Баннер в категории Вся родина

Мукалтин

Товарів: 8
Сортування:  
Вид:  

Інші товари з діючою речовиною "Мукалтин" Показати всі

З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 24.07.2024

Мукалтин від кашлю — ефективний засіб рослинного походження

У багатьох пацієнтів захворювання дихальних шляхів супроводжуються сухим непродуктивним кашлем. У таких випадках у складі комплексної терапії хворому призначають Мукалтин. Лікарський препарат на основі природної сировини має виражену відхаркувальну дію — стимулює моторику епітелію бронхів і дає змогу очистити дихальні шляхи від в'язкого мокротиння. Ліки мають помірну протикашльову дію. Сухий кашель виснажує хворого, а вживання Мукалтину дає змогу знизити частоту та інтенсивність нападів. Лікарський засіб від кашлю Мукалтин має легку протизапальну дію. Мукалтин зарекомендував себе як ефективний і безпечний препарат. Його застосування суттєво пришвидшує процес одужання.

Мукалтин – ефективний відхаркувальний засіб, дія якого зумовленна секретолітичними та бронхолітичними властивостями. Препарат чинить помірну протикашльову дію, зменшує кількість нападів кашлю та їх інтенсивність. Має пом'якшувальну, протизапальну та обволікаючу властивості. Нормалізує змінену бронхолегеневу секрецію, покращує виділення мокротиння: зменшує його в'язкість та адгезивні властивості, полегшує просування мокротиння з нижніх у верхні відділи дихальних шляхів та його відхаркування.

Діюча речовина

Активний компонент медичного засобу — екстракт алтеї лікарської. У квітах і коренях рослини сконцентровано біологічно активні компоненти — полісахариди, що зумовлюють її лікувальні властивості.

В одній таблетці Мукалтину міститься 50 мг активної речовини.

Форми випуску

Препарат випускають у таблетках та сиропі. Таблетки фасують у блістери або паперові упаковки по 10 штук або в контейнери по 30 штук.

Мукалтин для розсмоктування таблетка може бути сірого або бурого кольору з точковими вкрапленнями. Допускається виражена неоднорідність забарвлення.

Сироп Мукалтин при застуді продається в скляному флаконі з мірною ложкою. За тривалого зберігання препарату можливе випадання осаду. Перед вживанням ліків флакон потрібно збовтати.

Показання до застосування та фармакологічні властивості

Мукалтин при ГРВІ застосовують для лікування захворювань дихальних шляхів, що супроводжуються кашлем. Засіб ефективний для лікування гострих і хронічних станів.

Показання до застосування:

 • ларингіт;
 • трахеїт;
 • бронхіт;
 • бронхоектатична хвороба;
 • пневмонія;
 • бронхіальна астма;
 • кашлюк;
 • емфізема легенів.

Ліки Мукалтин призначають пацієнтам із порушеннями відходження мокроти. Мукалтин від болю в горлі не використовується. Рослинний компонент стимулює бронхосекреторну функцію, що визначає склад і властивості мокротиння. Екстракт алтеї розріджує густий слиз, і хворий може як слід відкашлятися.

Купити препарат Мукалтин у таблетках, таблетки від кашлю Мукалтин у баночці, сироп Мукалтин для відхаркування за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1. Актуальна ціна на Мукалтин при кашлі вказана у каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Особливості застосування

Іноді у пацієнтів із хронічними запальними захворюваннями легень на початку лікування препаратом Мукалтин може підвищуватись в'язкість мокротиння за рахунок відокремлення мокротиння, що накопичилось у бронхіальному дереві та містить велику кількість детриту, білків і елементів запалення. Тому при дифузному ураженні бронхів, значних змінах фізико-хімічних властивостей мокротиння і зниженні мукоциліарного транспорту терапію препаратом Мукалтин під язик необхідно поєднувати з призначенням муколітичних препаратів (бромгексину та інших). Доцільно приймати разові дози кожні 4 години.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Досвід застосування препарату у період вагітності або годування груддю відсутній.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Препарат не впливає на керування автотранспортом або роботу з іншими небезпечними механізмами.

Протипоказання й запобіжні заходи

Ліки не приймають у разі алергічної реакції на діючу речовину або допоміжні компоненти. Як правило, алергія проявляється у формі свербежу або кропив'янки. 

Зрідка в пацієнтів виникають побічні ефекти у вигляді подразнення слизової шлунка. У таких випадках практикують симптоматичне лікування і зменшення дозування.

У пацієнтів із хронічним запаленням легенів або затяжним бронхітом на початку застосування препарату може підвищитися в'язкість мокротиння. Щоб полегшити стан хворого, секретолітик комбінують із муколітичними препаратами (бромгексин, солвін та ін.).

Сироп, який містить цукор, з обережністю призначають для лікування пацієнтів із цукровим діабетом.

Передозування

При застосуванні вказаних терапевтичних доз препарату передозування неможливе. При довготривалому застосуванні або перевищенні вказаних доз можуть виникнути нудота та блювання. Терапія - симптоматична.

Взаємодія

Не застосовувати одночасно разом з протикашльовими засобами (наприклад кодеїном).

Чи можна Мукалтин дітям?

Дані досліджень станом на 2021 рік підтверджують безпечність застосування цього натурального засобу для дітей від 1 року. Лікарську форму сироп призначають із 2 років.

Якщо маленька дитина вередує і відмовляється пити таблетку, її можна розчинити в ⅓ склянки теплої води й додати фруктовий сироп, щоб підсолодити розчин.

Переваги перед аналогами

Мукалтин — препарат рослинного походження з мінімумом протипоказань і побічних проявів. Інші властивості, які зробили його популярним:

 • комплексний вплив;
 • універсальність (застосовують для всіх типів кашлю);
 • допускається застосування для малюків у віці від 1 року, під час вагітності (всі триместри) і грудного вигодовування;
 • таблетки і сироп мають м'який приємний смак;
 • ліки реалізуються за доступною ціною;
 • не викликає сонливості та залежності.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °C, у недоступному для дітей місці.

Популярні питання про Мукалтин

Як приймати Мукалтин?

Препарат приймають до їди. Таблетки розжовують або ковтають цілими, запиваючи великою кількістю води. Мукалтин сироп має обволікаючу дію, тому його запивати не потрібно. Більш докладно про правила застосування можна дізнатися в інструкції.

Як приймати Мукалтин дорослим?

Дорослі приймають 2 таблетки 3–4 рази на день до їди. Сироп дозують мірною ложкою. Доза для дорослого складають 15 мл 4–6 разів на добу. При звичайній застуді курс лікування триває 7–14 днів. Терапія хронічних форм хвороб може тривати 1–2 місяці під наглядом лікаря.

Чи допомагає Мукалтин при сухому кашлі?

Препарат особливо показаний для лікування пацієнтів із непродуктивним кашлем. Ліки стимулюють утворення мокротиння й запускають рефлекторну функцію бронхіол та бронхів. У результаті сухий кашель змінюється продуктивним відкашлюванням, і запускається процес очищення та регенерації запаленого епітелію.

Зверніть увагу!

Опис препарату Мукалтин на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Мукалтин: інструкції

Форма випуску: таблетки по 50 мг, in bulk: по 1000 таблеток у пакетах поліетиленових; in bulk: по 9000 або по 15 000 таблеток у контейнерах

Склад: 1 таблетка містить мукалтину у перерахуванні на суху речовину 50 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки по 50 мг in bulk: по 1000 таблеток у пакетах поліетиленових; in bulk: по 9000 або по 15 000 таблеток у контейнерах

Склад: 1 таблетка містить мукалтину у перерахуванні на суху речовину 50 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: по 30 таблеток у банці або контейнері; по 1 банці або контейнеру у пачці з картону; по 10 таблеток у контурних безчарункових упаковках; по 30 таблеток у банках або контейнерах; по 10 таблеток у блістерах; по 10 таблеток у блістері; по 1, або по 3, або по 10 блістерів в пачці з картону (для виробників Товариство з обмеженою відповідальністю "Фармацевтична компанія "Здоров'я" та Товариство з обмеженою відповідальністю «Дослідний завод «ГНЦЛС») по 30 таблеток у контейнерах (для виробника Товариство з обмеженою відповідальністю "ФАРМЕКС ГРУП")

Склад: 1 таблетка містить мукалтину у перерахуванні на суху речовину 50 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки по 50 мг; по 30 таблеток у банці або контейнері; по 1 банці або контейнеру у пачці з картону; по 10 таблеток у контурних безчарункових упаковках; по 30 таблеток у банках або контейнерах; по 10 таблеток у блістерах; по 10 таблеток у блістері; по 1, або по 3, або по 10 блістерів в пачці з картону

Склад: 1 таблетка містить мукалтину у перерахуванні на суху речовину 50 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки по 50 мг по 10 таблеток у стрипах; по 10 таблеток у стрипі, по 3 стрипи в пачці; по 30 таблеток у контейнері, по 1 контейнеру у пачці; по 10 таблеток у блістерах; по 10 таблеток у блістері, по 3 блістери в пачці

Склад: 1 таблетка містить мукалтину 50 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: сироп по 100 мл у банці скляній або у флаконі скляному; по 1 банці або флакону з ложкою мірною в пачці; по 100 мл у флаконі полімерному; по 1 флакону з ложкою мірною в пачці; по 200 мл у флаконі скляному або полімерному; по 1 флакону з ложкою мірною в пачці

Склад: 5 мл сиропу містять алтеї кореня екстракту сухого (Althaeae radix) (екстрагент – вода) у перерахуванні на 20,0 % вміст полісахаридів – 7,5 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: сироп in bulk: по 100 мл у банці скляній, або у флаконі скляному, або флаконі полімерному; по 48 банок скляних, або флаконів скляних, або флаконів полімерних у коробі картонному; in bulk: по 200 мл у флаконі скляному або флаконі полімерному; по 30 флаконів скляних або флаконів полімерних у коробі картонному

Склад: 5 мл сиропу містять алтеї кореня екстракту сухого (Althaeae radix) (екстрагент – вода) у перерахуванні на 20,0 % вміст полісахаридів – 7,5 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки жувальні по 100 мг по 10 таблеток у блістері; по 2 або 10 блістерів у пачці

Склад: 1 таблетка містить мукалтину 100 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки жувальні; по 10 таблеток у блістері; по 2 або 10 блістерів у пачці

Склад: 1 таблетка містить мукалтину 100 мг, кислоти аскорбінової 100 мг

Производитель: Україна

Динаміка цін на "Мукалтин табл. 50мг №30"

Мукалтин ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Мукалтин
Кількість препаратів у каталозі 8
Середня ціна препарату 78.13 грн.
Найдешевший препарат 13.60 грн.
Найдорожчий препарат 152.20 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження