Банер в категорію Мега набір -квітень

Трипліксам

Товарів: 4
Сортування:  
Вид:  


З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 22.05.2024

Трипліксам

Трипліксам — французький комбінований препарат, який випускається фармацевтичною компанією «Серв'є», належить до групи антигіпертензивних лікарських засобів. Використовується для зниження рівня, нормалізації і запобігання раптовим стрибкам артеріального тиску у пацієнтів.

Склад медикаменту включає комбінацію периндоприлу аргініну, індапаміду й амлодипіну бесилату. Препарат має потрійну фармакологічну дію на ланки розвитку артеріальної гіпертензії:

 • Периндоприл — представник інгібіторів АПФ, який характеризується взаємодією із ангіотензинперетворюючим ферментом. У результаті блокується функція судинозвужувального фактора ангіотензину II, сповільнюються продукція і викид у кров'яне русло альдостерону, що сприяє зменшенню загального периферичного опору в судинах, зниженню тиску і навантаженню на серцевий м'яз.
 • Індапамід — входить до групи сульфонамідних діуретиків і запобігає зворотному всмоктуванню натрію у нирках. У результаті пришвидшується утворення сечі та виведення іонів натрію і хлору, що запобігає затримці рідини в організмі.
 • Амлодипін — належить до похідних дигідропіридину — блокаторів кальцієвих каналів. Під його дією зупиняється рух іонів кальцію через мембрани до клітин, концентрація яких у найбільшій кількості представлена в м'язах міокарда і судинах. Це супроводжується розширенням артеріол і зниженням потреби серцевого м'яза в споживанні кисню.

Ці три речовини у складі ліків мають різні механізми дії, але всі вони спрямовані на контроль артеріального тиску, взаємодоповнюють і посилюють ефекти один одного.

Форма випуску

Медикамент продається в аптеках у таблетках по 30 штук у заводській упаковці.

Аналог лікарського засобу — препарат компанії «КРКА» Ко-Амлесса.

Трипліксам, дозування

Медпрепарат випускається виробником у чотирьох дозах, у такому співвідношенні периндоприл–індапамід–амлодипін:

 • 5–1,25–5;
 • 5–1,25–10;
 • 10–2,5–5;
 • 10–2,5–10.

Коли призначають таблетки Трипліксам?

Лікарський засіб застосовується в лікуванні гіпертонії, коли компоненти, які містяться в препараті в терапевтичних дозах, не допомагають окремо знизити і стабілізувати тиск за двадцять чотири години. Частоту прийому та дозу ліків коригує лікар із урахуванням ступеня тяжкості стану хворого.

Протипоказання до прийому ліків

Таблетки від тиску Трипліксам не призначають при:

 • проведенні процедури гемодіалізу;
 • гострій серцевій недостатності в декомпенсованій стадії;
 • важких порушеннях функцій печінки і нирок;
 • гіперчутливості до діючих та допоміжних речовин ліків;
 • пониженому рівні калію у плазмі крові;
 • інфаркті міокарда, ускладненому серцевою недостатністю;
 • вагітності і лактації;
 • низькому артеріальному тиску і кардіогенному шоці;
 • ангіоневротичному набряку;
 • стенозі аорти і нирковій енцефалопатії.

Медикамент не застосовують для терапії дітей, оскільки інструкція до застосування не містить інформації про дослідження безпеки його використання у маленьких пацієнтів.

Якщо вагітна жінка лікувалася медпрепаратом, потрібно обстежити малюка за допомогою ультразвукової діагностики. Прийом ліків призводить до дисфункції нирок, що характеризується збільшенням показників креатиніну в сиворотці крові при клінічному аналізі, маловоддя і зниження швидкості розвитку кісток черепа, гіперкаліємії і гіпотензії.

Особливості застосування

Ліки не запивають соком грейпфрута, оскільки при цьому посилюється гіпотензивний ефект медикаменту.

Трипліксам не призначають у поєднанні з препаратом Аліскірен при цукровому діабеті та уповільненій функції нирок, тому що виникає підвищення вмісту кальцію у крові, що призводить до серцевих і судинних ускладнень і навіть смерті пацієнта.

Медикамент не застосовують із калійзберігаючими діуретиками, оскільки виникає ризик гіперкаліємії і загибелі хворого.

Препарат не використовують з лікарськими засобами Сакубітрил і Валсартан, спільне призначення яких призводить до виникнення набряку. Інтервал між прийомами ліків становить 32 години.

Побічні дії

Лікарські речовини, які входять до складу медпрепарату, рідко викликають такі реакції організму:

 • зниження функцій кровоносної системи, що супроводжується агранулоцитозом і лейкопенією, тромбоцитопенією і гемолітичною анемією;
 • гіпоглікемію;
 • гіперкаліємію і гіперкальціємію;
 • дисфункції нервової системи, які проявляються запамороченням і сонливістю, головним болем і дзвоном у вухах, припливами і стомлюваністю;
 • порушення серцевого ритму, стенокардію і зниження артеріального тиску;
 • розлади травлення, які призводять до розвитку болів у животі, закрепу та діареї, диспепсії, нудоти і блювоти;
 • задишку і кашель;
 • алергію, що ускладнюється свербежем і висипанням на шкірі, псоріазом і набряком;
 • м'язові спазми і набряки в щиколотках.

Поширені запитання про Трипліксам

Трипліксам – як приймати препарат?

У дорослому віці призначають пити орально одну таблетку один раз на день, зранку перед сніданком. Медпрепарат ковтають і запивають 200 мл води. Період курсу лікування визначає лікар.

Трипліксам – від чого допомагає?

Прийом ліків може рекомендуватися хворим для зниження і нормалізації тиску в артерії.

Як швидко допомагає Трипліксам?

Дія медикаменту настає через чотири-шість годин після прийому пацієнтом і зберігається двадцять чотири години.

Як правильно пити Трипліксам — до чи після їди?

Лікарський засіб приймають одноразово перед ранковим прийомом їжі.

Зверніть увагу!

Опис препарату Трипліксам на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Трипліксам: інструкції

Форма випуску: таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 10 мг/2,5 мг/10 мг; по 30 таблеток у контейнері для таблеток; по 1 або по 3 контейнери для таблеток у коробці з картону

Склад: 1 таблетка містить периндоприлу аргініну 10 мг (що відповідає 6,790 мг периндоприлу), індапаміду 2,5 мг та амлодипіну бесилату 13,870 мг (що відповідає 10 мг амлодипіну)

Производитель: Франція

Форма випуску: таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 10 мг/2,5 мг/5 мг; по 30 таблеток у контейнері для таблеток; по 1 або по 3 контейнери для таблеток у коробці з картону

Склад: 1 таблетка містить периндоприлу аргініну 10 мг (що відповідає 6,790 мг периндоприлу), індапаміду 2,5 мг та амлодипіну бесилату 6,935 мг (що відповідає 5 мг амлодипіну)

Производитель: Франція

Форма випуску: таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 5 мг/1,25 мг/10 мг; по 30 таблеток у контейнері для таблеток; по 1 або по 3 контейнери для таблеток у коробці з картону

Склад: 1 таблетка містить периндоприлу аргініну 5 мг (що відповідає 3,395 мг периндоприлу), індапаміду 1,25 мг та амлодипіну бесилату 13,870 мг (що відповідає 10 мг амлодипіну)

Производитель: Франція

Форма випуску: таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 5 мг/1,25 мг/5 мг; по 30 таблеток у контейнері для таблеток; по 1 або по 3 контейнери для таблеток у коробці з картону

Склад: 1 таблетка містить периндоприлу аргініну 5 мг (що відповідає 3,395 мг периндоприлу), індапаміду 1,25 мг та амлодипіну бесилату 6,935 мг (що відповідає 5 мг амлодипіну)

Производитель: Франція

Динаміка цін на "Трипліксам табл. в/о 5мг/1,25мг/5мг №30"

Трипліксам ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Трипліксам
Кількість препаратів у каталозі 4
Середня ціна препарату 297.88 грн.
Найдешевший препарат 258.70 грн.
Найдорожчий препарат 332.80 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження