Банер в категорію ЗЗ - квітень

Корвалтаб

Товарів: 4
Сортування:  
Вид:  


З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 22.06.2024

Корвалтаб

Корвалтаб — препарат компанії «Фарма Старт». Ліки володіють такими фармакологічними ефектами: седативним, спазмолітичним, судинорозширювальним. Сприяє зниженню збудливості центральної нервової системи і нормалізує сон.

У світі дуже багато приводів для стресу, наприклад, важка робота, побутові проблеми або просто невдалий день. На жаль, повністю уникнути стресових ситуацій ми не спроможні, але допомогти організму швидше заспокоїтися і впоратися з проблемою ми можемо. Корвалтаб у цьому випадку як перша допомога Корвалтаб від тиску, Корвалтаб як заспокійливе — це саме той препарат, який має бути в аптечці кожної людини.

Гвайфенезин швидко (через 30 хв) абсорбується у шлунково-кишковому тракті. Переважно проникає в тканини, що містять кислі мукополісахариди. Після перорального введення максимальна концентрація досягається через 1-2 години, а терапевтична концентрація зберігається протягом 6 годин. Період напіввиведення гвайфенезину становить близько 1:00. Екскретується з мокротинням та виводиться нирками у вигляді метаболітів, а також у незміненому стані. Максимальна концентрація доксиламіну гідрогену сукцинату в плазмі крові (Сmax) досягається в середньому через 2 години (Тmax) після прийому препарату.

Купити пігулки Корвалтаб від серця можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю.
Актуальна ціна на препарат Корвалтаб вказана в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Склад і форма випуску

Корвалтаб таблетки в упаковці №100. До складу Корвалтабу входять етиловий ефір альфа-бромізовалеріанової кислоти 8,2 мг, фенобарбіталу 7,5 мг, олія м'ятна.

Корвалтаб Екстра таблетки №20. До складу Корвалтаб екстра входять гвайфенезін 100 мг, доксиламіну гідроген сукцинат 3,5 мг, етиловий ефір альфа-бромізовалеріанової кислоти.

Купити ліки Корвалтаб можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю.
Актуальна ціна Корвалтаб вказана у каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Показання

Препарат показаний при розладах центральної нервової системи (неврози, безсоння), як спазмолітик (спазми при нейровегетативних розладах, спазмі коронарних судин), у комплексній терапії ВСД, тахікардії та гіпертензії (гіпертонії чи відвищеному тиску). Може застосовуватися Корвалтаб при болі в серці.
Придбати Корвалтаб при тахікардії можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю.
Актуальна ціна на Корвалтаб при прискореному серцебиття вказана в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Корвалтаб застосування

Дозування та тривалість курсу лікування визначає лікар індивідуально для кожного хворого. Приймати по 1–2 таб. 2–3 рази на добу до їди. В індивідуальних випадках під наглядом лікаря можна збільшити до 3 таблеток за раз. Рекомендовано при безсонні, приймати за 30 хвилин до сну. При підвищенні артеріального тиску — 2 таблетки. При частих стрибках тиску потрібні постійний контроль і відповідна терапія. Чи ефективне призначення препарату при панічних атаках, болі в серці, високому або низькому тиску запитуйте у лікаря.

Протипоказання

 • Індивідуальна чутливість до складу препарату.
 • Тяжка серцева недостатність.
 • Порушення функцій нирок і печінки.

Через вміст фенобарбіталу засіб протипоказаний при вираженій артеріальній гіпотензії, діабеті, інфаркті міокарда, депресивних станах, міастенії, залежності від наркотиків і алкоголю.

В інструкції немає інформації про застосування Корвалтабу при аритмії, перед застосуванням краще проконсультуватися з лікарем. Існує думка про те, що Корвалтаб знижує тиск, тому Корвалтаб при зниженому тиску і Корвалтаб при низькому тиску слід приймати з обережністю, краще проконсультуватися у лікаря.

Побічні ефекти

Інструкція повідомляє, що Корвалтаб переноситься добре, але в деяких випадках можуть виникати розлади шлунково-кишкового тракту, запаморочення, синдром Стівенса–Джонсона, токсичний епідермальний некроліз, дратівливість, сплутаність свідомості, алергічні реакції. При тривалому прийомі таблеток може бути передозування, в такому випадку потрібно терміново зменшити дозу або скасувати прийом препарату.

В окремих випадках можуть спостерігатися такі побічні ефекти:

 • З боку травної системи: запори, відчуття тяжкості в епігастральній ділянці, при тривалому застосуванні – порушення функції печінки, нудота, блювання;
 • з боку нервової системи: слабкість, атаксія, порушення координації рухів, ністагм, галюцинації, парадоксальне збудження, зниження концентрації уваги, стомлюваність, уповільненість реакцій, біль голови, когнітивні порушення, сплутаність свідомості, сонливість, легке запаморочення;
 • з боку органів кровотворення: анемія, тромбоцитопенія, агранулоцитоз;
 • з боку серцево-судинної системи: артеріальна гіпотензія; брадикардія;
 • з боку імунної системи: реакції гіперчутливості, включаючи ангіоневротичний набряк, алергічні реакції (у тому числі висипання на шкірі, свербіж, кропив'янка);
 • з боку шкіри та слизових оболонок: синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз;
 • з боку опорно-рухового апарату: при тривалому застосуванні препаратів, що містять фенобарбітал, існує ризик порушення остеогенезу;
 • інше: утруднене дихання.

Тривалий прийом препаратів, що містять бром, може призвести до отруєння бромом, яке характеризується такими симптомами: пригнічення центральної нервової системи, депресивний настрій, сплутаність свідомості, атаксія, апатія, кон'юнктивіт, риніт, сльозотеча, акне або пурпура.

Зазначені явища відбуваються після зниження дози або відміни препарату.

Особливі вказівки

 • Не можна вживати спиртне під час прийому лікарського засобу Корвалтаб.
 • Корвалтаб в таблетках не можна приймати при вагітності і годуванні груддю (вагітним і жінкам, які годують грудьми).
 • Лікарський препарат не можна призначати дітям.
 • Корвалтаб викликає сонливість і запаморочення, тому в період лікування не можна працювати з небезпечними механізмами та керувати транспортними засобами, оскільки препарат впливає на швидкість реакції.

Під час лікування не рекомендується займатися діяльністю, яка потребує підвищеної уваги, швидких психічних та рухових реакцій.

Під час прийому препарату слід уникати споживання спиртних напоїв.

Наявність у складі лікарського засобу фенобарбіталу може призвести до розвитку синдрому Стівенса-Джонсона та синдрому Лайєлла, що є найімовірнішим у перші тижні лікування. Не рекомендується тривале застосування через небезпеку розвитку лікарської залежності, можливого накопичення брому в організмі та розвитку отруєння бромом. У випадках, коли біль у серці не проходить після прийому препарату, необхідно звернутися до лікаря для виключення гострого коронарного синдрому. Слід обережно призначати при артеріальній гіпотензії, гіперкінезах, гіпертиреозі, гіпофункції надниркових залоз, гострому та постійному болю, гострій інтоксикації лікарськими засобами.

Препарат містить лактозу, тому пацієнтам зі спадковою непереносимістю лактози-галактози застосовувати Корвалтаб не рекомендується.

Передозування

Передозування можливе при частому або тривалому застосуванні препарату, що пов'язане з кумуляцією його складових. Тривале та постійне застосування може призвести до залежності, абстинентного синдрому, психомоторного збудження.

Симптоми передозування: пригнічення дихання до його зупинки; пригнічення центральної нервової системи, аж до коми; пригнічення серцево-судинної діяльності, включаючи порушення ритму, зниження артеріального тиску, аж до колаптоїдного стану; нудота, слабість, зниження температури тіла, зменшення діурезу.

Лікування: Симптоматичне.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При одночасному застосуванні з іншими лікарськими засобами, що гнітять центральну нервову систему, можливе взаємне посилення дії. Дія препарату посилюється і натомість застосування препаратів вальпроєвої кислоти, алкоголю. Фенобарбітал індукує ферменти печінки і, відповідно, може прискорювати метаболізм деяких ліків, що метаболізуються ферментами печінки (включаючи непрямі антикоагулянти, серцеві глікозиди, протимікробні, противірусні, протигрибкові, протиепілептичні, протисудомні, психотропні, пероральні цукроосні, ічні, антигіпертензивні лікарські засоби тощо).

Фенобарбітал посилює дію анальгетиків та місцевих анестетиків.

Чому краще, ніж аналоги?

 • Зручна форма випуску. Зручно приймати на вулиці, не потрібні вода і склянка, не потрібно рахувати кількість крапель, як в аналогах.
 • Зручно носити з собою. Не проллється в сумці, на відміну від крапель.
 • Після прийому таблетки немає запаху ліків — це важливо при спілкуванні з іншими людьми.

Умови зберігання

У первинній контурній упаковці і вторинній картонній коробці за температури не вище 25°С.

Купити Корвалтаб можна в мережі аптек-партнерів МІС Аптека 9-1-1 або в інтернеті за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1, де можна також подивитися наявність препарату, ціну та можливі аналоги.

Поширені питання про Корвалтаб

Корвалтаб — як приймати препарат?

Рекомендовано приймати по 1–2 таблетки 2–3 рази на добу до їди, запиваючи достатньою кількістю води.

Корвалтаб — як приймати пити або розсмоктувати?

Корвалтаб під язик для розсмоктування або просто ковтати, запиваючи водою.

Чим відрізняється Корвалтаб від Корвалменту?

Відрізняються формою випуску і складом (Корвалмент капсули, Корвалтаб таблетки). Корвалтаб: 1 таблетка містить етилового ефіру а-бромізовалеріанової кислоти 8,2 мг; фенобарбіталу — 7,5 мг; м'ятної олії — 0,58 мг; допоміжні речовини: Р-циклодекстрин, крохмаль картопляний, таблетоза (лактоза), целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат. Корвалмент: 1 капсула містить розчину ментолу в ментоловому ефірі кислоти ізовалеріанової 100 мг; допоміжні речовини: желатин, гліцерин

Корвалтаб — від чого препарат?

Застосовується при стресових ситуаціях як седативний, судинорозширювальний препарат. Допомагає при порушеннях природного сну як легкий снодійний засіб.

Зверніть увагу!

Опис препарату Корвалтаб на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Корвалтаб: інструкції

Форма випуску: таблетки по 10 таблеток у блістерах; по 10 таблеток у блістері; по 2 та 10 блістерів у пачці з картону

Склад: 1 таблетка містить етилового ефіру альфа-бромізовалеріанової кислоти – 8,2 мг; фенобарбіталу – 7,5 мг; олії м’ятної – 0,58 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки по 10 таблеток у блістерах; по 10 таблеток у блістері; по 2 та 10 блістерів у пачці з картону

Склад: 1 таблетка містить етилового ефіру альфа-бромізовалеріанової кислоти – 8,2 мг; фенобарбіталу – 7,5 мг; олії м’ятної – 0,58 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки; in bulk: по 7 кг таблеток у поліетиленовому пакеті; по 1 пакету в контейнері

Склад: 1 таблетка містить етилового ефіру альфа-бромізовалеріанової кислоти – 8,2 мг; фенобарбіталу – 7,5 мг; олії м’ятної – 0,58 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 10 таблеток у блістері; по 1 або 2 блістери в картонній пачці

Склад: 1 таблетка містить гвайфенезину 100 мг, доксиламіну гідроген сукцинату 3,5 мг, етилового ефіру альфа-бромізовалеріанової кислоти 8,2 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 10 таблеток у блістері; по 1 або 2 блістери в картонній пачці

Склад: 1 таблетка містить гвайфенезину 100 мг, доксиламіну гідроген сукцинату 3,5 мг, етилового ефіру альфа-бромізовалеріанової кислоти 8,2 мг

Производитель: Україна

Динаміка цін на "Корвалтаб Екстра табл. в/о №20"

Корвалтаб ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Корвалтаб
Кількість препаратів у каталозі 4
Середня ціна препарату 74.00 грн.
Найдешевший препарат 35.20 грн.
Найдорожчий препарат 160.00 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження