Перекис водню

Товарів: 11
Сортування:  
Вид:  

З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 25.02.2024

Для чого потрібно купити Перекис водню

Перекис водню — безбарвний, прозорий розчин для зовнішнього застосування. Лікарський засіб використовують для обробки ран. Препарат має виражену антисептичну та дезінфікуючу дію. Кисневмісна рідина ефективна для боротьби з анаеробною інфекцією та гнильними патогенами. Дезодоруючі та знебарвлювальні властивості лікарського засобу використовують у багатьох сферах медицини та косметології, має кровоспинні властивості.

Фармакологічна дія та форми випуску

Активний компонент засобу — пероксид водню — нестабільна сполука, допоміжні речовини - натрію бензоат, вода. При зіткненні зі слизовими оболонками і з пошкодженими тканинами миттєво запускається реакція розкладання речовини. Вивільнюваний кисень окиснює поверхню рани і сприяє інактивації органічних речовин (протеїн, кров, гній), а це створює несприятливі умови для розвитку анаеробних патогенів. При застосуванні препарату відбувається тимчасове зменшення кількості мікроорганізмів.

Реакція розкладання супроводжується виділенням тепла та піноутворенням, що сприяє більш якісному очищенню тканин і прискорює процес тромбоутворення (гемостаз). Завдяки цій властивості препарат ефективний для зупинки капілярних кровотеч.

Ліки випускають у формі розчину та дезінфікуючого спрею. Перекис водню можна купити в полімерних і скляних ємностях: від 40 мл до 200 мл. В аптеках також можна купити перекис водню спрей у флаконах із розпилювачем в упаковці по 45, 50, 60 та 100 мл. Код АТХ D08А Х01.

У яких випадках застосовують

Водний розчин перекису водню для зовнішнього застосування без розведень показаний для обробки поверхневих ран. Уражені ділянки обробляють тампоном, змоченим у рідині. Відкриті рани інтенсивно промивають антисептиком.

Замовити перекис водню у пластиковій пляшці або у склі, а також купити перекис водню медичний у флаконі, перекис водню в спреї можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1. Актуальна ціна на перекис водню вказана в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Показання і спосіб застосування

  • порізи, що супроводжуються капілярною кровотечею;
  • укуси тварин;
  • носові кровотечі;
  • гнійні рани;
  • ангіна;
  • стоматити, пародонтити.

Застосовується при лікуванні уражень у ротовій порожнині показані полоскання. Для цього ліки розводять із водою. Необхідне співвідношення (доза) - розчинити 1 столова ложка дезінфікуючого засобу на склянку води.

Антисептик може використовуватися лікарями в гінекологічних захворюваннях.

Перекис водню в спреї використовують місцево для догляду за проблемною шкірою обличчя при висипі вугрів як допоміжний до антибактеріального засобу; наносять для дезодорації шкіри стоп та видалення неприємного запаху; для хімічного освітлення волосся при контакті, на зони пігментних плям, ластовиння, поствогрових рубцевих пігментацій на шкірі обличчя та тіла.

Застосування розчину для просочування пов'язки чи аплікації забезпечує безболісне зняття її з рани. Велика кількість піни, що утворюється, сприяє механічному очищенню рани від гною та евакуація тканинного детриту. Розчин з перекисом водню слід з обережністю застосовувати для обробки глибоких ран та зрошення порожнин, враховуючи можливість емболії. Перекис водню аптечна нестабільна у лужному середовищі, у присутності металів, складних радикалів деяких оксидантів, а також у освітленому та теплому місці. Слід уникати потрапляння розчину у вічі. Не слід порушувати правила застосування лікарського засобу, це може зашкодити здоров'ю.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Застосовують.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає.

Протипоказання та побічні ефекти

Засіб не використовують для пацієнтів із підвищеною чутливістю до активного компонента.

Побічні ефекти від застосування фіксують дуже рідко. В окремих випадках можливе відчуття печіння під час обробки ран, поява алергічних реакцій на шкірі в місці застосування. Після тривалих полоскань можлива гіпертрофія сосочків язика. У разі виникнення будь-яких небажаних явищ необхідно звернутися до лікаря.

Передозування

Не спостерігалось.

Взаємодія з іншими препаратами

Активний компонент розчину вступає в реакцію із тканинами миттєво. Завдяки цій властивості перекис медична не взаємодіє з іншими ранозагоювальними засобами.

У цілому взаємодія дезінфікуючого розчину з іншими препаратами вивчена недостатньо.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25°C, у захищеному від прямого сонячного проміння та недоступному для дітей місці. Термін придатності - 3 роки.

Поширені запитання про Перекис водню

Яку дію має Перекис водню?

Лікарський засіб має антисептичну та дезінфікуючу дію. Обробка перекисом перешкоджає активному розмноженню анаеробних патогенів і гнильних бактерій.

Чи можна дезінфікувати Перекисом водню?

Препарат має дезінфікуючу дію. Низька Перекис водню ціна робить його одним із найдоступніших засобів для дезінфекції. Однак важливо зазначити, що стерилізуючих властивостей ліки не мають, ефект від їх використання короткочасний. Препарат не ефективний проти спор правця.

Як правильно використовувати Перекис водню?

Для обробки ран використовують розчин, не розбавляючи. Для полоскань антисептик слід спочатку розбавити водою.

Як правильно розвести Перекис водню для полоскання рота?

Рецепт полоскання при стоматитах, пародонтитах та ангіні — 1 столова ложка лікарського засобу на 1 склянку води. Тривалість лікування визначається індивідуально.

Зверніть увагу!

Опис препарату Перекис водню на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Перекис водню: інструкції

Форма випуску: розчин для зовнішнього застосування 3 %; по 100 мл, 200 мл у флаконах

Склад: 100 мл розчину містять водню перекису (30 %) 10 г

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для зовнішнього застосування 3 % по 100 мл у банках або флаконах полімерних; по 200 мл у флаконах полімерних

Склад: 100 мл розчину містять водню перекису (30 %) 10 г

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для зовнішнього застосування 3 %, по 100 мл у флаконах

Склад: 100 мл розчину містять водню пероксиду (30 %) 10 г

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для зовнішнього застосування 3 % по 40 мл у флаконі; по 1 флакону в пачці; по 40 мл у флаконах; по 100 мл у флаконах

Склад: 100 мл розчину містять водню пероксиду (30 %) 10 г

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для зовнішнього застосування 3 % по 40 мл у флаконах скляних; по 100 мл у флаконах полімерних, по 40 мл у флаконі скляному або по 100 мл у флаконі полімерному; по 1 флакону в коробці з картону

Склад: 100 мл розчину містять водню пероксиду розчину 30 % 10 г

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для зовнішнього застосування 3 %, по 40 мл, або по 100 мл, або по 200 мл у флаконах

Склад: 100 мл розчину містять: водню перекису (30 %) 10 г

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для зовнішнього застосування 3 % по 50 мл у флаконах скляних, по 100 мл у банках полімерних або флаконах полімерних, по 200 мл у флаконах полімерних

Склад: 100 мл розчину містять водню пероксиду розчин (30 %) 10 г

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для зовнішнього застосування 3 % по 25 мл, 40 мл, 100 мл, 200 мл у флаконах скляних; по 40 мл, 100 мл, 200 мл у флаконах полімерних; по 30 мл, 50 мл у флаконах полімерних з розпилювачем; по 30 мл, 50 мл у флаконах полімерних з розпилювачем, по 1 флакону в пачці

Склад: 100 мл розчину містить водню пероксиду (30 %) 10 г

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для зовнішнього застосування, водний 3 % по 100 мл, 110 мл, 120 мл, 200 мл у флаконах скляних або полімерних; по 50 мл, 100 мл у флаконах полімерних з розпилювачем

Склад: 100 мл розчину містять водню пероксиду (30 %) 10,0 г

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для зовнішнього застосування, водний 3 % по 40 мл, або 100 мл, або по 200 мл у флаконах скляних або полімерних; або 100 мл або по 200 мл у флаконах полімерних, укупорені кришками з насадкою; по 100 мл у флаконі полімерному, укупореному кришкою з насадкою; по 1 флакону в пачці; по 40 мл або 100 мл у флаконах скляних або полімерних; по 1 флакону в пачці

Склад: 100 мл розчину містять водню перекису (30 %) 10,0 г

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для зовнішнього застосування застосування 3 % по 40 мл, по 100 мл у флаконах

Склад: 100 мл розчину містить: водню пероксиду (30 %) 10 г

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для зовнішнього застосування 3 % по 100 мл у флаконах

Склад: 100 мл розчину містять водню перекису (30 %) 10 г;

Производитель: Україна

Динамика цен на "Перекис водню р-н 3% фл. 200мл"

Перекис водню ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Перекис водню
Кількість препаратів у каталозі 11
Середня ціна препарату 33.52 грн.
Найдешевший препарат 18.70 грн.
Найдорожчий препарат 71.00 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження