Банер в категорію Ліки - квітень

Холосас

Товарів: 5
Сортування:  
Вид:  

Призначають для лікування

Холангіт

З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 16.04.2024

Фармакологічні властивості

Холосас – рослинний препарат-гепатопротектор, який випускається українськими виробниками і допомагає пацієнтам у боротьбі з біліарними патологіями та авітамінозами.

Дія лікарського засобу «Холосас» пов'язана з впливом комплексу компонентів, що входять до складу плодів шипшини, у тому числі таких, як вітаміни В1, В2, С, Е, К, РР, провітамін А, цукор – 14-16 %, яблучна та лимонна. кислоти, флавоноїди, пектини - 25%, ефірні олії, декстрин, ванілін, лецитин, солі К, Са, Fe, Мg.

«Холосас» підвищує функціональну здатність печінки, збільшує секрецію жовчі, збільшує вміст у жовчі холатів, зменшує в'язкість жовчі. Жовчогінна дія препарату обумовлена вмістом флавоноїдів. Екстракт шипшини має також вплив і на інші функції організму: нормалізує та стимулює секрецію залоз шлунка, підвищує ферментативну активність шлункового соку, посилює перистальтику кишечника за його атонії. Також сприяє протизапальній дії за рахунок вмісту аскорбінової кислоти (вітаміну С).

У ліках міститься водний густий екстракт, що отримують із плодів шипшини, кількість якого у перерахуванні на оксіянтарну кислоту становить 0,4 г на 1 г сиропу.

У складі плодів шипшини містяться поєднання:

 • тіаміну та піридоксину;
 • вітамінів С, Е і Р, провітаміну А;
 • яблучної та лимонної кислот;
 • флавоноїдів;
 • пектинів;
 • ефірних олій та лецитину;
 • мінеральних солей калію та кальцію, заліза та магнію.

Рослинний медпрепарат має п’ять фармакологічних ефектів:

 1. жовчогінний;
 2. гепатопротекторний;
 3. дезінтоксикаційний;
 4. сечогінний;
 5. імунозміцнювальний.

Взаємодія компонентів ліків сприяє:

 • відновленню функції печінки та підвищенню концентрації холатів. У результаті відбувається зниження в’язкості жовчі та пришвидшення її виведення з організму;
 • стимуляції і нормалізації секреції шлункових залоз та підвищенню активності ферментів, які виробляє шлунок;
 • посиленню перистальтики при симптомах атонії у кишечнику.

Вітамін С має три ефекти:

 • протизапальний;
 • антисклеротичний;
 • регенеруючий.

Крім того, він бере участь в окислювально-відновних процесах і вуглеводному обміні, підвищує захисні сили пацієнта та стійкість до інфекцій.

Комбінація органічних кислот – яблучної та лимонної – посилює діурез та утворення слини, стимулює продукцію жовчі, що сприяє підвищенню апетиту, пришвидшенню травлення та уповільненню процесів гниття в організмі.

Купити сироп Холосас при холециститі можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю.
Актуальна ціна на сироп шипшини Холосас вказана в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Лікарський засіб характеризується

 • високим профілем безпеки застосування і відсутністю токсичної дії, бо містить рослинні компоненти, тому призначається тривалими курсами дітям та дорослим;
 • зручністю зберігання при температурі до +25 градусів, тому препарат може використовуватися вдома і під час подорожей без переривання курсу терапії.

Форма випуску

Медикамент продається в аптеках у формі сиропу темно-коричневого кольору із солодко-кислим смаком по 130 і 250 г у флаконах.

Упаковка виробника містить мірну ложку, яка полегшує дозування.

Холосас – показання до призначення

Медпрепарат використовується у складі допоміжної терапії у пацієнтів, які страждають на хронічні форми:

 • некалькульозних холециститів;
 • холангітів;
 • гепатитів.

Холосас при дискінезії жовчного міхура можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю.
Актуальна ціна на сироп для печінки Холосас вказана в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Засіб застосовують для лікування

 • гіповітамінозів вітамінів групи Р і С;
 • астенії, за якої імунітет хворих знижується в результаті перенесених інфекцій.

Холосас – застосування

Завдяки гепатопротекторній дії сироп призначається у комплексному лікуванні алкогольної та медикаментозної інтоксикації у пацієнтів.

Пектини та органічні кислоти, які містяться у складі медикаменту, чинять сечогінний ефект і пришвидшують виведення токсинів з організму.

Холосас для печінки п’ють за стандартною схемою два–три тижні.

Прийом сиропу сприяє відновленню клітин печінки та нормалізації її захисних функцій.

Пацієнти часто питають про Холосас таблетки, коли звертаються в аптеку за допомогою. У цій лікарській формі медикамент не випускається, тому провізори та фармацевти радять препарат у вигляді сиропу.

Холосас при панкреатиті - це жовчогінний препарат, у складі якого містяться натуральні рослинні компоненти та вітамін С. В Україні також є Холосас без цукру. Холосас при застої жовчі підвищує функціональну здатність печінки, збільшує секрецію жовчі, збільшує вміст у жовчі холатів, зменшує в'язкість жовчі. Жовчогінна дія препарату обумовлена вмістом флавоноїдів. Приймають також Холосас при жовтяниці новонароджених. Холосас при віддаленому жовчному міхурі призначається відновлення вироблення жовчі. Холосас при гіркоті у роті підвищує функціональну здатність печінки, збільшує секрецію жовчі, збільшує вміст у жовчі холатів, зменшує в'язкість жовчі. Допомагає також Холосас при запорах. Холосас для імунітету має жовчогінну, гепатопротекторну дію. Відновлює та підтримує нормальну функцію гепатоцитів, попереджає хронізацію процесу, відновлює відтік жовчі, нормалізує стан імунної системи; має протизапальну, сечогінну дію, посилює моторику кишечника. Корисний також Холосас при застуді.

Купити Холосас можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю.
Актуальна ціна на препарат Холосас вказана в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Режим дозування

Необхідну дозу ліків відміряють мірною або чайною ложкою об’ємом 5 мл. Сироп приймають два–три рази на день за півгодини до їди.

Дози для одноразового прийому

Дорослим і школярам 14 років слід приймати по п’ять мілілітрів.

Холосас для дітей призначають з урахуванням віку маленького пацієнта:

 • малюкам 3–6 років – по 0,25 чайної ложки;
 • дітям 6–14 років – по 0,5 мірної ложки.

Протипоказання до призначення

Холосас сироп не застосовують при:

 • підвищеній чутливості у хворих до рослинних компонентів медпрепарату;
 • обтурації жовчовивідних шляхів;
 • калькульозному холециститі;
 • тромбофлебіті;
 • порушеннях кровообігу;
 • ендокардиті;
 • важких хворобах нирок;
 • декомпенсованому цукровому діабеті.

Холосас при гастриті з підвищеною кислотністю приймати тільки після консультації лікаря. Холосас при камінні у жовчному міхурі лікарі не призначають, тому самостійно, без постановки точного діагнозу кваліфікованим фахівцем, приймати не варто. Приймати холосас дітям при лямбліозі, а також холосас при лікуванні глистів можна після консультації з лікарем. В інструкції не вказана інформація про застосування Холосасу на ніч, а також про Холосасу від кашлю. Холосас при рефлюксі не є ефективним. Виробник не вказує інформацію про ефективність застосування Холосасу від прищів та Холосасу для волосся.

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів лікарського засобу. Обтурація жовчовивідних шляхів, калькульозний холецистит, тромбофлебіт та схильність до нього, недостатній кровообіг, ендокардит, декомпенсований цукровий діабет, тяжкі захворювання нирок.

Медикамент не використовують для лікування малюків до трьох років.

Побічні дії

Ліки рідко викликають:

 • печію;
 • алергічні реакції, які проявляються гіперемією, висипом на шкірі, свербежем, набряком.

При появі побічних ефектів прийом медпрепарату припиняють.

Особливості застосування

Рослинний сироп призначають обережно:

 • під час вагітності та годування грудьми;
 • пацієнтам, які страждають на цукровий діабет, оскільки ліки містять цукор;
 • при схильності до утворення тромбів та розвитку алергій.

За необхідності лікарі комбінують медпрепарат із:

 • атропіноподібними медикаментами та спазмолітиками – для зняття спазмів у жовчовивідних шляхах;
 • антимікробними препаратами – при гострих хворобах, які супроводжуються запаленням у жовчному міхурі.

Застосування в період вагітності та годування груддю

З обережністю препарат призначати під час вагітності або годування груддю.

Поширені запитання про Холосас

Холосас для чого призначають?

Ліки застосовують у комбінованій терапії некалькульозних холециститів, холангітів та гепатитів у хронічних формах, а також при отруєннях, зумовлених алкоголем чи прийомом медикаментів.

Чим корисний Холосас?

Медичний препарат містить рослинні компоненти і вітаміни груп В, Р, С і Е, які ефективні при авітамінозах, мають протизапальну, жовчогінну та гепатопротекторну дії.

Як пити Холосас?

Дорослі і підлітки 14 років приймають перорально по одній чайній ложці – 5 мл сиропу. Дітки 3–6 років – по 0,25 чайної ложки. Діти 6–14 років – по 0,5 чайної ложки. Ліки п’ють 2–3 рази на день за пів години до їди. Курс терапії визначає лікар.

Як приймати Холосас для очищення печінки?

Медикамент призначають за тридцять хвилин до їди двічі або тричі на добу за стандартним режимом дозування, який відповідає інструкції. Курс – 2–3 тижні.

Зверніть увагу!

Опис препарату Холосас на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Холосас: інструкції

Форма випуску: сироп по 130 г у банках полімерних; по 130 г у флаконах полімерних; по 250 г у флаконах полімерних; по 130 г у банці полімерній; по 1 банці у пачці з картону; по 130 г у флаконі полімерному; по 1 флакону у пачці з картону; по 250 г у флаконі полімерному; по 1 флакону у пачці з картону; по 130 г у банці полімерній; по 1 банці у пачці з картону з мірною ложкою; по 130 г у флаконі полімерному; по 1 флакону у пачці з картону з мірною ложкою; по 250 г у флаконі полімерному; по 1 флакону у пачці з картону з мірною ложкою

Склад: 1 г сиропу (що відповідає 0,7 мл) містить екстракт шипшини рідкий (Fructis Rosae) (1:0,7) (екстрагент: вода очищена) з кислотністю не менше 3,5 % у перерахуванні на кислоту яблучну – 0,4 г;

Производитель: Україна

Форма випуску: сироп по 130 г або по 250 г у флаконі; по 1 флакону з мірною ложкою у пачці з картону

Склад: 1 г сиропу містить екстракту плодів шипшини рідкого (Rosae fructus еxtractum fluidum) (1:0,7) (екстрагент – вода очищена) 0,4 г

Производитель: Україна

Динаміка цін на "Холосас сироп фл. 250г"

Холосас ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Холосас
Кількість препаратів у каталозі 5
Середня ціна препарату 80.30 грн.
Найдешевший препарат 80.60 грн.
Найдорожчий препарат 118.40 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження