Банер в категорії NOW 2 - квітень

Екзодерил

Товарів: 5
Сортування:  
Вид:  

Призначають для лікування

Грибок нігтів

З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 20.04.2021       Дата оновлення: 25.05.2024

Екзодерил - брендовий препарат компанії «Сандоз», застосовується зовнішньо при лікуванні грибкових інфекцій будь-якого походження. Екзодерил - це безпечний і ефективний засіб. Усуває грибок на шкірі та нігтях. Відноситься до класу аллілдамінів. До складу входить нафтифина гідрохлорид (активний компонент). Нафтифін діє по відношенню до дерматофітів, дріжджових, цвілевих і інших грибів. Екзодерил пригнічує ріст клітин грибів або вбиває їх повністю. Так само Екзодерил має протизапальну і антибактеріальну дію.

Форма випуску:

 • Екзодерил розчин 1% 10 мл.
 • Екзодерил розчин 1% 20мл.
 • Екзодерил крем 1% 15мг.
 • Екзодерил крем 1% 30мг.
 • Екзодерил лак лікувальний розчин 5% 2,5 мл.

Яку саме лікарську форму слід використовувати залежить від місця ураження грибком.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. «Екзодерил» – протигрибковий засіб класу аліламінів. Його активним компонентом є нафтифіну гідрохлорид, механізм дії якого пов'язаний з інгібуванням дії ергостеролу. Нафтифін активний щодо дерматофітів, таких як трихофітон, епідермофітон і мікроспорум, дріжджових (Candida), пліснявих (Aspergillus) та інших грибів (наприклад Sporothrix schenckii). Щодо дерматофітів і аспергіл нафтифін in vitro чинить фунгіцидну дію, щодо дріжджових грибів – проявляє фунгіцидну або фунгістатичну активність залежно від штаму мікроорганізму. «Екзодерил» проявляє також антибактеріальну активність щодо грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, які можуть спричиняти вторинні бактеріальні інфекції поряд з мікотичними ураженнями. Крім того, «Екзодерил» має потужні протизапальні властивості.

Фармакокінетика. Нафтифіну гідрохлорид швидко абсорбується та утворює стійкі протигрибкові концентрації у різних шарах шкіри. Приблизно 4% нанесеної на шкіру дози абсорбується, тому системний вплив діючої речовини дуже низький. Тільки слідові кількості нафтифіну виявляються у плазмі крові та сечі. Діюча речовина майже повністю метаболізується; метаболіти не мають протигрибкової активності та виводяться з калом і сечею. Період напіввиведення становить 2-4 доби.

Показання до застосування препарату Екзодерил:

Місцеве лікування грибкових інфекцій, спричинених чутливими до нафтифіну патогенами:

 • профілактика грибкових інфекцій
 • висівковий лишай
 • мікоз між пальців
 • грибкова інфекція шкіри та її складок
 • мікоз нігтьової пластини (оніхомікоз)
 • шкірний кандидоз

При локалізації грибкової інфекції на шкірі необхідне глибоке проникнення препарату, для цього використовують Екзодерил розчин.

При знаходженні грибка в шкірних складках (пахвові западини, складки під молочними залозами, між пальців, пахові складки) застосовують розчин, оскільки він не накопичується і не порушує дихання шкіри.

Якщо виявлений оніхомікоз, Екзодерил для нігтів використовують у вигляді розчину або Екзодерил лак, оскільки вони єдині проникають в нігтьову пластину.

При грибковій інфекції стоп і кистей використовують Екзодерил крем.

Застосування засобу Екзодерил

Згідно з інструкцією Екзодерил рекомендується застосовувати 1 раз на добу. Перед застосуванням потрібно добре очистити та просушити уражені ділянки шкіри.

При мікозі шкіри курс лікування становить 2-4 тижні. Якщо потрібно, курс лікування збільшують до 8 тижнів.

При кандидозі - курс 4 тижні.

При оніхомікозі Екзодерил краплі наносять на ніготь 2 рази на добу, Екзодерил лак, застосовують 1 раз в тиждень. Перед застосуванням лаку Екзодерил необхідно ретельно відшліфувати уражену поверхню нігтя і пальця, знежирити ділянку спиртової серветкою.

Діти. Даних щодо ефективності та безпеки застосування препарату у дітей недостатньо, тому не рекомендується призначати Екзодерил пацієнтам цієї вікової категорії.

Протипоказання

Підвищена чутливість до діючої речовини.

Протипоказано наносити Екзодерил на рани та очі. Препарат застосовують тільки зовнішньо.

Побічні дії

Можливі такі побічні реакції: подразнення і почервоніння, сухість шкіри та свербіж. У цьому випадку слід негайно припинити лікування та звернутися до лікаря за консультацією.

Взаємодія

Дослідження щодо взаємодії не проводили.

Чим Екзодерил краще в порівнянні з аналогами?

Екзодерил зарекомендував себе, як ефективний і безпечний препарат. З огляду на кількість побічних дій, у Екзодерилу їх набагато менше, ніж у аналогів.

Популярні запитання про Екзодерил

Як наносити Екзодерил на нігті?

Екзодерил розчин наносять на нігті 2 рази на добу на попередньо очищену нігтьову пластину від уражених частин нігтя. Використовують пилку або ножиці. Екзодерил лак наносять на нігті 1 раз в тиждень на відшліфовану пилою нігтьову пластину і пальці ніг. Перед нанесенням ніготь протирають спиртовою серветкою. Купити лак Екзодерил можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1.

Як застосовувати розчин Екзодерилу?

Розчин Екзодерилу наносять на очищені та добре просушені уражені ділянки шкіри або нігтя 1 раз на добу. Купити розчин Екзодерил можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1.

Де можна купити Екзодерил?

Купити крем Екзодерил, а також інші форми випуску лікарського препарату можна на офіційному сайті МІС Аптека 9-1-1.

Зверніть увагу!

Опис препарату Екзодерил на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Екзодерил: інструкції

Форма випуску: крем 1 % по 15 г або 30 г крему у тубі; по 1 тубі в картонній коробці

Склад: 1 г крему містить нафтифіну гідрохлориду 10 мг

Производитель: Австрія

Форма випуску: розчин нашкірний 1 %, по 10 мл, 20 мл у флаконі; по 1 флакону в картонній коробці

Склад: 1 мл розчину містить нафтифіну гідрохлориду 10 мг

Производитель: Австрія

Форма випуску: лак для нігтів лікувальний, 5 % розчин, по 2,5 мл або 5 мл у флаконі; по 1 флакону разом з 10 лопаточками, 30 тампонами для очищення та 30 пилочками для нігтів у пачці з картону

Склад: 1 мл розчину містить 55,74 мг аморолфіну гідрохлориду, що еквівалентно 50 мг аморолфіну

Производитель: Словенія

Динаміка цін на "Екзодерил крем 1% туба 30г"

Екзодерил ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Екзодерил
Кількість препаратів у каталозі 5
Середня ціна препарату 357.52 грн.
Найдешевший препарат 205.30 грн.
Найдорожчий препарат 527.60 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження