Банер доставка НП -липень

Меновазин

Товарів: 14
Сортування:  
Вид:  

Призначають для лікування

Міалгія Дерматоз Артралгія
З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 16.07.2024

Меновазин спиртовий для місцевого знеболювання

Меновазин — популярний анестетик для місцевого застосування. Препарат Меновазин із комбінованою дією широко використовують для обробки забитих місць, розтягнень, болів ревматичного походження, міалгій.

Під час нанесення на шкіру ментол подразнює нервові закінчення: поверхневі судини розширюються, і хворий відчуває приємну прохолоду. Анальгетичні компоненти знімають виражений больовий синдром.

Склад і форма випуску

Діючі речовини:

 • ментол;
 • новокаїн (прокаїну гідрохлорид);
 • анестезин (бензокаїн);
 • спирт етиловий.

Допоміжні речовини: етанол 70 %.

Основні фізико-хімічні властивості рідина Меновазин: прозора безбарвна рідина із специфічним запахом ментолу.

Склад ліки Меновазин зумовлює знеболювальну, протизапальну, антисептичну та протисвербіжну дію.

Розчин Меновазин спиртовий для зовнішнього застосування продається в скляних флаконах 40 мл із розпилювачем і без нього.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка

Рідкий Меновазин має протисвербіжну дію місцевоанестезуючий ефект. При нанесенні на шкіру та слизові оболонки розтирання меновазин спричиняє подразнення нервових закінчень, що супроводжується відчуттям холоду, легкого печіння та поколювання. Настоянка Меновазин чинить легку знеболювальну дію.

Фармакокінетика

При місцевому/ локальному застосуванні препарат не надходить до кров’яного русла.

Меновазин застосування

Меновазин показано в таких випадках:

 • болі в м'язах;
 • невралгія;
 • болючість суглобів (артралгія);
 • дерматози, що супроводжуються свербінням;
 • укуси комах, які сверблять.

Більшість пацієнтів використовують Меновазин при болях у спині.

Купити Меновазин в Україні можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартиістю. Актуальна ціна Меновазин для розтирання вказана в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Протипоказання й побічні ефекти

Розтирання меновазин при запаленні сідничного нерва протипоказано пацієнтам із підвищеною чутливістю до новокаїну.

На сьогодні не проведено досліджень про ефективність та безпеку Меновазін у пляшечці, доцільність терапії для вагітних жінок і матерів, які годують груддю, визначає лікар. При призначенні Меновазину при болю в попереку в період вагітності та годування груддю враховують співвідношення користі для здоров'я матері та ймовірний ризик для плода чи немовляти.

Препарат Меновазин при запаленні трійчастого нерва не наносять на обличчя, Меновазин при забоях не наносять на відкриті рани, меновазин при дерматиті не застосовують на пошкоджену шкіру і тканини шкіри з проявами алергії.

Інструкція повідомляє, що при застосуванні Меновазин при невралгії можливі такі побічні реакції: алергічні реакції (гіперемія, подразнення шкіри, свербіж, висипання, набряк, кропив'янка). У разі виникнення будь-яких небажаних явищ при використанні Меновазин при радикуліті необхідно звернутися до лікаря.

Передозування

У разі тривалого використання препарату меновазин при міжреберній невралгії можуть виникати наступні симптоми:

 • запаморочення;
 • м'язова слабкість;
 • зниження артеріального тиску;
 • алергічні реакції (свербіж, шкірні висипання).

З появою таких симптомів застосування препарату Меновазин при розтягненнях та інших слід відмінити, залишки змити з поверхні шкіри водою, провести симптоматичну терапію. Після припинення лікування симптоми зникають.

Чи можна дітям?

За даними на 2023 рік, з метою безпеки Меновазин розтирання може бути призначеним дітям віком старше 12 років. Обмеження використання меновазин після перелома зумовлені наявністю в складі засобу етилового спирту.

Як застосовувати і дози?

Спосіб застосування та тривалість лікування меновазин для суглобів визначає лікар. Дорослим меновазин при псоріазі рекомендують обробляти хворі ділянки 2–3 рази на день. Невелику кількість засобу ллють на долоні й ретельно розтирають ділянку ураження впродовж 2–3 хвилин.

Курс лікування Меновазин при остеохондрозі залежить від форми, тяжкості захворювання, ефекту препарату, а також від характеру лікування (монотерапія або застосування у комплексі з іншими лікарськими засобами). Зазвичай курс лікування меновазин від радикуліту триває 20-30 днів. У разі потреби після невеликої перерви процедури відновлюють. Монотерапія препаратом Меновазин для коліна та інш. можлива для зменшення болю через незначні травми й забої, зокрема у підлітків.

Інструкція із застосування не містить даних про застосування Меновазин при судомах, меновазин при подагрі і меновазин при варикозі.

Меновазин при болях в ногах не впливає на здатність впливати на швидкість реакції при керуванні транспортом або іншими механізмами.

Чим препарат кращий за аналоги?

Переваги Меновазину при хондрозі:

 • швидкий ефект;
 • поширеність;
 • доступна ціна;
 • широкий спектр застосування, зокрема й у ветеринарії;
 • мінімум протипоказань і побічних ефектів;
 • приємний ментоловий запах;
 • розчин не залишає плям.

Лікарський засіб меновазин для шийного остеохондрозу використовують для виготовлення багатокомпонентних розтирань із розширеною терапевтичною дією.

Взаємодія

Компоненти препарату меновазин при ревматоїдному артриті (новокаїн, анестезин) послаблюють антибактеріальну дію сульфаніламідних препаратів. Посилюють ефекти препаратів з місцевоанестезуючою дією. При одночасному застосуванні будь-яких інших лікарських засобів слід повідомити лікарю.

Зберігати меновазин при остеохондрозі при температурі не вище 25 °C, у недоступному для дітей місці. Термін придатності меновазин від защемлення нерва – 3 роки.

Популярні запитання про Меновазин

Як застосовувати Меновазин розчин?

Засіб застосовується зовнішньо. Хворі ділянки розтирають 2–3 рази на день. Ліки можна використовувати для охолоджувальних компресів. Тривалість лікування не обмежена.

Як застосовувати Меновазин при болях у суглобах?

Болі в суглобах можуть сигналізувати про системні захворювання. У таких випадках Меновазин застосовують для тимчасового полегшення стану або в складі комплексної терапії, що впливає на причину патології.

Де можна купити Меновазин?

Ментолове розтирання — один із найбільш поширених і широко доступних препаратів. Меновазин можно купить в любой аптеке-партнере МИС Аптека 9-1-1 или заказать с помощью сайта МИС Аптека 9-1-1 с курьерской доставкой на дом.

Зверніть увагу!

Опис препарату Меновазин на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Меновазин: інструкції

Форма випуску: розчин для зовнішнього застосування, спиртовий, по 40 мл або по 100 мл у флаконі, по 1 флакону у картонній коробці з картонним піддоном або без нього

Склад: 100 мл розчину містить: ментолу – 2,5 г, новокаїну (прокаїну гідрохлориду) – 1 г, анестезину (бензокаїну) – 1 г

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для зовнішнього застосування, спиртовий, по 40 мл або по 100 мл у флаконах, закупорених пробками і кришками в картонних коробках з картонним піддоном або без нього

Склад: 100 мл розчину містить: ментолу – 2,5 г, новокаїну (прокаїну гідрохлориду) – 1 г, анестезину (бензокаїну) – 1 г

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для зовнішнього застосування, спиртовий, у флаконах скляних, укупорених пробками та кришками полімерними по 40 або 100 мл; у полімерних флаконах, укупорених пробками та кришками полімерними по 40 або 100 мл

Склад: 100 мл розчину містить ментолу 2,5 г, прокаїну гідрохлориду (новокаїну) 1 г, бензокаїну (анестезину) 1 г

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин нашкірний, по 40 мл або по 100 мл у флаконах

Склад: 100 мл розчину містить ментолу рацемічного - 2,5 г, прокаїну гідрохлориду - 1 г, бензокаїну - 1 г

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для зовнішнього застосування, спиртовий по 40 мл у флаконах; по 40 мл у флаконі, по 1 флакону в пачці; по 50 мл у флаконі скляному або полімерному з механічним розпилювачем; по 1 флакону в пачці; по 100 мл у флаконах скляних; по 100 мл у флаконі скляному, по 1 флакону в пачці; по 100 мл у флаконах полімерних; по 100 мл у флаконі полімерному, по 1 флакону в пачці

Склад: 100 мл розчину містять ментолу – 2,5 г, новокаїну (прокаїну гідрохлориду) – 1 г, анестезину (бензокаїну) – 1 г

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для зовнішнього застосування, спиртовий, по 40 мл або по 100 мл у флаконах скляних; по 40 мл у флаконах полімерних

Склад: 100 мл розчину містять ментолу – 2,5 г, новокаїну (прокаїну гідрохлориду) – 1 г, анестезину (бензокаїну) – 1 г

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для зовнішнього застосування, спиртовий по 40 мл у флаконах або у флаконах з механічним розпилювачем; по 40 мл у флаконі або у флаконі з механічним розпилювачем; по 1 флакону в пачці

Склад: 100 мл розчину містить бензокаїну 1 г, прокаїну гідрохлориду 1 г, ментолу рацемічного 2,5 г

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для зовнішнього застосування, спиртовий по 40 мл або по 100 мл у флаконах скляних або полімерних; по 50 мл у кулькових флаконах

Склад: 100 мл розчину містить ментолу рацемічного 2,5 г, прокаїну гідрохлориду 1 г, бензокаїну 1 г

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для зовнішнього застосування, спиртовий по 40 мл або по 100 мл у флаконах; по 50 мл у кулькових флаконах

Склад: 100 мл розчину містить ментолу рацемічного 2,5 г, прокаїну гідрохлориду 1 г, бензокаїну 1 г

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для зовнішнього застосування, спиртовий по 40 мл у флаконах

Склад: 100 мл розчину містить ментолу рацемічного — 2,5 г, прокаїну гідрохлориду — 1 г, бензокаїну — 1 г

Производитель: Україна

Динаміка цін на "Меновазин-Вішфа р-р д/зовн. застос. спирт. фл. 40мл"

Меновазин ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Меновазин
Кількість препаратів у каталозі 14
Середня ціна препарату 41.76 грн.
Найдешевший препарат 15.40 грн.
Найдорожчий препарат 101.20 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження