Банер в категорію Мега набір -квітень

Нокспрей

Товарів: 5
Сортування:  
Вид:  

Призначають для лікування

Закладеність носа

З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 21.04.2024

Склад і форма випуску:

Спрей назальний по 15 або 20 мл у флаконах полімерних з пробками-розпилювачами кришками.

Діюча речовина: оксиметазолін; 1 мл препарату містить 0,5 мг оксиметазоліну гідрохлориду;

Допоміжні речовини: ментол рацемічний, камфора рацемічна, евкаліптол, натрію фосфат одне - заміщений і / або натрію фосфат двозаміщений, натрію едетат (трилон Б), бензалконію хлорид, пропіленгліколь, 0,1 М розчин натрію гідроксиду або 0,1 М розчин кислоти хлористоводневої, вода очищена.

Фармакологічна дія:

Протинабряковий препарат для місцевого застосування при захворюваннях порожнини носа. Нокспрей відноситься до місцевих судинозвужувальних лікарських засобів. Місцеве звуження судин слизової оболонки носа і придаткових пазух виникає через 5-10 хвилин після впорскування Нок-спрея в порожнину носа і триває протягом 10-12 годин. Судинозвужувальний ефект препарату, зумовлений дією оксиметазолина, проявляється в зменшенні набряку, почервоніння слизових оболонок носових проходів, придаткових пазух і євстахієвої труби, зменшенні виділень з порожнини носа. Нокспрей сприяє відновленню носового дихання, усуненню відчуття подразнення слизової оболонки носа, захищає її від надмірного висихання.

Фармакокінетика.

У разі застосування назальних крапель препарату ефекти дії оксиметазоліну проявляються впродовж декількох хвилин після закапування. При місцевому назальному застосуванні в терапевтичних концентраціях не подразнює слизової оболонки носа, не спричинює гіперемію. Період напіввиведення становить близько 35 годин після застосування препарату. 2,1 % препарату виводиться нирками, близько 1,1 % – з калом. Дія препарату триває декілька годин (в середньому 6-8 годин), максимально – до 12 годин.

Показання до застосування:

Нокспрей для носа призначений дорослим і дітям старше 6 років для лікування гострого риніту, що супроводжується закладеністю носа, синуситів, середнього отиту, алергічного риніту, для полегшення проведення риноскопії та інших діагностичних маніпуляцій в області носоглотки.

Спосіб застосування:

Дітям від 6 до 12 років по 1 впорскуванню в кожну ніздрю 2 рази на добу, дітям старше 12 років і дорослим по 1-2 вприскування в кожну ніздрю 2 рази на добу. Насадку флакона вводять в кожну ніздрю і різко натискають один раз на флакон.

Під час упорскування повітря втягується носом. Не слід відхиляти назад голову і перевертати флакон при упорскуванні Нокспрею в носову порожнину, а також застосовувати препарат довше 7 діб. З метою профілактики поширення інфекції не слід передавати флакон іншим особам.

Немовлятам віком до 4 тижнів краплі в ніс Нокспрей застосовують по 1 краплі в кожен носовий хід 2-3 рази на добу. Малюкам від 5 тижнів до 1 року застосовують по 1-2 краплі в кожну ніздрю 2-3 рази на добу. Разову дозу слід застосовувати понад 3 рази на добу.

Середня тривалість курсу лікування становить 5-7 днів. При передозуванні препарату можливе прискорене серцебиття, нудота, блювота, підвищення артеріального тиску, головний біль. У разі передозування необхідно негайно звернутися до лікаря.

Терапія симптоматична.

Спрей для носа Нокспрей, краплі для носа Нокспрей та набір Нокспрей можна купити за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1.

Побічні реакції:

З боку дихальної системи: дискомфорт у носі, печіння або сухість слизової оболонки носа, чхання, носова кровотеча, апное у новонароджених та дітей молодшого віку (особливо у випадку передозування). Після того, як ефект від застосування препарату закінчиться, може спостерігатися відчуття сильної закладеності носа (реактивна гіперемія).

З боку нервової системи: головний біль, нудота, сонливість або безсоння, неспокій, підвищена втомлюваність, судоми, галюцинації (особливо у дітей).

З боку серцево-судинної системи: місцеве назальне застосування може спричинити системні ефекти (тахікардія, підвищення артеріального тиску, пальпітація).

З боку імунної системи: алергічні реакції, у тому числі висипання, свербіж, ангіоневротичний набряк.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; атрофічний риніт; підвищений внутрішньоочний тиск, особливо при закритокутовій глаукомі; феохромоцитома; тяжкі форми серцево-судинних захворювань (артеріальна гіпертензія, ішемічна хвороба серця); метаболічні порушення (гіпертиреоз, цукровий діабет, порфірія). Протипоказане одночасне застосування інгібіторів моноамінооксидази та протягом 2-х тижнів після припинення лікування інгібіторами МАО, а також інших препаратів, що сприяють підвищенню артеріального тиску. Гіпертрофія простати.

Вагітність:

В період вагітності та грудного вигодовування слід застосовувати препарат після консультації з лікарем.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Після тривалого застосування препарату у дозах, що перевищують рекомендовані, не можна виключити загального впливу на серцево-судинну систему. У таких випадках здатність керувати транспортним засобом може зменшитися.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами:

Препарат не слід одночасно застосовувати з іншими місцевими судинозвужувальними засобами та засобами, що вводяться інтраназально (підвищується розвиток побічних реакцій), з інгібіторами моноамінооксидази (МАО) та іншими препаратами, які сприяють підвищенню артеріального тиску через ризик артеріальної гіпертензії.

Препарат не взаємодіє з алкоголем і харчовими продуктами.

Передозування:

При значному передозуванні або при випадковому прийомі внутрішньо можуть виникати такі симптоми: можливі нудота, блювання, тахікардія, головний біль, АГ. Лікування симптоматичне.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі від + 2 °C до + 30 °C в недоступному для дітей місці. Термін придатності - 3 роки. Забороняється використовувати препарат після закінчення терміну його придатності. Правила відпуску з аптек - без рецепта.

Синоніми:

Oxymetazolinum

Зверніть увагу!

Опис препарату Нокспрей на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Нокспрей: інструкції

Форма випуску: назальний спрей 0,05 %, по 10 мл у контейнері з пробкою-розпилювачем; по 1 контейнеру в пачці з картону

Склад: 1 мл розчину містить 0,5 мг оксиметазоліну гідрохлориду

Производитель: Україна

Форма випуску: назальний спрей 0,05 % по 10 мл у контейнері з насосом з розпилювачем; по 1 контейнеру в картонній пачці

Склад: 1 мл розчину містить 0,5 мг оксиметазоліну гідрохлориду

Производитель: Україна

Форма випуску: спрей назальний 0,025 %; по 15 мл у контейнері із пробкою-розпилювачем та кришкою з контролем першого відкриття; по 1 контейнеру в пачці з картону

Склад: 1 мл препарату містить оксиметазоліну гідрохлориду 0,25 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: краплі назальні 0,01 % по 5 мл у скляному контейнері з кришкою-піпеткою; по 1 контейнеру в картонній пачці

Склад: 1 мл препарату містить оксиметазоліну гідрохлориду 0,1 мг

Производитель: Україна

Динаміка цін на "Нокспрей спрей назал. 0,05% конт. 10мл"

Нокспрей ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Нокспрей
Кількість препаратів у каталозі 5
Середня ціна препарату 124.22 грн.
Найдешевший препарат 96.00 грн.
Найдорожчий препарат 162.70 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження