Банер в категорію Ліки - квітень

Ринт

Товарів: 2
Сортування:  
Вид:  

Призначають для лікування

Закладеність носа

З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 21.04.2024

Склад і форма випуску

назальний Ринт спрей

спрей назал. 0,5 мг / г фл. з насосом-дозат. з розпил. 10 г, в пачці

  • Діюча речовина: Оксиметазоліну гідрохлорид 0,5 мг / г
  • Допоміжні речовини: камфора рацемічна, ментол (левоментол), бензалконію хлорид, динатрію едетат (трилон Б), спирт бензиловий, поліетиленгліколь 400, повідон, натрію карбоксиметилцелюлоза-целюлоза мікрокристалічна, натрію дигідрофосфат дигідрат, натрію гідрофосфат додекагідрат, вода для ін'єкцій.

Рінту назальний спрей ЗВОЛОЖУЮЧИЙ

спрей назал. 0,5 мг / г фл. з насосом-дозат. з розпил. 10 г, в пачці

  • Оксиметазоліну гідрохлорид 0,5 мг / г
  • Допоміжні речовини: олія ромашки, евкаліптол, бензалконію хлорид, динатрію едетат (трилон Б), спирт бензиловий, гліцерин, поліетиленгліколь 400, повідон, натрію карбоксиметилцелюлоза-целюлоза мікрокристалічна, натрію дигідрофосфату дигідрат, натрію гідрофосфат додекагідрат, вода для ін'єкцій.

Лікарська форма

Спрей назальний.

Основні фізико-хімічні властивості: непрозора, білувата, гелеподібна рідина або розчин зі специфічним запахом та тиксотропними властивостями (згущується при стоянні та розріджується при збовтуванні).

Фармакологічні властивості

Лікарський засіб звужує судини в місці нанесення, зменшує набряк слизової оболонки носа і верхніх дихальних шляхів, зменшує виділення з носа, відновлює носове дихання, сприяє відновленню аерації придаткових пазух носа, порожнини середнього вуха, що запобігає розвитку бактеріальних ускладнень (синуситу, середнього отиту). При назальном застосуванні в терапевтичних концентраціях не подразнює слизову оболонку носа, не викликає гіперемію. Масло ромашки та евкаліптол, що входять до складу препарату Рінту назальний спрей зволожуючий, надають місцеву протизапальну дію, полегшують відходження слизу.

Ринт для носа м'яко діє на роздратовану слизову оболонку носових ходів і захищає її від надмірного висушування.

Оксиметазолін має противірусну, протизапальну, імуномодулюючу та антиоксидантну дію. Завдяки цьому комбінованому механізму дії під час проведення клінічних досліджень було доведено більш швидке та ефективне усунення симптомів гострого риніту (закладеності носа, ринорея, чхання, погіршеного самопочуття).

Дія препарату починається швидко (через кілька хвилин після застосування). Тривалість дії - до 12 ч.

При місцевому інтраназальному застосуванні не чинить системної дії.

Показання

гострі респіраторні захворювання, що супроводжуються ринітом. Риніт різної етіології (алергічний риніт, вазомоторний риніт). Для відновлення дренажу та носового дихання при захворюваннях придаткових пазух порожнини носа, євстахіїті. Для усунення набряку перед діагностичними або хірургічними маніпуляціями в порожнині носа.

Купити Ринт можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за найдоступнішими цінами в Україні.

Дозування

перед кожним використанням слід енергійно струшувати флакон. Зняти запобіжний ковпачок. Перед першим використанням дозуючого пристрою кілька разів натиснути на нього до появи струменя аерозолю. Вставити наконечник в ніздрю і натиснути на дозуючий пристрій, зробивши при цьому глибокий вдих носом, при цьому немає необхідності закидати голову назад. Потім повторити процедуру, вставивши наконечник в інший носовий хід. Після використання витерти начисто наконечник і закрити флакон оберігає ковпачком.

Препарат призначають дорослим і дітям у віці старше 6 років по 1 впорскуванню в кожну ніздрю з інтервалом 10-12 годин 2 рази на добу.

Не застосовувати препарат довше 5-7 днів.

Ціна на спрей для носа Ринт вказана в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Протипоказання

підвищена чутливість до компонентів препарату; атрофічний риніт; застосування інгібіторів МАО та інших препаратів, які можуть підвищувати артеріальний тиск; підвищений внутрішньоочний тиск, закритокутова глаукома; тяжкі серцево-судинні захворювання (АГ, стенокардія); феохромоцитома; гіпертиреоз; цукровий діабет.

Побічні дії

З боку дихальної системи.

Часто (≥1 <10%): печіння або сухість слизової оболонки носа, чхання.

Рідко (≥0,01 <0,1%): після того, як ефект від застосування препарату закінчиться, відчуття вираженої закладеності носа (реактивна гіперемія).

З боку травної системи.

Рідко (≥0,01 <0,1%): нудота.

При тривалому безперервному застосуванні судинозвужувальних препаратів у високих дозах можливий оборотний набряк слизової оболонки носа (медикаментозний риніт). Ці реакції можуть виникати після 5-7 днів застосування препарату, в разі подальшого застосування можлива атрофія слизової оболонки порожнини носа.

З боку нервової системи.

Рідко (≥0,01 <0,1%): безсоння, стомлюваність, головний біль, неспокій.

З боку серцево-судинної системи.

Рідко (≥0,1 <1%): місцеве назальні застосування може викликати системні ефекти, такі як посилене серцебиття, почастішання пульсу і підвищення артеріального тиску.

Особливі вказівки

Краплі для носа Ринт не слід застосовувати довше 7 днів. Тривале застосування може призвести до ослаблення дії препарату, викликати розвиток атрофічного риніту і реактивну гіперемію з медикаментозним ринітом, а також зниження активності та пошкодження епітелію слизової оболонки носа.
Слід уникати тривалого застосування та передозування препарату. Тривале застосування протинабрякового засобу для носа може призвести до послаблення дії препарату. Зловживання цим засобом може спричинити атрофію слизової оболонки та реактивну гіперемію з медикаментозним ринітом.

Після застосування препарату необхідне особливе спостереження за пацієнтами з хронічним ринітом та у випадках усунення набряку перед діагностичними маніпуляціями. Дози вище рекомендованих слід застосовувати лише під наглядом лікаря.

Наявність у складі препарату бензалконію хлориду у кількості 10 мкг в одній дозі може спричинити розвиток бронхоспазму.

Застосування в період вагітності та годування груддю

Краплі Ринт не рекомендується застосовувати препарат в період вагітності та годування груддю.

Діти. Ринт для дітей застосовують у віці з 6 років.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з механізмами

При тривалому застосуванні препарату у високих дозах не можна виключити його вплив на серцево-судинну і центральну нервову систему. У таких випадках здатність керувати транспортними засобами або роботі з механізмами може знизитися.

Взаємодія

Краплі в ніс Ринт не можна застосовувати в поєднанні з інгібіторами МАО або протягом 2 тижнів після застосування інгібіторів МАО через ризик розвитку АГ.

Слід з обережністю застосовувати препарат у пацієнтів, які застосовують бромокриптин, оскільки можливий розвиток порушень з боку серцево-судинної системи.

Вплив бетанідину, дебрізоквіна і гуанетидину може бути ослаблене.

Передозування

при передозуванні або випадковому прийомі всередину можуть виникнути такі симптоми: звуження зіниць, нудота, блювота, ціаноз, підвищення температури тіла, тахікардія, аритмія, колапс, судинна недостатність, артеріальна гіпертензія, дихальні розлади, набряк легенів, зупинка серця, можуть виникнути психічні розлади, а також пригнічення функції ЦНС, яке супроводжується сонливістю, зниженням температури тіла, брадикардією, артеріальною гіпотензією, апное та можливим розвитком коми.

Лікування: промивання шлунка, прийом активованого вугілля, симптоматична терапія. Не слід приймати вазопресорні засоби.

Термін придатності

2 роки. Не використовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати в захищеному від світла місці при температурі не вище 25°C.

Упаковка

По 10 мл у скляному флаконі з насосом-дозатором з розпилювачем назального призначення. По 1 флаконі в пачці.

Зверніть увагу!

Опис препарату Ринт на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Ринт: інструкції

Форма випуску: спрей назальний, 0,5 мг/мл, по 10 мл у флаконі разом з насосом-дозатором з розпилювачем; по 1 флакону в пачці з картону

Склад: 1 мл препарату містить оксиметазоліну гідрохлорид 0,5 мг у перерахуванні на 100 % суху речовину

Производитель: Україна

Форма випуску: спрей назальний 0,5 мг/мл, по 10 мл у флаконі разом з насосом-дозатором з розпилювачем; по 1 флакону в пачці з картону

Склад: 1 мл препарату містить оксиметазоліну гідрохлорид 0,5 мг у перерахуванні на 100 % суху речовину

Производитель: Україна

Динаміка цін на "Ринт спрей назал. звол. 0.5мг/г фл. 10г"

Ринт ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Ринт
Кількість препаратів у каталозі 2
Середня ціна препарату 133.50 грн.
Найдешевший препарат 133.50 грн.
Найдорожчий препарат 133.50 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження