Валідол

Товарів: 5
Сортування:  
Вид:  


З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 23.02.2024

Склад та форма випуску

Склад:

  • речовина, що діє: валідол 0,06 г;
  • допоміжні речовини: цукор-рафінад, стеарат кальцію.

Форма випуску:

Валідол у пігулках по 0,06 г в упаковці по 10 штук.

Таблетки.
Основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого або білого з жовтуватим відтінком кольору, плоскоциліндричної форми, з ризиком та фаскою, з характерним запахом ментолу. На поверхні таблеток допускаються сіруваті вкраплення та порошкоподібний наліт.

У флаконах по 5мл.

Валідол у капсулах по 0,05 та 0,1 г в упаковці по 20 штук.

Купити Валідол можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю.
Актуальна ціна Валідолу вказана у каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Фармакологічні властивості

Валідол – складна речовина, яка утворюється при розчиненні ментолу в ментиловому ефірі ізовалеріанової кислоти. При сублінгвальному прийомі дія лікарського засобу зумовлена ефектами ментолу та ефіру кислоти ізовалеріанової. Перший – подразнюючи чутливі нервові закінчення на слизовій оболонці ротової порожнини, має рефлекторну судинорозширювальну (у тому числі коронаророзширювальну) дію. Другий – стимулює у центральній нервовій системі утворення та вивільнення енкефалінів, ендорфінів, динорфінів та пептидів, які регулюють відчуття болю. Внаслідок застосування лікарського засобу покращується регіональний кровообіг, зменшується вираженість больових відчуттів. Лікарський засіб діє заспокійливо. Препарат Валідол має помірну рефлекторну судинорозширювальну дію, має седативний ефект (надає заспокійливу дію на центральну нервову систему). Валідол при аритмії серця приймають досить часто, що обумовлено дешевизною та тривалим досвідом застосування.

Дія препарату значною мірою зумовлена рефлекторними реакціями, пов'язаними з подразненням чутливих нервових закінчень. Ліки Валідол за своєю дією близький до ментолу. Роздратування рецепторів слизових оболонок супроводжується стимуляцією утворення та вивільнення енкефалінів, ендорфінів, динорфінів та пептидів, що відіграють важливу роль у регуляції больових відчуттів, проникності судин та інших процесів. Під впливом дратівливих речовин вивільняється ряд інших ендогенних фізіологічно активних сполук (гістамін, кінін та ін). При сублінгвальному застосуванні дія препарату розвивається через 5 хвилин.

Показання

Функціональні кардіалгії, напади стенокардії ангіоневротичного характеру, а також легкий ступінь тяжкості, нетривалі напади стенокардії при ішемічній хворобі серця, неврози, істерія.

Таблетки від серця Валідол знижують тиск за рахунок розширення судин та заспокійливої дії. Валідол при болі в горлі завдяки ефекту охолоджуючого ментолу може застосовуватися при болі в горлі. Заспокійлива Валідол від панічних атак має седативну дію, має помірну рефлекторну судинорозширювальну дію. Валідол при стресі (Валідол від стресу) допоможе реабілітуватися після стресу, вийти із тривалого депресивного стану, звичайно ж, у комплексі з іншими препаратами. Валідол від зубного болю також добре допомагає і зубний біль через деякий час вщухає. Дуже часто приймають Валідол при кардіоневрозі, а також Валідол при брадикардії. Валідол знижує тиск (Валідол від тиску) за рахунок розширення судин та заспокійливої дії. Валідол розріджує кров навіть у маленьких дозах та працює як відмінний антиагрегант. Валідол від головного болю зменшує вираженість головного болю, зумовленого прийомом нітратів.

Дозування

Сублінгвально (під язик) по 0,06 г або 4-5 крапель розчину на шматочок цукру.

Пігулки тримати в роті (під язиком) до повного розсмоктування.
Разова доза для дорослих становить 1-2 таблетки; добова доза – 2-4 таблетки. За потреби добову дозу можна збільшити. Максимальна добова доза становить 600 мг. Тривалість лікування – до 7 днів.

Побічна дія

При тривалому застосуванні Валідолу зрідка може спостерігатися легка нудота, дискомфорт у животі, сльозотеча, запаморочення, які швидко проходять самостійно. Можливий розвиток реакцій гіперчутливості, у тому числі ангіоневротичного набряку, кропив'янки, свербежу, висипів, гіперемії, реакцій гіперчутливості з боку дихальної системи.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Виражена гіпотонія.

Підвищена чутливість до компонентів лікарського засобу, виражена гіпотензія, гострий інфаркт міокарда.

Валідол дітям (Валідол для дітей) можна застосовувати лише за призначенням лікаря.

Застосування Валідол під час годування груддю, лактації (Валідол при гв) та в період вагітності можливе, якщо, на думку лікаря, очікуваний позитивний ефект для матері перевищує потенційний ризик для плода/дитини.

Необхідна обережність у перші години після застосування лікарського засобу при керуванні транспортними засобами або роботі, що потребує підвищеної уваги, оскільки можливе запаморочення, сонливість та зниження швидкості психомоторних реакцій.

Валідол посилює ефект седативних лікарських засобів, психотропних засобів, опіоїдних анальгетиків, алкоголю та засобів для наркозу при їх одночасному застосуванні.
Антигіпертензивні лікарські засоби – можливе потенціювання дії антигіпертензивних лікарських засобів при одночасному їх застосуванні з Валідолом.

Валідол при цукровому діабеті слід приймати з обережністю, оскільки лікарський засіб містить цукор, або ж придбати Валідол без цукру. Валідол при остеохондрозі приймається за призначенням лікаря. Валідол при низькому тиску не слід застосовувати.

Особливості застосування

Валідол при болі в серці приймати не можна, якщо є серцева патологія. Валідол для серця допомагає при прискореному серцебиття, якщо воно пов'язане з перенапругою нервової системи. Якщо тахікардія через порушення автоматизму роботи серця, то Валідол буде неефективним (Валідол при тахікардії). Валідол при сильному серцебиття (Валідол від тахікардії) – найбільш популярний засіб завдяки своїй дешевизні та відсутності побічних дій. Валідол за низького пульсу не заборонено, але й прискорити серцевий ритм він не зможе. Валідол при стенокардії надання першої допомоги не підходить, оскільки він мало ефективний у разі. Його застосовують при неврозах, легкому нападі стенокардії та інших станах. Валідол при кардіалгії приймають при функціональних кардіалгіях, при неврозах (Валідол при неврозах) для усунення симптомів стресу та напруги, як протиблювотний препарат, якщо вас, наприклад, захитало у транспорті (Валідол від заколисування). Слід пам'ятати, що кардіалгія – це біль у лівій половині грудної клітки, не пов'язана з ураженням артерій серця. Валідол при інфаркті рекомендується приймати лише за призначенням лікаря. Валідол від нудоти може знімати нудоту та блювання, якщо вас заколисує у транспорті. Валідол при високому тиску (Валідол при гіпертонії) рекомендується застосовувати у комплексній терапії при гіпертонії. Валідол від запаморочення слід приймати лише після консультації лікаря. Виробником не вказана інформація про застосування Валідолу при похмілля. Застосування Валідолу при невралгії не має жодного ефекту.

Виробник не вказує в інструкції про можливість застосування Валідол для сну (Валідол при безсонні), проте Валідол перед сном має седативну дію, має помірну рефлекторну судинорозширювальну дію, обумовлену подразненням чутливих нервових закінчень.

Передозування

Симптоми: біль голови, нудота, збудження, порушення діяльності серця, зниження артеріального тиску, пригнічення центральної нервової системи, реакції гіперчутливості до компонентів препарату (ангіоневротичний набряк, кропив'янка, свербіж, висипання).

Лікування. У разі передозування необхідно відмінити препарат та провести симптоматичну терапію. Також рекомендується промивання шлунка.

Умови зберігання

Зберігати у сухому, прохолодному місці.

Термін придатності – 2 роки.

Купити таблетки Валідол можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю.
Актуальна вартість Валідолу вказана у каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Зверніть увагу!

Опис препарату Валідол на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Валідол: інструкції

Форма випуску: таблетки по 60 мг по 6 або по 10 таблеток у контурній чарунковій упаковці; по 1 контурній чарунковій упаковці у пачці; по 6 або по 10 таблеток у контурних чарункових упаковках

Склад: 1 таблетка містить розчину ментолу в ментиловому ефірі кислоти ізовалеріанової 60 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки по 60 мг, по 6 або 10 таблеток у блістерах; по 10 таблеток у блістері; по 1 або 10 блістерів у пачці з картону

Склад: 1 таблетка містить розчин ментолу у ментиловому ефірі кислоти ізовалеріанової – 60 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки сублінгвальні по 0,06 г по 10 таблеток у блістері; по 1 або 5 блістерів у пачці з картону; по 10 таблеток у блістерах

Склад: 1 таблетка містить розчин ментолу в ментиловому ефірі кислоти ізовалеріанової (натуральний ментол – екстракт м’яти – 4,9 %) – 0,06 г (60 мг)

Производитель: Україна

Динамика цен на "Валідол-Дарниця табл. 60мг №10"

Валідол ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Валідол
Кількість препаратів у каталозі 5
Середня ціна препарату 13.06 грн.
Найдешевший препарат 9.50 грн.
Найдорожчий препарат 19.00 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження