Банер в категорії Соларай - квітень

Лінекс

Товарів: 8
Сортування:  
Вид:  

З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 22.06.2024

Пробіотик Лінекс — лідер поміж аналогів

Здебільшого лікарі, вдаючись до антибактеріальних препаратів, нагадують про необхідність також приймати лікарський препарат Лінекс. Цей лікарський засіб належить до групи препаратів-пробіотиків, призначених для підтримання здорової мікрофлори кишечника.

Крім цього, мікроорганізми в складі пробіотика мають здатність (властивості ліків):

 • синтезувати вітаміни;
 • зрушувати рівень pH у бік кислого середовища, тим самим запобігаючи розмноженню патогенів;
 • заважати патогенним мікроорганізмам прикріплятися до стінок кишечника.

У здорової людини нормальна мікрофлора підтримується природним шляхом. Незначний дисбаланс при розладі вдається виправити без дієтичних добавок. Значне знищення природної мікрофлори, наприклад після приймання антибіотика, вимагає тривалого відновлення, яке можна пришвидшити за допомогою пробіотиків.

Використання препарату для лікування немовлят віком до 1 року не рекомендується. Для цієї вікової групи рекомендується використовувати Лінекс бебі, порошок для оральної суспензії.

Купити таблетки Лінекс в Україні не можна.
Купити Лінекс у капсулах та Лінекс у краплях можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю.
Актуальна ціна Лінекс вказана в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Склад і форми випуску

Комбінований медичний препарат містить 3 різновиди ліофілізуючих молочнокислих бактерій, необхідних для нормального функціонування кишечника:

 • Lactobacillus acidophilus;
 • Enterococcus faecium;
 • Bifidobacterium infantis.

Кожна з бактерій чинить місцеву дію на певній ділянці травного тракту.

В українських аптеках представлено кілька лікарських форм: капсули, порошок для оральної суспензії і краплі. В таблетках Лінекси не виробляються.

Показання та протипоказання

Як правило, Лінекс застосовують у складі комплексної терапії для лікування і профілактики дисбактеріозу кишечника, що супроводжується симптомами: здуття живота, метеоризму, діареї чи закрепу, печії.

Дієтична добавка Лінекса застосовується при таких захворюваннях:

 • ротавірусна інфекція;
 • діарея мандрівників при харчовому отруєнні;
 • дисбактеріоз на тлі протимікробної терапії (при антибіотиках).

Ліки призначають маленьким дітям при проносі, метеоризмі для нормалізації моторики ШКТ.

Пробіотик в порошку - пакетиках, краплях або капсулах не призначають пацієнтам з індивідуальною непереносимістю активних і допоміжних компонентів.

Можна приймати Лінекс при антибіотиках, Лінекс при дисбактеріозі та Лінекс при отруєнні. Ефективний також Лінекс при запорах та Лінекс при діареї (Лінекс від проносу).
Купити Лінекс для дітей та Лінекс для дорослих можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю.
Актуальна ціна на медикамент вказана у каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Як давати дітям?

Використання препарату для лікування немовлят віком до 1 року не рекомендується. Для цієї вікової групи рекомендується використовувати Лінекс бебі, порошок для оральної суспензії. Ліки можна пити з першого дня життя. Для малюків розроблено зручні у прйманні лікарські форми: порошок для оральної суспензії та дитячі краплі.

Лінекс для новонароджених приймають під час годування дитини - додають у дитяче харчування або молоко. Курс для дітей може тривати до повного зникнення неприємних симптомів.

Якщо дитина приймає антибіотики, між прийомами препаратів роблять інтервал 3 години.

Вагітність та грудне вигодовування

Через недостатність клінічних досліджень препарат з обережністю призначають прийом при вагітності та грудному вигодовуванні. Лікування вагітних і жінок в період лактації проводять під наглядом лікаря.

Лінекс при вагітності і годуванні груддю: застосування з антибіотиками

Для підвищення ефективності лікарських препаратів між прийомами антибіотиків і пробіотиків потрібна перерва не менше 1,5 години.

Особливі вказівки

Препарат містить олігофруктозу (глюкоза + фруктоза + сахароза) і, можливо, залишки лактози, тому пацієнтам з рідкісною спадковою непереносимістю фруктози, синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції, лактазною недостатністю або недостатністю сахараз-ізомальтази не слід приймати цей препарат.

Препарат містить залишки білка молока, що може спровокувати алергічні реакції.

Пробіотики Лінекс — безпечна харчова добавка, однак є випадки, коли його застосування потрібно погодити з лікарями. До них належать:

 • підвищення температури тіла до 38 градусів;
 • діарея тривалістю понад 2 доби;
 • поява домішок крові та слизу в калі;
 • хронічні й автоімунні захворювання в анамнезі;
 • імунодефіцитні стани.

Чи є побічні ефекти?

Побічна дія може проявитися у формі шкірних висипань та свербежу.

Популярні питання про Лінекс

Як приймати Лінекс таблетки?

Малюкам при ротавірусній інфекції і інших до 2 років дають 1 капсулу 3 рази на день. Для новонароджених вміст капсули висипають у грудне молоко або молочну суміш. Дітям від 2 до 12 років можна давати 1–2 капсули 3 рази на добу. Дозування для дорослих — 2 капсули 3 рази на день. Таблетки приймають під час їди.

Лінекс як приймати з антибіотиками?

При лікуванні дисбактеріозу, що є наслідком антибактеріальної терапії, між вживанням препаратів роблять інтервал 1,5–3 години.

Як швидко діє Лінекс?

Ефект від вживання пробіотика спостерігають із перших днів терапії. Для повного відновлення кишкової мікрофлори рекомендують 2–3-тижневий курс.

Купити капсули Лінекс можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю.
Актуальна ціна на ліки Лінекс вказана в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Зверніть увагу!

Опис препарату Лінекс на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Лінекс: інструкції

Форма випуску: порошок для оральної суспензії, 1 000 000 000 КУО/пакет по 1,5 г у пакеті; по 10 або 20 пакетів в картонній коробці

Склад: 1 пакет (1,5 г) порошку для оральної суспензії містить 1 000 000 000 КУО Bifidobacterium animalis subsp. lactis

Производитель: Словенія

Форма випуску: капсули тверді; по 7 капсул у блістері; по 1 або 2, або 4 блістери у картонній коробці

Склад: 1 капсула містить суміш пробіотиків: Lactobacillus acidophilus – не менше 1х109 КУО (приблизно 25,74 мг), Bifidobacterium animalis subsp. lactis – не менше 1х109 КУО (приблизно 3,06 мг)

Производитель: Словенія

Форма випуску: капсули тверді, по 32 капсули у флаконі; по 1 флакону в картонній коробці; по 8 капсул у блістері; по 2, або по 4; або по 6 блістерів у картонній коробці

Склад: 1 капсула містить не менше 1,2 ? 107 КУО антибіотикорезистентних молочнокислих бактерій: не менше 4,5 ? 106 КУО Lactobacillus acidophilus (sp. L. gasseri), не менше 3,0 ? 106 КУО Bifidobacterium infantis, не менше 4,5 ? 106 КУО Enterococcus faecium

Производитель: Словенія

Динаміка цін на "Лінекс форте капс. №7"

Лінекс ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Лінекс
Кількість препаратів у каталозі 8
Середня ціна препарату 332.13 грн.
Найдешевший препарат 185.60 грн.
Найдорожчий препарат 470.00 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження