Банер в категорії Вей - квітень

Німесулід

Товарів: 5
Сортування:  
Вид:  

Інші товари з діючою речовиною "Німесулід" Показати всі

З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 21.04.2024

Склад і форма випуску:

Гранули для виготовлення суспензії 100 мг (9,30 пакетів в упаковці), суспензія для прийому всередину (60 мл), таблетки по 100 мг (10, 20, 30 штук в упаковці), гель 0,1% (30 г в тубі) .

Склад таблеток: активна речовина - німесулід 0,1 м

Допоміжні речовини: лактози моногідрат, кальцію гідрофосфат дигідрат, аеросил, целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, гідроксипропілцелюлоза, тальк, магнію стеарат, натрію лаурилсульфат.

Склад гелю: в 1 г міститься - 0,01 г німесуліду.

Допоміжні речовини: карбомер, макрогол 400, спирт етиловий, пропіленгліколь, димексид.

Купити Німесулід можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю.
Актуальна ціна на ліки Німесулід вказана в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Фармакологічна дія:

Німесулід - нестероїдний протизапальний препарат; відноситься до класу сульфонанілідів. Селективно інгібує циклооксигеназу-2 (ЦОГ-2), яка сприяє синтезу простагландинів (ПГ), що є безпосередніми медіаторами (факторами) запалення, болю і набряку. Препарат інгібує як безпосередньо на простогландини Е2 (і в осередках запалення, і на шляху проведення імпульсів від спинного мозку), так і на їх попередників - короткоживучих простогландинов Н2, саме тому Німесулід чинить яскраво виражений протизапальний, аналгезуючий і жарознижувальний ефект.
Активує глюкокортикоїдних рецептори, що призводить до посилення протизапальної активності препарату.
Препарат дуже незначно діє на циклооксигеназу-1 і механізм утворення ПГ Е2 з арахідонової кислоти, що зменшує побічні ефекти Німесуліду в порівнянні з іншими нестероідамі.

Пригнічує синтез урокінази, інтерлейкіну-6 металлопротеаз (колагенази, еластази) і тому запобігає руйнуванню і розпад хрящової тканини.
Препарат впливає на агрегацію тромбоцитів, пригнічуючи її за допомогою інгібування синтезу тромбоксану А2, ендопероксідов і фактора агрегації. Німесулід різко зменшує вивільнення гістаміну і цитокінів, на останні впливає шляхом пригнічення вивільнення фактора некрозу пухлини-б. Чи не впливає на активність фагоцитозу і гемостаз.
Виявляє антиоксидантні властивості, За рахунок зниження активності мієлопероксидази, зменшує утворення токсичних вільнорадикальних продуктів розпаду кисню, що призводить до гальмування перекисного окислення ліпідів.

Показання до застосування:

Артрити, в т.ч. ревматоїдний артрит, артроз і остеоартрози, артралгії та міалгії, бурсити та ентезопатії, лихоманка і болі різного генезу, в т.ч. альгодисменорея. Доведено, що аналгетичний ефект Німесуліду (особливо в гранульованої формі) розвивається дуже швидко, протягом 20 хвилин, тому його можна приймати при гострій приступообразной болю.

Допомагає німесулід від головного болю, німесулід від зубного болю, німесулід при грижі хребта і німесулід при остеохондрозі.
Німесулід при запаленні трійчастого нерва зменшує центральну сенситизацію та пригнічує нейрогенне запалення у системі трійчастого нерва. Приймають Німесулід при невралгії полегшення болю. Німесулід при розтягуванні зв'язок і німесулід при защемленні нерва допомагає покращити самопочуття. Ефективний німесулід від температури, у тому числі німесулід при температурі дитини. Можна приймати німесулід при болі в животі, а саме німесулід при місячних. Є думка, що Німесулід розріджує кров. Часто застосовують Німесулід у гінекології, а саме Німесулід допомагає від циститу. Німесулід при подагрі є одним з перспективних препаратів для усунення больового синдрому при подагрі.
Купити лікарський препарат Німесулід можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю.
Актуальна ціна на знеболювальне Німесулід вказана в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Спосіб застосування:

Всередину по 100 мг препарату (1 таб. Або відповідну кількість суспензії) двічі на добу, з метою нівелювання можливих ускладнень, бажано після їди. Препарат необхідно запивати достатньою кількістю води.
Максимальна добова доза Німесуліду - 400 мг. Тривалість лікування підбирається індивідуально. Тривалий прийом препарату здійснюють під обов'язковим систематичним контролем функції нирок і печінки пацієнта.
Гель. Приблизно 3 см гелю (1%) нанести зовнішньо на уражену ділянку і легко втерти, застосовувати не більше чотирьох разів на добу. Не застосовувати препарат під пов'язку.

Побічні дії:

Німесулід добре переноситься пацієнтами, однак у дуже рідкісних випадках можливі побічні реакції: сонливість, запаморочення і головний біль, нудота і блювота, біль у шлунку і печія, виразка слизових і мелена, олігурія і гематурія, висип і кропив'янка, анафілактичний шок.
Можлива зміна картини крові: анемія, лейкопенія, агранулоцитоз, тромбоцитопенія, подовження часу кровотечі.

При зовнішньому застосуванні можливі еритема, місцеве подразнення, висип, свербіж, і зміна кольору шкіри, лущення шкіри в місці застосування гелю.
Поява будь-яких побічних реакцій - привід для припинення прийому препарату і при необхідності консультації лікаря.

Протипоказання:

Абсолютні протипоказання: вагітність, дитячий вік (до 12 років), наявність виразкових патологій і кровотечі, діагностуються в шлунково-кишковому тракті, «аспіринова» астма, печінкова і ниркова недостатність.
Відносні протипоказання: виразкові зміни шлунково-кишкового тракту, серцева недостатність, артеріальна гіпертензія, період лактації, гіперчутливість до інших протизапальних нестероідам в анамнезі.
При алергічних реакціях на інші НПЗП Німесулід призначається з обережністю, хоча вже була доведена можливість його безпечного застосування в цих випадках.

В інструкції немає інформації про застосування Німесулід при ковіді та Німесулід при цукровому діабеті. Немає даних про застосування Німесулід при застуді, Німесулід при гаймориті, Німесулід при грипі та Німесулід від горла. Перед застосуванням Німесулід при панкреатиті потрібно обов'язково проконсультуватися з лікарем. З особливою обережністю слід застосовувати німесулід від тиску.

Особливості застосування

Небажані побічні ефекти можна звести до мінімуму, застосовуючи найменшу ефективну дозу протягом найкоротшого періоду часу, необхідного для контролю симптомів захворювання.

За відсутності ефективності лікування (зменшення симптоматики захворювання) терапію препаратом слід припинити.

Під час лікування німесулідом рекомендується уникати одночасного застосування гепатотоксичних препаратів, а також утримуватись від вживання алкоголю. Застосування нестероїдних протизапальних засобів може маскувати підвищення температури тіла, пов'язане із фоновою бактеріальною інфекцією. У разі підвищення температури тіла або появи грипоподібних симптомів у пацієнтів, які застосовують німесулід, прийом препарату слід відмінити.

Були повідомлення про серйозні реакції з боку печінки під час лікування німесулідом, у тому числі з летальним наслідком. Хворим, у яких спостерігаються симптоми, схожі на симптоми ураження печінки, такі як анорексія, нудота, блювання, біль у животі, підвищена стомлюваність, темний колір сечі, або хворим, у яких дані лабораторних аналізів функції печінки відхиляються від норми, слід припинити прийом препарату . Повторне призначення німесулід таким хворим протипоказане. Під час лікування німесулідом хворому слід утримуватись від застосування інших аналгетиків. Слід уникати супутнього застосування інших НПЗЗ, у тому числі селективних інгібіторів циклооксигенази-2.

Хворим, які застосовують німесулід та у яких з'явилися грипоподібні симптоми, слід припинити його застосування.

У хворих похилого віку підвищено частоту небажаних реакцій на НПЗЗ, особливо це стосується можливих кровотеч та перфорацій у травному тракті, які можуть бути летально небезпечними.

Виразка, кровотеча або перфорація у травному тракті можуть загрожувати життю хворого, особливо якщо в анамнезі є дані про те, що подібні явища виникали у хворого при застосуванні інших НПЗЗ (без терміну давності). Ризик подібних явищ збільшується разом із збільшенням дози НПЗЗ у хворих, які мають в анамнезі виразку в травному тракті, особливо ускладнену кровотечею або перфорацією, а також у хворих похилого віку. Таким хворим лікування слід розпочинати з найменшої можливої ефективної дози. Для цих хворих, а також для тих, хто приймає паралельно низькі дози ацетилсаліцилової кислоти або інших препаратів, що збільшують ризик виникнення ускладнень з боку травного тракту, слід розглянути можливість застосування комбінованої терапії з використанням захисних речовин, наприклад, місопростолу або інгібіторів протонного насоса.

Хворі з токсичним ураженням травного тракту, особливо пацієнти похилого віку, повинні повідомляти про будь-які незвичайні симптоми, що виникають в галузі травного тракту, особливо про кровотечу. Це особливо важливо на початкових стадіях лікування. Хворих, які приймають супутні препарати, що підвищують ризик виникнення виразки або кровотечі, такі як кортикостероїди, антикоагулянти, селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну, антитромбоцитарні засоби (ацетилсаліцилова кислота), потрібно проінформувати про необхідність дотримання обережності.

У разі виникнення у хворого, який отримує «Німесулід», кровотечі або виразки травного тракту, лікування препаратом слід припинити.

НПЗЗ з обережністю слід призначати хворим із хворобою Крона або з неспецифічним виразковим колітом в анамнезі, оскільки німесулід може призвести до їх загострення.

Одночасне застосування німесуліду з іншими лікарськими засобами, такими як оральні контрацептиви, антикоагулянти, антиагреганти можуть викликати загострення хвороби Крона та інших захворювань травного тракту.

Хворі з артеріальною гіпертензією та/або серцевою недостатністю в анамнезі, а також хворі із затримкою рідини в організмі та набряками внаслідок застосування НПЗЗ вимагають відповідного контролю стану та консультації лікаря.

Клінічні дослідження та епідеміологічні дані дають можливість зробити висновок про те, що деякі НПЗЗ, особливо у високих дозах та при тривалому застосуванні, можуть призвести до незначного ризику виникнення артеріальних тромботичних епізодів, наприклад, інфаркту міокарда та інсульту. Для виключення ризику виникнення таких явищ при застосуванні німесулід даних недостатньо.

Хворим на неконтрольовану артеріальну гіпертензію, гостру серцеву недостатність, встановлену ішемічну хворобу серця, захворювання периферичних артерій та/або цереброваскулярні захворювання німесулід слід призначати після ретельної оцінки стану. Так само діяти перед призначенням препарату хворим з факторами ризику розвитку серцево-судинних захворювань, наприклад при артеріальній гіпертензії, гіперліпідемії, цукровому діабеті, при курінні.

Хворим з порушенням функції нирок або серцевою недостатністю препарат слід призначати з обережністю у зв'язку з можливістю погіршення ниркової функції. У разі погіршення стану хворого лікування слід припинити.

Пацієнти похилого віку вимагають ретельного спостереження через можливість розвитку кровотеч та перфорацій травного тракту, погіршення функцій нирок, печінки чи серця. Оскільки німесулід може впливати на функцію тромбоцитів, його слід з обережністю призначати хворим на геморагічний діатез. Однак німесулід не замінює ацетилсаліцилову кислоту при профілактиці серцево-судинних захворювань.

Були повідомлення про рідкісні випадки тяжких шкірних реакцій при застосуванні НПЗЗ, деякі з них можуть бути летально небезпечними, наприклад, ексфоліативний дерматит, синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз. У більшості випадків, якщо протягом першого місяця при раніше призначеному курсі лікування виникали дані реакції, ризик їх виникнення у пацієнтів значно збільшується. Німесулід необхідно відмінити при появі перших ознак висипу на шкірі, ураженні слизових оболонок та інших алергічних проявів.

Вагітність:

Німесулід абсолютно протипоказаний при вагітності. Найбільш небезпечно його застосування в останньому триместрі вагітності через можливу провокацію атонії матки у матері, і передчасного закриття Баталова протока у плода.
У період лактації препарат може бути призначений тільки за умови припинення грудного вигодовування на період лікування.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами:

Витісняючи деякі лікарські засоби з місць, де здійснюється їх зв'язування з білками плазми, Німесулід може істотно підвищувати їх ефективність, так і токсичність цих ліків.
Одночасне призначення німесуліду та інших препаратів істотно підсилює дію циклоспорину, метотрексату, дигоксину, фенітоїну і препаратів літію, діуретиків, протидіабетичних і гіпотензивних засобів, а також інших нестероїдних протизапальних засобів.
Не відмічено клінічно значущого впливу на німесулід і фуросемід, варфарин, глібенкламід, теофілін, циметидин, антациди.

Діуретичні засоби, інгібітори ангіотензинперетворюючого ферменту та антагоністи ангіотензину ІІ. НПЗЗ можуть послаблювати дію діуретиків та інших антигіпертензивних препаратів. У деяких хворих та погіршеною функцією нирок (наприклад, у зневоднених хворих або пацієнтів похилого віку) одночасне застосування інгібіторів АПФ, антагоністів ангіотензину ІІ або речовин, що пригнічують систему циклооксигенази, можливе подальше погіршення функції нирок та виникнення гострої ниркової недостатності, яка, як правило, низька. Ці взаємодії слід враховувати тоді, коли хворий застосовує німесулід одночасно з інгібіторами АПФ або антагоністами ангіотензину ІІ. Слід бути дуже обережним, застосовуючи таку комбінацію, особливо пацієнтам похилого віку. Хворі повинні отримувати достатню кількість рідини, а ниркову функцію слід ретельно контролювати після початку застосування такої комбінації. Німесулід тимчасово послаблює дію фуросеміду щодо виведення натрію та меншою мірою – виведення калію, а також зменшує діуретичний ефект. Одночасне застосування фуросеміду та німесуліду хворим з порушенням ниркової або серцевої функції потребує обережності.

Передозування:

При передозуванні можуть відзначатися нудота і блювота, біль в епігастрії та шлунково-кишкова кровотеча, сонливість і летаргія, артеріальна гіпертензія і гостра ниркова недостатність, пригнічення дихання і анафілактичні реакції аж до шоку і коми.
Специфічного антидоту немає. При передозуванні Німесуліду постраждалим призначають виключно симптоматичне лікування: промивання шлунка і прийом активованого вугілля або інших адсорбентів протягом перших чотирьох годин.

Гемодіаліз не проводиться, оскільки він не ефективний.

Умови зберігання:

При кімнатній температурі, захищаючи від попадання світла.

Зверніть увагу!

Опис препарату Німесулід на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Німесулід: інструкції

Форма випуску: порошок гранульований для оральної суспензії, 100 мг/2 г, по 2 г у саше, по 10 саше або 30 саше у пачці з картону

Склад: 1 саше (2 г) містить німесуліду 100 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: гранули для приготування оральної суспензії, 100 мг по 30 саше в картонній пачці

Склад: 1 саше з гранулами містить 100 мг німесуліду

Производитель: Італія

Форма випуску: таблетки по 100 мг, по 10 таблеток у блістері, по 1, 2, 3 або 10 блістерів у пачці з картону; по 10 таблеток у блістерах

Склад: 1 таблетка містить німесуліду, в перерахунку на 100 % суху речовину 100 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: гель 10 мг/г по 30 г, 40 г або 100 г у тубах; по 30 г, 40 г або 100 г у тубі, по 1 тубі в пачці з картону

Склад: 1 г гелю містить німесуліду 10 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки по 0,1 г, по 10 таблеток у блістері; по 1 або 3 блістери у пачці з картону

Склад: 1 таблетка містить: німесуліду 100 мг (0,1 г)

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки по 0,1 г, in bulk: по 3000 таблеток у контейнерах

Склад: 1 таблетка містить: німесуліду 100 мг (0,1 г)

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки по 100 мг по 12 таблеток у блістері; по 1 блістеру у пачці

Склад: 1 таблетка містить: німесуліду 100 мг

Производитель: Україна

Динаміка цін на "Німесулід табл. 100мг №10 Solution Pharm"

Німесулід ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Німесулід
Кількість препаратів у каталозі 5
Середня ціна препарату 109.84 грн.
Найдешевший препарат 34.50 грн.
Найдорожчий препарат 225.00 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження