Банер в категорію Мега набір -квітень

Фуросемід

Товарів: 7
Сортування:  
Вид:  

Призначають для лікування

Судома Поліурія Гіпертонічний криз
Інші товари з діючою речовиною "Фуросемід" Показати всі

З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 23.04.2024

Фуросемід

Фуросемід - це сечогінний лікарський засіб, який належить до групи петлевих діуретиків. Його прийом викликає нетривалий і об’ємний діурез, який швидко настає.

Препарат Фуросемід випускається в таблетках по 40 мг (50 штук у блістері) та розчині для внутрішньовенних ін’єкцій із концентрацією 10 мг/мл (2 мл в ампулі, 10 ампул в упаковці). Вартість Фуросеміду вказана в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Фармакологічна дія

Ефект препарату заснований на блокуванні зворотного всмоктування катіонів натрію та аніонів хлору в проксимальних і дистальних канальцях ниркового тільця, товстому сегменті висхідної ділянки петлі Генле.

Активне виведення катіонів натрію спричиняє:

 • активне виведення осмотично зв’язаної води;
 • збільшення секреції катіонів калію в дистальних канальцях;
 • виведення катіонів кальцію та магнію.

Серед додаткових ефектів застосування препарату — перерозподіл кровотоку всередині ниркових судин. Якщо пацієнту необхідно вживати ліки регулярно, толерантність не виникає.

Як і багато інших сечогінних, використовується Фуросемід при артеріальній гіпертензії та Фуросемід при серцевій недостатності. На фоні прийому препарату спостерігаються:

 • розширення вен і зниження переднавантаження;
 • падіння тиску в легеневих артеріях;
 • зниження тиску наповнення лівого шлуночка;
 • підвищення стійкості гладком’язової тканини судин до судинозвужувальних впливів;
 • зменшення об’єму циркулюючої крові.

У лікуванні гіпертонічної хвороби та серцевої недостатності препарат часто Фуросемід від тиску використовується в комбінаціях із бета-блокаторами та інгібіторами АПФ.

Показання до призначення

Таблетки Фуросемід та розчин для ін’єкцій призначаються при таких станах, що супроводжуються набряковим синдромом:

 • артеріальна гіпертензія;
 • патології печінки;
 • хронічна серцева недостатність;
 • гостра ниркова недостатність;
 • хронічна ниркова недостатність;
 • нефротичний синдром.

Режим дозування

Таблетки потрібно приймати натщесерце, не розжовувати, запивати великою кількістю води. Починати терапію слід із мінімальних дозувань, спостерігаючи за підсумковим результатом. Розчин Фуросеміду вводиться ін’єкційно за неможливості перорального застосування. Призначати укол Фуросемід внутрішньом'язово слід тільки у виняткових випадках, коли недоцільний прийом внутрішньо і застосування Фуросемід внутрішньовенно.

При діуретичній терапії слід дотримуватися кількох базових принципів:

 • прийом сечогінного засобу разом із нейрогуморальною блокадою (бета-блокатори, інгібітори АПФ);
 • щоденний прийом у коректному дозуванні;
 • призначення на старті мінімальних ефективних дозувань із послідовною титрацією на підвищення чи зниження залежно від індивідуальних особливостей організму;
 • поступове зниження доз при припиненні діуретичної терапії з метою зниження ризику розвитку синдрому відміни;
 • самоконтроль діурезу, маси тіла, артеріального тиску та ЧСС шляхом ведення щоденника, регулярне визначення рівня електролітів крові.

На запитання чи можна приймати фуросемід на ніч вам відповість лікар. Перед прийомом препарату фуросемід при каменях в нирках (Фуросемід при сечокам'яній хворобі) необхідна консультація лікаря. Інструкція не повідомляє про ефективність застосування препарату фуросемід при цирозі печінки, фуросемід при простатиті або фуросемід при внутрішньочерепному тиску.

Для дітей

Допускається призначення таблеток Фуросемід від набряків дітям при масі тіла, що перевищує 10 кг. Рекомендована доза становить 2 мг/кг, але не більш ніж 40 мг на добу.

У разі неможливості перорального застосування слід розглянути можливість ін’єкційного введення. Це стосується порушень, що виникають у новонароджених, у тому числі в недоношених дітей.

Для дорослих

Залежно від патології, ступеня виразності та індивідуальних особливостей організму, необхідне дозування може становити від 20 до 1500 мг на добу. При її підборі особлива увага приділяється діуретичній відповіді. Дозу рекомендується розділяти на кілька прийомів.

Купити Фуросемід в ампулах або Фуросемід у таблетках можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю. Актуальна ціна Фуросеміда вказана у каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Протипоказання та побічні ефекти

Використовувати препарат Фуросемід при тиску заборонено при таких станах:

 • індивідуальна гіперчутливість до активного компонента чи допоміжних речовин;
 • важкі порушення водно-електролітного обміну;
 • ГНН з анурією;
 • інтоксикація серцевими глікозидами;
 • печінкова недостатність та прекома чи кома на її тлі;
 • алергічна реакція на сульфаніламіди в анамнезі;
 • прийом препаратів калію, калійзберігаючих сечогінних засобів.

З особливою обережністю слід призначати препарат пацієнтам із низкою супутніх патологій:

 • гіпотензія (фуросемід знижує тиск), високий ризик різкого падіння артеріального тиску;
 • латентна форма цукрового діабету;
 • подагра;
 • гепаторенальний синдром;
 • гостра порфірія;
 • гіпопротеїнемія на фоні нефротичного синдрому;
 • недоношеність;
 • одночасний прийом рисперидону.

До побічних ефектів належать порушення балансу електролітів, зневоднення, порушення вуглеводного обміну, з боку імунної системи - алергічні реакції, судоми, порушення свідомості, гіпотензія, аритмія.

Протипоказань застосовувати Фуросемід при алергії немає, крім алергії на компоненти препарату. Фуросемід при схудненні для зменшення ваги шляхом зменшення рідини в організмі не використовують. Також не застосовують фуросемід при похміллі (фуросемід при головному болі внаслідок зловживання алкоголем). Фуросемід після запою самостійно приймати небезпечно.

Особливості застосування

Під час лікування фуросемідом необхідно забезпечити постійний відтік сечі. Призначення фуросеміду при затримці сечі вимагає пильної уваги, особливо на початкових етапах лікування.

При лікуванні препаратом Фуросемід при цукровому діабеті або фуросемід за низького тиску необхідно проводити ретельний моніторинг хворих. Якщо застосовувати Фуросемід при подагрі, потрібно регулярне медичне спостереження. Щоб почати застосовувати ¦Фуросемід при гострій нирковій недостатності, необхідно компенсувати гіповолемію, гіпотензію та суттєвий електролітний та кислотно-лужний дисбаланс.

У плацебо-контрольованих дослідженнях рисперидону серед пацієнтів похилого віку зі слабоумством більш високий рівень летальності спостерігалося у пацієнтів, які отримували фуросемід одночасно з рисперидоном, порівняно з пацієнтами, які отримували тільки рисперидон або фуросемід.

Регулярний моніторинг натрію, калію та креатиніну сироватки крові взагалі рекомендується під час терапії фуросемідом. Особливо ретельного моніторингу вимагають пацієнти групи високого ризику розвитку електролітних дисбалансів або у разі значної додаткової втрати рідини (наприклад, внаслідок блювання, діареї чи інтенсивного виділення поту). Гіповолемія або зневоднення організму, а також будь-які суттєві порушення електролітного та кислотно-лужного балансу слід відкоригувати. Для цього може знадобитися тимчасове припинення терапії фуросемідом.

Використання в період вагітності та лактації

Фуросемід від набряків обличчя не застосовувати під час вагітності, оскільки він може проникати через плацентарний бар’єр. Винятком є призначення за життєвими показаннями.

Ліки Фуросемід при набряках ніг не сумісний із грудним вигодовуванням. Він проникає в молоко, знижує лактацію. При призначенні засобу фуросемід при високому тиску жінкам слід припинити годування груддю.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

У разі одночасного застосування цисплатину і фуросеміду існує ризик виникнення ототоксичних ефектів. Крім цього, нефротоксичність цисплатину може посилюватися, якщо фуросемід не призначається у низьких дозах (наприклад 40 мг пацієнтам з нормальною функцією нирок) та з позитивним балансом рідини, коли застосовується для досягнення ефекту форсованого діурезу під час терапії цисплатином.

Фуросемід для нирок. Пацієнти, які отримують діуретики, можуть страждати від тяжкої артеріальної гіпотензії та погіршення функції нирок, включаючи випадки ниркової недостатності, особливо при першому застосуванні інгібітору ангіотензинперетворюючого ферменту (інгібітор АПФ) або антагоніста рецептора ангіотензину II, або при першому застосуванні. Потрібно вирішити, чи слід тимчасово припинити застосування фуросеміду, або принаймні зменшити дозу фуросеміду за 3 дні до початку лікування, збільшити дозу інгібітора АПФ або антагоніста рецептора ангіотензину II.

Застосування кортикостероїдів, карбеноксолону, кореня солодки у великих дозах та тривале застосування проносних засобів може збільшити ризик розвитку гіпокаліємії.

Препарати-аналоги

Збираючись Фуросемід купити, можна стикнутися з наявністю великої кількості засобів зі схожою дією. Серед них — Торасемід. Його перевагами є висока біодоступність та велика тривалість дії. Для нього також не характерний синдром рикошету при відміні.

Поширені запитання про Фуросемід

Навіщо використовується Фуросемід?

Петлевий діуретик Фуросемід, ціна якого доступна, призначається для корекції набрякового синдрому при артеріальній гіпертензії, хронічній серцевій та нирковій недостатності, нефротичному синдромі та інших захворюваннях.

Як приймати Фуросемід?

Дозування встановлюється лікарем з урахуванням захворювання, його виразності та загального стану організму.

Чим небезпечний Фуросемід?

Серед побічних ефектів препарату — важкі порушення балансу електролітів, гіповолемія та дегідратація, маніфестація цукрового діабету.

Скільки треба пити Фуросемід?

Тривалість лікування встановлюється лікарем. Припиняти прийом потрібно поступово, щоб уникнути синдрому відміни.

Зверніть увагу!

Опис препарату Фуросемід на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Фуросемід: інструкції

Форма випуску: таблетки по 40 мг по 10 таблеток у блістері; по 5 блістерів у пачці

Склад: 1 таблетка містить фуросеміду у перерахуванні на 100 % речовину – 40 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл по 2 мл в ампулах, по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці, по 2 контурні чарункові упаковки в пачці

Склад: 1 мл розчину містить фуросеміду 10 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки по 40 мг по 10 таблеток у блістері; по 5 блістерів в пачці

Склад: 1 таблетка містить фуросеміду у перерахуванні на 100 % суху речовину - 40 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 2 мл в ампулі, по 10 ампул в пачці; по 2 мл в ампулі, по 10 ампул у блістері, по 1 блістеру в пачці; по 2 мл в ампулі, по 5 ампул у блістері, по 2 блістери в пачці

Склад: 1 мл розчину містить фуросеміду 10 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 2 мл в ампулі, по 10 ампул в пачці; по 2 мл в ампулі, по 10 ампул у блістері, по 1 блістеру в пачці; по 2 мл в ампулі, по 5 ампул у блістері, по 2 блістери в пачці

Склад: 1 мл розчину містить фуросеміду 10 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки по 40 мг, по 10 таблеток у блістері; по 5 блістерів у пачці з картону

Склад: 1 таблетка містить фуросеміду 40 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки по 40 мг, по 10 таблеток у блістері; по 5 блістерів у пачці з картону

Склад: 1 таблетка містить фуросеміду 40 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки по 40 мг по 10 таблеток у блістері; по 2 блістери в пачці

Склад: 1 таблетка містить фуросеміду 40 мг

Производитель: Болгарія

Форма випуску: таблетки по 40 мг; по 10 таблеток у контурній чарунковій упаковці; по 5 контурних чарункових упаковок у пачці

Склад: 1 таблетка містить фуросеміду 40 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл по 2 мл в ампулі; по 10 ампул у контурній чарунковій упаковці; по 1 контурній чарунковій упаковці в пачці; по 2 мл в ампулі; по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці; по 2 контурні чарункові упаковки в пачці

Склад: 1 мл розчину містить фуросеміду 10 мг

Производитель: Україна

Динаміка цін на "Фуросемід-Дарниця табл. 40мг №50"

Фуросемід ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Фуросемід
Кількість препаратів у каталозі 7
Середня ціна препарату 21.46 грн.
Найдешевший препарат 11.00 грн.
Найдорожчий препарат 53.00 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження