Комаровский Витамин D3 - июнь 2024

Пробіотикс

Товарів: 9
Сортування:  
Вид:  

З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 22.06.2024

Склад і форма випуску

Склад

1 капсула містить:

  • Streptococcus thermophilus, L. bulgaricum (1: 1) - 5 x 10 7 КУО;
  • Bfd. infantis - 5 x 10 7 КУО;
  • Інулін - 250 мг;
  • Клітковина (розчинні харчові волокна) - 160 мг.

Містить життєздатні мікроорганізми компанії Laktina (Болгарія).

Рекомендації до споживання (використання)

Дієтична добавка «Пробіотікс» капсули чи порошок може бути використана як джерело ліофілізованих життєздатних мікроорганізмів (пробіотиків), що підтримують рівновагу імунної системи, сприяють відновленню балансу мікрофлори кишечника. Інулін і клітковина (пребіотики) - Неперетравлювані травними ферментами організму людини компоненти, які можуть перероблятися корисною мікрофлорою кишечника. Виконуючи функцію живильного середовища для кишкової мікрофлори (головним чином, для біфідобактерій), сприяють її розмноження і колонізації кишечника. Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Спосіб застосування та дози

Для дітей у віці 3-12 років - по 1 капсулі 1 раз на добу. Дорослим і дітям старше 12 років - по 1 капсулі 2 рази на добу. Рекомендовано таблетки приймати під час їжі. Курс прийому - не менше 10 днів в залежності від стану. Подальше застосування узгоджується з лікарем.

Запобіжні заходи

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів продукту. Інструкція виробника попереджує, що прийом під час вагітності та лактації тільки після консультації лікаря. Не є лікарським засобом. Не слід використовувати в якості заміни повноцінного раціону харчування.

Умови зберігання

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °C і відносній вологості не вище 85%.

Термін придатності - 12 місяців з дати виготовлення.

Зверніть увагу!

Опис препарату Пробіотикс на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Динаміка цін на "Пробіотікс Імуно Нова формула капс. №20 Solution pharm"

Пробіотикс ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Пробіотикс
Кількість препаратів у каталозі 9
Середня ціна препарату 282.22 грн.
Найдешевший препарат 250.00 грн.
Найдорожчий препарат 300.00 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження