Банер в категорії Вей - квітень

Кетонал

Товарів: 7
Сортування:  
Вид:  


З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 21.04.2024

Кетонал

Знеболювальна мазь Кетонал — НПЗЗ засіб компанії «САНДОЗ», виробництва Словенії. Активним компонентом препарату є кетопрофен. Допоміжні речовини: лактоза, крохмаль кукурудзяний, кремнію діоксид колоїдний, тальк, магнію стеарат. Оболонка: гіпромелоза, поліетиленгліколь, індиготин (Е 132), титану діоксид (Е 171), тальк, віск карнаубський.

Кетопрофен — нестероїдний протизапальний препарат із групи похідних пропіонової кислоти. Належить до групи неселективних інгібіторів ЦОГ-1 і ЦОГ-2.

При внутрішньому застосуванні медикаменту максимальна концентрація діючої речовини (10,4 мкг/мл) у середньому буде досягнута через 1 год 22 хв.

Фармакокінетика кетопрофену не залежить від віку пацієнта. Для осіб похилого віку стабільна концентрація в плазмі досягається через 8,7 год і становить 6,3 мкг/мл. Кумуляції кетопрофену у тканинах не зазначено.

Симптоми: головний біль, сонливість, нудота, блювання, епігастральний біль, криваве блювання, діарея, стілець чорного кольору, порушення свідомості, пригнічення дихання, ядуха, судоми, запаморочення, артеріальна гіпотензія, зниження функції нирок та ниркова недостатність, шлунково-.

При місцевому застосуванні кетопрофену (у формі гелю чи крему): подразнення, еритема, свербіж або посилення проявів інших побічних реакцій. Оскільки при місцевому застосуванні концентрація у плазмі крові кетопрофену, що проникає через шкіру, низька, передозування малоймовірне. Якщо на шкіру нанесено багато гелю або крему, її слід промити водою.

Кетопрофен зв'язується із білками; при одночасному застосуванні з іншими препаратами, які зв'язуються з білками, наприклад, антикоагулянтами, сульфаніламідами, гідантоїном, може знадобитися корекція доз для запобігання підвищенню рівня цих препаратів внаслідок конкуренції за зв'язування з білками плазми крові.

Розподіл. Ступінь зв'язування з білками плазми – 99%. Об'єм розподілу – 0,1–0,2 л/кг маси тіла. Кетопрофен проникає у синовіальну рідину. Через 3 години після введення 100 мг кетопрофену його концентрація в плазмі становить близько 3 мкг/мл, а концентрація в синовіальній рідині — 1,5 мкг/мл. Хоча концентрація кетопрофену в синовіальній рідині нижча, ніж у плазмі крові, вона більш стабільна (зберігається до 30 год; при парентеральному введенні через 9 годин концентрація кетопрофену в плазмі крові - 0,3 мкг/мл, а в синовіальній рідині - 0,8 мкг /мл), тому больовий синдром та скутість суглобів зменшуються на тривалий час. Стабільна концентрація кетопрофену в плазмі досягається протягом 24 год.

Купити Кетонал від головного болю можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю.
Актуальна ціна на Кетонал на медикамент вказана у каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Форма випуску

Фармацевтичний ринок України випускає медикамент у таких формах:

Укол Кетонал від зубного болю можна купити за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю.

Вартість Кетоналу вказана в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Показання

Захворювання суглобів: ревматоїдний артрит, спондилоартрит (анкілозуючий спондилоартрит, псоріатичний артрит, реактивний артрит); подагра, псевдоподагра; остеоартроз; позасуглобовий ревматизм, тендиніт, бурсит, капсуліт плечового суглоба.

Больовий синдром: люмбаго, посттравматичний біль у суглобах, м’язах; альгодисменорея.

Застосування Кетонал при болю в шлунку, а також Кетонал при болі в животі вимагає консультації лікаря.

Кетонал при болю в спині та Кетонал при остеохондрозі (Кетонал при шийному остеохондрозі) застосовується при симптоматичному лікуванні гострих форм болю і вигідно відрізняється від інших препаратів НПЗП.

Протипоказаний Кетонал при нирковій коліці, а також застосування при тяжкій нирковій недостатності (КК менше 30 мл/хв), підтвердженій гіперкаліємії, прогресуючих захворюваннях нирок. З обережністю слід застосовувати при хронічній нирковій недостатності (КК 30-60 мл/хв).

Кетонал при грижі хребта допомагає купірувати больовий синдром і виявляє анальгезуючу, протизапальну дію.

Кетонал після пологів рідко призначають як знеболюючий засіб. Зумовлено це протипоказаннями для мам, що годують.

Кетонал при міжреберній невралгії допомагає зняти запалення та усунути больовий синдром.

Також добре допомагає Кетонал при циститі.

Кетонал при подагрі показав високу ефективність усунення вираженості больового синдрому та запалення.

Кетонал при панкреатиті часто призначають як знеболювальні таблетки для зняття болю підшлункової залози.

Застосування Кетонал при мігрені має знеболювальну дію.

Кетонал при простатиті здатний зняти запальний процес.

Кетонал після видалення зуба застосовують для зняття болю та запалення.

Кетонал геморою також має високий ефект впливу.

Кетонал від температури це високоефективний засіб, який допомагає досягти бажаного ефекту в найкоротші терміни.

Кетонал після операції вимагає консультації лікаря.

Протипоказання

 • Чутливість до складу медикаменту Кетонал.
 • Важка серцево-судинна недостатність, ниркова/печінкова недостатність.
 • Астматичні напади, кропив’янка, ангіоневротичний набряк, гострий риніт або інші алергічні реакції.
 • Шлунково-кишкові кровотечі, перфорації, виразки в анамнезі, кровотечі, схильність до геморагії.
 • Протипоказаний при бронхіальній астмі в анамнезі.
 • Кетопрофен проникає в низькій концентрації у грудне молоко, тому Кетонал суворо протипоказаний у період годування грудьми.
 • Застосування дітям у віці до 15 років.
 • З обережністю приймати людям похилого віку.
 • Застосування одночасно з ацетилсаліциловою кислотою чи іншими НПЗЗ.
 • III триместр вагітності.
 • Суворо заборонено застосовувати разом зі спиртними напоями будь-якого ступеня міцності. Його також не рекомендується використовувати, щоб усунути похмільний синдром.
 • У разі спільного застосування кетопрофену з метотрексатом можливе виникнення летальної токсичності, тому що Кетонал здатен підвищувати концентрацію метотрексату в крові.

Реакції гіперчутливості до кетопрофену або допоміжних речовин; протипоказаний пацієнтам, у яких застосування кетопрофену, ацетилсаліцилової кислоти або інших нпвп провокує бронхоспазм, астматичні напади, кропив'янку, ангіоневротичний набряк, гострий риніт чи інші алергічні реакції. тяжка серцева недостатність; періопераційний біль під час проведення операції аортокоронарного шунтування; хронічна диспепсія в анамнезі; виразка шлунка або дванадцятипалої кишки на стадії загострення або шлунково-кишкові кровотечі, виразка або перфорації в анамнезі, цереброваскулярні або інші кровотечі; пацієнти, схильні до геморагії; геморагічний діатез; тяжкі порушення функції печінки чи нирок; ба та риніт в анамнезі; III триместр вагітності.

Застосування медикаменту

Кетонал в ампулах

Максимальна добова доза — 200 мг. Ампули Кетонал рекомендується не призначати довше ніж на 3 дні. Кетонал внутрішньом'язово вводять по1 ампулі (100 мг) 1 або 2 рази на добу.

Кетонал внутрішньовенно повинно проводитися тільки в умовах стаціонару.

Кетонал від менструального болю суворо заборонено.

Купити Кетонал в ін'єкціях можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю.

Актуальна ціна на Кетонал для ін'єкцій вказана в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Кетонал у таблетках і капсулах

Кетонал у капсулах та таблетках слід приймати під час або одразу після прийому їжі, не розжовуючи, запиваючи достатньою кількістю води чи молока (об’єм рідини — не менш ніж 100 мл). Зазвичай таблетки та капсули Кетонал призначають по 1 таблетці/капсулі 2 рази на день.

Гель Кетонал

Невелику кількість гелю наносять тонким шаром на шкіру над вогнищем ураження 1–2 р/добу. Слід ураховувати, що 5 см гелю відповідає 100 мг кетопрофену, 10 см — 200 мг кетопрофену. Максимальна добова доза при застосуванні гелю — 200 мг.

Кетонал крем

Кетонал крем слід наносити на болючу чи запалену ділянку 2–4 рази на добу, обережно втираючи у шкіру. Тривалість лікування — до 7 днів. Дозування повинно бути підібране за розміром ураженої ділянки. Слід уникати контакту з очима чи слизовими оболонками.

Необхідно захищати від сонця (у тому числі від УФ-променів у солярії) ділянки шкіри, на які завдано препарат під час лікування, а також протягом 2 тижнів після його закінчення для зниження ризику фотосенсибілізації. Слід негайно припинити застосування препарату при появі будь-яких реакцій з боку шкіри, у тому числі шкірних реакцій, після одночасного застосування із засобами, що містять октокрилен (октокрилен входить до складу деяких косметичних та гігієнічних продуктів, таких як шампуні, гелі після гоління, гелі для душа, губні помади, креми, в тому числі омолоджуючі, засоби для зняття макіяжу, лаки для волосся для затримки фотодеградації).

Крем Кетонал від забитих місць слід нанести на шкіру ураженої ділянки тонким шаром 2 рази на добу і обережно втерти.

Кетонал від синців або Кетонал при ударах знімає запалення і допомагає позбутися больових відчуттів.

Кетонал від опіків, а також при інших ушкодженнях шкіри, висипки, травми шкіри, подразнення, свербіж, шкірні інфекції, акне. Крем не можна наносити на пошкоджену шкіру (екзема, дерматози, відкриті та інфіковані рани).

Купити мазь Кетонал можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю.

Кетонал свічі

Знеболювальні свічки Кетонал призначають ректально по 1 шт. 1–2 рази на добу. 

Свічки Кетонал при гв (Кетонал при лактації) протипоказані.

Свічки Кетонал при місячних протипоказані.

Свічки Кетонал після кесаревого суворо заборонені.

Таблетки Кетонал Ретард слід приймати після їжі або під час їжі, запиваючи склянкою води або молока. Одночасно слід приймати антациди, інгібітори протонної помпи для зменшення побічного впливу кетопрофену на ШКТ (після консультації з лікарем).

Побічні ефекти

Як і у всіх препаратів НПЗЗ, у медикаменту Кетонал є ряд побічних ефектів, але їх можна звести до мінімуму, використовуючи найнижчу ефективну дозу за найкоротший період, необхідний для контролю симптомів. Розглянемо найчастіші: сонливість, запаморочення, підвищення ризику розвитку інфаркту й інсульту, ерозивно-виразкова хвороба ШКТ, кровотеча, нудота, сухість у роті, диспепсія, загострення виразкового коліту, порушення функції печінки, шлунково-кишковий біль, неспецифічні алергічні реакції.

З боку крові: нечасто — геморагічна анемія, гемоліз, пурпура, тромбоцитопенія, агранулоцитоз, недостатність кісткового мозку, частота невідома — нейтропенія.

Високі дози кетопрофену можуть інгібувати агрегацію тромбоцитів, пролонгуючи тим самим час кровотечі, і викликати кровотечу носа і утворення гематом.

З боку імунної системи: реактивність дихальної системи, включаючи бронхіальну астму, бронхоспазм або задишка (особливо у пацієнтів з підвищеною чутливістю до ацетилсаліцилової кислоти та інших нестероїдних протизапальних засобів); дуже рідко – ангіоневротичний набряк та анафілаксія, анафілактичні реакції, включаючи шок.

Психічні розлади: часто – депресія, нервозність, жахливі сновидіння, сонливість; рідко – делірій з візуальними та слуховими галюцинаціями, дезорієнтація, порушення мови, зміна настрою.

При застосуванні кетопрофену також необхідно ретельно спостерігати за пацієнтами з підвищеною чутливістю до сонячного світла або фототоксичністю в анамнезі. У осіб похилого віку та пацієнтів із серцевою недостатністю або порушеннями функції печінки, хронічною нирковою недостатністю та порушеннями водного обміну (наприклад з зневодненням внаслідок застосування діуретиків, гіповолемією після хірургічної операції тощо) кетопрофен може спричинити розлади нирок через пригнічення синтезу простагландинів .

З боку шкіри: часто - висипання на шкірі, свербіж; нечасто - алопеція, екзема, пурпуроподібна висипка, підвищене потовиділення, кропив'янка, загострення хронічної кропив'янки, ексфоліативний дерматит; рідко – фотосенсибілізація, фотодерматит; дуже рідко – бульозні реакції, включаючи синдром Стівенса – Джонсона та токсичний епідермальний некроліз, ексфоліативний та бульозний дерматоз, мультиформна еритема, ангіоневротичний набряк.

Побічні ефекти зазвичай минущі. Найчастіше виникають розлади з боку травного тракту.

У разі прояву побічних дій, не зазначених в інструкції, необхідно звернутися до лікаря.

Передозування

При передозуванні медикаменту Кетонал у всіх лікарських формах, крім тих, які використовуються для зовнішнього застосування, спостерігаються такі симптоми: задишка, дезорієнтація, дзвін у вухах, сонливість, артеріальна гіпотензія, кривава блювота, порушення свідомості, блювота, біль у животі, нудота.

Симптоми: головний біль, сонливість, нудота, блювання, епігастральний біль, криваве блювання, діарея, стілець чорного кольору, порушення свідомості, пригнічення дихання, ядуха, судоми, запаморочення, артеріальна гіпотензія, зниження функції нирок та ниркова недостатність, шлунково-.

При місцевому застосуванні кетопрофену (у формі гелю чи крему): подразнення, еритема, свербіж або посилення проявів інших побічних реакцій. Оскільки при місцевому застосуванні концентрація у плазмі крові кетопрофену, що проникає через шкіру, низька, передозування малоймовірне. Якщо на шкіру нанесено багато гелю або крему, її слід промити водою.

Лікування: промивання шлунка, прийом сорбентів.

Чим Кетонал кращий порівняно з аналогами?

Ліки Кетонал досить давно на фармацевтичному ринку України і встиг довести свою ефективність та безпеку серед пацієнтів і лікарів. Лікарський засіб має попит, тому завжди є в наявності в аптечній мережі та на складах дистриб’юторів, що забезпечує його доступність.

Купити

Лікарський препарат Кетонал купити можна в мережі аптек-партнерів МІС Аптека 9-1-1 або замовити за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1, де можна подивитися наявність препарату і його аналогів у найближчих аптеках мережі, забронювати чи оформити доставку, тим самим убезпечивши себе від контакту із хворими людьми. На Кетонал ціна в нашій мережі аптек найдоступніша.

В асортименті аптеки також є засобу для догляду за немовлятами (підгузки, вологі серветки, креми під підгузок тощо).

Поширені запитання про Кетонал

Для чого таблетки Кетонал?

Медикамент застосовується при захворюваннях суглобів: артрит, подагра, псевдоподагра, остеоартроз, позасуглобовий ревматизм, тендиніт, бурсит, капсуліт плечового суглоба.

Скільки Кетоналу можна пити на день?

Зазвичай препарат призначають по 1 таблетці 2 рази на день.

Скільки за часом діє Кетонал?

Медикамент діє 24 години.

Скільки днів можна робити уколи Кетоналу?

Кетонал в уколах призначають максимум на 3 дні.

Купити Кетонал в ампулах можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю.

Зверніть увагу!

Опис препарату Кетонал на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Кетонал: інструкції

Форма випуску: розчин для ін'єкцій, 100 мг/2 мл по 2 мл в ампулі; по 5 ампул у блістері; по 2 блістери у картонній коробці

Склад: 2 мл розчину містять кетопрофену 100 мг

Производитель: Словенія

Форма випуску: гель 2,5 %; по 50 г у тубі; по 1 тубі в картонній коробці

Склад: 1 г гелю містить кетопрофену 25 мг

Производитель: Німеччина

Форма випуску: гель 2,5 %; по 50 г у тубі; по 1 тубі в картонній коробці

Склад: 1 г гелю містить кетопрофену 25 мг

Производитель: Німеччина

Форма випуску: супозиторії по 100 мг, по 6 супозиторіїв у стрипі; по 2 стрипи в картонній коробці

Склад: 1 супозиторій містить кетопрофену 100 мг

Производитель: Словенія

Форма випуску: крем 5 % по 30 г у тубі, по 1 тубі у картонній коробці

Склад: 1 г крему містить кетопрофену 50 мг

Производитель: Німеччина

Форма випуску: крем 5 % по 30 г у тубі, по 1 тубі у картонній коробці

Склад: 1 г крему містить кетопрофену 50 мг

Производитель: Німеччина

Форма випуску: капсули з модифікованим вивільненням, тверді по 150 мг по 10 капсул у блістері; по 2 блістери в картонній коробці

Склад: 1 капсула містить кетопрофену 150 мг

Производитель: Словенія

Форма випуску: гранули для орального розчину по 80 мг, по 2 г у саше; по 6, або 12, або 18 саше у картонній коробці

Склад: 1 саше містить кетопрофену лізинової солі 80 мг, що відповідає 50 мг кетопрофену

Производитель: Словенія

Форма випуску: таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 100 мг; по 20 таблеток у флаконі; по 1 флакону в картонній коробці; по 10 таблеток у блістері; по 1 блістеру в картонній коробці

Склад: 1 таблетка містить кетопрофену 100 мг

Производитель: Словенія

Динаміка цін на "Кетонал Дуо капс. тверді 150мг №20"

Кетонал ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Кетонал
Кількість препаратів у каталозі 7
Середня ціна препарату 206.91 грн.
Найдешевший препарат 58.50 грн.
Найдорожчий препарат 424.00 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження