Флуконазол

Товарів: 26
Сортування:  
Вид:  

Призначають для лікування

Молочниця Баланіт Кандидозний баланіт
Другие товары с действующим веществом "Флуконазол" Показати всі

З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 22.04.2021       Дата оновлення: 23.02.2024

«Флуконазол», інструкція із застосування

«Флуконазол» — доступний за ціною лікарський препарат, який застосовується для лікування гострих грибкових захворювань слизових оболонок, нігтів та шкіри людини.

Лікарська форма

Лікарський засіб «Флуконазол» випускається у вигляді:

 1. Капсул для внутрішнього застосування, які у складі містять 50, 100 та 150 мг діючої речовини (не викликають неприємних смакових відчуттів при ковтанні, розчиняються в кишечнику, не ушкоджують шлунок). Купити капсули Флуконазол можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1.
 2. Розчини для внутрішньовенного введення. Купити розчин Флуконазол можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1.
 3. Аналогів у таблетках, дозування яких включає 50, 100, 150 та 200 мг флуконазолу. (Дифлюкан, Фуцис, Дифлюзол).
 4. Гелю для зовнішнього застосування (Фуцис).
 5. Диспергованих таблеток у дозі 50 мг (дана лікарська форма легко розчиняється в роті і не вимагає ковтання). Купити таблетки Флуконазол можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1.

Фармакотерапевтична група

Протигрибков ізасоби для системного застосування. Похідні тріазолу.

Фармакологічні властивості

«Флуконазол» зареєстрований в Україні та характеризується трьома видами дії:

 1. Системністю – при надходженні в кров проникає всередину органів.
 2. Підвищеною специфічністю – гальмує активність ферментів у клітинах, що призводить до збільшення проникності мембран, зупинки процесів росту та розмноження грибків на генетичному рівні.
 3. Вибірковістю - потрапляючи всередину, впливає тільки на фермент цитохром P450, який міститься в клітинах грибка, але при цьому не гнітить його функції в організмі людини і не блокує окислення в печінці.

Переваги перед іншими протигрибковими засобами

 1. Відсутня здатність розвивати у чоловіків та жінок вторинні статеві ознаки (вугровий висип, себорейний дерматит, прискорений ріст волосся на тілі).
 2. При прийомі внутрішньо (пероральний прийом) швидко всмоктується та виявляє лікувальний ефект.

Фармакодинаміка

«Флуконазол» – потужний та селективний інгібітор грибкових ферментів. Механізм його дії пов'язаний із пригніченням грибкового альфа-ланостерол-деметилювання. Активний щодо різних штамів Candida spp, Cryptococcus neoformans, Microsporum spp., Trichophyton spp., збудників ендемічних мікозів: Blastomyces dermatitidis, Coccidioides immitis (включаючи внутрішньочерепні інфекції), Histoplasma capsulatum.

Мікроорганізми роду Candida демонструють чисельні механізми резистентності до азольних протигрибкових засобів. Флуконазол демонструє високу мінімальну інгібуючу концентрацію проти штамів грибів, які мають один або більше механізмів резистентності, що негативно впливає на ефективність in vivo та у клінічній практиці. Повідомляли про випадки розвитку суперінфекції Candida spp., іншими, ніж C. Albicans, видами, що часто є нечутливими до флуконазолу (наприклад Candida кrusei). Для лікування таких випадків слід застосовувати альтернативні протигрибкові засоби.

Фармакокінетика

Флуконазол в капсулах і Флуконазол в таблетках добре всмоктується після прийому травного тракту. Прийом їжі не впливає на його всмоктування. Максимальна концентрація флуконазолу в крові досягається через 30-90 хвилин після застосування. Період напіввиведення становить 30 годин, тому препарат приймають 1 раз на день. Такий прийом забезпечує терапевтичний ефект при вагінальному кандидозі.

Здатність зв'язуватися з білками крові – 11–12%. «Флуконазол» проникає у всі рідини організму. З організму виводиться із сечею.

У пацієнтів з тяжкою формою ниркової недостатності період напіввиведення Флуконазолу збільшений до 98 годин. У зв'язку з цим такої категорії пацієнтів потрібне зниження дози «Флуконазолу».

Показання

для призначення препарату «Флуконазол»:

 • інфекції, спричинені грибами Candida: кандидоз слизових, включаючи кандидоз ротоглотки, стравоходу, шкіри, вагінальний кандидоз;
 • інвазивні кандидози;
 • криптококові інфекції - менінгіт;
 • дерматомікози (мікоз шкіри, тулуба, паху);
 • лишай;
 • профілактика рецидивів вагінального кандидозу.

Актуальна ціна таблеток Флуконазол, капсули Флуконазол або розчин Флуконазолу зазначена в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Протипоказання

«Флуконазол» протипоказаний:

 • при годуванні грудьми (ліки швидко проникають в організм і досягають однакової концентрації у плазмі, крові та молоці);
 • дітям віком до 5 років;
 • при підвищеній чутливості до діючої речовини (зростає ймовірність прояву алергічних реакцій, набряклість обличчя, свербіж шкіри);
 • при нирковій та печінковій недостатності;
 • при вагітності;
 • у поєднанні з іншими протигрибковими препаратами групи азолів (виникає ризик порушень серцевого ритму).

«Флуконазол» призначають з обережністю з ліками, що впливають на згортання крові (збільшується ризик виникнення кровотеч). При прийомі Флуконазолу необхідно виключити вживання алкогольних напоїв.

Особливості застосування

Пацієнтам з нирковою недостатністю препарат призначають з обережністю. Відомо, що в окремих випадках «Флуконазол» може спричинити недостатність надниркових залоз. При порушеннях функції печінки «Флуконазол» також призначають з обережністю, оскільки на фоні його застосування у поодиноких випадках виникала важка гепатотоксичність, у тому числі з летальним кінцем. Такий побічний ефект є оборотним і зникає після припинення прийому Флуконазолу. Якщо на фоні застосування «Флуконазолу» відзначаються зміни показників печінкових проб, то таким пацієнтам потрібне ретельне спостереження за можливим розвитком тяжкого ураження печінки.

  Пацієнти повинні бути проінформовані про тривожні симптоми, які можуть вказувати на негативний вплив препарату на печінку: постійна нудота, блювання, астенія, жовтяниця, втрата апетиту. При появі таких симптомів використання «Флуконазолу» припиняють та потрібна консультація лікаря.

  «Флуконазол» в окремих випадках може призводити до подовження інтервалу QT на електрокардіограмі. Такі випадки стосувалися пацієнтів, які страждають на тяжкі захворювання серця, порушення електролітного обміну, а також тих, хто одночасно приймав інші препарати, що впливають на інтервал QT. Пацієнтам із ризиком розвитку аритмій «Флуконазол» слід застосовувати з обережністю.

Пацієнти, які перебувають на регулярному діалізі, повинні отримувати 100% рекомендованої дози після кожного діалізу. У день, коли діаліз не проводиться, пацієнт повинен отримувати дозу, скориговану залежно від кліренсу креатиніну.

Деякі лікарські форми препарату «Флуконазол» містять лактозу, тому пацієнтам з недостатністю лактази, глюкозогалактозною мальабсорбцією та непереносимістю галактози застосування «Флуконазолу» протипоказане.

Взаємодія з лікарськими засобами та інші види взаємодії

Протипоказано сумісне застосування «Флуконазолу» та наступних препаратів:

 1. «Цизаприд». Викликає побічні реакції з боку серця.
 2. "Терфенадін". Провокує розвиток важкої серцевої аритмії.
 3. "Астемізол". «Флуконазол» знижує кліренс «Астемізолу», що, у свою чергу, призводить до подовження інтервалу QT та шлуночкової тахікардії на кшталт «пірует».
 4. «Хінідин» та «Пімозид». Небезпечно розвитком пароксизмальної шлуночкової тахікардії.
 5. "Еритроміцин". Підвищено ризик кардіотоксичності та раптової серцевої смерті.
 6. "Аміодарон". Викликає подовження інтервалу QT.
 7. "Галофантрин". Підвищує ризик кардіотоксичності, викликає тахікардію, подовження інтервалу QT та небезпечне раптовою серцевою смертю.

Комбінації з «Флуконазолом», які потребують обережності:

 1. «Рифампіцин». Знижується період напіввиведення компонентів препарату, тому рекомендується підвищення дози Флуконазолу.
 2. "Гідрохлортіазид". Підвищується концентрація "Флуконазолу" у крові майже на 40%. Тому потрібна корекція дози протигрибкового засобу.
 3. У поєднанні "Флуконазолу" з "Альфентпнілом" потрібне коригування дози останнього.
 4. "Амітріптілін", "Нортриптілін". «Флуконазол» може посилювати їх дії, тому необхідне коригування їхньої дози.
 5. "Антикоагулянти". Відзначалися випадки розвитку кровотеч у поєднанні із подовженням протромбінового часу. Потрібна корекція дози антикоагулянту та контроль протромбінового часу у пацієнтів.
 6. "Тріазолам", "Мідазолам". "Флуконазол" посилює психомоторні ефекти цих препаратів. Тому при сумісному прийомі з «Флуконазолом» необхідно зменшення дози бензодіазепінів короткої дії. 
 7. "Карбамазепін". Підвищується токсична дія з боку «Карбамазепіну», тому потрібне коригування його дози.
 8. Блокатори кальцієвих каналів. Підвищений ризик розвитку побічних реакцій кальцію антагоністів.
 9. "Целекоксиб". Потрібно зменшувати дозу "Целекоксибу" на 50%.
 10. "Циклофосфамід". Підвищується рівень білірубіну та креатиніну в крові.
 11. "Фентаніл". Існує ризик пригнічення дихання, тому потрібний ретельний контроль за станом пацієнта.
 12. Інгібітори ГМГ-КоА-редуктази. Підвищується ризик розвитку міопатії.
 13. Імуносупресори («Циклоспорин», «Еверолімус», «Сіролімус», «Такролімус»). При поєднанні з «Флуконазолом» потрібне коригування їхньої дози.
 14. "Лозартан". При одночасному прийомі слід постійно контролювати артеріальний тиск пацієнта.
 15. Нестероїдні протизапальні препарати. Можливе коригування дозування нестероїдних протизапальних засобів.
 16. "Фенітоїн". Може виявитися токсична дія «Фенітоїну».
 17. "Ріфабутін". "Флуконазол" призводить до збільшення концентрації "Ріфабутіну" в крові. Повідомлялося про випадки розвитку увеїту при одночасному застосуванні "Флуконазолу" та "Рифабутину". 
 18. Похідні сульфонілсечовини. Необхідний регулярний контроль цукру в крові та зниження дози похідних сульфонілсечовини.
 19. "Теофілін". Необхідно слідкувати за можливим проявом токсичної дії "Теофіліну".
 20. Вітамін А. відзначали побічні реакції з боку центральної нервової системи. Небажана реакція зникала після скасування "Флуконазолу".

Застосування у період вагітності та годування груддю

У матерів, які приймали високі дози «Флуконазолу» для лікування кокцидіоїдозу (400-800 мг на добу) відзначалися численні вроджені патології новонароджених: дисплазія вушної раковини, викривлення стегна, надмірне збільшення переднього. Проте не визначено зв'язок між застосуванням «Флуконазолу» та зазначеними випадками. Але водночас дослідження на тваринах виявили репродуктивну токсичність «Флуконазолу».

Застосування одноразової або повторної дози "Флуконазолу", менше 200 мг на добу, у першому триместрі вагітності не виявило підвищеного ризику побічних реакцій у плода. Але в період вагітності «Флуконазол» застосовують за крайньої життєвої необхідності.

Відомо про здатність "Флуконазолу" проникати у грудне молоко. Але його концентрація у грудному молоці набагато нижча, ніж у крові. Тому годування груддю можна продовжувати після разової дози Флуконазолу в 200 мг і менше. Грудне вигодовування не рекомендується при необхідності багаторазового застосування Флуконазолу, а також при призначенні високих доз протигрибкового засобу.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні транспортом та іншими механізмами

Не проводилося досліджень щодо вивчення впливу «Флуконазолу» на здатність керувати транспортним засобом або працювати з іншими складними механізмами.

Спосіб застосування та дози

При антибіотикотерапії

Прийом антибіотиків здатний викликати кандидоз піхви або молочницю в порожнині рота. Щоб запобігти ризику прояву побічної дії, їх призначають у комплексі з протигрибковими препаратами. "Флуконазол" добре сумісний з багатьма групами антибіотиків.

Приймати його слід, використовуючи наступну схему: на 2-й та 5-й день денного курсу лікування, по 1 капсулі одноразово за 1,5–2 години після прийому антибіотика, щоб унеможливити подразнення на слизову оболонку шлунка та не порушити його дію.

«Флуконазол від молочниці» у жінок

Зниження захисних функцій організму, зміна погодних умов, стресові ситуації, прийом антибактеріальних препаратів призводять до гострого вагінального кандидозу (молочниці) у жінок дітородного віку.

«Флуконазол» як екстрена терапія застосовують у формі капсул або таблеток по 150 мг 1 раз на день.

З метою запобігання хронічному перебігу захворювання призначають 1 капсулу тричі на тиждень (в 1-й, 4-й та 7-й день по 150 мг одноразово, потім переходять до підтримуючої дозування – 150 мг один раз на тиждень протягом 6 місяців.

«Флуконазол » для чоловіків

Чоловіки рідше стикаються з кандидозом (анатомічні особливості тіла), але часто є носіями патогенних грибків, тому захворювання в основному носить безсимптомний характер. (2 рази на день).

Препарат слід застосовувати обом партнерам.

«Флуконазол» у лікуванні молочниці у дітей та підлітків

Застосування препарату дозволено з 5 років під контролем дорослих, оскільки дитина молодшого віку не може самостійно проковтнути таблетку. Дозу встановлює лікар.
Для лікування молочниці у дітей від 12 до 17 років (підлітки) дотримуються кратність прийому та доза для дорослої людини (разу по 150 мг внутрішньо, не розжовуючи).

Лікування молочниці при вагітності

Застосування «Флуконазолу» у період вагітності потрібно виключити, оскільки зростає ризик спонтанного аборту та можливий розвиток патології серця у першому триместрі.

«Флуконазол» від грибка нігтів і волосся

Препарат показаний до застосування в комплексному лікуванні грибкових уражень нігтів (оніхомікозу). В інструкції написано, що «Флуконазол» впливає на ферменти грибків, уповільнює ріст та розмноження, швидко проникає у нігтьові пластини та легко виводиться з організму. Призначають по 150 мг 1 раз на тиждень до повного відростання нового нігтя (курс – 3-6 місяців).

Вміст «Флуконазолу» зберігається в ураженій нігтьовій пластині протягом 6 місяців після відміни препарату, що забезпечує тривалий ефект.

Флуконазол при себорейному дерматиті застосовують за схемою: 100 мг на добу одноразово протягом 1 тижня.

Передозування

Були зареєстровані випадки передозування «Флуконазолом», одночасно повідомлялося про епізоди галюцинації та параноїдальної поведінки.

При передозуванні проводять промивання шлунка та симптоматичну терапію. За допомогою форсованого діурезу можна прискорити виведення "Флуконазолу" з організму. Гемодіаліз ефективний, процедура тривалістю 3 години сприяє зниженню рівня "Флуконазолу" приблизно на 50%.

Побічні реакції

Під час терапії «Флуконазолом» спостерігалися такі побічні ефекти:

 1. З боку системи кровотворення: анемія, рідко – тромбоцитопенія, агранулоцитоз, лейкопенія, нейтропенія.
 2. Метаболізм: зниження апетиту, гіпокаліємія, гіперхолестеринемія, гіпертригліцеридемія.
 3. Центральна нервова система: головний біль, запаморочення, порушення смаку, іноді – безсоння, сонливість, судоми, рідко – тремор.
 4. Серце: подовження інтервалу qt, шлуночкова тахікардія типу «пірует».
 5. Шкіра та підшкірні тканини: висипання, дерматит, кропив'янка, підвищене потовиділення.
 6. Органи ШКТ: діарея, нудота, блювання, біль у черевній порожнині, диспепсія, метеоризм, запор, сухість у роті.
 7. Гепатобіліарна система: підвищення рівня АЛТ, АСТ та ЛФ, жовтяниця, підвищення концентрації білірубіну в крові, холестаз, рідко – гепатоцелюлярний некроз, печінкова недостатність, гепатити.

Діти. Частота та характер побічних реакцій і відхилень від норми результатів лабораторних аналізів у ході клінічних досліджень з участю дітей співставні з такими у дорослих.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати в оригінальній аптечній упаковці за температури не вище 25°С.

Категорія відпустки

150 мг №1 без рецепта. 150 мг №2; №3; № 4 - за рецептом.

Запитання про Флуконазол

Як приймати флуконазол?

Препарат слід приймати внутрішньо, не розжовуючи та не розкриваючи вміст капсули. Запиваючи водою.

Як застосовувати флуконазол при кандидозі горла?

При грибковому ураженні горла флуконазол призначають тільки при відсутності ефекту місцевої терапії. Застосовують в дозі 50 -100 мг один раз на добу протягом двох тижнів під наглядом лікаря.

Як приймати флуконазол при прийомі антибіотиків?

Ліки та його аналоги приймають по 150 мг один раз на день на 2-й і 5-й день курсу антибактеріальної терапії, запиваючи водою кімнатної температури за 1,5 - 2 години після прийому антибіотика.

Як приймати флуконазол? До їжі або після?

Прийом їжі не впливає на всмоктування і фармакологічну дію флуконазолу.

Зверніть увагу!

Опис препарату Флуконазол на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Флуконазол: інструкції

Форма випуску: таблетки, вкриті оболонкою, по 50 мг по 10 таблеток у блістері, по 1 блістеру в пачці з картону; по 10 таблеток у блістері, по 100 блістерів у коробці з картону

Склад: 1 таблетка містить флуконазолу 50 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки, вкриті оболонкою, по 100 мг по 10 таблеток у блістері, по 1 блістеру в пачці з картону; по 10 таблеток у блістері, по 100 блістерів у коробці з картону

Склад: 1 таблетка містить флуконазолу 100 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки, вкриті оболонкою, по 150 мг по 1 таблетці у блістері, по 1 або 2 блістери в пачці з картону; по 2 таблетки у блістері, по 1 блістеру у пачці з картону

Склад: 1 таблетка містить флуконазолу 150 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для інфузій, 200 мг/100 мл по 100 мл в контейнері; по 1 контейнеру в коробці

Склад: 100 мл розчину містять 200 мг флуконазолу

Производитель: Індія

Форма випуску: таблетки, вкриті оболонкою, по 150 мг in bulk: по 3000 таблеток у контейнерах

Склад: 1 таблетка містить флуконазолу 150 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для інфузій 0,2 % по 100 мл у пляшці; по 1 пляшці у пачці

Склад: 100 мл розчину містять флуконазолу (у перерахунку на суху 100 % речовину) 0,2 г

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для інфузій, 2 мг/мл; по 100 мл в контейнері; (кожен контейнер додатково упаковують у плівку полімерну); по 1 контейнеру в картонній коробці

Склад: 1 мл розчину містить 2 мг флуконазолу

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для інфузій, 2 мг/мл; по 50 мл або по 100 мл у пляшці; по 1 пляшці у пачці з картону; по 50 мл, 100 мл у пляшках

Склад: 1 мл розчину містить 2 мг флуконазолу

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для інфузій, 2 мг/мл; по 50 мл або по 100 мл у пляшці; по 1 пляшці у пачці з картону; по 50 мл, 100 мл у пляшках

Склад: 1 мл розчину містить 2 мг флуконазолу

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули по 50 мг по 7 або 10 капсул у блістері, по 1 блістеру в коробці з картону

Склад: 1 капсула містить флуконазолу 50 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули по 100 мг по 10 капсул у блістері, по 1 блістеру у коробці з картону

Склад: 1 капсула містить флуконазолу 100 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули по 150 мг, по 1 капсулі у блістері, по 1 або 2 або 3 або 4 блістери в коробці з картону

Склад: 1 капсула містить: флуконазолу 150 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули по 50 мг по 10 капсул у контурній чарунковій упаковці; по 1 контурній чарунковій упаковці у пачці

Склад: 1 капсула містить флуконазолу 50 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули по 100 мг по 10 капсул у контурній чарунковій упаковці; по 1 контурній чарунковій упаковці у пачці

Склад: 1 капсула містить флуконазолу 100 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули по 150 мг по 1 капсулі у контурній чарунковій упаковці, по 1 контурній чарунковій упаковці у пачці; по 1 капсулі у контурній чарунковій упаковці, по 2 або 3 контурні чарункові упаковки у пачці

Склад: 1 капсула містить флуконазолу 150 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для інфузій, 2 мг/мл; по 100 мл у флаконах; по 100 мл у флаконі; по 1 флакону в пачці

Склад: 1 мл розчину містить флуконазолу 2 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули тверді по 50 мг, по 7 або 10 капсул у блістері; по 1 блістеру в картонній коробці

Склад: 1 капсула містить флуконазолу 50 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули тверді по 50 мг, по 7 або 10 капсул у блістері; по 1 блістеру в картонній коробці

Склад: 1 капсула містить флуконазолу 50 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули тверді по 100 мг; по 7 або 10 капсул у блістері; по 1 блістеру в картонній коробці

Склад: 1 капсула містить флуконазолу 100 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули тверді по 100 мг; по 7 або 10 капсул у блістері; по 1 блістеру в картонній коробці

Склад: 1 капсула містить флуконазолу 100 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули тверді по 150 мг; по 1 капсулі в блістері; по 1, 2 або 3 блістери в картонній коробці або по 3 або 7 капсул у блістері; по 1 блістеру в картонній коробці

Склад: 1 капсула містить флуконазолу 150 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули тверді по 150 мг; по 1 капсулі в блістері; по 1, 2 або 3 блістери в картонній коробці або по 3 або 7 капсул у блістері; по 1 блістеру в картонній коробці

Склад: 1 капсула містить флуконазолу 150 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули тверді по 200 мг, по 1, або 2, або 3, або 4, або 7, або 10 капсул у блістері; по 1 блістеру в картонній коробці

Склад: 1 капсула містить флуконазолу 200 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули тверді по 200 мг, по 1, або 2, або 3, або 4, або 7, або 10 капсул у блістері; по 1 блістеру в картонній коробці

Склад: 1 капсула містить флуконазолу 200 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули по 100 мг, по 7 або 10 капсул у блістері; по 1 блістеру у пачці з картону

Склад: 1 капсула містить флуконазолу 100 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули по 150 мг, по 1 капсулі у блістері; по 1, або 2, або 4 блістери у пачці з картону

Склад: 1 капсула містить флуконазолу 150 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули по 50 мг, по 7 або 10 капсул у блістері; по 1 блістеру у пачці з картону

Склад: 1 капсула містить флуконазолу 50 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули тверді по 50 мг; по 7 або 10 капсул у блістері; по 1 блістеру в коробці

Склад: 1 капсула тверда містить флуконазолу 50 мг

Производитель: Угорщина

Форма випуску: капсули тверді по 100 мг; по 7 або 10 капсул у блістері; по 1 блістеру в коробці

Склад: 1 капсула тверда містить флуконазолу 100 мг

Производитель: Угорщина

Форма випуску: капсули тверді по 150 мг; по 1 капсулі у блістері; по 1 блістеру в коробці

Склад: 1 капсула тверда містить флуконазолу 150 мг

Производитель: Угорщина

Форма випуску: капсули тверді по 200 мг; по 1 або 4 або 7 або 10 капсул у блістері; по 1 блістеру в коробці

Склад: 1 капсула тверда містить флуконазолу 200 мг

Производитель: Угорщина

Динамика цен на "Флуконазол-Дарниця капс. 150мг №2"

Флуконазол ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Флуконазол
Кількість препаратів у каталозі 26
Середня ціна препарату 76.66 грн.
Найдешевший препарат 20.60 грн.
Найдорожчий препарат 199.10 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження