Банер в категорії Вей - квітень

Аброл

Товарів: 5
Сортування:  
Вид:  

Призначають для лікування

Асфіксія

З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 21.05.2024

Аброл

Аброл — це медикамент, який застосовують при гострих та хронічних бронхопульмональних захворюваннях.

Склад

Діючою речовиною лікарського засобу є амброксолу гідрохлорид.

Додаткові речовини: гідроксиетилцелюлоза, сорбіту розчин (сорбіт Е 420), гліцерин, сахарин натрію, бензойна кислота (Е210), пропіленгліколь, смакова добавка «Абрикос», смакова добавка «М’ята садова», вода очищена.

Форма випуску

Ліки на фармацевтичному ринку України представлені у формі таблеток та сиропу:

  • Аброл таблетки 30 мг № 20;
  • Аброл сироп 15 мг/5 мл флакон 100 мл;
  • Аброл сироп 30 мг/5 мл фл. 100 мл;
  • Аброл SR таб. 75 мг № 10;
  • Аброл розчин для інгаляцій та перор. заст. 15 мг/2 мл фл. 100 мл;
  • Аброл SR таб. 75 мг № 20.

Актуальну ціну на препарат та вартість його аналогів можна переглянути на сайті https://apteka911.ua. За цим же посиланням є можливість ознайомитися з відгуками покупців про цей лікарський засіб.

Фармакотерапевтична група

Препарат Аброл належить до групи муколітичних засобів.

Код АТС R05CB06.

Фармакологічна дія

Фармакодинаміка

Діюча речовина сиропу Аброл® – амброксолу гідрохлорид – підвищує частку серозного компонента бронхіального секрету. Амброксол посилює виділення легеневого сурфактанта шляхом прямого впливу на пневмоцити типу ІІ в альвеолах та клітинах Клара у бронхіолах, а також стимулює активність війок циліарного епітелію, внаслідок чого знижується в’язкість мокротиння та покращується його виведення (мукоциліарний кліренс). Покращення мукоциліарного кліренсу було доведено під час клініко-фармакологічних досліджень.

Амброксол — лікарський засіб, що стимулює мукоциліарну активність, має відхаркувальну дію, сприяє відходженню мокротиння. Аброл застосовується при вологому кашлі, є метаболітом бромгексину. На відміну від деяких інших препаратів для лікування кашлю, не має наркотичного ефекту.

Амброксолу гідрохлорид має протизапальний вплив, оскільки значно зменшує вивільнення цитокіну з крові та тканинне зв'язування мононуклеарних та поліморфнонуклеарних клітин.

Є дані, що у пацієнтів з фарингітом застосування амброксолу гідрохлориду сприяло значному зменшенню болю та почервоніння у горлі. Також відомо, що амброксолу гідрохлорид ефективний при лікуванні верхніх дихальних шляхів, оскільки сприяє швидкому ослабленню болю та пов'язаного з ним дискомфорту в носовій порожнині, вухо та трахеї при вдиху.

Фармакокінетика

Абсорбція. Абсорбція амброксолу гідрохлориду з пероральних форм негайного вивільнення швидка і досить повна, з лінійною залежністю у терапевтичному діапазоні. Максимальний рівень у плазмі крові досягається через 1–2,5 години при пероральному прийомі лікарських форм швидкого вивільнення і в середньому після 6,5 години при застосуванні форм повільного вивільнення.

Абсолютна біодоступність після прийому таблетки 30 мг становить 79 %.

Розподіл. При пероральному прийомі розподіл амброксолу гідрохлориду з крові до тканин швидкий і різко виражений, з найвищою концентрацією активної речовини у легенях. Об’єм розподілу при пероральному прийомі становить 552 л. У плазмі крові у терапевтичному діапазоні приблизно 90 % препарату зв’язується з білками.

Метаболізм та виведення. Приблизно 30 % дози після перорального застосування виводиться внаслідок пресистемного метаболізму. Амброксолу гідрохлорид метаболізується головним чином у печінці шляхом глюкуронізації і розщеплення до дибромантранілової кислоти (приблизно 10 % дози). Клінічні дослідження на мікросомах печінки людини показали, що CYP3A4 відповідає за метаболізм амброксолу гідрохлориду до дибромантранілової кислоти.

Фармакокінетика в особливих груп хворих. У пацієнтів із порушенням функції печінки виведення амброксолу гідрохлориду зменшене, що зумовлює в 1,3–2 рази вищий рівень у плазмі крові. Оскільки терапевтичний діапазон амброксолу гідрохлориду достатньо широкий, змінювати дозування не потрібно.

Показання до застосування

Застосовується для лікування гострих та хронічних станів у бронхопульмонології, які супроводжуються кашлем, порушенням секреторної функції бронхів, ослабленням руху слизу (відхаркування).

Придбати Аброл можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за найдоступнішими цінами в Україні.

Протипоказання до застосування

Не застосовують при гіперчутливості до складу медикаменту Аброл.

Взаємодія з іншими препаратами

Розглянемо, з якими медикаментами недоцільно застосовувати лікарський препарат Аброл:

  • Застосування ліків Аброл з антибіотиками (Амоксицилін, Цефуроксим, Еритроміцин, Доксициклін) призводить до утворення високих концентрацій антибіотиків у тканинах легень.
  • Недоцільне застосування із протикашльовими речовинами, такими як кодеїн. За рахунок дії кодеїну кашльовий рефлекс стримується і відбувається порушення відшарування мокротиння та його виведення.

Особливості застосування

У тому випадку, коли бронхіальна моторика порушена й секреція слизу посилена, ліки Аброл необхідно застосовувати з обережністю, оскільки активний компонент амброксол стимулює секрецію слизу.

При порушенні функції печінки та нирок прийом препарату слід здійснювати обережно та після консультації лікаря. Амброксолу гідрохлорид метаболізується в печінці та виводиться нирками, у разі тяжкої ниркової недостатності відбувається накопичення його метаболітів.

Аброл®, сироп, 15 мг/5 мл, містить 1,225 г сорбіту в 5 мл (еквівалентно 4,9 г при застосуванні максимальної добової дози, що рекомендується). Якщо у Вас встановлена непереносимість деяких цукрів, проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж приймати сироп Аброл при сухому кашлі.

Застосування під час вагітності

За інструкцією медикамент не застосовується під час вагітності.

Застосування під час грудного вигодовування

Невідомо, у якій кількості діюча речовина лікарського засобу проникає у грудне молоко. У зв’язку із цим лікарі ретельно зважують необхідність терапії для жінки, яка годує грудьми. Лікування показане, якщо очікувана користь для здоров’я жінки переважає ризики для дитини. Доцільно відмовитися від годування на час медикаментозної терапії.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та механізмами

Немає обмежень на керування транспортними засобами. Медикамент Аброл від кашлю не впливає на швидкість реакції.

Дослідження не проводили.

Спосіб застосування

Таблетки Аброл

Рекомендований режим дозування таблеток Аброл для дорослих та дитини від 12 років становить 1 таб. 3 р/добу протягом 2–3 днів, далі по 1 таб. 2 р/добу. Якщо необхідно, дозу підвищують до 2 таб. 2 р/добу.

Дозування Аброл для дітей 6–12 років становить ½ таб. 2–3 р/добу.

Таблетки застосовують перорально незалежно від вживання їжі, запиваючи достатнім об’ємом води.

Вартість на таблетки Аброл вказана в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Аброл для інгаляцій

Дорослі та діти віком від 6 років: 1–2 інгаляції по 2–3 мл розчину на добу.

Діти до 6 років: 1–2 інгаляції по 2 мл розчину на добу.

Аброл сироп

Сироп 15 мг/5 мл застосовується дітям до 2 років по 2,5 мл (½ ч ложки) 2 р/добу, 2–6 років — 2,5 мл 3 р/добу, 6–12 років — 5 мл (1 ч ложка) 2–3 р/добу, дорослим та дітям від 12 років по 10 мл 3 р/добу протягом перших 2–3 днів, далі по 10 мл 2 р/добу.

Рекомендоване дозування сиропу 30 мг/мл Аброл від кашлю для дітей 2–5 років становить 1,25 мл 3 р/добу, дітям 6–12 років 2,5 мл 3 р/добу, дорослим та дітям від 12 років доза становить по 5 мл 3 р/добу протягом перших 2–3 днів, далі по 5 мл 2 р/добу.

Аброл СР таблетки застосовуються для дітей від 12 років та дорослим по 1 таб./добу.

Якщо симптоми захворювання зберігаються протягом 4–5 днів від початку прийому препарату, рекомендується звернутися до лікаря.

Дітям

Таблетована форма Аброл дітям дозволена з 6 років, якщо вони не переносять сироп.

Препарат у вигляді сиропу можна використовувати в педіатричній практиці. Маленьким дітям до 2 років застосовувати лише під наглядом лікаря.

Передозування

При надмірному перевищенні дози медикаменту організм може відповісти симптомами алергічної реакції, такими як: висипання та свербіж шкіри, еритема, набряк, аж до анафілактичного шоку.

Терапія: відміна препарату, промивання шлунка, симптоматичне лікування.

Щоб уникнути передозування, необхідно дотримуватися інструкції для застосування лікарського засобу.

Побічні властивості

Медикамент переноситься добре, іноді можуть виникати небажані побічні реакції організму, такі як: зміни смакових відчуттів, розлад шлунково-кишкового тракту у вигляді діареї, нудоти, блювання, диспепсії, біль у ділянці живота, сухість у ротовій порожнині, печія, запор, рясне слиновиділення, сухість у роті, почуття оніміння у глотці, диспное, бронхоспазм, ринорея, зниження чутливості у ротовій порожнині, сухість дихальних шляхів, синдром Стівенса - Джонсона та токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла), з боку сечовидільної системи: дизурія, лихоманка.

У разі прояву побічних ефектів, не зазначених в інструкції, необхідно звернутися до лікаря.

Термін придатності

При дотриманні умов зберігання препарат придатний до вживання протягом 3 років із дати виробництва. Після закінчення цього терміну приймати Аброл не можна.

Ця інформація вказана на упаковці.

Умови зберігання

Рекомендований температурний режим зберігання — до 25 градусів, у сухому, недоступному для дітей місці.

Упаковка

Сироп по 100 мл у флаконі, у вторинній упаковці з картону.

Таблетки по 10 у блістері, 20 у вторинній упаковці з картону.

Категорія відпуску

Для купівлі медикаменту Аброл рецепт від лікаря не потрібен. Пацієнти можуть побачити вартість медикаменту, прочитати реальні відгуки, а також порівняти із цінами аналогів та оформити купівлю віддалено через сайт інтернет-сервісу apteka911.ua, а забрати — у найближчій аптеці партнерської мережі.

Виробник

Виробником лікарського препарату Аброл є фармацевтична компанія ТОВ «КУСУМ ФАРМ», Україна.

Місцезнаходження виробника та адреса місця його діяльності

40020, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Скрябіна, 54.

Поширені запитання про Аброл

У яких випадках призначають Аброл?

Медикамент призначають при захворюваннях органів дихання для видалення слизу з дихальних шляхів, що супроводжуються кашлем, порушенням секреторної функції бронхів, ослабленням руху слизу (відхаркування).

Як приймати препарат Аброл?

Аброл таблетки для дорослих та дітей від 12 років застосовують по 1 таб. 3 р/добу протягом 2–3 днів, далі по 1 таб. 2 р/добу. Якщо необхідно, дозу підвищують до 2 таб. 2 р/добу.

Для дітей 6–12 років дозування становить ½ таб. 2–3 р/добу.

Таблетки застосовують незалежно від вживання їжі, запиваючи достатнім об’ємом води.

Сироп 15 мг/5 мл застосовується дітям до 2 років по 2,5 мл 2 р/добу, 2–6 років — 2,5 мл 3 р/добу, 6–12 років — 5 мл 2–3 р/добу, дорослим та дітям від 12 років по 10 мл 3 р/добу протягом перших 2–3 днів, далі по 10 мл 2 р/добу.

Рекомендоване дозування сиропу Аброл 30 мг/мл для дітей 2–5 років становить 1,25 мл 3 р/добу, дітям 6–12 років 2,5 мл 3 р/добу, дорослим та дітям від 12 років доза становить по 5 мл 3 р/добу протягом перших 2–3 днів, далі по 5 мл 2 р/добу.

Аброл СР призначаються дорослим та дітям від 12 років по 1 таб./добу.

Скільки часу можна приймати Аброл?

Медикамент не варто приймати понад 5 днів без консультації фахівця.

Зверніть увагу!

Опис препарату Аброл на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Аброл: інструкції

Форма випуску: таблетки по 30 мг; по 10 таблеток у блістері; по 2 блістери у картонній упаковці

Склад: 1 таблетка містить амброксолу гідрохлориду 30 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки по 30 мг; по 10 таблеток у блістері; по 2 блістери в упаковці

Склад: 1 таблетка містить амброксолу гідрохлориду 30 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: сироп, 15 мг/5 мл, по 100 мл у флаконі з поліетилену або скла; по 1 флакону з мірною скляночкою в картонній упаковці

Склад: 5 мл сиропу містять амброксолу гідрохлориду 15 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: сироп, 15 мг/5 мл, по 100 мл у флаконі з поліетилену або скла; по 1 флакону з мірною скляночкою в картонній упаковці

Склад: 5 мл сиропу містять амброксолу гідрохлориду 15 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: сироп, 15 мг/5 мл, по 100 мл у флаконі з поліетилену або скла; по 1 флакону з мірною скляночкою в картонній упаковці

Склад: 5 мл сиропу містять амброксолу гідрохлориду 15 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: сироп, 30 мг/5 мл по 100 мл у флаконі з поліетилену або скла; по 1 флакону з мірною скляночкою в картонній упаковці

Склад: 5 мл сиропу містять амброксолу гідрохлориду 30 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: сироп, 30 мг/5 мл по 100 мл у флаконі з поліетилену або скла; по 1 флакону з мірною скляночкою в картонній упаковці

Склад: 5 мл сиропу містять амброксолу гідрохлориду 30 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для інгаляцій та перорального застосування, 15 мг/2 мл; по 100 мл у скляному флаконі з кришкою з контролем першого відкриття; кожен флакон у картонній упаковці разом зі шприцом-дозатором об’ємом 5 мл та адаптером для шприца; по 100 мл у скляному флаконі з кришкою, недоступною для відкриття дітьми; кожен флакон у картонній упаковці разом зі шприцом-дозатором об’ємом 5 мл та адаптером для шприца

Склад: 2 мл розчину для інгаляцій та перорального застосування містять амброксолу гідрохлориду 15 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для інгаляцій та перорального застосування, 15 мг/2 мл; по 100 мл у скляному флаконі з кришкою з контролем першого відкриття; кожен флакон у картонній упаковці разом зі шприцом-дозатором об’ємом 5 мл та адаптером для шприца; по 100 мл у скляному флаконі з кришкою, недоступною для відкриття дітьми; кожен флакон у картонній упаковці разом зі шприцом-дозатором об’ємом 5 мл та адаптером для шприца

Склад: 2 мл розчину для інгаляцій та перорального застосування містять амброксолу гідрохлориду 15 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для інгаляцій та перорального застосування, 15 мг/2 мл по 100 мл у скляному флаконі з кришкою з контролем першого відкриття; кожен флакон у картонній упаковці разом зі шприцом-дозатором об’ємом 5 мл та адаптером для шприца; по 100 мл у скляному флаконі з кришкою, недоступною для відкриття дітьми; кожен флакон у картонній упаковці разом зі шприцом-дозатором об’ємом 5 мл та адаптером для шприца

Склад: 2 мл розчину для інгаляцій та перорального застосування містять амброксолу гідрохлориду 15 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки пролонгованої дії по 75 мг по 10 таблеток у блістері; по 1 або 2 блістери в картонній упаковці

Склад: 1 таблетка містить амброксолу гідрохлориду 75 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки пролонгованої дії по 75 мг по 10 таблеток у блістері; по 1 або 2 блістери в картонній упаковці

Склад: 1 таблетка містить амброксолу гідрохлориду 75 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули з пролонгованою дією, по 75 мг; по 10 капсул у блістері; по 1 або 2 блістери у картонній упаковці

Склад: кожна капсула з пролонгованою дією містить: амброксолу гідрохлориду 75 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули з пролонгованою дією, по 75 мг, по 10 капсул у блістері, по 1 або 2 блістери у картонній упаковці

Склад: кожна капсула з пролонгованою дією містить: амброксолу гідрохлориду 75 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: капсули з пролонгованою дією, по 75 мг № 10 (10х1): по 10 капсул у блістері, по 1 блістеру у картонній упаковці; № 20 (10х2) по 10 капсул у блістері, по 2 блістери у картонній упаковці

Склад: кожна капсула з пролонгованою дією містить: амброксолу гідрохлориду 75 мг

Производитель: Україна

Динаміка цін на "Аброл табл. 30мг №20"

Аброл ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Аброл
Кількість препаратів у каталозі 5
Середня ціна препарату 111.64 грн.
Найдешевший препарат 60.40 грн.
Найдорожчий препарат 140.80 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження