Ортофен

Товарів: 6
Сортування:  
Вид:  

Призначають для лікування

Болісні місячні Аднексит

З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 30.11.2023

Склад і форма випуску:

 • Таблетки, вкриті кишковорозчинною плівкою, по 0,025 г, в упаковці 30 штук;
 • 2,5% розчин в ампулах по 5 мл.
 • Таблетки по 0,05 г. Таблетки ретард по 0,025; 0,05 і 0,1 г.
 • Драже по 0,025 г.
 • Драже ретард і капсули ретард по ОД р
 • Розчин для ін'єкцій в ампулах по 3 мл.
 • Свічки ректальні по 0,05 і 0,1 г.
 • Гель, крем, емульгель (1 г - 0,01 г ортофена) в тубах.

1 таблетка містить диклофенаку натрію 25 мг;

Допоміжні речовини:

 • цукор молочний,
 • цукор,
 • крохмаль картопляний,
 • полівінілпіролідоннизькомолекулярний,
 • стеаринова кислота,
 • ацетілфталілцелюлоза або гіпромелози фталат,
 • титану діоксид,
 • масло касторове,
 • масло вазелінове,
 • тропеолін О.

Придбати Ортофен можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю.
Актуальна ціна на Ортофен у таблетках зазначена в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Фармакологічна дія:

Ліки Ортофен - нестероїдний протизапальний препарат, має протизапальну, знеболювальну (знеболююче) і жарознижувальну дію, зумовлену пригніченням продукції простаглашшнов. (Простагландини -біологічно активні речовини, що виробляються в організмі. Їх роль в організмі вкрай багатогранна, зокрема, вони відповідальні за появу болю і набряків в місці запалення).

In vitro диклофенак натрия в концентрациях, эквивалентных тем, которые достигаются при лечении пациентов, не угнетает биосинтез протеогликанов хрящевой ткани. Зв'язування диклофенаку з білками плазми становить 99,7%, з альбуміном - 99,4%.

Диклофенак метаболізується частково шляхом глюкуронізації незміненої молекули, але головним чином шляхом одноразового та багаторазового гідроксилювання та метоксилювання, що призводить до утворення кількох фенольних метаболітів, більша частина яких утворює кон'югати з глюкуроновою кислотою. Два з цих фенольних метаболітів є біологічно активними, але значно меншими, ніж диклофенак.

Показання до застосування:

Ревматоїдний артрит (інфекційно-алергічна хвороба з групи колагенозів, що характеризується хронічним прогресуючим запаленням суглобів), гострий ревматизм, остеоартроз (хвороба суглобів), анкілозіруюшій спондилоартрит (захворювання хребта), артрози (хвороба суглобів), спондилоартроз (захворювання хребта) та інші запальні та дегенеративні захворювання суглобів. Первинна дисменорея (розлад менструального циклу), аднексит (запалення придатків матки). Як допоміжний засіб при інфекційно-запальних захворюваннях ЛОР-органів (вуха, горла, носа). Добре допомагає Ортофен при температурі (Ортофен від температури та Ортофен дітям при температурі) так як має протизапальну, аналгетичну та жарознижувальну дію.
Ортофен при болях у суглобах. При ревматичних захворюваннях зменшує біль у суглобах у спокої та при русі, а також ранкову скутість та припухлість суглобів, сприяє збільшенню обсягу рухів. Зменшує посттравматичні та післяопераційні болі, а також запальний набряк. Ортофен при шийному остеохондрозі (Ортофен при остеохондрозі) та Ортофен при болю в спині усуває больовий синдром і знімає запалення. Також можна приймати Ортофен при зубному болю. Ортофен при застуді допомагає зняти запалення.

Спосіб застосування:

Дози встановлюють індивідуально з урахуванням тяжкості перебігу захворювання. Зазвичай дорослим призначають препарат Ортофен у разовій дозі 25-50 мг всередину 2-3 рази на добу. Максимальна добова доза - 150 мг. Таблетки (драже) ретард (тривалої дії) призначають зазвичай 1 раз на добу в разовій дозі 100 мг. Ректальні (для введення в пряму кишку) свічки призначають зазвичай на ніч (по 1 свічці на добу). Лікування таблетками ретард або свічками можна при необхідності поєднувати з призначенням всередину 50 мг ортофена в таблетках звичайної тривалості дії.

Для лікування гострих станів або купірування (зняття) загострення хронічного процесу вводять 75 мг препарату у вигляді одноразової внутрішньом'язової ін'єкції. Подальше лікування проводять з використанням таблеток або свічок; при цьому добова доза не повинна перевищувати 150 мг.

Для дітей старше 6 років і підлітків застосовуються тільки таблетки звичайної тривалості дії по 25 мг, при необхідності - ін'єкційний розчин. Добова доза препарату - 2 мг/кг маси тіла дитини. Таблетки слід приймати цілими, не розжовуючи, натщесерце, з невеликою кількістю рідини. Ін'єкційний розчин слід вводити глибоко в сідничний м'яз.
Гель або крем слід наносити в кількості 2-4 г (залежно від площі ураженої ділянки) на уражене місце 3-4 рази на добу. Окклюеіонную пов'язка не накладають. Ортофен при місячних приймають в індивідуально підібраному дозуванні від 50 до 150 мг на добу.

Побічні дії:

Біль в епігастральній ділянці (ділянці живота, розташованій безпосередньо під местомом сходження ребрових дуг і грудини), відрижка, нудота, блювота, пронос, запаморочення, головний біль, шкірні алергічні реакції, підвищення артеріального тиску.

Взаємодії з іншими лікарськими препаратами та іншими видами взаємодій

Діуретики та антигіпертензивні засоби. Як і інші нестероїдні протизапальні засоби, одночасне застосування диклофенаку з діуретиками та антигіпертензивними засобами (наприклад, β-блокаторами, інгібіторами АПФ (АПФ)) може призвести до зниження їх антигіпертензивного ефекту шляхом інгібування синтезу судинорозширювальних простагландинів. Таким чином, подібну комбінацію застосовувати із застереженням, а пацієнти, особливо похилого віку, повинні перебувати під ретельним наглядом щодо артеріального тиску. Пацієнти повинні отримувати належну гідратацію, рекомендується також моніторинг ниркової функції після початку супутньої терапії та на регулярній основі після неї, особливо щодо діуретиків та інгібіторів АПФ у зв'язку зі збільшенням ризику нефротоксичності. 

Антикоагулянти та антитромботичні засоби. Одночасне застосування може підвищити ризик кровотечі, тому рекомендується вжити запобіжних заходів. Хоча існуючі дані клінічних досліджень не свідчать про вплив диклофенаку на активність антикоагулянтів, існують окремі дані про збільшення ризику кровотечі у пацієнтів, які одночасно приймають диклофенак і антикоагулянти. Тому для впевненості, що жодних змін у дозуванні антикоагулянтів не потрібно, рекомендовано ретельний моніторинг таких пацієнтів. Як і інші нестероїдні протизапальні засоби, диклофенак у високих дозах може тимчасово пригнічувати агрегацію тромбоцитів.

Протипоказання:

Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, вагітність. Обережність необхідна при призначенні хворим, які страждають шлунково-кишковими захворюваннями. В інструкції не вказана інформація про Ортофен при головному болю. Ортофен дітям віком до 6 років протипоказано застосування.

Вплив печінку. Ретельне медичне спостереження потрібне у випадку, якщо препарат призначати пацієнтам з порушенням функції печінки, оскільки їх стан може погіршитися. Як і при застосуванні інших нестероїдних протизапальних засобів, включаючи диклофенак, рівень одного або декількох ферментів печінки може підвищуватися.

Вплив на нирки. Оскільки при лікуванні нестероїдних протизапальних засобів, включаючи диклофенак, були зареєстровані випадки затримки рідини та набряків, особливу увагу слід приділити пацієнтам з порушеннями функції серця або нирок, артеріальною гіпертензією в анамнезі, пацієнтам похилого віку, пацієнтам, які отримують супутню терапію діуретиками або препаратами, які істотно функцію нирок, а також пацієнтам із суттєвим зниженням позаклітинного об'єму рідини з будь-якої причини, наприклад, до або після серйозного хірургічного втручання. У таких випадках як запобіжний засіб рекомендується моніторинг функції нирок. Припинення терапії зазвичай призводить до стану, яке передувало лікуванню.

Пацієнтам з неконтрольованою артеріальною гіпертензією, застійною серцевою недостатністю, стійкою ішемічною хворобою серця, захворюваннями периферичних артерій та/або цереброваскулярною хворобою призначати диклофенак Не рекомендується; у разі потреби застосування можливе лише після ретельної оцінки ризику/користування лише у дозуванні не більше 100 мг на добу, оскільки кардіоваскулярні ризики диклофенаку можуть зростати зі збільшенням дози та тривалості лікування (його необхідно застосовувати якнайкоротший період і в найефективнішій дозі). Подібну оцінку слід провести перед початком довгострокового лікування пацієнтів із значними факторами ризику розвитку кардіоваскулярних явищ (наприклад з артеріальною гіпертензією, гіперліпідемією, цукровим діабетом та пацієнтам, які курять) - призначення диклофенаку можливе лише після ретельної клінічної оцінки.

Застосування нестероїдних протизапальних засобів, включаючи диклофенаком, може бути пов'язане з підвищенням ризику «неспроможності анастомозу». Як і при застосуванні інших нестероїдних протизапальних засобів, включаючи диклофенак, для пацієнтів із симптомами, що свідчать про порушення з боку ТТ, обов'язковим є медичне спостереження та особлива обережність при застосуванні після проведення хірургічних втручань на органах шлунково-кишкового тракту. Ризик виникнення кровотечі, виразки або перфорації у ТТ збільшується з підвищенням дози нестероїдних протизапальних засобів, включаючи диклофенак.

Щоб зменшити ризик такого токсичного впливу на ТТ, лікування слід розпочинати та підтримувати низькими ефективними дозами. Для таких пацієнтів, а також тих, хто потребує супутнього застосування лікарських засобів, що містять низькі дози ацетилсаліцилової кислоти (АСК) або інших лікарських засобів, які, ймовірно, підвищують ризик небажаного впливу на ТТ, слід розглянути питання про застосування комбінованої терапії із застосуванням захисних засобів (наприклад, інгібіторів протонної помпи або мізопростолу). Пацієнти із шлунково-кишковою токсичністю в анамнезі, особливо похилого віку, повинні повідомляти про будь-які незвичайні абдомінальні симптоми (особливо кровотечі у ТТ). Застереження також потрібні для хворих, які отримують одночасно лікарські засоби, які можуть підвищити ризик виразки або кровотечі, такі як системні кортикостероїди, антикоагулянти (наприклад, варфарин), антитромботичні засоби (наприклад, АСК) або селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну (СІЗЗС).

Умови зберігання:

Таблетки Ортофен слід зберігати в сухому, прохолодному, захищеному від світла місці.

Актуальна ціна на знеболювальне Ортофен вказана в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Зверніть увагу!

Опис препарату Ортофен на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Ортофен: інструкції

Форма випуску: таблетки, вкриті оболонкою, кишковорозчинні по 25 мг по 10 таблеток у блістері; по 1 або 3 блістери у пачці з картону

Склад: 1 таблетка містить диклофенаку натрію в перерахуванні на 100 % речовину 25 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки, вкриті оболонкою, кишковорозчинні по 25 мг по 10 таблеток у блістері; по 3 блістери у пачці з картону; по 10 таблеток у блістері; по 100 блістерів у коробці з картону; по 10 таблеток у блістері

Склад: 1 таблетка містить диклофенаку натрію 25 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки, вкриті оболонкою, кишковорозчинні по 25 мг in bulk: по 9000 або по 16000 таблеток у контейнерах

Склад: 1 таблетка містить диклофенаку натрію 25 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки, вкриті оболонкою, кишковорозчинні, по 25 мг по 30 таблеток у блістері; по 1 блістеру в коробці з картону; по 10 таблеток у блістері; по 3 блістери в коробці з картону

Склад: 1 таблетка містить диклофенаку натрію 25 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки, вкриті оболонкою, кишковорозчинні по 50 мг по 10 таблеток у блістері; по 1 або по 3 блістери в картонній коробці

Склад: 1 таблетка містить диклофенаку натрію 50 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки, вкриті оболонкою, кишковорозчинні по 50 мг по 10 таблеток у блістері; по 1 або по 3 блістери в картонній коробці

Склад: 1 таблетка містить диклофенаку натрію 50 мг

Производитель: Україна

Динамика цен на "Ортофен-Здоров'я форте табл. в/о 50мг №10"

Ортофен ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Ортофен
Кількість препаратів у каталозі 6
Середня ціна препарату 19.78 грн.
Найдешевший препарат 9.10 грн.
Найдорожчий препарат 27.20 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження