Баннер в категории Вся родина

Глутаргін

Товарів: 9
Сортування:  
Вид:  

Призначають для лікування

Лептоспіроз

З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 16.07.2024

Препарат Глутаргін для здоров'я печінки

Ліки Глутаргін — препарат для печінки. Він складається з двох активних солей – аргініну та глутамінової кислоти, які відіграють велику роль у забезпеченні важливих біохімічних процесів нейтралізації та виведення з організму токсичного метаболіту – аміаку. Препарат сприяє утилізації та прискореному виведенню токсинів і відновленню пошкоджених гепатоцитів.

Глутаргін являє собою поєднання аргініну та глутамінової кислоти, які відіграють важливу роль у забезпеченні біохімічних процесів нейтралізації та виведення з організму високотоксичного метаболіту обміну азотистих речовин – аміаку. Гіпоамоніємічні ефекти лікарського засобу реалізуються шляхом активації знешкодження аміаку в орнітиновому циклі синтезу сечовини, зв'язування аміаку до нетоксичного глутаміну, а також посилення виведення аміаку з центральної нервової системи та його екскреції з організму. Завдяки цим властивостям препарату знижуються загальнотоксичні, у тому числі нейротоксичні ефекти аміаку.

При патології вагітності завдяки ендотелійпротективній дії препарат зменшує порушену проникність та тромборезистентність судин, попереджує гіперкоагуляцію, знижує чутливість судин до судинозвужувальних агентів (ендотелін, ангіотензин, тромбоксан), що викликають генералізований вазоспазм. Аргінін після попередньої біотрансформації в оксид азоту виявляє судинорозширювальну дію, позитивно впливає на згортання крові та функціональні властивості циркулюючих елементів крові. В результаті судиннорозширювальних та антигіпоксичних ефектів препарату покращується материнсько-плодова гемодинаміка, знижується внутрішньоутробна гіпоксія плода. При патології вагітності препарат виявляє також антитоксичну та гепатозахисну активність, виступає як неспецифічний метаболічний регулятор обмінних процесів. Завдяки цим властивостям препарату в період вагітності знижується рівень імунних комплексів, що циркулюють у крові, зменшується вираженість синдрому «метаболічної» інтоксикації та імунотоксикозу, підвищуються компенсаторно-пристосувальні реакції організму.

Склад і лікарська форма

Активний компонент — аргініну глутамат. Сіль глутамінової кислоти має властивості, потрібні під час терапії печінкових захворювань.

Аргінін після попередньої біотрансформації в оксид азоту має судинорозширювальну дію, позитивно впливає на згортання крові та функціональні властивості циркулюючих елементів крові. Аргінін після попередньої біотрансформації в оксид азоту має судинорозширювальну дію, позитивно впливає на згортання крові, покращує кровообіг шляхом усунення спазму капілярного русла і разом з глутаматом є нейромедіатором.Також аргінін бере участь у:

 • цикл утворення сечовини;
 • синтез колагену;
 • синтез аргінінфосфату;
 • стимулювання вироблення гормонів, нейромедіаторів;
 • потенціювання ефекту гіпотензивних препаратів;
 • прискорення регенерації тканин.

Українська фармацевтична компанія пропонує відразу кілька форм випуску:

 • таблетки 0,75 г;
 • таблетки 0,25 г;
 • розчини для ін'єкцій;
 • концентрат для розчину для інфузій.

Пігулки:

Діюча речовина: Аргініну глутамат;

1 таблетка містить аргініну глутамату 250 мг (0,25 г) або 750 мг (0,75 г);

Дозування 250 мг -целюлоза мікрокристалічна, кросповідон, натрію кроскармелоза, кальцію стеарат дозування 750 мг - целюлоза мікрокристалічна, кросповідон, кальцію стеарат.

Розчин для ін'єкцій:

Діюча речовина: arginine glutamate;

1 мл аргініну глутамату 40 мг;

Допоміжні речовини: вода для ін'єкцій.

Також покупці можуть придбати спеціальну серію препаратів Глутаргін АлкоКлін у формі таблеток і порошку для оральної суспензії з високим вмістом активної речовини. Серія призначена для профілактики отруєння етанолом і купіювання похмільного синдрому. Глутаргін вартість вказана у каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Коли призначають

Препарат використовується як монотерапія та в комплексі з іншими лікарськими засобами.

Показання до вживання:

 • жовтяниця;
 • у складі комплексної терапії гострих та хронічних гепатитів різної етіології, у т.ч. при отруєнні гепатотропними отрутами;
 • цироз печінки різного генезу;
 • гіперамоніємія;
 • гостре алкогольне отруєння легкої та середньої тяжкості;
 • похмільний синдром;
 • прекома та кома, що супроводжуються гіперамоніємією.

Препарат особливо рекомендовано жінкам на пізніх термінах вагітності. Ліки застосовують під час еклампсії та фетоплацентарної недостатності. У результаті судинорозширювальних та антигіпоксичних ефектів Глутаргіну поліпшується материнсько-плодова гемодинаміка, знижується внутрішньоутробна гіпоксія плода.

Передозування

У разі передозування можуть виникнути такі симптоми: дискомфорт у шлунковій ділянці, позиви до блювання, біль у ділянці грудної клітки, безсоння, зниження артеріального тиску.

Протипоказання й побічні дії

Застосування препарату не має істотних обмежень. Глутаргін з обережністю призначають пацієнтам у гарячковому стані та хворим, у яких знижується фільтраційна функція нирок.

Необхідно відмінити лікарський засіб, якщо після його введення у пацієнта з'являються ознаки індивідуальної непереносимості або підвищується збудливість.

Відомостей про безпечність застосування для дітей немає.

Побічні ефекти виявляються у виняткових випадках і мають тимчасовий характер.

Від таблеток може виникнути легкий розлад ШКТ. Побічна дія ін'єкцій — слабкість, ядуха, серцева аритмія, алергічна реакція - висип на шкірі.

Оскільки під час лікування можуть виникати побічні реакції з боку ЦНС, що впливають на швидкість реакції, слід бути обережними при керуванні транспортом або роботі з іншими механізмами.

Глутаргін при вагітності та годуванні груддю

Безпека клінічного застосування препарату в І та ІІ триместрах вагітності та в період годування груддю не досліджена. При необхідності застосування препарату слід припинити годування груддю.

Як застосовувати

Глутаргін таблетки приймають 3–4 рази на день незалежно від часу приймання їжі. Під час лікування печінкових хвороб курс лікування становить 15 днів, а в разі гострої алкогольної інтоксикації стан хворого стабілізується впродовж 2–3 днів. Максимальна разова доза становить 2 г, максимальна добова доза – 8 г.

Застосування препарату Глутаргін в ампулах залежить від відсоткового співвідношення активного компонента й фізрозчину. 4%-й препарат вводять крапельно 2 рази на день по 50 мл (2 м) в 150-250 мл ізотонічного розчину натрію хлориду зі швидкістю 60-70 крапель в 1 хв. 20%-й розчин можна також уводити внутрішньом'язово. Дозування залежить від стану пацієнта.

При алкогольному отруєнні тяжкого ступеня після курсу лікування ін'єкційними препаратами Глутаргіна призначати таблетки Глутаргіну у дозі 750 мг (3 таблетки по 250 мг або 1 таблетка 750 мг) 2 рази на добу протягом 20 днів.

При призначенні пацієнтам із порушеннями функцій ендокринних залоз слід враховувати, що препарат стимулює секрецію інсуліну та гормону росту.

Чим кращий, ніж аналоги

Глутаргін виробляється в Україні. Медичний препарат реалізується за доступною ціною.

Конкурентні переваги:

 • різноманітність лікарських форм і дозувань;
 • відсутність серйозних протипоказань і небезпечних для здоров'я побічних ефектів;
 • широка сфера застосування;
 • можливість використання для профілактики похмільного синдрому;
 • комбінована дія на організм (гепатопротекторна, антитоксична, антигіпоксична, антиоксидантна тощо).

Популярні запитання про Глутаргін

Як приймати Глутаргін?

Дози та схема лікування залежать від характеру патології. Для лікування гепатитів рекомендують пити 750 мг тричі на добу. Тривалість лікування — 2–3 тижні. У разі алкогольного отруєння рекомендують 1 г препарату кожні 1,5–2 години впродовж 2–3 днів. Розчин для ін'єкцій зазвичай використовують для крапельниць.

Як приймати Глутаргін для профілактики?

Для профілактики алкогольної інтоксикації треба вжити 1500–2000 мг препарату. Препарат приймають за 2–3 години до застілля. Оптимальний варіант — Глутаргін АлкоКлін зі зручним дозуванням. Гепатопротектор пом'якшує дію алкоголю та надмірної кількості жирної їжі, полегшує похмільний синдром.

Де можна купити таблетки для печінки Глутаргін?

Лікарський засіб вітчизняного виробництва продається в усіх українських аптеках. Купити Глутаргін для ін'єкцій та таблетки Глутаргін можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю. Глутаргін ціна вказана в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1. Покупці можуть оформити замовлення онлайн. МІС Аптека 9-1-1 забезпечує низькі ціни й фірмову доставку.

Зверніть увагу!

Опис препарату Глутаргін на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Глутаргін: інструкції

Форма випуску: розчин для ін’єкцій, 40 мг/мл, по 5 мл в ампулі; по 10 ампул у картонній коробці; по 5 мл в ампулі; по 5 ампул у блістері; по 2 блістери у картонній коробці

Склад: 1 мл розчину містить аргініну глутамату 40 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин для ін'єкцій, 200 мг/мл; по 5 мл в ампулі; по 10 ампул у картонній коробці; по 5 мл в ампулі; по 5 ампул у блістері; по 2 блістери у картонній коробці

Склад: 1 мл розчину містить аргініну глутамату 200 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки по 0,25 г по 10 таблеток у блістері; по 3 або 6 блістерів у картонній коробці

Склад: 1 таблетка містить аргініну глутамату 250 мг (0,25 г)

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки по 0,25 г по 10 таблеток у блістері; по 3 або 6 блістерів у картонній коробці

Склад: 1 таблетка містить аргініну глутамату 250 мг (0,25 г)

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки по 0,75 г по 10 таблеток у блістері; по 3 або 5 блістерів у картонній коробці

Склад: 1 таблетка містить аргініну глутамату 750 мг (0,75 г)

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки по 0,75 г по 10 таблеток у блістері; по 3 або 5 блістерів у картонній коробці

Склад: 1 таблетка містить аргініну глутамату 750 мг (0,75 г)

Производитель: Україна

Форма випуску: концентрат для розчину для інфузій, 400 мг/мл по 5 мл в ампулі; по 10 ампул у картонній коробці; по 5 мл в ампулі; по 5 ампул у блістері; по 2 блістери в картонній коробці

Склад: 1 мл препарату містить аргініну глутамату 400 мг

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки по 1 г, по 1 таблетці у блістері; по 2 блістери у картонній коробці; по 10 таблеток у блістері; по 1 блістеру в картонній коробці

Склад: 1 таблетка містить аргініну глутамату 1 г

Производитель: Україна

Форма випуску: таблетки по 1 г, по 1 таблетці у блістері, по 2 блістери у картонній коробці, по 10 таблеток у блістері, по 1 блістеру в картонній коробці

Склад: 1 таблетка містить аргініну глутамату 1 г

Производитель: Україна

Форма випуску: порошок для орального розчину, 1 г/3 г, по 3 г порошку у пакеті; по 2, 5 або 10 пакетів у картонній коробці; по 5 пакетів спарених у картонній коробці

Склад: 1 пакет (3 г) містить аргініну глутамату 1 г

Производитель: Україна

Динаміка цін на "Глутаргін табл. 0,75г №30"

Глутаргін ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Глутаргін
Кількість препаратів у каталозі 9
Середня ціна препарату 197.58 грн.
Найдешевший препарат 48.60 грн.
Найдорожчий препарат 586.00 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження