Банер до конкурентів Солпадеїн - червень

Фармадол

Товарів: 3
Сортування:  
Вид:  

Призначають для лікування

Болісні місячні Біль внизу живота

З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 22.06.2024

Склад і форма випуску:

Фармадол таблетки, в контурній упаковці 10 таблеток, в пачці 3 упаковки.

В 1 таблетці Фармадол міститься:

 • 300 мг - ацетилсаліцилова кислота,
 • 100 мг - парацетамол,
 • 50 мг - кофеїн.

Допоміжні речовини: лимонна кислота, картопляний крохмаль, моногідрат лактози, медичний низькомолекулярний полівінілпіролідон, натрію кроскамеллоза, кальцію стеарат, мікрокристалічна целюллоза.

Фармакологічна дія:

Фармадол - комбінований препарат, що володіє жарознижуючим, протизапальним і аналгетичний ефект. Механізм дії Фармадол обумовлений фармакологічними властивостями його компонентів.
Жарознижуючий ефект ацетилсаліцилової кислоти визначається її впливом на ЦНС, завдяки здатності пригнічувати в гіпоталамусі синтез простагландину Е2 у відповідь на дію пірогенів. Її аналгетичну ефективність має як периферичне (гальмування синтезу простагландинів в осередку запалення, попередження сенсибілізації больових рецепторів до механічних і хімічних подразників), так і центральне (дія на центри гіпоталамуса, не пригнічуючи при цьому свідомості шляхом гіпнотичного ефекту або зниження). Аналгезуючий ефект ацетилсаліцилової кислоти має центральні механізми та периферичні. Центральний механізм дії обумовлений її дією на центри гіпоталамуса і зниженням порога больової чутливості, а периферичний обумовлений здатністю гальмувати синтез простагландинів в осередках запалення і попереджати сенсибілізацію больових рецепторів до подразників (хімічних і механічних).

Парацетамол має здатність гальмувати синтез простагландинів, забезпечуючи тим самим антипіретичний і аналгезуючий ефект. Парацетамол - слабкий інгібітор процесів біосинтезу простагландинів, які відіграють роль у розвитку запальних реакцій.
Кофеїн має здатність пригнічувати активність ферменту фосфодіестерази, в результаті чого відбувається накопичення циклічної АМФ. Основний механізм дії кофеїну полягає в його взаємодії з пуриновими рецепторами головного мозку.

Кофеїн підсилює аналгетичний ефект парацетамолу і ацетилсаліцилової кислоти та прискорює настання терапевтичного ефекту.

Показання до застосування:

Фармадол призначають:

 • в якості аналгетичної кошти для купірування слабкого або помірно вираженого больового синдрому;
 • як жарознижуючий засіб при захворюваннях будь етіологією, що супроводжуються лихоманкою;
 • при мігрені, головного болю, зубного болю, невралгіях, ревматичних захворюваннях, артралгіях, первинній дисменореї.

Спосіб застосування:

Таблетки від головного болю Фармадол призначають всередину після їди, приймати 2 або 3 р. на добу в дозі по 1 таблетці. Максимальна добова доза Фармадол від зубного болю - 6 таблеток, розділені на 3 прийоми. Тривалість терапії Фармадол при місячних та інших болях не більше 5-7 днів; Фармадол від температури лікарі радять приймати не більше 3 днів.

Купити препарат Фармадол при головному болі та інших болях можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1. Актуальна ціна на Фармадол при менструальних болях та інших болях вказана в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Побічні дії:

 • Алергічні реакції: шкірні висипання (зазвичай еритематозні, кропив’янка), свербіж, ангіоневротичний набряк, мультиформна ексудативна еритема (у т. ч. синдром Стівенса–Джонсона), токсичний епідермальний некроліз, некардіогенний набряк легень, астма.
 • З боку травного тракту: диспептичні розлади, включаючи нудоту, блювання, дискомфорт та біль в епігастрії, печію, абдомінальний біль; запалення травного тракту, ерозивно-виразкові ураження травного тракту, які можуть у поодиноких випадках спричинити шлунково-кишкові геморагії та перфорації з відповідними лабораторними та клінічними проявами.
 • З боку гепатобіліарної системи: підвищення активності печінкових ферментів, як правило, без розвитку жовтяниці, гепатонекроз (дозозалежний ефект).
 • З боку ендокринної системи: гіпоглікемія, аж до гіпоглікемічної коми.
 • З боку системи кровотворення: сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз, задишка, болі в ділянці серця), гемолітична анемія, тромбоцитопенія, агранулоцитоз, періопераційні геморагії, гематоми, геморагії органів сечостатевої системи, носові геморагії, геморагії з ясен, церебральні геморагії.
 • Геморагії можуть призвести до гострої і хронічної постгеморагічної/залізодефіцитної анемії (внаслідок так званої прихованої мікрокровотечі) з відповідними лабораторними проявами і клінічними симптомами, такими як астенія, блідість шкірних покривів, гіпоперфузія.
 • З боку імунної системи: ангіоневротичний набряк, анафілактичний шок, що можуть супроводжуватися серцево-дихальною недостатністю, реакції гіперчутливості, риніт, закладення носа, бронхоспазм.
 • З боку серцево-судинної системи: короткочасна артеріальна гіпертензія, тахікардія, аритмія.
 • З боку центральної нервової системи: запаморочення, безсоння, неспокій, дзвін у вухах.
 • З боку сечовидільної системи: повідомлялося про порушення функції нирок та розвиток гострої ниркової недостатності.
 • Одночасний прийом препарату в рекомендованих дозах з продуктами, що містять кофеїн, може посилити побічні ефекти зумовлені кофеїном, такі як підвищена збудливість, тривога, роздратованість, головний біль, порушення з боку шлунково-кишкового тракту і прискорене серцебиття.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату Фармадол від менструального болю, інших похідних ксантинів (теофілін, теобромін), інших саліцилатів; бронхіальна астма, спричинена застосуванням саліцилатів або інших нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ) в анамнезі; вроджена гіпербілірубінемія, вроджена недостатність глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, захворювання крові, лейкопенія, анемія, тромбоз, тромбофлебіт, гострі шлунково-кишкові виразки, геморагічний діатез, виражена ниркова недостатність, виражена печінкова недостатність, тяжкі серцево-судинні захворювання, включаючи порушення ритму, виражений атеросклероз, тяжку форму ішемічної хвороби серця, виражену серцеву недостатність, виражену артеріальну гіпертензію, схильність до спазму судин; гострий панкреатит, гіпертрофія передміхурової залози, тяжкі форми цукрового діабету; стани підвищеного збудження, порушення сну, епілепсія, гіпертиреоз, глаукома, алкоголізм, дітям до 14 років. Період застосування інгібіторів моноаміноксидази (МАО), а також період протягом 2 тижнів після припинення їх застосування, протипоказано пацієнтам, які приймають трициклічні антидепресанти або бета-блокатори. Комбінація з метотрексатом у дозуванні 15 мг/тиждень або більше.

Особливості застосування

Ацетилсаліцилова кислота може обумовлювати розвиток бронхоспазму або нападу бронхіальної астми або інші реакції підвищеної чутливості. Фактори ризику включають астму в анамнезі, сінну лихоманку, поліпоз носа або хронічне респіраторне захворювання, алергічні реакції (наприклад, шкірні реакції, свербіж, кропив'янка) на інші речовини в анамнезі. Через інгібіторний ефект ацетилсаліцилової кислоти з агрегації тромбоцитів, який зберігається протягом декількох днів після прийому, застосування препаратів, що містять ацетилсаліцилову кислоту, підвищує ймовірність кровотечі при хірургічних операціях (включаючи незначні хірургічні втручання), наприклад, видалення зуба.

Під час лікування не рекомендується вживати надмірну кількість напоїв, що містять кофеїн (наприклад, кава, чай). Це може викликати проблеми зі сном, тремор, неприємне відчуття у грудній порожнині через серцебиття. Під час лікування не вживати алкогольних напоїв.

У пацієнтів з бронхіальною астмою, алергічними захворюваннями, підвищеною чутливістю до нестероїдних протизапальних засобів можливий розвиток алергічної реакції або загострення основного захворювання. З обережністю призначають особам похилого віку.

Хронічне отруєння саліцилатами може мати прихований характер, оскільки його ознаки неспецифічні. Помірна хронічна інтоксикація, спричинена саліцилатами, або саліцилізм, зустрічається, як правило, лише після повторних прийомів великих доз.

Великі дози кофеїну можуть викликати біль в епігастральній ділянці, блювання, діурез, прискорене дихання, екстрасистолію, тахікардію або серцеву аритмію, вплив на центральну нервову систему (запаморочення, безсоння, нервове збудження, дратівливість, стан афекту, тривожність, тремор).

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні транспортом чи іншими механізмами

У разі виникнення запаморочення слід уникати потенційно небезпечної діяльності, зокрема керування автомобілем та/або виконання робіт, що потребують підвищеної уваги та швидкості психомоторних реакцій.

Вагітність і під час годування груддю

У період вагітності та лактації призначати ліки Фармадол не рекомендується.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами:

Метотрексат – при комбінованому застосуванні з саліцилатами у дозі 15 мг на тиждень і більше підвищується гематологічна токсичність метотрексату внаслідок зниження ниркового кліренсу метотрексату протизапальними агентами і витіснення його зі зв’язку з протеїнами плазми крові, тому така комбінація протипоказана. Барбітурати знижують жарознижувальний ефект парацетамолу. За рахунок вмісту ацетилсаліцилової кислоти препарат може підсилювати гіпоглікемічний ефект пероральних антидіабетичних препаратів.

Фармадол може посилювати при одночасному прийомі дія антиагрегантів і антикоагулянтів, метотрексату, похіднихсульфонілсечовини. Фармадол здатний підсилювати побічні ефекти глюкокортікостеріодов. Рекомендується уникати комбінації Фармадол з барбітуратами, саліцилатами, протисудомними препаратами, рифампіцином та алкоголем.

Кофеїн циметидин, гормональні контрацептиви, ізоніазид посилюють дію кофеїну. Кофеїн знижує ефект опіоїдних анальгетиків, анксіолітиків, снодійних та седативних засобів, є антагоністом засобів для наркозу та інших препаратів, що пригнічують центральну нервову систему (ЦНС) (конкурентним антагоністом препаратів, що пригнічують ЦНС), аденозним препаратом аденозину.

Ацетилсаліцилова кислота одночасне застосування з урикозуричними засобами, такими як бензобромарон, пробенецид, знижує ефект виведення сечової кислоти (через конкуренцію виведення сечової кислоти нирковими канальцями).

Передозування:

При значному передозуванні Фармадол може розвинутися клінічна картина, характерна для гострої інтоксикації парацетамолом і саліцилатами: колапс, порушення свідомості (можливо, до коми), задишка, гіпертермія, дегідратація, порушення функцій печінки, метаболічний ацидоз і респіраторний алкалоз.
Лікування передозування: загальна детоксикація (промивання шлунка, призначення проносних і ентеросорбентів), інфузійна терапія (для відновлення кислотно-лужної рівноваги): в разі виникнення ацидозу вводять розчини бікарбонату натрію, лактату натрію.

У пацієнтів з факторами ризику (тривале лікування карбамазепіном, фенобарбіталом, фенітоїном, примідоном, рифампіцином, звіробою або іншими лікарськими засобами, які індукують ферменти печінки, зловживання алкоголем (Фармадол від похмілля), глутатіонової недостатності. недостатнє харчування, кахексія) прийом 5 г або більше парацетамолу може призвести до ураження печінки.

У пацієнтів з бронхіальною астмою, алергічними захворюваннями, підвищеною чутливістю до нестероїдних протизапальних засобів можливий розвиток алергічної реакції або загострення основного захворювання. З обережністю призначають особам похилого віку.

Для зменшення гепатотоксичної ефекту парацетамолу призначають ацетилцистеїн, меркаптамін, цистеїн. Проведення симптоматичної терапії.

Умови зберігання:

Рекомендується зберігати Фармадол від головного болю в місці, недоступному для дітей, при температурі не вище 25 градусів Цельсія.

Берегти від вологи та світла.

Зверніть увагу!

Опис препарату Фармадол на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Фармадол: інструкції

Форма випуску: таблетки, по 10 таблеток у блістерах; по 10 таблеток у блістері; по 1 або 3, або 5 блістерів у пачці з картону

Склад: 1 таблетка містить ацетилсаліцилової кислоти 300 мг, парацетамолу 100 мг, кофеїну 50 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 10 таблеток у блістері, по 1 блістеру у пачці

Склад: 1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить: ацетилсаліцилової кислоти 250 мг, парацетамолу 250 мг, кофеїну 65 мг;

Производитель: Україна

Динаміка цін на "Фармадол табл. №50"

Фармадол ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Фармадол
Кількість препаратів у каталозі 3
Середня ціна препарату 78.50 грн.
Найдешевший препарат 29.80 грн.
Найдорожчий препарат 138.00 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження