Банер доставка НП -липень

Омез

Товарів: 6
Сортування:  
Вид:  

Призначають для лікування

Рефлюкс

З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 16.07.2024

Омез інструкція із застосування

Омез — індійський препарат-гастропротектор від компанії Dr. Reddy’s — був створений 42 роки тому. Він є первістком фармакологічної групи медикаментів, які блокують «протонну помпу», знижують кислотність шлунка при хворобах, які супроводжуються підвищеним кислотоутворенням.

У складі лікарського засобу міститься омепразол, який має подвійну дію:

 • Гальмує функцію ферменту — «протонного насоса», взаємодіє з парієтальними клітинами, які містяться у слизовій оболонці шлунка, і вибірково зупиняє ферментативну активність Н+К+-АТФ-ази в секреторних канальцях. У результаті сповільнюється процес заключної стадії синтезу соляної кислоти.
 • Виконує гастропротекторну функцію. Медпрепарат забезпечує захист шлунка й 12-палої кишки від ерозивного впливу факторів ризику. Прискорює регенерацію вогнищ укривання виразками, послаблює та відновлює до норми кислотоутворювальну функцію шлунка, що спричиняє зменшення подразнювального ефекту при харчуванні.

Омез інструкція ціна вказано на сайті Аптека 9-1-1.
Купити ліки Омез можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю.
Омез 20 мг ціна та Омез 40 мг ціна вказана в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Омез склад

Діюча речовина: omeprazole;

1 капсула містить омепразолу 20 мг;

Допоміжні речовини: маніт (Е 421) лактоза моногідрат, натрію лаурилсульфат; натрію фосфат; цукроза; гіпромелоза; метакрилатний сополімер (тип С) натрію гідроксид поліетиленгліколь; тальк титану діоксид (Е 171);

Склад: желатин, метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216), кармоізин (Е 122).

Таблетки Омез ціна надана на сайті МІС Аптека 9-1-1.

Купити Омез у таблетках та капсулах Омез можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю.
Ціна Омез вказано у каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Переваги Омезу перед препаратами-аналогами

Медикамент характеризується:

 • вибірковістю ефекту, тому що діє в кислому середовищі шлунка;
 • зручністю форми випуску: ліки виробляються в капсулах, тому виключається подразнення шлункової стінки;
 • швидкістю і тривалістю дії, тому що полегшення болю в пацієнта відбувається через 30 хвилин після прийому оральним способом і зберігається добу;
 • відсутністю звикання, тому призначається довгими курсами.

Купити таблетки Омез 20 мг та Омез у капсулах можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю.
Омез ціна 40 мг (Омез 40 мл) вказано в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Форми випуску й дози ліків

Препарат Омез випускається:

 • у капсулах, які покриті захисною оболонкою та містять 10, 20 і 40 мг омепразолу в мікрогранульованій формі, — по 30 і 28 штук в упаковках виробника;
 • у флаконах — по 40 мг діючої речовини, які використовуються для введення всередину вени.

Український аналог медикаменту — Омепразол — продається в аптеках України.

На фармацевтичному ринку представлена комбінована лікарська форма — Омез Д, комбінація омепразолу й домперидону 10/10 мг.

Ліки використовуються для прискорення перетравлювання їжі у шлунку шляхом посилення перистальтики і для попередження нудоти та блювоти.

Омез ДСР — медикамент, який складається з 20 мг омепразолу й 30 мг домперидону. Характеризується здатністю модифіковано вивільняти діючі речовини, що спричиняє збільшення швидкості його надходження до організму, розчинності та тривалості лікувального ефекту.

Купити Омез капсули 20 мг та Омез капсули 40 мг можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю.
Омез 40 мг капсули та Омез 20 мг 30 капсул ціна вказана в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка

Механізм дії. Омепразол, рацемічна суміш двох енантіомерів, знижує секрецію шлункового соку завдяки цільовому механізму дії. Це специфічний інгібітор шлункової протонної помпи у парієтальних клітинах. Він швидко діє та встановлює контроль над пригніченням секреції шлункового соку при дозуванні 1 раз на добу.

Омепразол - це слабка основа, яка концентрується і перетворюється на активну форму в кислому середовищі внутрішньоклітинних канальців у парієтальних клітинах, де вона пригнічує фермент Н+К+АТФ-азу - кислотний насос. Такий вплив на кінцеву стадію процесу утворення кислоти шлункового соку залежить від дози і забезпечує високоефективне пригнічення як базальної, так і секреції стимульованої кислоти незалежно від природи стимулу.

Фармакодинамічні ефекти. Усі фармакодинамічні ефекти, що спостерігаються, можна пояснити впливом омепразолу на секрецію кислоти.

Вплив секрецію шлункового соку.

Пероральне застосування 20 мг омепразолу 1 раз на день викликає швидке та ефективне пригнічення денної та нічної секреції шлункового соку, максимальний ефект досягається протягом 4 днів лікування. У пацієнтів з виразкою дванадцятипалої кишки середнє зниження кислотності шлунка приблизно на 80% відбувається протягом 24 годин після прийому 20 мг омепразолу, середнє зниження пікового викиду кислоти після стимуляції пентагастрину становить близько 70% через 24 години після прийому омепразолу.

Пероральне застосування 20 мг омепразолу підтримує у пацієнтів з виразкою дванадцятипалої кишки внутрішньошлунковий рН ≥ 3 протягом середнього часу 17 годин з 24-годинного періоду. Внаслідок зниженої секреції кислоти та внутрішньошлункової кислотності, залежно від дози, омепразол знижує/нормалізує кислотну експозицію стравоходу у пацієнтів з гастроезофагеальною рефлюксною хворобою. Пригнічення секреції кислоти асоціюється з площею кривої "концентрація в плазмі - час" (AUC) омепразолу, а не з дійсною концентрацією в плазмі в даний час.

Абсорбція. Абсорбція омепразолу є швидкою, з піковими рівнями в плазмі через 1-2 години після прийому. Абсорбція омепразолу відбувається у тонкій кишці і зазвичай завершується за 3-6 годин. Супутній прийом їжі не має жодного впливу на біодоступність. Системна доступність (біодоступність) омепразолу після одноразової пероральної дози омепразолу становить приблизно 40%. Після повторного застосування 1 раз на день біодоступність збільшується приблизно до 60%.

Метаболізм. Омепразол повністю метаболізується системою цитохрому Р450. Більшість метаболізму омепразолу залежить від CYP2C19, який експресується, відповідального за утворення гідроксиомепразол, основного метаболіту в плазмі крові. Частина, що залишилася, залежить від іншої специфічної ізоформи, CYP3A4, відповідальної за утворення сульфону омепразолу. В результаті високої спорідненості омепразолу та CYP2C19 існує потенціал для конкурентного придушення та метаболічних зв'язків між лікарськими засобами з іншими субстратами для CYP2C19. Однак через низьку спорідненість із CYP3A4 омепразол не має жодного потенціалу для придушення метаболізму інших субстратів CYP3A4. Крім того, омепразол не пригнічує вплив на основні ферменти CYP.

Застосування у педіатрії.

У неконтрольованому дослідженні за участю дітей (віком від 1 до 16 років) з тяжким ерозивним езофагітом омепразол у дозі 0,7-1,4 мг/кг покращив стан хворих на езофагіт у 90% випадків та значно зменшив симптоми рефлюксу. У сліпому дослідженні без порівняльного препарату за участю дітей віком від 0 до 24 місяців із встановленим діагнозом гастроезофагеальна рефлюксна хвороба лікували дозами 0,5 мг/кг, 1,0 мг/кг та 1,5 мг/кг омепразолу – частота появи епізодів. / відрижка зменшилася на 50% після 8 тижнів лікування незалежно від дози.

Висновок. Кінцевий період напіввиведення омепразолу з плазми крові зазвичай становить менше 1 години як після одноразового, так і після багаторазового перорального застосування 1 раз на добу. Омепразол повністю виводиться з плазми між прийомами доз без тенденції до накопичення при введенні 1 раз на добу. Приблизно 80% пероральної дози омепразолу виводиться у вигляді метаболітів із сечею, а решта – з калом, головним чином виходячи з секреції жовчі.

При повторному застосуванні збільшується AUC омепразолу. Це збільшення залежить від дози і призводить до нелінійного взаємозв'язку між дозою та AUC після повторного застосування. Така залежність від часу та дози пов'язана зі зниженням передсистемного метаболізму та системного кліренсу, можливо, спричиненого придушенням ферменту CYP2C19 омепразолом та/або його метаболіти (наприклад, сульфон).

Коли призначають медпрепарат?

Таблетки Омез інструкція повідомляє, що ліки Омез застосовують у комбінованому лікуванні та попередженні рецидивів при:

 • виразці шлунка й 12-палої кишки в гострому та хронічному перебігах;
 • гастроезофагеальній рефлюксній хворобі (герх);
 • патологіях із гіперсекрецією соляної кислоти: синдромі Золлінгера — Еллісона й системному мастоцитозі;
 • диспепсії та гастритах;
 • пептичній виразці й ерозивних ураженнях у слизовій оболонці шлунка при терапії медикаментами групи НПЗП;
 • ліквідації бактерії Helicobacter pilori у комбінації з антибактеріальними медпрепаратами.

Пацієнти, звертаючись до аптеки, називають препарат Омез таблетки, тому що не знають, у якій формі ліки випускаються. Провізори й фармацевти використовують практичні знання та фармацевтичну опіку й відпускають хворому медикамент у капсулах.

Омез при гастриті зі зниженою/підвищеною кислотністю призначають дорослим орально — 1 капсулу зранку, раз на день, за пів години до прийому їжі. Курс лікування становить два тижні. Медикамент не жують і запивають половиною склянки води. Полегшення болю та симптомів печії у хворого настає через 30 хвилин після потрапляння ліків до організму.

Омез капсули знижують добову секрецію шлункового соку, перешкоджають ушкодженню стінок і нормалізують кислотність шлунка.

Застосування при вагітності і годуванні груддю

Інструкція виробника повідомляє, що ліки призначають вагітним під наглядом лікаря. Омепразол проникає у незначній кількості у грудне молоко, але його вплив на дитину на грудному вигодовуванні невідомий, тому слід припинити годування груддю на період лікування препаратом.

Купити Омез ліки можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю.
Омез таблетки ціна вказана в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Омез 20 мг застосування (Омез 40 мг як приймати)

Дозування для дорослих.

Лікування та профілактика виразки дванадцятипалої кишки та доброякісної виразки шлунка, у тому числі пов'язаних із прийомом нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ).

Рекомендована доза для пацієнтів з виразкою дванадцятипалої кишки становить 20 мг омепразолу 1 раз на добу. У більшості пацієнтів виразка дванадцятипалої кишки гоїться протягом 2 тижнів. Для пацієнтів, які не мають повного загоєння після початкового курсу, рекомендується подальше лікування протягом 2 тижнів. У тяжких або рецидивуючих випадках рекомендується 40 мг омепразолу на добу, і загоєння зазвичай досягається протягом 4 тижнів.

Для профілактики рецидиву виразки дванадцятипалої кишки у пацієнтів з негативним результатом тесту на H. Pylori або у разі неможливості ерадикації H. Pylori рекомендована доза становить 20 мг омепразолу 1 раз на добу. Для деяких пацієнтів може бути достатня добова доза 10 мг. У разі недостатньої терапії дозу можна збільшити до 40 мг.

При лікуванні виразки шлунка доза, що рекомендується, становить 20 мг омепразолу 1 раз на добу. У більшості пацієнтів виразка шлунка гоїться протягом 4 тижнів. Пацієнтам, у яких немає повного загоєння після початкового курсу, рекомендується подальше лікування протягом 4 тижнів. У тяжких або рецидивуючих випадках рекомендується 40 мг омепразолу на добу, і загоєння досягається протягом 8 тижнів.

Для профілактики рецидиву у пацієнтів з виразкою шлунка та недостатньою реакцією у відповідь на лікування рекомендована доза становить 20 мг омепразолу 1 раз на добу. За потреби дозу можна збільшити до 40 мг 1 раз на добу.

Для лікування виразок шлунка та дванадцятипалої кишки, пов'язаних із застосуванням нестероїдних протизапальних лікарських засобів, рекомендована доза становить 20 мг омепразолу 1 раз на добу. У більшості пацієнтів загоєння настає протягом 4 тижнів. Пацієнтам, у яких немає повного загоєння після початкового курсу, рекомендується подальше лікування протягом 4 тижнів.

Для профілактики виразок шлунка та дванадцятипалої кишки, пов'язаних із застосуванням нестероїдних протизапальних лікарських засобів, для пацієнтів, які мають підвищений ризик (вік > 60, наявність у минулому виразок шлунка та дванадцятипалої кишки, кровотечі у верхньому відділі шлунково-кишкового тракту), рекомендують мг омепразолу 1 раз на добу.

Омез ціна інструкція вказано на сайті МІС Аптека 9-1-1.

Особливості застосування для дітей

Медпрепарат використовується за узгодженням з педіатром:

 • малятам із 2 років, вага яких більш ніж 20 кг, коли необхідно вилікувати гастроезофагеальну рефлюксну хворобу;
 • дітям із 4 років - при прийомі антибіотиків лікуванням виразки 12-палої кишки.

Добова доза становить 20 мг омепразолу, який п’ють за стандартною схемою прийому.

Омез капсули інструкція, у тому числі Омез капсули 20 мг інструкція надані на сайті МІС Аптека 9-1-1.

Протипоказання до застосування

Медикамент не призначають:

 • дітям до 2 років;
 • при виявленні у хворого гіперчутливості до діючої та допоміжних речовин ліків;
 • при вродженій непереносимості олігосахаридів, тому що медикамент містить сахарозу.

Обережно призначають медпрепарат літнім пацієнтам, які хворіють на остеопороз, тому що в них відбувається прискорення вивільнення кальцію в кістках.

Дігоксин

Одночасне лікування препаратом (20 мг на добу) та дигоксину у здорових добровольців збільшувало біодоступність дигоксину на 10%. Рідко реєструвалися випадки токсичності, спричиненої застосуванням дигоксину. Однак слід бути обережними при призначенні високих доз омепразолу пацієнтам похилого віку. У разі одночасного застосування з дигоксином пацієнти повинні перебувати під ретельним наглядом лікаря.

Клопідогрів

За даними клінічного дослідження за участю здорових добровольців, виявлено фармакокінетичну/фармакодинамічну (ФК/ФД) взаємодію між клопідогрелом (навантажувальна доза 300 мг з подальшою дозою 75 мг/добу) та омепразолом (80 мг на добу), що призводило до зменшення експозиції клопідогрелю на 46% та зниження максимального інгібування (індукованого аденозиндифосфатом (АДФ)) агрегації тромбоцитів у середньому на 16%.

Суперечливі дані щодо клінічних наслідків ФК/ФД взаємодії з омепразолом у частині основних серцево-судинних ускладнень були отримані в ході проведення як обсерваційних, так і клінічних досліджень. Таким чином, слід утримуватися від одночасного застосування омепразолу та клопідогрелю.

Омез 40 інструкція, Омез 10 мг інструкція та інструкція Омез 20 мг надані на сайті МІС Аптека 9-1-1.

Побічні дії

Лікування медпрепаратом рідко призводить до:

 • безсоння, галюцинацій і підвищеної збудливості;
 • головного болю та запаморочення;
 • ослаблення зору та зміни смаку;
 • нудоти, блювоти, розладу ШКТ і метеоризму, здутті кишківника;
 • бронхоспазму;
 • зменшення кількості лейкоцитів, тромбоцитів і еозинофілів у крові;
 • алергії — дерматиту та шкірного висипання, свербежу і кропив’янки.

Омез 20 мг таблетки ціна та Омез 10 мг ціна вказані на сайті МІС Аптека 9-1-1.

Поширені запитання про Омез

Як приймати Омез? Омез спосіб застосування

Омез 20 мг інструкція повідомляє, що дорослі п'ють перорально одну капсулу – 20 мг одноразово, за півгодини до їди. При тяжких станах хворого дозу збільшують удвічі, другу капсулу приймають перед вечірнім прийомом їжі. Медикамент ковтають та запивають 100 мл води. Коли хворому важко проковтнути ліки, розкривають капсулу та розчиняють її вміст у соку чи фруктовому пюрі кімнатної температури.

Омез 40 мг інструкція повідомляє, що для пацієнтів з тяжким езофагітом рекомендується 40 мг омепразолу на добу, при цьому одужання зазвичай досягається протягом 8 тижнів.

Як приймати Омез при болях у шлунку?

Дорослим призначають орально по 1 капсулі зранку, 1 раз на день, за пів години до першого прийому їжі.

Як довго можна приймати Омез?

Омез застосування

Омез таблетки повідомляє, що ліки п'ють дво-чотиритижневим курсом при печії та гастриті, тяжкості живота. Для полегшення симптомів рефлюкс-езофагіту курс лікування призначають рівним чотири-вісім тижнів.

Чи допоможе Омепразол при печії?

Омепразол 20 мг - це лікарський засіб, який використовується для лікування печії, езофагіту (запалення стравоходу) та інших розладів ШКТ, пов'язаних із надмірною кислотністю.

Зверніть увагу!

Опис препарату Омез на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Омез: інструкції

Форма випуску: капсули тверді, по 10 капсул у стрипі; по 3 стрипи в коробці

Склад: 1 капсула містить: омепразолу 10 мг, домперидону 10 мг

Производитель: Індія

Форма випуску: порошок для оральної суспензії по 20 мг по 5,9 г порошку в саше; по 5, 10, 20, 30 саше в картонній коробці

Склад: 1 саше містить омепразолу 20 мг

Производитель: Індія

Форма випуску: порошок для оральної суспензії по 20 мг по 5,9 г порошку в саше; по 5, 10, 20, 30 саше в картонній коробці

Склад: 1 саше містить омепразолу 20 мг

Производитель: Індія

Форма випуску: капсули по 20 мг по 10 капсул у стрипі або блістері; по 3 стрипи або блістери у коробці

Склад: 1 капсула містить омепразолу 20 мг

Производитель: Індія

Форма випуску: капсули по 10 мг по 10 капсул у блістері; по 1 або по 3 блістери в картонній коробці

Склад: 1 капсула містить омепразолу 10 мг

Производитель: Індія

Форма випуску: капсули по 40 мг по 10 капсул у блістері; по 1 або 3 блістери в картонній коробці; по 7 капсул у блістері; по 4 блістери в картонній коробці

Склад: 1 капсула містить омепразолу 40 мг

Производитель: Індія

Форма випуску: ліофілізат для розчину для ін'єкцій по 40 мг; 1 флакон з ліофілізатом у пачці з картону

Склад: 1 флакон містить омепразол натрію еквівалентно омепразолу 40 мг

Производитель: Індія

Форма випуску: капсули з модифікованим вивільненням, тверді; по 10 капсул у блістері; по 3 блістери в картонній коробці

Склад: 1 капсула містить омепразолу 20 мг (у вигляді кишковорозчинних пелет), домперидону 30 мг (у вигляді пелет пролонгованої дії)

Производитель: Індія

Динаміка цін на "Омез капс. 20мг №30"

Омез ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Омез
Кількість препаратів у каталозі 6
Середня ціна препарату 210.10 грн.
Найдешевший препарат 87.90 грн.
Найдорожчий препарат 295.20 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження