Баннер в категории Педиатр

Бетаметазон

Товарів: 2
Сортування:  
Вид:  

Призначають для лікування

Дерматоз Нейродерміт
Інші товари з діючою речовиною "Бетаметазон" Показати всі

З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 23.05.2024

Склад і форма випуску

9 a-Фтор-16 b-метилпреднізолон.
За структурою і дією близький до дексаметазону; є - b ізомером дексаметазону.

Таблетки, що містять по 0,0005 г бетаметазону, в упаковці по 30, 100 або 500 штук.

Розчин для ін'єкцій в ампулах по 1 мл (0,0053 г бетаметазону динатрію фосфату) в упаковці по 10 штук.

Крем Бетаметазон в тубі по 15 г, білого кольору та без запаху (1 г крему містить: бетаметазону валерату 1,22 мг, цетилпіридинію хлориду 4 мг; допоміжні речовини: пропіленгліколь, олія мінеральна, спирт цетостеариловий, динатрію едетат, вода очищена).

Купити Бетаметазон від псоріазу можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю.
Актуальна ціна на медикамент вказана у каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Фармакологічні властивості:

Синтетичний кортикостероїд (гормон кори надниркових залоз). Надає сильну протизапальну дію. Розчинна форма препарату забезпечує швидке всмоктування активної речовини та досягнення негайного, інтенсивного, але щодо короткочасного ефекту.

Показання до застосування:

Колагенози (загальна назва хвороб, що характеризуються дифузним ураженням сполучної тканини та судин): ревматоїдний артрит (інфекційно-алергічна хвороба з групи колагенозів, що характеризується хронічним прогресуючим запаленням суглобів), гостра ревматична лихоманка (різке підвищення температури тіла), системний червоний вовчак, склеродермія (ураження шкіри, що характеризується дифузним або вогнищевим її ущільненням з подальшою атрофією), дерматоміозит (системне захворювання м'язової тканини та шкіри, що характеризується порушенням рухової активності та почервонінням і набряком відкритих ділянок шкіри). Алергічні захворювання: бронхіальна астма, включаючи астматичний статус (тривалий напад бронхіальної астми), завзятий алергічний риніт (запалення слизової оболонки носа), набряк Квінке (алергічний набряк), ускладнення при переливанні крові, алергічні реакції на лікарські засоби та сироватки.

Дерматози (шкірні хвороби) з алергічним компонентом: атонічний дерматит (нейроаллергичеськоє запалення шкіри, що характеризується свербінням і множинними шкірними висипаннями, що розташовуються на симетричних ділянках тіла), контактний дерматит (запалення шкіри на місці контакту з несприятливою дією / тепловим, фізичним, хімічним /), нейродерміт (запальне захворювання шкіри, обумовлене порушенням функції центральної нервової системи), алергічна екзема (нейроаллергіческое захворювання шкіри, що характеризується мокнущим, що зудить), ексфоліативний дерматит (захворювання, що характеризується почервонінням всієї або майже всієї шкіри, що супроводжується її крупнопластінчатим лущенням), кропив'янка, герпетиформний дерматит (хронічне захворювання шкіри, що характеризується появою на шкірі зудить кольцеообразной або гірляндоподобную висипу).

Запальні захворювання очей: увеїт (запалення судинної оболонки очного яблука), хоріоретиніт (запалення сітківки та судин ока), симпатичний іридоцикліт (запалення райдужної оболонки та війкового тіла ока), центральний ретиніт (токсикоінфекційне захворювання очей, що супроводжується спазмами / різким звуженням просвіту / судин ока і погіршенням зору), оперізуючий герпес очі (захворювання очей, викликане вірусом Herpes), неврит (запалення) зорового нерва, ретробульбарний неврит (запалення зорового нерва за межами очного яблука).

Пухлинні захворювання лімфовузлів (з метою досягнення тимчасової ремісії / ослаблення або зникнення ознак захворювання /). Захворювання м'яких тканин: бурсит (запалення суглобової сумки), синовіт (запалення внутрішньої оболонки суглоба), тендосиновіт (поєднане запалення сухожилля і внутрішньої оболонки суглоба).

Геморагічні захворювання (підвищена кровоточивість): ідіопатична (неясного походження) і тромбоцитопенічна (пов'язана зі зменшенням рівня тромбоцитів в крові) пурпура (множинні дрібні крововиливи в шкірі та слизових оболонках) і алергічна пурпура.

Інші захворювання: адреногенітальний синдром (порушення функції кори надниркових залоз, що супроводжується посиленою секрецією чоловічих статевих гормонів), гострий подагричний артрит (запалення суглоба в результаті відкладення в тканинах суглоба сечової кислоти), пузирьчатка (захворювання, що характеризується висипанням бульбашок на зовні незмінених шкірі та слизових), виразковий коліт (запалення товстої кишки з утворенням виразок), нефротичний синдром (хворобливий стан, що характеризується масивними набряками та високим вмістом білка в сечі, що спостерігається при захворюванні нирок), емфізема легенів (підвищення легкості та зниження тонусу легеневої тканини), фіброз (розростання сполучної тканини ) легких, поліпи (доброякісна пухлина) носа, параліч Белла (параліч мімічної мускулатури особи внаслідок пошкодження лицьового нерва).

Спосіб застосування:

Доза препарату залежить від індивідуальних потребах хворого, ступеня тяжкості захворювання і реакції хворого на лікування. Лікування починають з початкової дози та при поліпшенні стану дозу поступово зменшують до підтримуючої на 0,25-0,5 мг через 2-3 дня.

Початкові та підтримуючі дози препарату залежать від виду захворювання. При ревматичному артриті та інших ревматичних захворюваннях - початкова доза 1-2,5 мг, підтримуюча - 0,5-1,5 мг; при гострої ревматичної лихоманці початкова - 6-8 мг, підтримуюча в разі потреби; при системний червоний вовчак - початкова 4,0-5,0 мг, підтримуюча в разі потреби; при астматичному стані - початкова 3,5-4,5 мг, підтримуюча в разі потреби; при завзятій хронічної бронхіальній астмі - початкова 3,5 мг, підтримуюча 0,5-2,5 мг; при алергії на пилок рослин - початкова 1,5-2,5 мг, підтримуюча в разі потреби; запальні захворювання очей - початкова 2,5-4,5 мг, підтримуюча в разі потреби; при емфіземи легенів і фіброзі - початкова 2,0-3,5 мг, підтримуюча 1,0-2,5 мг; при адреногенитальном синдромі - початкова 1,0-1,5 мг, підтримуюча в разі потреби; при бурейте - початкова 1,0-2,5 мг, підтримуюча по потребі.

Добову дозу препарату краще приймати в першій половині дня (зазвичай вранці) відповідно до біологічного ритму секреції (виділення) гормону.

Одночасне призначення з фенобарбіталом, дифеніном, рифампіцином, ефедрином може посилити метаболізм (розкладання в організмі) препарату, зменшуючи його терапевтичний ефект.
При одночасному застосуванні з естрогенами може спостерігатися надмірний ефект бетаметазона.
Спільне застосування з калійвиводяшімі діуретиками (сечогінними засобами) може посилити гіпокаліємію (знижений вміст калію в крові), а спільне застосування з серцевими глікозидами підсилює ймовірність розвитку порушення ритму серцевих скорочень, збільшує токсичність дигитоксина, пов'язану з гіпокаліємією.

Лікарський засіб використовувати зовнішньо. Крем наносити тонким шаром на уражену поверхню шкіри 1-3 рази на добу, залежно від тяжкості. Частота нанесення крему бетаметазон при псоріазі залежить від ступеня ураження: за легкого ступеня лікарський засіб можна наносити 1 раз на добу, у разі більш важких уражень частоту нанесення лікарського засобу необхідно збільшити. Найчастіше для досягнення ефекту достатньо нанесення лікарського засобу 1-2 рази на добу.

Лікарський засіб бетаметазон при алергії не застосовувати під оклюзійні пов'язки, оскільки може посилюватись побічна дія. Безперервне застосування лікарського засобу має перевищувати 4 тижнів. Якщо стан не покращується або погіршується протягом 2-4 тижнів терапії, слід провести повторне обстеження та переглянути лікування. Рекомендується ретельне спостереження за розвитком симптомів системної дії лікарського засобу. Слід застосовувати адресну антибактеріальну терапію при дерматозах, пов'язаних із бактеріальною інфекцією. Пацієнти з дерматозами грибкового походження потребують спеціального лікування.

Діти.

Безпека застосування лікарського засобу дітям не встановлена, тому лікарський засіб не призначений для застосування цієї категорії пацієнтів.

Оскільки у дітей величина співвідношення площі поверхні та маси тіла більша, ніж у дорослих, і, отже, поглинання лікарського засобу більш активне, діти мають більший ризик пригнічення функції гіпоталамо-гіпофізарно-надниркової системи (ГГНЗ) з боку кортикостероїдів та розвитку екзогенних ефектів кортикостероїдів.

Купити Бетаметазон розчин або купити мазь Бетаметазон можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю. Актуальна ціна на препарат Бетаметазон вказана в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Особливості застосування

Крем Бетаметазон для обличчя, зокрема бетаметазон від прищів, не застосовують. Інструкція не повідомляє про ефективність застосування препарату Бетаметазон при фімозі, крем Бетаметазон при геморої або Бетаметазон при укусах комах. Доцільність та безпека застосування препарату Бетаметазон від лишаю дізнавайтеся у лікаря.

Період вагітності та годування груддю

Призначення лікарського засобу для зовнішнього застосування можливе лише в пізніші терміни вагітності і в тому випадку, коли очікувана користь для майбутньої матері перевищує потенційну загрозу для плода. Невідомо, чи може місцеве застосування кортикостероїдів внаслідок системної абсорбції призвести до їх проникнення в грудне молоко, тому в період годування груддю слід уникати застосування лікарського засобу на великих ділянках шкіри або протягом тривалого часу.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні транспортом чи іншими механізмами

Зазвичай лікарський засіб не впливає швидкість реакції пацієнта при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Побічні дії:

Збільшення маси тіла, остеопороз (порушення харчування кісткової тканини, що супроводжується збільшенням її ламкості), підвищення артеріального тиску, затримка води в організмі, і'язвленіе слизової шлунково-кишкового тракту, загострення прихованих вогнищ інфекції, підвищення рівня глюкози в крові, збудження, безсоння, порушення менструального циклу, атрофія (різке пригнічення функції) кори надниркових залоз.

Протипоказання:

Важкі форми гіпертонічної хвороби (стійкий підйом артеріального тиску), недостатність кровообігу III степені, активна форма туберкульозу (при відсутності специфічного лікування), сифіліс, цукровий діабет, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, остеопороз, психічні захворювання, глаукома (підвищений внутрішньоочний тиск), системні мікози (захворювання внутрішніх органів і тканин, викликане паразитарними грибками), бактеріальні, вірусні (у тому числі простий та оперізувальний герпес, вітряна віспа, туберкульоз та сифіліс шкіри), грибкові інфекції шкіри, поствакцинальні шкірні реакції, розацеа, розацеаподібний (періоральний) дерматит, вагітність (особливо перші 3 міс.).

У разі виникнення подразнень шкіри або появи ознак підвищеної чутливості застосування лікарського засобу слід припинити та звернутися до лікаря.

Передозування

Симптоми. Надмірне або довготривале застосування кортикостероїдів для місцевого застосування може спричинити пригнічення гіпофізарно-адреналової функції, що призводить до вторинної недостатності надниркових залоз та появи симптомів гіперкортицизму, включаючи синдром Іценка–Кушинга. Гострі симптоми гіперкортицизму зазвичай оборотні.

Лікування: симптоматична терапія, при необхідності провести корекцію електролітного балансу. У разі хронічної токсичної дії рекомендується поступова відміна лікарського засобу.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Ліки Бетаметазон крем не рекомендується застосовувати одночасно з місцевими формами лікарських засобів, зокрема з вмістом аніонних поверхнево-активних речовин, які інактивують дію цетилпіридинію хлориду.

Умови зберігання:

Зберігати Бетаметазон від алергії в прохолодному місці.

Зверніть увагу!

Опис препарату Бетаметазон на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Бетаметазон: інструкції

Форма випуску: крем, 0,64 мг/г по 15 г у тубі; 1 туба в пачці

Склад: 1 г крему містить бетаметазону дипропіонату* 0,64 мг * - бетаметазону дипропіонату, у перерахуванні на 100 % речовину

Производитель: Україна

Форма випуску: крем по 15 г або по 30 г у тубі; по 1 тубі в пачці

Склад: 1 г крему містить: бетаметазону валерату 1,22 мг, цетилпіридинію хлориду 4 мг

Производитель: Україна

Динаміка цін на "Бетаметазон-Дарниця крем туба 15г"

Бетаметазон ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Бетаметазон
Кількість препаратів у каталозі 2
Середня ціна препарату 94.80 грн.
Найдешевший препарат 94.30 грн.
Найдорожчий препарат 95.30 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження