Банер в категорію Мега набір -квітень

Мілістан

Товарів: 7
Сортування:  
Вид:  

Призначають для лікування

Кашлюк

З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 21.04.2024

Склад і форма випуску

Склад

Каплети "Мілістан мультісімптомних":

Одна капає містить:

 • парацетамолу 0,325г;
 • цетиризина гідрохлориду 0,01г;
 • хлорфенаміну малеата 0,002г;
 • декстрометорфану гідроброміду 0,015 г.

Таблетки Мілістан від кашлю:

 • діючі речовини: амброксолу гідрохлорид, карбоцистеин;
 • 1 таблетка, вкрита оболонкою, містить амброксолу гідрохлориду - 30 мг, карбоцистеина - 200 мг

Оральна суспензія "Мілістан мультісімптомних":

 • діючі речовини: парацетамол, цетиризину гідрохлорид, Хлорфенамін, декстрометорфану гідробромід;
 • 5 мл суспензії містять парацетамолу 160 мг, цетиризину гідрохлориду 2,5 мг, хлорфеніраміну малеату 1 мг, декстрометорфану гідроброміду 5 мг
 • Допоміжні речовини: натрію метилпарабен (Е 219), натрію пропілпарабен (Е 217), натрію карбоксиметилцелюлоза, аспартам (Е 951), ксантанова камедь, сорбіту розчин 70%, натрію едетат, барвник кармоїзин (Е 122), сахароза, есенція фруктова вода очищена .

Гарячий чай "Мілістан" від кашлю:

 • діючі речовини: амброксолу гідрохлорид, аскорбінова кислота;
 • 1 пакетик (6 г) містить амброксолу гідрохлориду 30 мг, аскорбінової кислоти 200 мг
 • допоміжні речовини: сахароза, лимонна кислота, кислота винна, натрію, барвник хіноліновий жовтий (Е 104), лимонна есенція, аспартам (Е 951).

Гарячий чай "Мілістан" зі смаком лимона:

 • діючі речовини: парацетамол, феніраміну малеат, фенілефрину гідрохлорид, аскорбінова кислота;
 • 1 пакетик (6 г) містить парацетамолу 500 мг, феніраміну малеату 25 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, аскорбінової кислоти 200 мг
 • допоміжні речовини: сахароза, лимонна кислота, кислота винна, натрію, барвник хіноліновий жовтий (Е 104), лимонна есенція, аспартам (Е 951).

Форма випуску

 • Каплети 15 мг в блістері №12
 • Таблетки 200 мг в блістері №20
 • Оралная суспензія 2,5 мг флакон 100 мл
 • Гарячий чай від кашлю 30 мг в пакетиках по 6 г №10
 • Гарячий чай зі смаком лимона 10 мг в пакетиках по 6 г №10

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка

Парацетамол має аналгетичну, жарознижувальну та слабку протизапальну дію. Механізм дії обумовлений пригніченням синтезу простагландинів. Інгібуючи ЦОГ, він перешкоджає утворенню простагландинів Е2 та F2, які відіграють важливу роль при сприйнятті больових подразнень ноцицепторами та передачі збудження в ЦНС. Парацетамол ефективніше інгібує ЦОГ у клітинах ЦНС та значно слабше – у периферичних тканинах. Відсутність впливу парацетамолу на синтез простагландинів у периферичних тканинах обумовлює відсутність його негативного впливу на водно-сольовий обмін та слизову оболонку ШКТ. Антипіретичний ефект парацетамолу пояснюється пригніченням безпосередньо в гіпоталамусі біосинтезу простагландинів, які є медіаторами центру терморегуляції. Парацетамол має знеболювальні та жарознижувальні властивості, подібні до НПЗП. При застосуванні у рекомендованих дозах він не викликає типових для нестероїдних протизапальних засобів шлунково-кишкових побічних ефектів.

Декстрометорфан гідробромід – протикашльовий засіб, ефективний при непродуктивному бронхіальному кашлі, який виникає через подразнення бронхів при вдиханні холодного повітря. Механізм дії пов'язаний із впливом на центр кашлю в довгастому мозку.

Хлорфеніраміну малеат – протиалергічний засіб, блокатор гістамінових Н1-рецепторів. Має помірно виражений седативний ефект.

Фармакокінетика

Після застосування всередині амброксол практично повністю абсорбується в системі травлення, добре проникає в тканини легень. Абсолютна біодоступність при пероральному застосуванні становить 70-80%. Максимальна концентрація в плазмі досягається через 2 години після застосування внутрішньо. Період напіввиведення становить 7-12 годин. Виводиться головним чином із сечею.

Аскорбінова кислота швидко абсорбується із травної системи. Біодоступність становить приблизно 70%. Метаболізується переважно у печінці, виводиться нирками.

 • Мілістан мультисимптомний

Препарат Мілістан мультісімптомних - комбінований препарат. У його складі присутні анальгетик, протикашльову і антигістамінні та засоби.
Дія ненаркотического анальгетика парацетамолу пов'язана з блокуванням циклооксигенази в ЦНС. Надає виражені болезаспокійливий і жарознижуючий ефекти. Протизапальний ефект парацетамолу виражений незначно.

Всмоктування парацетамолу відбувається в тонкому кишечнику. Велика частина піддається кон'югації в печінці. Кон'югати та незначна кількість парацетамолу виводяться нирками.
Цетиризин, карбоксильований метаболіт гідроксизину, є специфічним антагоністом Н1-рецептора гістаміну тривалої дії. Він викликає блокаду периферичних рецепторів гістаміну. Діє як протиалергічний засіб, практично не викликає антисеротонінової, холинолитического і седативного ефектів. Всмоктується в травному тракті швидко. Пригнічує дію інших медіаторів та індукторів секреції гістаміну, таких як PAF (тромбоцитактивуючий фактор) та субстанція Р.

Для цетиризину характерні тривалий терапевтичний ефект із швидким початком дії та відсутність у терапевтичних дозах властивої багатьом антигістамінним препаратам седації, препарат не проникає через гематоенцефалічний бар'єр. Тривале застосування препарату не супроводжується звиканням, цетиризин не викликає розвитку тахіфілаксії.

Частково деалкіліруется в печінці, в результаті чого утворюється неактивний метаболіт. Основна частина введеної дози виводиться з сечею, приблизно 10% - з калом.

Хлорфенірамін блокує Н1-рецептори гістаміну. В результаті його дії стають слабкішими прояви алергічних реакцій, зменшуються місцевий набряк і ексудація. Поряд з антигістамінних хлорфенірамін виявляє седативну, холинолитическое і антисеротониновое дію. У травному тракті всмоктується повільно. Велика частина прийнятого речовини піддається метилированию в печінці. Виведення хлорфеніраміну і його метаболітів здійснюється в основному нирками. Згідно з експериментальними даними, надмірне застосування хлорфеніраміну може призвести до розвитку деменції або хвороби Альцгеймера через його антихолінергічну дію.
Декстрометорфан - протикашльовими препаратами центральної дії. Опіоїдний анальгетик синтетичного походження. Пригнічує нейрони кашльового центру. Практично не має болезаспокійливого і снодійного дії. Основне застосування декстрометорфану як лікарського засобу від кашлю для тимчасового його полегшення, викликаного незначним подразненням горла і бронхів (наприклад, зазвичай супроводжує грип і застуду), а також кашлю, який виникає внаслідок подразнення часток, що вдихаються.

Декстрометорфан метаболізується у печінці цитохрому P450 2D6. Активність цього ферменту обумовлена генетично. Близько 10% населення загалом є повільними метаболізаторами ферменту CYP2D6. У таких осіб, а також у пацієнтів, які отримують терапію інгібіторами CYP2D6, можуть виникати ознаки передозування та/або тривалої дії декстрометорфану. Тому слід бути обережним при застосуванні препарату у пацієнтів, які є повільними метаболізаторами CYP2D6 або використовують інгібітори CYP2D6.

Рекомендована доза декстрометорфану становить 0,5 мг/кілограм маси тіла до 30 мг 3-4 р/добу.

Звикання до препарату не розвивається.

У травному тракті декстрометорфан всмоктується досить швидко і повністю. Частково виводиться нирками, частково метаболізується в печінці.

 • Таблетки від кашлю:

Ліки Мілістан є комбінацією двох інгредієнтів - амброксолу і карбоцистеина.

Амброксол є активним метаболітом бромгексину. Він нормалізує патологічно змінену секрецію клітин залоз слизової оболонки бронхів, сприяє розрідженню в'язкого бронхіального секрету і полегшує відходження за рахунок збільшення мукоциліарного, змінює співвідношення серозного і слизового компонентів мокротиння. Стимулює клітини Кларка та активізує гідролізуючі ферменти, що також знижує в'язкість мокротиння. Амброксол має секретомоторні властивості - стимулює роботу миготливого епітелію бронхів, відновлює дренажну функцію дрібних бронхів і бронхіол. Препарат стимулює утворення ендогенного сурфактанта, не викликає надмірного утворення секрету, зменшує спастичну гіперреактивність бронхів - одного з основних факторів розвитку бронхіальної астми при алергії. Кашель і обсяг мокротиння значно зменшуються.

Карбоцістеін проявляє муколітичну та відхаркувальну дію за рахунок активації сиаловой трансферази - ферменту бокалоподібних клітин слизової оболонки бронхів. Нормалізує кількісне співвідношення кислих і нейтральних сіаломуцинів, що сприяє зменшенню в'язкості бронхіального секрету. Полегшує відходження мокроти за рахунок підвищення мукоциліарного, має антиоксидантні та пневмопротекторні властивості, що зумовлено здатністю сульфгідрильних груп зв'язувати вільні радикали. Також сприяє регенерації слизової оболонки, нормалізує її структуру та активізує діяльність миготливого епітелію, відновлює секрецію IgA (специфічна захист) і кількість сульфгідрильних груп компонентів слизу (неспецифічний захист).

 • Гарячий чай Мілістан від кашлю при сухому кашлі:

Амброксол + Вітамін С

Вітамін С є водорозчинним вітаміном. Діє як антиоксидант та слабкий імуностимулятор.

 • Гарячий чай Мілістан від застуди зі смаком лимона:

Препарат являє собою комбінацію чотирьох компонентів.

Парацетамол має аналгетичну, жарознижувальну і слабку протизапальну дію. Механізм дії пов'язаний з пригніченням синтезу простагландинів і впливом на центр терморегуляції в гіпоталамусі.

Фенірамін малеат - протиалергічний засіб, блокатор Н 1 рецепторів. Зменшує закладеність носа, виділення слизу з носових ходів, сльозотеча, чхання.

Фенілефринугідрохлорид - симпатомиметический аминофиллин, що викликає звуження кровоносних судин шляхом стимуляції a-адренорецепторів, розташованих на посткапілярних судинах і кавернозний-венозних синусах слизової оболонки носа. Ці рецептори стимулюються безпосередньо шляхом зв'язування з фенілефрину або шляхом зв'язування з норепінефрином, який вивільняється з симпатомиметической нерва у відповідь на дію фенілефрину. Звуження кровоносних судин зменшує кровонаповнення слизової оболонки носоглотки та обумовлює таким чином тривалий зменшення її набряку. Має незначний стимулюючий вплив на центральну нервову систему.

Аскорбінова кислота (вітамін С) компенсує підвищену потребу організму у вітаміні С при респіраторних інфекціях, підвищує неспецифічну резистентність організму. Має антиоксидантні властивості, бере участь в регуляції окислювально-відновних процесів, вуглеводного обміну, частково компенсує потреба у вітамінах B 1, B 2, А, Е, фолієвої

кислоти, пантотенової кислоти. Сприяє зниженню побічних ефектів, що виникають внаслідок прийому парацетамолу, і подовжує його дію (подовжує період напіввиведення).

Показання до застосування:

 • Симптоми гострого періоду ГРВІ або грипу (головний біль, ринорея, біль у м'язах, сльозотеча, закладеність носа, нежить, синусит, біль у суглобах, лихоманка);
 • алергічний риніт, поліноз;
 • помірно і слабко виражений больовий синдром;
 • коклюш;
 • рефлекторний і спастичний кашель.

Сироп Мілістан застосовується при запальних захворюваннях середнього вуха та придаткових пазух носа.

Придбати Мілістан можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за найдоступнішими цінами в Україні.

Протипоказання

 • хронічний алкоголізм
 • вагітність
 • гіперчутливість
 • період лактації
 • діарея
 • мідріаз
 • захворювання крові
 • важкі захворювання нирок або печінки
 • мочекам'яна хвороба
 • дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази
 • сухість слизових оболонок

Протипоказано пацієнтам із ризиком виникнення дихальної недостатності.

Потрібна обережність при призначенні хворим з глаукомою, на епілепсію, важкими захворюваннями серця, затримкою сечі, цукровий діабет, бронхіальну астму.

Спосіб застосування

 • Мілістан мультісімптомних в капає:

Рекомендується до призначення з дванадцятирічного віку. Разова доза - одна капає (максимальна - дві каплети). Допускається щодобовий кратність прийому до чотирьох разів.

Рекомендована тривалість застосування - не більше семи днів. При помірній або тяжкій нирковій недостатності Мілістан призначається в половинній дозі.

 • Таблетки від кашлю:

Дорослі та діти старше 12 років - по 1 таблетці 3 рази на добу.

Курс лікування становить 7-10 днів.

Вартість Мілістан у таблетках вказана в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

 • Гарячий чай від кашлю:

Препарат слід застосовувати, розчинивши вміст одного пакетика в одній склянці кип'яченої гарячої води (не окропу), приймати гарячим.

Дорослі та діти старше 12 років: по 1 пакетику 3 рази на добу.

Мілістан гарячий чай від кашлю не слід застосовувати довше 4-5 днів без консультації з лікарем.

 • Гарячий чай зі смаком лимона:

Препарат слід приймати, розчинивши вміст 1 пакетика в 1 склянці кип'яченої гарячої води (не окропу), приймати гарячим.

Діти у віці від 12 років по 1 пакетику 2 рази на добу.

Дорослі: по 1 пакетику 3-4 рази на добу.

Максимальний термін лікування - 5 днів.

Передозування

Посилення побічних дій. Запаморочення, затримка сечі, блювання, порушення свідомості, пригнічення дихання, тремор, тахікардія, атаксія, лейкопенія, зниження артеріального тиску, короткострокове занепокоєння. Терапія симптоматична. У випадку тяжких розладів дихання - ШВЛ.

Лікування

При передозуванні потрібна швидка медична допомога. Пацієнта слід негайно доставити до лікарні, навіть якщо відсутні ранні симптоми передозування.

Побічні дії

 • Порушення сну;
 • сонливість;
 • епігастральні болю;
 • нудота;
 • аритмія;
 • шкірний зуд, сип;
 • сплутаність свідомості;
 • алергічні реакції;
 • гепатопатия;
 • тромбоцитопенія;
 • анемія;
 • дизуричніявища;
 • порушення акомодації;
 • підвищення внутрішньоочного тиску;
 • дисгевзія (розлад смаку), стомлюваність.

З боку опорно-рухової та сполучної тканини: посмикування м'язів, м'язова слабкість.

З боку серцево-судинної системи можлива артеріальна гіпертензія.

З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння: зниження чутливості в глотці; ринорея; диспное (як симптом реакції гіперчутливості).

Особливі вказівки

Надходили повідомлення про тяжкі ураження шкіри, такі як мультиформна еритема, синдром Стівенса – Джонсона (ССД)/токсичний епідермальний некроліз (ТЕН/синдром Лайєлла) та гострий генералізований екзантематозний пустульоз (ГГЕП), пов'язані із застосуванням амброксолу гідрохлориду.

Великі дози зменшують ефективність трициклічних антидепресантів, нейролептиків – похідних фенотіазину, канальцеву реабсорбцію амфетаміну, підвищують виведення мексилетину нирками.

Аскорбінова кислота як відновник може впливати на результати різних лабораторних досліджень, наприклад, при визначенні вмісту крові глюкози, білірубіну, активності трансаміназ, лактатдегідрогенази.

Пацієнтам, які приймають анальгетики щодня при артритах легкої форми, необхідно проконсультуватися з лікарем. У пацієнтів з тяжкими інфекціями, такими як сепсис, які супроводжуються зниженням рівня глутатіону при прийомі парацетамолу, підвищується ризик виникнення метаболічного ацидозу. Симптомами метаболічного ацидозу є глибоке, прискорене або утруднене дихання, нудота, блювання, втрата апетиту. Слід негайно звернутися до лікаря у разі цих симптомів.

При прийомі у терапевтичних дозах не спостерігалося клінічно значимих взаємодій з алкоголем (при рівнях алкоголю у крові 0,5 г/л). Тим не менш, рекомендується під час застосування препарату уникати вживання алкоголю.

Рекомендується з обережністю призначати пацієнтам з епілепсією та пацієнтам із ризиком виникнення судом.

Є повідомлення про випадки зловживання декстрометорфаном гідробромідом. Це необхідно враховувати при призначенні препарату дітям та особам молодого віку, а також пацієнтам з обтяженим анамнезом зловживання наркотиками чи психотропними речовинами.

Застосування в період вагітності та годування груддю

Препарат протипоказаний в період вагітності або годування груддю. При необхідності застосування препарату годування груддю слід припинити.

Діти

Не застосовувати дітям до 12 років.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Оскільки препарат може викликати сонливість, при його застосуванні не рекомендується керувати автомобілем та іншими механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші форми взаємодії

Одночасне застосування амброксолу та пригнічувальних кашель може призвести до надмірного накопичення слизу внаслідок пригнічення кашльового рефлексу. Тому таке поєднання можливе лише після ретельної оцінки лікарем співвідношення очікуваної користі та можливого ризику застосування.

Токсична дія препарату може бути посилена рифампіцином, барбітуратами, алкоголем і протисудомними засобами.
Здатність парацетамолу знеболювати потенціює кофеїн.
Метоклопрамід сприяє збільшенню абсорбції парацетамолу.
Одночасне використання з похідними кумарину може викликати незначну гіпопротромбінемія.
Хлорфенірамін порушує метаболізм дифеніну в печінці.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25°C в недоступному для дітей місці.

Термін придатності - 2 роки.

Зверніть увагу!

Опис препарату Мілістан на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Мілістан: інструкції

Форма випуску: таблетки, вкриті оболонкою, по 10 таблеток у блістері; по 2 блістери у картонній коробці

Склад: 1 таблетка, вкрита оболонкою, містить амброксолу гідрохлориду – 30 мг, карбоцистеїну – 200 мг

Производитель: Індія

Форма випуску: таблетки, вкриті оболонкою, по 10 таблеток у блістері; по 2 блістери у картонній коробці

Склад: 1 таблетка, вкрита оболонкою, містить амброксолу гідрохлориду – 30 мг, карбоцистеїну – 200 мг

Производитель: Індія

Форма випуску: порошок для орального розчину, по 6 г у пакетику; по 10 пакетиків у картонній коробці

Склад: 1 пакетик (6 г) містить амброксолу гідрохлориду 30 мг, кислоти аскорбінової 200 мг

Производитель: Індія

Форма випуску: порошок для орального розчину по 6 г у пакетику; по 10 пакетиків у картонній коробці

Склад: 1 пакетик (6 г) містить амброксолу гідрохлориду 30 мг, кислоти аскорбінової 200 мг

Производитель: Індія

Форма випуску: порошок для орального розчину, по 6 г у пакетику; по 10 пакетиків у картонній коробці

Склад: 1 пакетик (6 г) містить парацетамолу 500 мг, феніраміну малеату 25 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, кислоти аскорбінової 200 мг

Производитель: Індія

Форма випуску: порошок для орального розчину, по 6 г у пакетику; по 10 пакетиків у картонній коробці

Склад: 1 пакетик (6 г) містить парацетамолу 500 мг, феніраміну малеату 25 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, кислоти аскорбінової 200 мг

Производитель: Індія

Форма випуску: суспензія оральна по 100 мл у флаконі; по 1 флакону разом з мірною ложечкою у картонній упаковці

Склад: 5 мл суспензії містять парацетамолу 160 мг, цетиризину гідрохлориду 2,5 мг, хлорфеніраміну малеату 1 мг, декстрометорфану гідроброміду 5 мг

Производитель: Індія

Форма випуску: суспензія оральна по 100 мл у флаконі, по 1 флакону разом з мірною ложечкою у картонній упаковці

Склад: 5 мл суспензії містять парацетамолу 160 мг, цетиризину гідрохлориду 2,5 мг, хлорфеніраміну малеату 1 мг, декстрометорфану гідроброміду 5 мг

Производитель: Індія

Форма випуску: каплети, вкриті оболонкою, по 12 каплет у блістері; по 1 блістеру у картонній коробці

Склад: 1 каплета містить парацетамолу 325 мг, цетиризину гідрохлориду 10 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг, декстрометорфану гідроброміду 15 мг

Производитель: Індія

Форма випуску: каплети, вкриті оболонкою, по 12 каплет у блістері, по 1 блістеру у картонній коробці

Склад: 1 каплета містить парацетамолу 325 мг, цетиризину гідрохлориду 10 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг, декстрометорфану гідроброміду 15 мг

Производитель: Індія

Форма випуску: таблетки по 4 таблетки у блістері; по 1 блістеру у картонній коробці; по 4 таблетки у блістері; по 1 блістеру у картонній коробці; по 25 картонних коробок у картонній коробці; по 12 таблеток у блістері; по 1 блістеру у картонній коробці

Склад: 1 таблетка містить парацетамол – 500 мг, кофеїн – 30 мг, фенілефрину гідрохлорид – 5 мг, хлорфеніраміну малеат – 2 мг

Производитель: Індія

Форма випуску: каплети, вкриті оболонкою, по 10 каплет у блістері, по 2 блістери у пачці

Склад: 1 каплета містить парацетамолу 500 мг та цетиризину гідрохлориду 10 мг

Производитель: Індія

Форма випуску: сироп по 100 мл у флаконі; по 1 флакону з мірною ложечкою у картонній упаковці

Склад: 5 мл сиропу містять амброксолу гідрохлориду 15 мг, карбоцистеїну 100 мг

Производитель: Індія

Форма випуску: розчин для ротової порожнини 1,5 мг/мл (0,15 %); по 100 мл у флаконі з мірним стаканчиком; по 1 флакону у картонній коробці

Склад: 1 мл розчину містить бензидаміну гідрохлориду 1,5 мг

Производитель: Індія

Форма випуску: розчин для ротової порожнини 1,5 мг/мл (0,15 %) по 100 мл у флаконі з мірним стаканчиком; по 1 флакону у картонній коробці

Склад: 1 мл розчину містить бензидаміну гідрохлориду 1,5 мг

Производитель: Індія

Форма випуску: спрей для ротової порожнини, 1,5 мг/мл (0,15 %), по 25 мл у флаконі з небулайзером; по 1 флакону у картонній коробці

Склад: 1 мл спрею містить бензидаміну гідрохлориду 1,5 мг

Производитель: Індія

Форма випуску: спрей для ротової порожнини, 1,5 мг/мл (0,15 %) по 25 мл у флаконі з небулайзером; по 1 флакону у картонній коробці

Склад: 1 мл спрею містить бензидаміну гідрохлориду 1,5 мг

Производитель: Індія

Форма випуску: спрей для ротової порожнини, 3 мг/мл (0,3 %), по 25 мл у флаконі з небулайзером; по 1 флакону у картонній коробці

Склад: 1 мл спрею містить бензидаміну гідрохлориду 3,0 мг

Производитель: Індія

Форма випуску: спрей для ротової порожнини, 3 мг/мл (0,3 %), по 25 мл у флаконі з небулайзером; по 1 флакону у картонній коробці

Склад: 1 мл спрею містить бензидаміну гідрохлориду 3,0 мг

Производитель: Індія

Динаміка цін на "Мілістан мультисимптомний каплети в/о №12"

Мілістан ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Мілістан
Кількість препаратів у каталозі 7
Середня ціна препарату 238.44 грн.
Найдешевший препарат 184.20 грн.
Найдорожчий препарат 262.40 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження