Комаровский Витамин D3 - июнь 2024

Еріус

Товарів: 2
Сортування:  
Вид:  

Призначають для лікування

Запалення очей Закладеність носа Озена

З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 16.07.2024

Еріус

Інструкція для застосування

Склад

Склад препарату Еріус відрізняється залежно від форми випуску. Діюча речовина - дезлоратадин.

У таблетованій формі міститься 5 мг дезлоратадину (у кожній таблетці), наповнювачі й барвники. 

У сиропі — 0,5 мг дезлоратадину на 1 мл сиропу й органічні допоміжні речовини (консерванти, ароматизатори, барвники й вода як розчинник). 

Лікарська форма

Таблетки, вкриті оболонкою, і сироп (доступний об’єм — 60 і 120 мл).

Основні фізико-хімічні властивості

Ліки Еріус можуть продаватися у формі круглих блакитних таблеток, на яких зображені англійські букви S і P, або у вигляді сиропу — прозорої оранжевої в’язкої рідини.

Фармакотерапевтична група

Препарат Еріус належить до антигістамінних препаратів системного використання. 

Фармакологічні властивості 

Фармакодинаміка

Активна речовина дезлоратадин є неседативним антигістамінным засобом пролонгованої дії, що впливає на периферичні H1-гістамінові рецептори, блокуючи їх. Саме ці рецептори відповідають за запальну реакцію та її симптоми.

Фармакокінетика

Препарат від алергії Еріус легко абсорбується із ШКТ у кров, його максимальна концентрація в сироватці досягається приблизно через 3 години. Період напіввиведення метаболітів речовини з організму становить 27 годин.

Показання

Будь-які хронічні, безпечні для життя прояви алергічних реакцій. Препарат усуває такі симптоми алергії, як чихання, риніт, свербіж, набряк, сльозотеча, шкірний висип тощо.

Протипоказання

Ліки не можна приймати, якщо в людини спостерігається підвищена чутливість до діючої чи будь-якої допоміжної речовини, а також до лоратадину (існує ризик перехресної алергії).

Не рекомендується приймати препарат вагітним і жінкам, які годують грудьми, тому що безпека препарату для плода й немовлят не доведена.

Взаємодії

Рекомендується утриматися від уживання алкоголю на час прийому ліків.

Спосіб застосування та дози

Препарат Еріус у таблетованій формі рекомендується приймати тільки дорослим або підліткам від 12 років по 1 таблетці 1 раз на добу незалежно від прийому їжі.

Форма сиропу може бути призначена будь-якому пацієнтові у віці від 6 місяців із частотою 1 раз на добу. Дорослим і підліткам від 12 років призначають 10 мл сиропу незалежно від прийому їжі. Дітям у віці від 6 до 11 місяців — дозування по 2 мл сиропу, від 1 року до 5 років — по 2,5 мл сиропу, від 6 до 11 років — по 5 мл сиропу.

Можна припинити прийом препарату після усунення симптомів, а можна продовжувати прийом протягом усього періоду контакту із джерелом алергенів. 

Передозування

Під час проведення досліджень конкретних симптомів передозування виявлено не було. У разі надмірного вживання препарату рекомендуються стандартні методи детоксикації та очищення ШКТ (адсорбенти чи промивання шлунка). 

Побічні реакції

Як побічні ефекти зрідка можуть зустрічатися: 

  • сильна втомлюваність, головний біль, запаморочення, сонливість;
  • алергічні реакції;
  • тахікардія, міалгія (украй рідко);
  • диспептичні розлади. 

Термін придатності 

24 місяці. 

Умови зберігання

Тримати ліки слід у сухому місці, при температурі не вище 30 °С, подалі від дітей.

Категорія відпуску

Препарат відпускається без рецепта.

Перед прийомом протиалергічного лікарського засобу Еріус необхідно обов’язково прочитати оригінальну інструкцію, яка міститься в картонній коробці препарату. Рекомендується також консультація лікаря чи фармацевта в аптеці.

Зверніть увагу!

Опис препарату Еріус на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Еріус: інструкції

Форма випуску: таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 5 мг; по 7 або по 10 таблеток у блістері; по 1 блістеру в картонній коробці; по 15 таблеток у блістері, по 2 блістери в картонній коробці

Склад: 1 таблетка містить 5 мг дезлоратадину мікронізованого

Производитель: Німеччина

Форма випуску: таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 5 мг; по 7 або по 10 таблеток у блістері; по 1 блістеру в картонній коробці; по 15 таблеток у блістері, по 2 блістери в картонній коробці

Склад: 1 таблетка містить 5 мг дезлоратадину мікронізованого

Производитель: Німеччина

Форма випуску: сироп, 0,5 мг/мл; по 60 мл або по 120 мл у флаконі; по 1 флакону разом з мірною ложечкою або дозуючим шприцом у картонній коробці

Склад: 1 мл сиропу містить 0,5 мг дезлоратадину

Производитель: Бельгія

Форма випуску: сироп, 0,5 мг/мл по 60 мл або по 120 мл у флаконі; по 1 флакону разом з мірною ложечкою або дозуючим шприцом у картонній коробці

Склад: 1 мл сиропу містить 0,5 мг дезлоратадину

Производитель: Бельгія

Динаміка цін на "Еріус сироп 0,5мг/мл фл. 60мл"

Еріус ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Еріус
Кількість препаратів у каталозі 2
Середня ціна препарату 412.10 грн.
Найдешевший препарат 362.00 грн.
Найдорожчий препарат 462.20 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження