Баннер в категории Педиатр

Активоване вугілля

Товарів: 6
Сортування:  
Вид:  


З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 21.04.2024

Склад і форма випуску

Склад

У кожній таблетці дозування вугілля активованого 0,25 г, а також картопляний крохмаль і тальк як допоміжна речовина.

Форма випуску

Таблетки.

Фармакотерапевтична група

Вугілля активоване медичне належить до ентеросорбентів, які застосовуються при інтоксикації організму, зокрема, при харчовому отруєнні із симптомами діареї та здуття живота.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка

Завдяки своїй сильній сорбційній здатності вугілля в таблетках зменшує всмоктування токсичних речовин (наприклад, солей важких металів, алкалоїдів, глікозидів, кислот, лугів та інших отрут) у кишківнику і сприяє їхньому виведенню з організму. Сорбент вугілля також здатне адсорбувати на своїй поверхні гази, тому може бути використане при здутті.

Фармакокінетика

Вугілля активоване не всмоктується і не розщеплюється в травному тракті, виводиться з організму через кишківник із калом протягом 24 годин. Не токсичне.

Показання

Вугілля використовується при побутових отруєннях та інших харчових інтоксикаціях, симптомами яких зазвичай є диспепсія, нудота, блювання, діарея, біль в епігастрії, здуття і погане загальне самопочуття. Вугілля також можуть призначати при метеоризмі та підготовці до діагностичних досліджень різних відділів шлунково-кишкового тракту.

Протипоказання

Препарат не можна приймати при підвищеній чутливості (алергії) до діючої або будь-якої допоміжної речовини, а також під час загострень захворювань шлунково-кишкового тракту, закрепів або шлункових кровотеч. Застосування таблеток не показано дітям до 3 років.

Особливості застосування

При застосуванні інших пероральних препаратів вугілля медичне приймають за 1–2 години до або після приймання інших лікарських засобів, щоб вони встигли потрапити в кровотік до того, як дія вугілля їх адсорбує.

Спосіб застосування та дози

Можна самостійно регулювати дози засобу для очищення організму, оскільки передозування вугіллям активованим отримати практично неможливо – він не всмоктується в системний кровотік і не метаболізується в печінці. Проте існують деякі рекомендовані дози:

  • Для дорослих очищення організму. При газоутворенні (метеоризм) або диспепсії призначають від 1 до 3 таблеток 3–4 рази на добу. При отруєннях, діареї, інтоксикаціях, для промивань шлунка засіб призначають всередину в дозі 20–30 г на прийом у вигляді суспензії. Для цього необхідно розтовкти таблетку, змішати її з водою (0,5–2 склянки) і випити, поки вугілля не осіло на дно.
  • Дітям від 3 років. Активоване вугілля дітям призначається з розрахунку 0,05 г на кілограм маси тіла. Отриману кількість ділять на 3 прийоми на добу. Дітям при проносі та здутті/від газоутворення рекомендується приймати препарат у формі суспензії, оскільки цей спосіб більш ефективний.

Передозування

Даних про можливість передозування препаратом при газах немає, але в разі появи будь-яких неприємних симптомів варто на якийсь час припинити його приймання.

Побічні реакції

Серед частих побічних ефектів фіксуються закреп, діарея, диспепсичні розлади, фарбування стільця в чорний колір. При тривалому застосуванні може виникнути гіповітаміноз і дефіцит інших поживних речовин, оскільки всі корисні елементи вугілля адсорбує на рівні шлунково-кишкового тракту, і вони не потрапляють до кровотоку. У такому випадку рекомендується припинення приймання вугілля або використання відповідних харчових добавок.

Умови зберігання

Термін придатності - 24 місяці. Зберігати препарат слід окремо від речовин і матеріалів, які виділяють пари, при температурі не вище 25 °С, подалі від дітей.

Категорія відпуску

Ліки для очищення організму продаються без рецепта.

Перед лікуванням отруєння, проносу, метеоризму (газів у кишківнику) рекомендується консультація лікаря або фармацевта в аптеці.

Зверніть увагу!

Опис препарату Активоване вугілля на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Активоване вугілля: інструкції

Форма випуску: таблетки по 0,25 г по 10 таблеток у блістерах; по 10 таблеток у блістері, по 3 блістери у пачці з картону

Склад: 1 таблетка містить вугілля активованого 0,25 г

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки по 250 мг, по 10 таблеток у блістерах; по 10 таблеток у контурних безчарункових упаковках

Склад: 1 таблетка містить вугілля активованого 250 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки по 0,25 г по 10 таблеток у блістерах; по 10 таблеток у блістері; по 2 або по 10 блістерів у пачці з картону

Склад: 1 таблетка містить: вугілля активоване – 0,25 г

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки по 250 мг in bulk по 1 кг таблеток у пакетах

Склад: 1 таблетка містить вугілля активованого 250 мг

Производитель: Україна

Динаміка цін на "Вугілля активоване табл. 250мг №10"

Активоване вугілля ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Активоване вугілля
Кількість препаратів у каталозі 6
Середня ціна препарату 27.13 грн.
Найдешевший препарат 7.60 грн.
Найдорожчий препарат 81.00 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження