Банер в категорію Ліки - квітень

Димексид

Товарів: 4
Сортування:  
Вид:  


З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 20.04.2021       Дата оновлення: 16.04.2024

Димексид

Ліки Дімексид - прозора рідина або кристали при температурі повітря 20 градусів і нижче. До складу препарату входить диметилсульфоксид.

Димексид розчин знеболює, знімає запалення і знезаражує.

Димексид рідина має специфічний запах і жовтуватий відтінок. Препарат розводять з водою в певних пропорціях і з готовим розчином накладають Димексид компреси. Ця речовина активно використовувалося ще під час Першої світової війни для лікування травм, поранень, переломів. Після того, як була виявлена ​​у Димексиду аномальна здатність крім протизапальної і знеболюючої дії бути хорошим провідником, інтерес до нього зріс і в 1960 році він був запущений в промислове виробництво.

Диметилсульфоксид має особливість проникати крізь біологічні мембрани, включаючи бар'єри шкіри, таким чином реалізуючи свої специфічні ефекти, до яких належать протизапальний, антипіретичний, анальгетичний, антисептичний, помірний фібринолітичний. Препарат посилює проникнення крізь непошкоджену шкіру та слизові оболонки лікарських засобів (здатність до транспортування).

Купити Дімексид можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю.
Актуальна ціна на знеболювальне Дімексид вказана в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Дія препарату Димексид

Препарат Димексид швидко вбирається в шкіру. У кров надходить через 5 хвилин після аплікації. Димексид називають «провідником». Щоб якийсь препарат проник в підшкірні шари, його застосовують разом з димексидом. Розчин Димексид має виражену антимікробну, протизапальну та знеболювальну дію. Використовується дімексид від грибка нігтів, оскільки має протигрибкову дію. Дімексид при подагрі застосовують у гострому періоді на уражений суглоб. Він має знеболювальну та протизапальну дію. Перед початком процедури проводять проби на чутливість до димексиду (наявність алергічної реакції) через 24 години після проби починають процедури. Дімексид при забитих місцях і дімексид від синців зменшує болючість і набряк, прискорює процес загоєння. Також застосовують дімексид на рану, в тому числі дімексид на відкриту рану, оскільки він має протизапальні та антибактеріальні властивості, а також сприяє загоєнню ран. Дімексид для суглобів застосовується при комплексному лікуванні ревматоїдного артриту (Димексид при артриті), деформуючого остеоартрозу (Дімексид при остеоартрозі), радикуліту, при забитих місцях і розтягуванні зв'язок (Димексид при розтягуванні зв'язок).

Застосування рідини Димексид

Застосовують Димексид розчин при таких захворюваннях:

 • Ревматоїдний артрит - захворювання при якому руйнуються симетричні суглоби.
 • Хвороба Бехтерева - запалення суглобів між хребцями, що призводить до їх зрощення.
 • Остеоартроз - хронічне захворювання яке призводить до руйнування суглобного хряща.
 • Вузлувата еритема - ураження судин шкіри та підшкірної клітковини.
 • Тромбофлебіт - виникнення тромбів при запаленні стінок вени. При цьому захворюванні Димексид застосовують в комплексі з гепарином.
 • Подагра - захворювання суглобів з нападами болю. Спровоковано відкладенням солей в тканинах.
 • Трофічні виразки.
 • Екзема - запальне захворювання шкірного покриву, супроводжується дрібними бульбашками з рідиною всередині, почервонінням і свербінням.
 • Фурункульоз - відмирання тканини зі скупченням гною; вражає сальні залози та клітковину.
 • Опіки.

У складі комплексної терапії запальних захворювань опорно-рухового апарату: ревматоїдний артрит, хвороба Бехтєрєва, деформувальний остеоартроз (за наявності ураження періартикулярних тканин), за артропатії, розтягнень сухожиль під час забою, травматичних інфільтратів, гострих і хронічних остеомієлітів, стрептодермії, гнійних ран, абсцесів.
Застосовується також у шкірно-пластичній хірургії, для приживлення пересаджених шкірних ауто- і гомотрансплантантів, а також для консервування шкірних гомотрансплантантів. Дімексид при артрозі це чудовий засіб для зняття гострого запалення. Дімексид при варикозі використовується для зняття запального процесу та усунення больових проявів. Дімексид після перелому може використовуватись для зняття запального процесу. Дімексид після операції застосовується для зняття набряку (Димексид від набряків) та запалення. Дімексид при герпесі може прискорити загоєння ранок, які часто виникають при герпесі. Дімексид при демодекозі може допомогти у боротьбі з прищами-акне, адже він підсушує шкіру, вбиває бактерії та інші мікроби. Ефективний також дімексид при псоріазі. Дімексид при грижі хребта має протизапальну, знеболювальну, антисептичну, фібринолітичну та протимікробну дію.

Способи застосування

Щоб отримати розчин, Димексид розводять з водою. Для цього беруть потрібну кількість частин Димексиду і кількість частин води, в залежності від того, яка концентрація потрібна:

Концентрація Скільки частин Димексиду Скільки частин води
10% 1 9
20% 1 4
25% 1 3
30% 3 7
40% 2 3
50% 1 1
90% 9 1

Розчини використовують для компресів

Димексид компреси накладають на місце запалення. Марлеві серветки, змочені розчином димексиду, накладати на уражені ділянки, захоплюючи здорові ділянки шкіри, що прилягають, 1 раз на добу протягом 20-30 хвилин. Поверх серветки накладати поліетиленову плівку і бавовняну або лляну тканину.

 • При трофічних виразках використовують 30-50% Димексид розчин 2-3 рази на добу.
 • При екземі - 40-90% розчин.
 • При фурункулах - 40% розчин димексиду.
 • Для знеболення - 25-50% розчин, компрес місцево 2-3 рази на день.
 • При опіках - 20-30% розчин.
 • При підвищеній чутливості використовують 10-20% розчин.

Для дітей 9-18 років використовують 20-30% Димексид розчин. Дітям 6-9 років тільки за призначенням лікаря. Для дітей до 6 років Димексид не застосовують.

Якщо необхідно змінити спосіб застосування - рекомендації дає лікар.

Дімексид при шпорі п'яти. Примочка з димексиду прикладається як компресів на уражену область.
Дімексид при фурункулах. Рекомендується застосування 30% розчину димексиду.
Дімексид при гнійних ранах та Дімексид при наривах. При гнійних захворюваннях шкіри застосовують 40% розчин. Дімексид від подагри рекомендується приймати у вигляді компресів. Також часто застосовується бовтанка з Димексидом від подагри. Рекомендується застосовувати 30% дімексид при фурункульозі. Дімексид при трофічних виразках використовують 30-50% розчин 2-3 рази на добу.

Як консервуючий засіб для зберігання шкірних гомотрансплантатів застосовувати 5% розчин Димексиду у розчині Рінгера.

Побічна дія

Деякі люди погано сприймають запах засобу Димексид, що може викликати потяг до блювання та нудоту.

З боку дихальної системи може бути бронхоспазм.

Можлива реакція у вигляді дерматиту, сухості шкіри, пігментації, печіння. Може відчуватися запах часнику при видиханні.

Перед застосуванням слід робити пробу на непереносимість.

З боку центральної та периферичної нервової системи: головний біль, запаморочення, безсоння, адинамія.

Димексид протипоказаний при:

 • Підвищеній чутливості до Димексиду
 • Інфаркті, інсульті
 • Катаракті, глаукомі
 • Атеросклерозі, стенокардії
 • Порушеннях роботи нирок, печінки.

Дімексид при опіку можна використовувати для лікування опіків, проте при цьому необхідно дотримуватись правил застосування та концентрації, зазначеної в інструкції. В інструкції немає інформації про застосування Дімексид при пролежнях.

Препарат протипоказаний до застосування під час вагітності. Під час лікування диметилсульфоксидом слід припинити годування груддю.

Особенности применения

При температурі 18 °C і нижче можлива кристалізація диметилсул'фоксиду, яка не впливає на якість препарату. Для розплавлення кристалів слід обережно розігрівати флакон із препаратом на водяній бані (температура води близько 60 °C).

Диметилсульфоксид посилює дію етанолу (алкоголь гальмує виведення препарату) та інсуліну, кислоти ацетилсаліцилової, бутадіону; препаратів дигіталісу, хінідину, нітрогліцерину, антибіотиків (стрептоміцину, мономіцину), хлорамфеніколу, рифампіцину, гризеофульвіну, сенсибілізує організм до засобів для наркозу. Слід зважити на посилення препаратом як специфічної активності, так і токсичності лікарських засобів. Можна застосовувати разом з нестероїдними протизапальними засобами у комплексній терапії деформуючого остеоартрозу та ревматоїдного артриту; у комбінації з антимікробними засобами місцевої дії (лінімент синтоміцину) – для лікування стрептодермії.

Передозування

Передозування препарату може спричинити виникнення алергічних реакцій (кропив'янка, набряк) та посилення проявів побічних реакцій.
Лікування. Припинення застосування препарату, симптоматична терапія.

Чим Димексид краще аналогів

МІС Аптека 9-1-1 пропонує різні форми аналогів, якими можна замінити Димексид. Вони всі ефективно знеболюють при різних запальних процесах і захворюваннях опорно-рухового апарату.

Але, порівнюючи Димексид з аналогами, можна відзначити кількість протипоказань. У Димексиду їх набагато менше. Так само, швидкість проникнення речовини через шкірний покрив показує на скільки швидко настане терапевтичний ефект. Димексид проникає в кров через 5 хвилин.

Популярні питання про Димексид

Як розводити Димексид?

Пропорція розведення Димексиду пов'язана з чутливістю шкіри. Для приготування концентрованого розчину 50% разводять 1: 1, частина Димексиду, частина води. Якщо потрібен менш концентрований розчин беруть менше частин Димексиду, більше води.

Скільки тримати компрес з димексидом?

Компрес з димексидом накладають на 20-30 хвилин 2-3 рази на день.

Де можна купити Димексид?

Димексид можна купити на офіційному сайті МІС Аптека 9-1-1. Ми здійснюємо продаж якісних ЛЗ.

Зверніть увагу!

Опис препарату Димексид на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Димексид: інструкції

Форма випуску: рідина для зовнішнього застосування по 50 мл або по 100 мл у флаконі; по 1 флакону в пачці з картону; по 50 мл або по 100 мл у флаконі

Склад: 1 флакон містить димексиду (диметилсульфоксиду) 50 мл або 100 мл

Производитель: Україна

Форма випуску: рідина для зовнішнього застосування по 50 мл, по 100 мл у флаконах

Склад: 1 флакон містить диметилсульфоксиду 50 мл або 100 мл

Производитель: Україна

Форма випуску: розчин нашкірний, по 50 мл у флаконі; по 1 флакону в пачці

Склад: 1 флакон містить диметилсульфоксиду 50 мл

Производитель: Україна

Форма випуску: рідина для зовнішнього застосування по 50 мл у флаконах

Склад: 1 флакон містить диметилсульфоксиду 50 мл

Производитель: Україна

Динаміка цін на "Димексид р-н нашкір. фл. 50мл"

Димексид ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Димексид
Кількість препаратів у каталозі 4
Середня ціна препарату 181.00 грн.
Найдешевший препарат 148.30 грн.
Найдорожчий препарат 271.40 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження