Банер в категорію Мега набір -квітень

Назалонг

Товарів: 2
Сортування:  
Вид:  


З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 21.04.2024

Склад і форма випуску:

Назальний дозований спрей Назалонг по 10 або 25 г у флаконах з кришкою розпилювачем, в картонну коробку вкладений 1 флакон.

100 г препарату Назалонг містять:

  • Оксиметазоліну гідрохлориду - 0,05 г;
  • Додаткові інгредієнти: бензалконію хлорид, поліетиленгліколь, динатрію едетат, пропіленгліколь, повідон, натрію гідрофосфат додекагідрат, калію дигідрофосфат, вода очищена.

Фармакологічні властивості:

Назалонг - лікарський препарат для місцевого застосування, що володіє судинозвужувальну і протинабрякову дію. Назалонг містить активний компонент оксиметазолин - речовина групи альфа1-адреноміметиків. Оксиметазолін при місцевому застосуванні призводить до звуження судин слизової оболонки носа, зменшує проникність судинної стінки, сприяє зниженню або повному усуненню набряклості слизової оболонки верхніх дихальних шляхів і полегшує або відновлює носове дихання. Оксиметазолін зменшує вираженість ринореї (нежиті) незалежно від етіології (походження).

Терапевтичний ефект препарату розвивається досить швидко протягом декількох хвилин і триває протягом 10-12 годин після застосування.
При інтраназальному застосуванні оксиметазолин незначно абсорбується в системний кровотік. Частина оксиметазолина, абсорбувати в системний кровотік, виводиться нирками та кишечником. Період напіввиведення оксиметазоліну досягає 5-8 діб.

Показання до застосування:

Назалонг застосовують для симптоматичної терапії риніту різної етіології, включаючи вазомоторний і алергічний риніт.
Крім того, Назалонг може бути призначений при захворюваннях, що супроводжуються ринореей і набряком слизової оболонки носа і придаткових пазух, в тому числі при комплексному лікуванні синусита (зокрема можна використовувати назалонг при гаймориті), євстахеїта, середнього отиту і сінної лихоманки.
Назалонг може бути рекомендований до застосування перед проведенням риноскопії або хірургічних маніпуляцій у порожнині носа.

Спосіб застосування:

Назалонг призначений для інтраназального застосування. Перед застосуванням спрею слід зняти захисний ковпачок і кілька разів натиснути на розпилювач для досягнення правильного дозування препарату.

Насадку розпилювач слід акуратно ввести в попередньо очищений ніздрю і натиснути до упору на розпилювач. При застосуванні спрею Назалонг не слід нахиляти голову назад, рекомендується проводити розпилення препарату під час легкого вдиху через ніс.

Після застосування препарату слід промити насадку розпилювач і закрити флакон препарату захисним ковпачком. Тривалість терапії та дози оксиметазолина визначає лікар.

Дорослим, як правило, призначають по 1-2 розпилення в кожну ніздрю до 2 разів на добу.
Дітям віком від 6 до 12 років, як правило, призначають по 1 вприскування в кожну ніздрю.
Слід дотримуватися інтервалу не менше 10 годин між застосуваннями препарату Назалонг.
Рекомендована тривалість лікування становить 3 дні.

Купити Назалонг спрей можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1 за привабливою вартістю. Актуальна ціна на спрей для носа Назалонг вказана в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Побічні дії:

Назалонг, як правило, непогано переноситься пацієнтами, однак не можна виключати можливість розвитку дискомфорту у вигляді сухості слизової оболонки носа, рота і глотки, а також відчуття печіння в носоглотці.

У поодиноких випадках відзначали розвиток системних небажаних ефектів оксиметазолина, включаючи нудоту, зниження артеріального тиску, тахікардію, порушення сну і психомоторне збудження, затуманений зір, висип.

З боку нервової системи: занепокоєння, нервозність, тривожність, розлади сну - безсоння / сонливість, тремор, галюцинації (особливо у дітей), підвищена стомлюваність, седативний ефект, головний біль, запаморочення

При тривалому застосуванні оксиметазолина може відзначатися розвиток атрофії слизової оболонки носа.

Протипоказання:

Назалонг не призначають пацієнтам з відомою чутливістю і підвищенною гіперчутливістю до оксиметазоліну гідрохлориду.

Краплі Назалонг не застосовують для терапії пацієнтів, які страждають атрофічним ринітом, артеріальною гіпертензією, тяжкою формою атеросклерозу, глаукому, а також при тяжких порушеннях серцево-судинних захворювань (наприклад, ішемічна хвороба серця, артеріальна гіпертензія).
Оксиметазолін не слід призначати пацієнтам з цукровим діабетом і тиреотоксикозом.

Назальний дозований спрей Назалонг застосовують в педіатричній практиці тільки для лікування дітей старше 6 років.
Оксиметазолін не впливає або незначно впливає на здатність керувати автотранспортом і працювати з іншими механізмами. При тривалому застосуванні високих доз препарату Назалонг слід уникати керування потенційно небезпечними механізмами та водіння автомобіля.

Особливості застосування

При упорскуванні в порожнину носа не закидати голову і не перевертати флакон. Не рекомендується користуватися одним флаконом кільком особам, щоб уникнути поширення інфекції.

Слід уникати тривалого застосування та передозування препарату. Тривале застосування протинабрякового засобу для носа може призвести до послаблення його дії. Зловживання цим засобом може спричинити атрофію слизової та реактивну гіперемію з медикаментозним ринітом чи хронічно закладений ніс, а також пошкодження слизового епітелію та інгібування активності епітелію. Не рекомендується одночасне застосування препарату та інших лікарських засобів для інтраназального введення. Пропіленгліколь може викликати подразнення шкіри.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Оксиметазолін не впливає або має незначний вплив на здатність керувати автотранспортом та працювати з іншими механізмами. Після тривалого застосування препарату в дозах, що перевищують рекомендовані, не можна виключити загальний вплив на серцево-судинну систему. У таких випадках здатність керувати транспортним засобом може зменшитися.

Вагітність і годування груддю:

Назалонг не слід застосовувати в період вагітності. В період лактації застосування спрею Назалонг можливо тільки після скасування грудного вигодовування.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами:

При застосуванні інших засобів до початку лікування рекомендується звернутися до лікаря.

При одночасному застосуванні препарату Назалонг з лікарськими засобами, що мають вазоконстрикторного дією можливе взаємне посилення вираженості небажаних ефектів.

Назалонг сприяє уповільненню абсорбції і збільшення часу терапевтичного ефекту місцевоанестезуючих засобів.

Оксиметазолін може потенціювати ефект інгібіторів моноаміноксидази. Через ризик підвищення АТ не слід застосовувати інгібітори МАО, трициклічні антидепресанти та інші препарати, що спричиняють підвищення артеріального тиску та аритмії, разом із лікарським засобом краплі в ніс Назалонг.

Назалонг, як правило, не призначають з іншими місцевими вазоконстрикторні препаратами.

Передозування:

Передозування можливе після назального або випадкового прийому внутрішньо. При застосуванні завищених доз препарату Назалонг внаслідок посиленої абсорбції оксиметазолина можливий розвиток таких симптомів: тахікардії та артеріальної гіпертензії, а також збудження або пригнічення центральної нервової системи. Пригнічення функцій ЦНС проявляється у зниженні температури тіла, млявості, сонливості, брадикардії, артеріальної гіпотензії, колапсу, шоку, дихальних розладів та зупинки дихання, втрати свідомості та коми. Інші симптоми можуть включати міоз, мідріаз, гарячку, підвищену пітливість, блідість, ціаноз, серцебиття, тахікардію, брадикардію, аритмію серця, зупинку серця, артеріальну гіпертензію, шокову гіпотензію, нудоту та блювання, пригнічення дихання та дихання. Специфічного антидоту немає. При розвитку ознак передозування оксиметазолина показано проведення симптоматичної терапії.

У дітей передозування часто призводить до домінування центрального нервового ефекту з судомами та комою, галюцинаціями, брадикардією, апное та артеріальною гіпертензією, що змінюється гіпотензією.

Умови зберігання:

Назалонг слід зберігати в приміщеннях з температурним режимом від 2 до 25 °C.

Спрей Назалонг можна застосовувати протягом 2 років після випуску.

Зверніть увагу!

Опис препарату Назалонг на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Назалонг: інструкції

Форма випуску: спрей назальний, дозований 0,05 %, по 10 г у флаконі; по 1 флакону у пачці

Склад: 100 г препарату містять оксиметазоліну гідрохлориду в перерахуванні на 100 % речовину 0,05 г

Производитель: Україна

Форма випуску: спрей назальний, 0,025 % по 10 мл у флаконі, по 1 флакону в пачці

Склад: 1 мл розчину 0,025 % містить оксиметазоліну гідрохлориду 0,25 мг

Производитель: Україна

Динаміка цін на "Назалонг спрей назал. дозований 0,05% фл. 10г"

Назалонг ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Назалонг
Кількість препаратів у каталозі 2
Середня ціна препарату 105.10 грн.
Найдешевший препарат 103.00 грн.
Найдорожчий препарат 107.20 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження