту і біль в животі. Ураження печінки може стати явним через 12-48 годин після передозування. Можуть виникати порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. При тяжкому отруєнні печінкова недостатність може прогресувати до енцефалопатії, крововиливів, гіпоглікемії, коми та летальний результат. Гостра ниркова недостатність з гострим некрозом канальців може проявлятися сильним поперековим болем, гематурією, протеїнурією і розвинутися навіть при відсутності тяжкого ураження печінки. Відзначалися також серцева аритмія і панкреатит.

При тривалому застосуванні препарату у великих дозах з боку органів кровотворення може розвинутись апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія. При прийомі великих доз з боку центральної нервової системи можливі запаморочення, психомоторне збудження і порушення орієнтації; з боку сечовидільної системи - нефротоксичність (ниркова колька, інтерстиціальний нефрит, капілярний некроз).

При передозуванні необхідна швидка медична допомога.

Побічні ефекти

З боку імунної системи: анафілаксія, реакції гіперчутливості, включаючи висипання на шкірі та слизових оболонках (зазвичай генералізований висип, еритематозний, кропив'янка), синдром Стівенса-Джонсона, свербіж шкіри, ангіоневротичний набряк, мультиформна еритема, токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла).

З боку травної системи: нудота, блювання, печія, біль в епігастрії.

З боку ендокринної системи: гіпоглікемія, аж до гіпоглікемічної коми.

З боку системи крові та лімфатичної системи: тромбоцитопенія, агранулоцитоз, анемія, сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз, задишка, біль у серці), гемолітична анемія, синці або кровотечі.

З боку серцево-судинної системи: тахікардія, аритмія, підвищення артеріального тиску, прискорене серцебиття.

З боку центральної нервової системи: безсоння, неспокій, запаморочення.

З боку дихальної системи: бронхоспазм у пацієнтів, чутливих до ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів.

З боку гепатобіліарної системи: порушення функції печінки, підвищення активності печінкових ферментів, як правило, без розвитку жовтяниці, гепатонекроз (дозозалежний ефект).

Одночасний прийом препарату в рекомендованих дозах з продуктами, що містять кофеїн, може посилити побічні ефекти, зумовлені кофеїном, такі як запаморочення, підвищена збудливість, безсоння, занепокоєння, тривожність, дратівливість, головний біль, порушення з боку шлунково-кишкового тракту і прискорене серцебиття.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °C, в недоступному для дітей місці.

Термін придатності - 4 роки.

Опис товару завірено виробником Глаксо.

Редакторська група
Дата створення: 05.07.2024       Дата оновлення: 24.07.2024

Зверніть увагу!

Опис препарату Солпадеїн Актив табл. шип. №12 на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

НАПИСАТИ ВІДГУК ПРИХОВАТИ ФОРМУ
Оцінити*:
Оцініть, будь ласка товар!
Захисний код
Невірно зазначений код


Відгуки покупців

Светлана 14 червня 2024
У меня очень болела голова и ещё не повезло, что как раз была менструация и живот тоже болел. От головной боли вообще не помог, да и живот тоже болел абсолютно так же, будто вообще не пила таблетку. Ещё эти таблетки попытались сделать без вкуса, но не получилось, меня аж подташнивало, когда пила воду с ним. Очень жаль потраченные деньги, но я сама не додумалась почитать - в составе парацетамол, который пьют, когда высокая температура. Повелась на рекламу. От ибупрофена, который стоит копейки, и то эффект лучше.
Коментувати Чи був відгук корисний для вас: Поскаржитись
Оксана 29 червня 2022
Замовлення робили на Солпадеїн (Ірландія), а прийшов грецький. Замовляли не для себе і та людина просила саме ірландський. Або ж вказана не актуальна інформація, або ж помилились на складі. В будь-якому випадку трохи неприємно.
АЛЕ по іншому замовленню все добре. Швидко зібрали посилку і швидко відправили. Дякую.
Коментувати Чи був відгук корисний для вас: Поскаржитись
Виктория 19 січня 2022
Отличные таблетки, сильнодействующие. Головная боль проходит на ура!!!!
Коментувати Чи був відгук корисний для вас: Поскаржитись

Поширені запитання

Скільки коштує Солпадеїн Актив табл. шип. №12?

Ціна Солпадеїн Актив табл. шип. №12 стартує від 140.40 грн. за упаковку.

Чи можна давати ці ліки дітям?

З 12-ти років. Детальніше необхідно проконсультуватися з вашим лікарем.

Які умови зберігання у таблеток Солпадеїн (Глаксо)?

Згідно з інструкцією температура зберігання Солпадеїн Глаксо становить від 5°C до 25°C. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Які аналоги у таблеток Солпадеїн №1?

Повними аналогами Солпадеїн Актив табл. шип. №12 є:

Яка країна виробництва у Солпадеїн (Глаксо)?

Країна виробник у Солпадеїн (Глаксо) - Ірландія.

Динаміка цін на "Солпадеїн Актив табл. шип. №12"

РАНІШЕ ВИ ДИВИЛИСЯ

Промокод скопійовано!
Завантаження