Банер до конкурентів Аптечка Галеон - липень

Фламідез

Товарів: 5
Сортування:  
Вид:  


З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 15.07.2024

Фламідез

Фламідез — брендовий препарат індійської компанії Organosyn Life Sciences. Комбінований лікарський засіб випускається в таких формах: 

 • Фламідез таблетки №30;
 • Фламідез гель 40 г;
 • Фламідез гель 100 г;
 • Фламідез мазь Фітоплюс 20 г.

Фламідез таблетки склад:

 • диклофенак калію — 50 мг;
 • парацетамοл — 500 мг;
 • серратіопептидаза — 15 мг.

Фламідез гель склад:

 • диклофенак; 
 • метилсаліцилат; 
 • левоментол. 

Фламідез мазь склад:

 • камфора;
 • тимол;
 • метилсаліцилат;
 • олія евкаліптова;
 • олія терпентинова.

Диклοфенак чинить знеболювальний, протизапальний та жарознижувальний ефекти.

Парацетамол має здатність знеболювати та знижувати високу температуру, а також незначну протизапальну дію.

Серратіοпептидаза чинить протинабряковий, протизапальний та фібринолітичний ефекти.

Метилсаліцилат має протизапальну та знеболювальну дію.

Левоментол дає відчуття прохолоди і сприяє кращому проникненню активних речовин препарату через шкіру.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Парацетамол діє як знеболювальний та жарознижувальний засіб. Аналгетична та жарознижувальна дія парацетамолу пов’язана із впливом препарату на центр терморегуляції у гіпоталамусі та здатністю інгібувати синтез простагландинів. Диклофенак калію виявляє протизапальну, аналгезуючу, жарознижувальну, протиревматичну, антиагрегаційну дію. Інгібує циклооксигеназу, у результаті чого блокуються реакції арахідонового каскаду і порушується синтез простагландинів ПГЕ2, ПГЕ2а, тромбоксану А2, простацикліну, лейкотрієнів та викид лізосомальних ферментів; пригнічує агрегацію тромбоцитів; in vitro - зумовлює уповільнення біосинтезу протеоглікану у хрящах, у концентраціях, що відповідають тим, які спостерігаються у людини. Серратіопептидаза є протеолітичним ферментом, який виділено з непатогенної кишкової бактерії Serratia E15. Вона виявляє фібринолітичну, протизапальну та протинабрякову активність. Крім зменшення запального процесу серратіопептидаза послаблює біль внаслідок блокування вивільнення больових амінів із запалених тканин. Серратіопептидаза зв’язується у співвідношенні 1 : 1 з альфа-макроглобуліном крові, який маскує її антигенність, але зберігає її ферментну активність. Вона повільно переходить в ексудат у місці запалення, і поступово її рівні у крові знижуються. За допомогою гідролізу брадикініну, гістаміну та серотоніну серратіопептидаза безпосередньо зменшує дилатацію капілярів і контролює їх проникність. Серратіопептидаза блокує інгібітори плазміну, сприяючи таким чином фібринолітичній активності плазміну. Отже, Фламідез® можна застосовувати при всіх патологічних станах, що супроводжуються набряком.

Фармакокінетика.

Парацетамол після прийому внутрішньо швидко і майже повністю всмоктується з травного тракту, максимальна концентрація у плазмі крові досягається через 10–60 хв. Зв’язування з білками плазми крові становить приблизно 10 %. Метаболізується у печінці переважно у фармакологічно активні метаболіти – глюкуронід (60–80 %) і сульфат парацетамолу (20–30 %). Менше 4 % метаболізується шляхом окиснення з утворенням цистеїну і меркаптопурової кислоти (з участю цитохрому Р450). Період напіввиведення становить приблизно 2–2,5 години. Виводиться із сечею, в основному, у вигляді метаболітів. У незміненому вигляді виводиться близько 5 %. Метаболізм парацетамолу при печінковій недостатності не змінюється. Диклофенак калію після прийому внутрішньо швидко всмоктується, їжа може уповільнювати швидкість всмоктування, не впливаючи на його повноту. Максимальна концентрація у плазмі крові досягається через 1–2 години. Біодоступність – 50 %; інтенсивно піддається пресистемній елімінації. Зв’язок з білками плазми крові – більше 99 %. Добре проникає у тканини і синовіальну рідину, де його концентрація зростає повільніше, через 4 години досягає більш високих значень, ніж у плазмі крові. Приблизно 35 % виводиться у вигляді метаболітів із калом; близько 65 % метаболізується у печінці і виводиться нирками у вигляді неактивних похідних (у незміненому вигляді виводиться менше 1 %). Період напіввиведення – близько 2 годин; синовіальної рідини – 3–6 годин; при дотриманні рекомендованого інтервалу між прийомами диклофенак калію не кумулюється. Серратіопептидаза проникає крізь стінку шлунка у незміненому вигляді та абсорбується у кишечнику. У незначній кількості визначається у сечі.

Показання

 • У таблетках ліки Фламідез призначають при вираженому больовому синдромі переважно при таких захворюваннях опорно-рухового апарату, як ревматоїдний артрит, остеоартрит, а також посттравматичний та післяопераційний біль. 
 • Гострі напади подагри. Також застосовують Фламідез від артрозу. 
 • Міалгія, біль у кістках, що супроводжується підвищенням температури тіла. 
 • У гінекології та ЛОР-практиці — при захворюваннях із запальним процесом та яскраво вираженим больовим синдромом. 
 • Призначають препарат Фламідез у комплексному лікуванні циститу, альвеолярного абсцесу та епідидиміту. 

Гель Фламідез показаний у терапії міозиту, ішіасу, фіброзиту, при травмах опорно-рухового апарату, розтягненні м’язів, больовому синдромі при фізичних навантаженнях і запаленнях суглобів.

Актуальна ціна на медикамент вказана у каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Застосування

Пацієнтам, що мають непереносимість деяких цукрів, перед прийомом таблеток Фламідез слід порадитися з лікарем.

Препарат використовується протягом нетривалого часу. Його приймають перорально після їди, запиваючи водою.

Дорослим призначають по 1 таб. 2–3 рази на добу.

Доза дітям від 14 років — по 1 таб. 1–2 рази на добу.

Тривалість курсу визначається лікарем, але вона не повинна перевищувати 5–7 днів.

Курс лікування без призначення лікаря — 3 дні. 

Фламідез гель та мазь Фламідез у невеликій кількості наносять на шкіру, на уражені ділянки, 3–4 рази на добу, втираючи до повного всмоктування. Застосовувати препарат слід не довше 14 днів, у разі болю при артриті курс становить 21 день.

Особливості застосування

За наявності алергічних реакцій в анамнезі призначати лише у невідкладних випадках.

Обережність також необхідна при лікуванні хворих, які отримують супутні ліки, що підвищують ризик виразки або кровотечі, такі як системні кортикостероїди, антикоагулянти, антитромботичні засоби або селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну.

Для пацієнтів з наявністю в анамнезі артеріальної гіпертензії та/або застійної серцевої недостатності легкого або помірного ступеня тяжкості необхідне проведення відповідного моніторингу та надання рекомендацій, оскільки у зв'язку із застосуванням НПЗЗ, включаючи диклофенак, були зареєстровані випадки затримки рідини.

Слід бути обережними при призначенні препарату особам похилого віку. Зокрема, для людей похилого віку та пацієнтів із низьким показником маси тіла рекомендується застосовувати найнижчі ефективні дози.

Як і інші препарати, що пригнічують активність простагландинсинтетази, диклофенак та інші НПЗЗ можуть спровокувати розвиток бронхоспазму у пацієнтів, які страждають на бронхіальну астму, або у пацієнтів з бронхіальною астмою в анамнезі.

Як і при застосуванні інших НПЗЗ, рівень одного та більше печінкових ензимів може підвищуватися. Під час тривалого лікування препаратом призначається регулярний нагляд за функціями печінки як запобіжні засоби. Якщо порушення функції печінки зберігаються або погіршуються, якщо клінічні ознаки або симптоми можуть бути пов'язані з прогресуючими захворюваннями печінки або спостерігаються інші прояви (наприклад, еозинофілія, висип) – застосування препарату слід припинити. Перебіг захворювань, як-от гепатити, може проходити без продромальних симптомів.

Протипоказання

 • Гіперчутливість до речовин, що входять до складу препарату.
 • Аспіринова астма, кропив’янка та риніт унаслідок прийому НПЗЗ, зокрема ацетилсаліцилової кислоти.
 • Серцева недостатність.
 • Ішемічна хвороба серця, стенокардія.
 • Лікування болю при коронарному шунтуванні.
 • Ускладнення у вигляді кровотеч чи перфорації у шлунково-кишковому тракті (шкт) внаслідок прийому інших НПЗП.
 • Виразкова хвороба (виразка).
 • Печінкова та ниркова недостатність.
 • Анемія, лейкопенія.
 • Алкоголізм.

Застосування Фламідезу під час вагітності заборонено. Перед прийомом препарату жінкам необхідно виключити вагітність. 

Якщо потрібне використання ліків у період грудного вигодовування, потрібно вирішити питання щодо припинення лактації.

Препарат призначається дітям віком від 14 років.

Передозування

Ураження печінки можливе у дорослих, які прийняли 10 г і більше парацетамолу, та у дітей, які прийняли більше 150 мг/кг маси тіла. У пацієнтів з факторами ризику (тривале лікування карбамазепіном, фенобарбітоном, фенітоїном, примідоном, рифампіцином, звіробоєм або іншими лікарськими засобами, що індукують ферменти печінки; регулярне зловживання алкоголем, глутатіонова кахексія (розлади травлення, муковісцидоз, ВІЛ-інфекція, голодування, кахексія) застосування 5 г або більше парацетамолу може призвести до ураження печінки.

Симптоми передозування у перші 24 години: блідість, нудота, блювання, анорексія та абдомінальний біль. Ураження печінки може стати явним через 12–48 годин після передозування.

Передозування парацетамолу при однократному застосуванні може викликати оборотний або необоротний некроз клітин печінки, що може призводити до порушення метаболізму глюкози та метаболічного ацидозу, гепатоцелюлярної недостатності, енцефалопатії, крововиливів, гіпоглікемії, коми та мати летальний наслідок. Вважається, що підвищена кількість метаболіту парацетамолу (який зазвичай нейтралізується дією глутатіону при застосуванні звичайних доз парацетамолу) необоротно зв’язується з тканинами печінки.

Побічні дії

 • Діарея чи закреп, нудота, блювання, здуття, метеоризм, погіршення апетиту, в деяких випадках можливе виникнення гепатиту.
 • Запаморочення, тремор, збудливість, стомлюваність, порушення сну, судоми. 
 • Анемія, лейкопенія, тромбоцитопенія, зміна артеріального тиску, інфаркт міокарда.
 • Екзема, ангіоневротичний набряк, анафілактичний шок, висип, спазм бронхів, пневмонія. 

При виникненні реакцій чи симптомів, не зазначених в інструкції, слід звернутися до лікаря.

Взаємодія

Не можна використовувати Фламідез одночасно з іншими НПЗЗ. 

Застосування з етиловим спиртом провокує токсичну дію парацетамолу на печінку. 

При прийомі Фламідезу з калійзберігаючими діуретиками є ризик виникнення гіперкаліємії. 

Використання лікарського засобу з барбітуратами знижує жарознижувальний ефект парацетамолу. 

Зберігання 

Зберігати при температурі не вище 30°С.

Поширені запитання про Фламідез

Від чого таблетки Фламідез?

Таблетки Фламідез використовуються для усунення больового синдрому при ревматοїдному артриті, нападах подагри, фаринготонзиліті, отиті, при головному та зубному болі, болю у м’язах та суглобах.

Як приймати Фламідез?

Фламідез таблетки приймають перорально після їди, запиваючи водою. Дітям від 14 років призначають по 1 таб. 1–2 рази на добу, дорослим — по 1 таб. 2–3 рази на добу. Тривалість курсу лікування — 5–7 днів за рекомендацією лікаря. Якщо почали приймати препарат без консультації лікаря, курс не повинен перевищувати 3 дні. Фламідез гель і мазь наносять на уражені ділянки шкіри 3–4 рази на добу.

Де можна купити Фламідез?

Придбати Фламідез можна в мережі аптек-партнерів МІС Аптека 9-1-1 або за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1, де можна подивитися наявність препарату в найближчій аптеці, здійснити бронь або придбати з доставкою у найближче відділення пошти.

Зверніть увагу!

Опис препарату Фламідез на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Фламідез: інструкції

Форма випуску: гель; по 20 г, 30 г, 40 г або 100 г в ламінованій тубі; по 1 тубі в картонній коробці

Склад: 1 г гелю містить диклофенаку діетиламіну 11,6 мг (еквівалентно диклофенаку натрію 10 мг), метилсаліцилату 100 мг, левоментолу 50 мг

Производитель: Індія

Форма випуску: мазь, по 20 г у контейнері; по 1 контейнеру в пачці; по 20 г або по 40 г у тубі; по 1 тубі у картонній пачці

Склад: 1 г мазі містить левоментолу 50 мг, камфори 100 мг, тимолу 10 мг, метилсаліцилату 50 мг, олії евкаліптової (Eucalyptus oil) 10 мг, олії терпентинової (Turpentineal oil) 30 мг

Производитель: Індія

Форма випуску: таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 10 таблеток у блістері; по 1 або по 3, або по 10 блістерів у картонній пачці

Склад: 1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить: парацетамолу 500 мг, диклофенаку калію 50 мг, серратіопептидази у вигляді гранул з кишковорозчинним покриттям, які містять 15 мг серратіопептидази, що еквівалентно ферментній активності 30 000 ОД на 1 таблетку

Производитель: Індія

Форма випуску: таблетки, вкриті плівковою оболонкою, in bulk: 2500 таблеток у пакетах із фольги алюмінієвої

Склад: 1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить: парацетамолу 500 мг, диклофенаку калію 50 мг, серратіопептидази у вигляді гранул з кишковорозчинним покриттям, які містять 15 мг серратіопептидази, що еквівалентно ферментній активності 30 000 ОД на 1 таблетку

Производитель: Індія

Динаміка цін на "Фламідез табл. в/о №30"

Фламідез ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Фламідез
Кількість препаратів у каталозі 5
Середня ціна препарату 161.40 грн.
Найдешевший препарат 76.90 грн.
Найдорожчий препарат 248.30 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження