Банер в категорію Ліки - квітень

Долгіт

Товарів: 7
Сортування:  
Вид:  

Призначають для лікування

Міалгія Тендиніт Тендовагініт

З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 21.04.2024

Долгіт

Ліки Долгіт (Dolgit) — препарат компанії «Долоргіт ГмбХ і Ко. КГ», виробництва Німеччина. Діючою речовиною медикаменту є ібупрофен.
Ібупрофен — лікарський засіб, нестероїдний протизапальний препарат із групи похідних пропіонової кислоти, має болезаспокійливу, жарознижувальну та протизапальну дію. 

Вартість крему Долгіт вказана в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Форма випуску

Часто в аптеці просять провізора видати мазь Долгіт, але медикамент на фармацевтичному ринку України випускають у формі гелю та крему:

Фармакодинаміка

Жовтий крем Долгіт є нестероїдним засобом для місцевого застосування при суглобовому та м'язовому болю, який знімає запалення та знеболює. Ібупрофен – діюча речовина лікарського засобу «Долгіт крем» – чинить виражену протизапальну, анальгетичну та помірну жарознижувальну дію, зменшує набряк, який виникає при запаленні, спричиненому травмами чи ревматичними захворюваннями, покращує рухливість суглобів. Фармакологічна активність препарату зумовлена його здатністю пригнічувати синтез простагландинів.

При зовнішньому застосуванні ібупрофен швидко всмоктується через шкіру і проникає у вогнище запалення. Проникнення до місця дії може варіюватися залежно від ступеня та виду ураження, а також від ділянки застосування та місця дії.

У суглобових тканинах терапевтичні концентрації тримаються протягом кількох годин, у той час як у сироватці крові діюча речовина становить лише незначну кількість, тому системна дія практично відсутня.

Фармакокінетика

Біологічна трансформація ібупрофену відбувається у печінці. Фармакологічно неактивні метаболіти видаляються нирками (90 %), а також із жовчю. Ібупрофен зв’язується на 99 % з білками плазми крові. Період напіввиведення становить 1,8–3,5 години.

Показання

Препарат показаний для місцевого лікування травм різного походження без ушкодження цілісності тканин, таких як: перенапруга м’язів, розтягнення зв’язок, сухожиль або забиття, при дегенеративних захворюваннях суглобів із больовим синдромом (артрози), запальних ревматичних захворюваннях суглобів і хребта, набряку чи запаленні м’яких тканин суглобів (наприклад, бурсит, тендиніт, тендовагініт, ураження зв’язок і суглобової капсули), скутості рухів у ділянці плеча, болю в попереку, люмбаго, міалгії при спортивних та інших травмах. Долгіт при болях у попереку не менш ефективний.

Довгіт при невралгії застосовується після консультації з лікарем.

Протипоказання

Крем Долгіт у жовтій упаковці протипоказаний:

  • при підвищеній індивідуальній чутливості до активної речовини ібупрофену, консерванту натрію метил-4-гідроксибензоату, пропіленгліколю, бензилового спирту, бензилбензоату, цитралю, цитронелолу, кумарину, евгенолу, фарнезолу, гераніолу/гераніола/ протиревматичних засобів;
  • протипоказано застосовувати на відкриті рани, при запальних та інфекційних захворюваннях шкіри, таких як екзема, а також для застосування на слизові оболонки;
  • в останньому триместрі вагітності;
  • Долгіт гель не застосовується під оклюзійну пов’язку;
  • не застосовувати дітям до 14 років.

Не можна застосовувати Долгіт при опіках.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При зовнішньому застосуванні препарату згідно з рекомендаціями взаємодії з іншими лікарськими засобами не спостерігалось.

Необхідно повідомити лікаря про одночасне лікування іншими лікарськими засобами, якщо це відбувається, або про нещодавно проведену терапію.

Спосіб застосування

Крем для суглобів Долгіт призначений для зовнішнього застосування та застосовується 3–4 рази на добу.

Залежно від величини пошкодженої ділянки гель/крем слід наносити тонким шаром на шкіру в ділянці запалення/болі смужками довжиною 4-10 см, що відповідає 2-5 геля/крему. Максимальна добова доза становить 20 г гелю. Крем Долгіт при артрозі застосовується у тих же дозуваннях.

Можна застосовувати Долгіт від болю в коліні.

Довгіт для спини застосовується після консультації з лікарем.

Тривалість лікування препаратом Долгіт при розтягуванні зв'язок визначає лікар. У більшості випадків термін лікування становить 1–2 тижні. Дані про терапевтичну користь від застосування лікарського засобу протягом більш тривалого часу відсутні.

Проникати активний компонент може посилено за допомогою іонофорезу (спеціальна форма електротерапії). У такому випадку препарат наносять під катод (негативний електрод), інтенсивність струму — 0,1–0,5 мА на 5 см2 поверхні електрода, тривалість процедури — до 10 хвилин.

При великих гематомах і набряках на початку лікування можна застосовувати крем Долгіт під оклюзійну пов’язку.

Передозування

При нанесенні більше крему, ніж рекомендовано, необхідно видалити залишки крему і промити шкіру водою. При застосуванні дуже великої кількості або при випадковому прийомі крему необхідно повідомити лікаря. Специфічний антидот невідомий.

Особливості застосування

У пацієнтів з астмою, сінною лихоманкою, набряком слизової оболонки носа, хронічними обструктивними захворюваннями дихальних шляхів або хронічними інфекціями дихальних шляхів та у пацієнтів з гіперчутливістю до анальгетиків більший ризик розвитку астматичних нападів або кропив'янки.

Цей лікарський засіб містить ароматизатори (олію лавандову та олію неролову) з бензиловим спиртом, бензилбензоатом, цитралем, цитронелолом, кумарином, евгенолом, фарнезолом, гераніолом, лимоненом/d-лимоненом, ліналоолом, які можуть викликати алергію.

Немає даних про застосування препарату Долгіт при защемленні нерва.

З появою висипки на шкірі слід негайно припинити застосування крему.

Не допускається потрапляння препарату у вічі.

Долгіт від синців не призначається.

Перед прийомом Долгіт при болі в шиї, при грижі необхідна консультація лікаря.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Немає достатніх даних для оцінки безпеки застосування ібупрофену під час вагітності.

Застосування препарату в I-II триместрах вагітності можливе лише після ретельного вивчення співвідношення користі/ризику.

Долгіт від болю в попереку протипоказаний в останньому триместрі вагітності. У зв'язку з пригніченням пологової діяльності є ризик пролонгації вагітності та затримки пологів, виникнення серцево-судинних проблем (передчасне закриття артеріальної протоки, легенева гіпертонія) та ниркової токсичності (олігурія, маловоддя) у плода, збільшення ймовірності появи кровотечі у матері та дитини; набряків у матері.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом чи іншими механізмами

Даних про вплив ібупрофену у формі крему на здатність керувати автомобілем та працювати з потенційно небезпечними механізмами немає.

Побічні ефекти

Долгіт від ударів та інших симптомів переноситься добре, іноді можуть виникати реакції гіперчутливості.

Часті: почервоніння шкіри, еритема, екзантема, подразнення шкіри, відчуття печіння, свербіж, контактний дерматит.

Рідкісні: такі реакції гіперчутливості, як місцеві алергічні реакції (контактні дерматити); бронхоспастичні реакції.

Чим кращий порівняно з аналогами?

Препарат Долгіт досить давно на фармацевтичному ринку України і встиг довести свою ефективність і безпеку серед пацієнтів та лікарів. Мазь Долгіт при остеохондрозі користується попитом, тому завжди є в наявності в аптечній мережі та на складах дистриб’юторів, що забезпечує його доступність.

Повним аналогом за діючою речовиною й формою випуску є препарат Неофен Белупо плюс гель 50 мг/г туба 50 г.

Більше інформації щодо аналогів ви можете знайти на сайті apteka911.ua.

Де купити медикамент?

Купити крем Долгіт можна в мережі аптек-партнерів МІС Аптека 9-1-1 або замовити за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1, де можна подивитися наявність препарату і його аналогів у найближчих аптеках мережі, забронювати чи оформити доставку, тим самим убезпечивши себе від контакту із хворими людьми. Купити мазь Довгіт можна також на сайті МІС Аптека 9-1-1.

Ціна крему Долгіт вказана в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1. Ціна Долгіту в мережі аптек-партнерів МІС Аптека 9-1-1 найнижча.

У мережі аптек-партнерів МІС Аптека 9-1-1 також представлений великий вибір косметики для догляду за шкірою, вітаміни й багато інших товарів.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці за температури не вище 25°С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Поширені запитання про Долгіт

Що лікує Долгіт крем?

Медикамент застосовується для лікування травм без ушкодження цілісності тканин різного походження, сприяє зменшенню набряку, який виникає при запаленні, викликаному травмами чи ревматичними захворюваннями, поліпшує рухливість суглобів.

Для чого застосовують мазь Долгіт?

Долгіт — це НПЗЗ, який діє як знеболювальний засіб для місцевого застосування при суглобовому та м’язовому болю.

Скільки коштує крем Долгіт в Алмати?

На Долгіт ціна в мережі аптек-партнерів МІС Аптека 9-1-1 найнижча. Провести моніторинг цін та їх порівняння можна, увівши у вашому інтернет-пошуковику Долгіт ціна Україна. Ціни постійно варіюються, тому зазначена наразі вартість ліків на завтрашній день може бути не актуальною.

Скільки коштує Ібупрофен гель?

Вартість постійно варіюється, тому зазначена на сьогоднішній день ціна ліків Ібупрофен завтра може бути не актуальною. Уточнюйте вартість медикаментів на сайті МІС Аптека 9-1-1.

Зверніть увагу!

Опис препарату Долгіт на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Долгіт: інструкції

Форма випуску: гель, 50 мг/г по 20 г або по 50 г, або по 100 г, або по 150 г в тубі, по 1 тубі в картонній коробці

Склад: 1 г гелю містить ібупрофену 50 мг

Производитель: Німеччина

Форма випуску: розчин нашкірний по 100 мл або 250 мл, або 500 мл, або 1000 мл у поліетиленовій пляшці; по 1 пляшці у картонній коробці

Склад: 100 г розчину містять олії гірської сосни (Dwarf pine oil) 1,4 г, камфори рацемічної 0,87 г, левоментолу 0,7 г; /100 мл (91 г) розчину містять олії гірської сосни (Dwarf pine oil) 1,274 г, камфори рацемічної 0,7917 г, левоментолу 0,637 г

Производитель: Німеччина

Форма випуску: крем, 50 мг/г по 20 г або 50 г, або 100 г або по 150 г у тубі; по 1 тубі в картонній коробці

Склад: 1 г крему містить ібупрофену 50 мг

Производитель: Німеччина

Динаміка цін на "Долгіт крем туба 100г"

Долгіт ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Долгіт
Кількість препаратів у каталозі 7
Середня ціна препарату 224.74 грн.
Найдешевший препарат 76.90 грн.
Найдорожчий препарат 324.10 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження