Банер в категорії Вей - квітень

Тауфон

Товарів: 5
Сортування:  
Вид:  

З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 22.06.2024

Склад і форма випуску

4% розчин по флаконах по 5 мл і в ампулах по 1 мл (Краплі очні).

1 мл містить таурину 40 мг;

Допоміжні речовини: метилпарагідроксибензоат (ніпагін), вода очищена.

Купити Тауфон можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю.
Актуальна ціна на очні краплі Тауфон для очей вказана в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Препарат Тауфон (таурин) відноситься до амін окіслотніх препаратів, що стимулюють репаративні та регенераційні процеси при захворюваннях сітківки ока дистрофічного характеру, травматичних ураженнях тканин ока, патологічних процесах, що супроводжуються різким порушенням метаболізму цих тканин. Як амінокислот, яка містить сірку, препарат сприяє нормалізації функцій клітинних мембран, оптимізації ен етичних і обмінних процесів, підтриманню сталості електролітного складу цитоплазми клітин, гальмуванню синаптичної передачі (нейромедиаторная роль).

Є дані про ефективність препарату в якості засобу, що знижує внутрішньоочний тиск у хворих на глаукому.

Фармакокінетика. Не досліджена.

Показання

Дистрофічні ураження сітківки ока, включаючи спадкові тапеторетинальні дегенерації, дистрофії рогівки, старечі, діабетичні, травматичні та променеві катаракти; як засіб стимуляції відновних процесів при травмах рогівки. Ліки Тауфон при крововиливі в око стимулює репаративні та регенераційні процеси у сітківці ока. Тауфон від мушок в очах застосовується для поліпшення відновлювальних процесів у тканинах ока, а також для уповільнення вікових змін зору. Тауфон при міопії застосовується для контактної корекції міопії. Ліки для очей Тауфон при синдромі сухого ока сприяє створенню захисної плівки на очах, що має зволожуючу і пом'якшувальну дію. Таким чином також призначений Тауфон для зволоження очей. Тауфон при носінні лінз можна закопувати Розчин офтальмологічний Тауфон ніжна сльоза в кон'юнктивальний мішок без зняття лінз. Тауфон при астигматизмі застосовується для стабілізації внутрішнього кровообігу у власних очах, нормалізації метаболічних процесів, усунення запалення. Тауфон при втомі очей використовують для зникнення почервоніння та явищ втоми очей, сльозотечі, почуття печіння та різі в очах, підвищеної чутливості очей до світла. Також Тауфон знімає почервоніння очей. Застосовують Тауфон при опіку очей. Тауфон при коньюктивіті та Тауфон при ячмені допомагає зняти запалення в очах. Тауфон при сльозогінності допомагає зняти неприємні симптоми в оці. В інструкції немає інформації про те, що Тауфон розширює зіниці. Також в інструкції не вказано про Тауфон від алергії та вушні краплі Тауфон (Тауфон у вуха). Можна капати тауфон після лазерної корекції. Тауфон при деструкції склоподібного тіла покращує обмінні процеси у очному яблуку. Часто використовується Тауфон у косметології. Тауфон для шкіри обличчя ефективний він у місцях утворення зморшок, носогубних складок та навколо очей гусячих лапок, мішків під очима.

Купити краплі Тауфон можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю.
Актуальна ціна на вітамінні краплі для очей Тауфон вказана в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Спосіб застосування та дози

Дорослим при катаракті Тауфон призначають у вигляді інстиляцій по 2 - 3 краплі 2 - 4 рази на добу протягом 3 місяців. Курси повторюють з місячним інтервалом. У разі нещасного випадку застосовують в таких же дозах протягом 1 місяця. Для лікування тапеторетинальної дегенерації та інших дистрофічних захворювань сітківки, проникаючих ран рогівки препарат вводять під кон'юнктиву: по 0,3 мл 4% розчину 1 раз на добу протягом 10 днів. Курс лікування через 6 - 8 місяців повторюють.

Тауфон від катаракти (Тауфон при катаракті). Для лікування катаракти призначають по 2-3 краплі 2-4 рази на добу. Курс лікування – 3 міс. Курс повторити з інтервалом 1 міс.

Тауфон при глаукомі. При відкритокутовій глаукомі Тауфон закопують по 2-3 краплі в кон'юнктивальний мішок двічі на добу за 20-30 хвилин до застосування тимололу. Курс лікування визначається індивідуально. Тауфон при травмі ока застосовувати по 2-3 краплі 2-4 рази на добу протягом 1 місяця.

Побічні дії

Може спостерігатися підвищена чутливість до компонентів препарату, проявляється у вигляді алергічних реакцій.

Протипоказання

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату. Дитячий вік.

Тауфон для дітей. Ефективність та безпека застосування препарату дітям не досліджувалися, тому не слід призначати цю вікову категорію пацієнтів.

Передозування

Даних про передозування препарату немає.

Особливості застосування

Вагітність і лактація. Даних щодо застосування препарату в періоди вагiтності та лактації немає.

Дія препарату на організм людини під час керування автотранспортом не вивчалась. Як і у разі використання інших офтальмологічних лікарських засобів для місцевого застосування, тимчасове помутніння зору чи інші порушення зору можуть впливати на здатність керувати автотранспортом чи іншими механізмами. Якщо після закапування виникає нечіткість зору, пацієнту необхідно почекати, поки зір проясниться, перш ніж керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами.

Тауфон при цукровому діабеті повинно проводитися тільки під наглядом лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

За деякими даними, препарат збільшує гіпотензивний ефект тимололу при їх спільному застосуванні.

Тауфон знижує тиск очей.
Відповідно до інструкції Тауфона, при призначенні його в комбінації з тимололом спостерігається посилення ефектів, що надаються останнім. Серед них – потенціювання зниження внутрішньоочного тиску (що є основною його функцією в лікуванні глаукоми) та артеріального тиску.

Умови та термін зберігання

Зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі 8 - 15 °C. Термін придатності - 3 роки. Термін зберігання розчину після розкриття флакона - 14 діб.

Купити краплі Тауфон за короткозорості можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю. Актуальна вартість Тауфону вказана у каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Зверніть увагу!

Опис препарату Тауфон на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Тауфон: інструкції

Форма випуску: краплі очні, 40 мг/мл, по 5 мл у флаконі; по 3 флакони разом з кришкою-крапельницею у пачці з картону; по 10 мл у флаконі; по 1 флакону разом з кришкою-крапельницею у пачці з картону

Склад: 1 мл розчину містить таурину 40 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: краплі очні, 40 мг/мл по 5 мл у флаконі; по 3 флакони разом з кришкою-крапельницею у пачці з картону; по 10 мл у флаконі; по 1 флакону разом з кришкою-крапельницею у пачці з картону

Склад: 1 мл розчину містить таурину 40 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: краплі очні, 40 мг/мл по 5 мл або 10 мл у флаконі; по 1 флакону у пачці з картону

Склад: 1 мл крапель містить таурину 40 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: краплі очні, розчин, 40 мг/мл, по 5 мл або 10 мл у флаконі; по 1 флакону в пачці

Склад: 1 мл розчину містить таурину 40 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: краплі очні, розчин, 40 мг/мл по 5 мл або 10 мл у флаконі; по 1 флакону в пачці

Склад: 1 мл розчину містить таурину 40 мг

Производитель: Україна

Динаміка цін на "Тауфон крап. очні 40мг/мл фл. 10мл"

Тауфон ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Тауфон
Кількість препаратів у каталозі 5
Середня ціна препарату 31.38 грн.
Найдешевший препарат 18.40 грн.
Найдорожчий препарат 42.10 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження