Банер в категорію Мега набір -квітень

Салофальк

Товарів: 9
Сортування:  
Вид:  


З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 21.04.2024

Салофальк

Салофальк — оригінальний німецький препарат фармацевтичної компанії «ДР. ФАЛЬК ФАРМА ГМБХ», активним компонентом якого є речовина месалазин.

Месалазин — фармацевтична субстанція, діюча речовина лікарських засобів; протизапальний кишковий засіб, застосовується в лікуванні неспецифічного виразкового коліту та хвороби Крона.

Форми випуску

  • Салофальк таблетки, вкриті кишковорозчинною оболонкою, 500 мг № 100.
  • Салофальк гранули гастрорезистентні пролонгованої дії, пак. 500 мг № 50, 1000 мг № 50, 1,5 г № 35.
  • Салофальк свічки ректальні 250 мг, 500 мг, 1000 мг № 10;
  • Салофальк суспензія ректальна клізма 60 г № 7.

Показання

Терапія загострення і профілактичне лікування виразкового коліту та хвороби Крона.

Застосування

Перед початком лікування рекомендується провести дослідження крові. Лікарська форма підбирається залежно від локалізації запалення в кишечнику.

Салофальк таблетки слід застосовувати вранці, в обід та ввечері за 1 годину до вживання їжі. Таблетку потрібно запивати достатньою кількістю води, не розжовувати.

Супозиторій Салофальк слід вводити ректально. При гострому перебігу захворювання слід застосовувати свічки по 500 мг 3 р/добу. У важких випадках дозу можна подвоїти. Якщо потрібне тривале лікування, тоді рекомендоване дозування становить 250 мг Салофальку 3 р/добу, ректально.

Гранули Салофальк пакети рекомендовані для застосування в дозі 500 мг або 1000 мг 3 р/добу. Гранули розжовувати не можна. Вміст пакетика необхідно помістити на язик і, запиваючи водою, проковтнути. Для дітей від 6 років дозування підбирається з розрахунку 30–50 мг/кг маси тіла/добу, вживати таку дозу необхідно за 3 прийоми.

Клізма Салофальк рекомендована для застосування 1 р/добу, перед сном.

Протипоказання

  • Підвищена чутливість до активних компонентів медикаменту Салофальк.
  • Порушення функції печінки/нирок.
  • Виразка дванадцятипалої кишки та шлунка.
  • Вік до 6 років.

Протягом вагітності та в період грудного вигодовування при коліті прийом ліків Салофальк в клізмах, гранулах, свічках чи таблетках можливий за рішенням лікаря, але необхідно враховувати співвідношення ризик/користь.

Побічна дія

Інструкція повідомляє про такі побічні ефекти: біль у животі, втрата апетиту, нудота, сухість у роті, діарея, головний біль, депресія, шум у вухах, тремор, свербіж, висип на шкірі, тахікардія, артеріальна гіпотензія чи гіпертензія, задишка, анемія, біль за грудиною, тромбоцитопенія.

У разі прояву побічних ефектів, не описаних в інструкції, необхідно звернутися до лікаря.

Чим Салофальк кращий порівняно з аналогами?

Препарат Салофальк досить давно на фармацевтичному ринку України і встиг довести свої ефективність та безпеку серед пацієнтів і лікарів. Лікарський засіб має попит і завжди є в аптечній мережі та на складах дистриб’юторів, що забезпечує його доступність.

Аналогами медикаменту є препарати, що мають ідентичний склад, такі як Мекасол, Акасол. З докладним списком аналогів можна ознайомитися на нашому офіційному сайті apteka911.ua.

Де придбати медикамент?

Ліки Салофальк купити можна в мережі аптек-партнерів МІС Аптека 9-1-1 або замовити за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1. Там же ви можете дізнатися про наявність препарату та його аналогів у найближчих аптеках мережі, забронювати чи оформити доставку, тим самим убезпечивши себе від інфекцій. На Салофальк ціна в нашій мережі аптек найнижча, у цьому можна переконатися, ввівши в інтернет-пошуковику Салофальк ціна Україна.

Поширені запитання про Салофальк

Як швидко допомагає Салофальк?

Через годину-півтори після прийому медикаменту вивільняється діюча речовина з таблетки, а через 4–5 годин розчинення завершується.

Як приготувати розчин для клізми?

Салофальк клізму перед введенням у пряму кишку необхідно протягом 30 с струшувати. Далі, тримаючи за бічні поверхні, ввести вміст клізми.

Як краще приймати Салофальк?

Салофальк, якщо застосування внутрішнє, розжовувати не можна. Таблетку чи гранули необхідно помістити на язик і запити достатнім обсягом води.

Зверніть увагу!

Опис препарату Салофальк на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Салофальк: інструкції

Форма випуску: гранули гастрорезистентні, пролонгованої дії по 500 мг; по 930 мг гранул у пакетиках «Грану-Стикс»; по 50 пакетиків у коробці з картону

Склад: 1 пакетик (930 мг гранул) містить месалазину 500 мг

Производитель: Німеччина

Форма випуску: гранули гастрорезистентні, пролонгованої дії по 1000 мг; по 1860 мг гранул у пакетиках "Грану-Стикс"; по 50 пакетиків у коробці

Склад: 1 пакетик (1860 мг гранул) містить месалазину 1000 мг

Производитель: Німеччина

Форма випуску: гранули гастрорезистентні пролонгованої дії по 3 г; по 5,58 г гранул у пакеті "Грану-Стикс"; по 50 пакетів у коробці з картону

Склад: 1 пакет (5,58 г гранул) містить месалазину 3 г

Производитель: Німеччина

Форма випуску: гранули гастрорезистентні пролонгованої дії по 1,5 г; по 2,79 г гранул у пакеті "Грану-Стикс"; по 35 пакетів у коробці з картону

Склад: 1 пакет (2,79 г гранул) містить месалазину 1,5 г

Производитель: Німеччина

Форма випуску: суспензія ректальна, 4 г/60 г, по 60 г суспензії у клізмі, по 7 клізм у блістерах в коробці з картону

Склад: 1 клізма (60 г суспензії) містить 4,0 г месалазину (5-аміносаліцилової кислоти)

Производитель: Німеччина

Форма випуску: супозиторії ректальні по 250 мг, по 5 супозиторіїв у стрипі; по 2 стрипи в коробці з картону

Склад: 1 супозиторій містить 250 мг месалазину

Производитель: Німеччина

Форма випуску: супозиторії ректальні по 500 мг, по 5 супозиторіїв у стрипі; по 2 стрипи в коробці з картону

Склад: 1 супозиторій містить 500 мг месалазину

Производитель: Німеччина

Форма випуску: супозиторії ректальні по 1000 мг, по 5 супозиторіїв у стрипі; по 2 або 6 стрипів в коробці з картону

Склад: 1 супозиторій містить 1000 мг месалазину (5-аміносаліцилової кислоти)

Производитель: Німеччина

Форма випуску: таблетки, вкриті оболонкою, кишковорозчинні, по 250 мг; по 10 таблеток у блістері; по 5 або по 10 блістерів у коробці з картону

Склад: 1 таблетка містить 250 мг месалазину (5-аміносаліцилової кислоти)

Производитель: Німеччина

Форма випуску: таблетки, вкриті оболонкою, кишковорозчинні, по 500 мг; по 10 таблеток у блістері; по 5 або по 10 блістерів у коробці з картону

Склад: 1 таблетка містить 500 мг месалазину (5-аміносаліцилової кислоти)

Производитель: Німеччина

Динаміка цін на "Салофальк суп. ректал. 1000мг №10"

Салофальк ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Салофальк
Кількість препаратів у каталозі 9
Середня ціна препарату 2438.37 грн.
Найдешевший препарат 641.20 грн.
Найдорожчий препарат 5865.00 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження