Лісобакт

Товарів: 4
Сортування:  
Вид:  

З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 29.11.2023

Склад і форма випуску

Склад

Лісобакт (таблетки для розсмоктування) - лізоциму гідрохлорид, піридоксину гідрохлорид; допоміжні речовини: лактози моногідрат, трагакант, магнію стеарат, сахарин натрію, ванілін.

Лісобакт (спрей для носа) - 1 ml (мл) розчину містить натрію хлориду 9,0 mg (мг), лізоциму гідрохлориду 0,5 mg (мг), пропіленгліколь, метилпарабен, натрію едетат, пропілпарагідроксибензоат, гідроксид натрію, воду очищену.

Форма випуску

 • Таблетки для розсмоктування білого кольору

по 10 або по 30 таблеток в упаковці.

 • Лісобакт Ріно спрей для носа

За 30 ml (мл), в скляному або поліетиленовому флаконі з насосом-розпилювачем і аплікатором, по 1 флакону в картонній коробці.

Фармакологічні властивості

 • Таблетки для розсмоктування

Антисептичний механізм дії лізоциму, основної діючої речовини Лісобакт, пов'язаний зі здатністю, цього природного речовини перетворювати нерозчинні полісахариди мембран грампозитивних бактерій в розчинні мукопептиду.

Крім того, Лісобакт проявляє антисептичний ефект по відношенню до вірусів, грибів і грамнегативних бактерій, підвищує місцевий імунітет, має протизапальну дію. Застосовується переважно при захворюваннях ЛОР - органів і в стоматології.

Вітамін В6 (піридоксин) має протекторний ефект, по відношенню до слизової порожнини рота, сприяє попередженню розвитку кандидозу, застосовується при афтозний стоматит.

Препарат добре абсорбується в порожнині рота, максимум концентрації досягається через 60-90 хвилин після розсмоктування препарату. Лісобакт гідролізується в кишечнику, виводиться переважно через нирки. Препарат здатний проникати через плаценту і виділятись у грудне молоко.

 • Спрей для носа

Лізоцим - це природна речовина, що міститься в таких рідинах організму, як молоко матері, слиз порожнини носа, сльози та слина. Лізоцим має місцеву протизапальну дію, підвищує неспецифічну опірність організму, ефективний відносно бактерій, вірусів і грибів.

Лісобакт Ріно спрей для носа прискорює рухливість миготливого епітелію і стимулює його активність, допомагає очистити порожнину носа від накопичених виділень, пилу, бруду, пробка, алергенів і інфікованої слизу. Завдяки природному механізму осмосу відводить надлишкову рідину з набряку слизової оболонки носа і тканин і розріджує густий секрет в носовій порожнині. Також цей спрей забезпечує зволоження і захист слизової оболонки носа.

Лісобакт Ріно спрей для носа:

Зменшує набряк слизової оболонки носа і послаблює закладеність носа.

Розріджує густий слизовий секрет.

Очищає носові порожнини від накопичень слизу, пилу, сухих скупчень, пробка, алергенів і інфекційних агентів.

Зволожує слизову оболонку носа і усуває сухість і роздратування в носовій порожнині.

Допомагає відновити нормальний функціональний стан слизової оболонки носа.

Показання до застосування

 • Таблетки для розсмоктування призначені для місцевого лікування захворювань слизової оболонки рота та горла

- хронічний і гострий тонзиліт;
- фарингіт;
- ангіна;
- стан після тонзилектомії;
- різні види стоматитів;
- гінгівіт;
- ерозії порожнини рота.

 • Лісобакт Ріно спрей для носа

- при закладеності носа, що супроводжується утрудненим диханням через застуду, вірусні інфекції, алергії.
- при захворюваннях носової порожнини та придаткових пазух носа, що супроводжуються сухістю слизової оболонки або утворенням слизу (інфекційний риніт, алергічний риніт, синусит).
- у випадках, коли протипоказано застосування звичайних протинабрякових засобів для носа (наприклад, при високому артеріальному тиску, захворюваннях серця, порушення з боку щитоподібної залози, цукровому діабеті).
- для підвищення ефективності звичайних протинабрякових засобів для носа і для зменшення періоду їх використання.
- для щоденної гігієни порожнини носа (наприклад, при знаходженні в забрудненого навколишнього середовища).
- для зволоження слизової оболонки носа (наприклад, в приміщеннях з кондиціонером або з опаленням, що пересушує повітря; при повітряних перельотів).

Купити Лісобакт льодяники та спрей можна за допомогою сайту МІС Аптека 9-1-1.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Спосіб застосування та дози

 • Таблетки для розсмоктування

Таблетки необхідно розсмоктувати в порожнині рота, дорослим по 2 таблетки 3-4 рази на добу, дітям препарат призначається, в залежності від віку: від 3 до 7 років по 1 таблетці тричі на добу, від 7 до 12 років по 1 таблетці 4 рази на добу. Курс лікування від 8 днів, якщо є необхідність, можливе збільшення тривалості курсу.

 • Спрей дл Яноса

Дозування.

Дорослі та діти віком від 5 років: 1 або 2 розпилення в кожну ніздрю 2-3 рази на добу.

Діти у віці від 1 до 5 років: 1 розпилення в кожну ніздрю 2-3 рази на добу.

При кожному натиску розпилювач дозує по 0,14 ml (мл) розчину (в одному флаконі міститься не менше 200 доз).

Особливості застосування

Препарат не призначений для тривалого застосування. З метою попередження порушення нормальної мікрофлори ротової порожнини не слід застосовувати препарат більше 5 діб. Препарат містить лактозу, тому пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази Лаппа або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не слід застосовувати препарат. При появі таких симптомів як сильний біль у горлі, головний біль, нудота, блювання, висока температура тіла або якщо протягом 5 діб лікування препаратом симптоми захворювання не зникають, необхідно звернутися до лікаря. У випадку бактеріальної інфекції необхідно проконсультуватись у лікаря щодо доцільності застосування системної антибіотикотерапії.

Застосування високих доз піридоксину (більше 200 мг на добу) протягом тривалого часу (від кількох місяців до року) може спричинити погіршення функціонального стану печінки та нирок; сенсорну нейропатію, яка зазвичай зникає після припинення лікування. Тому пацієнтам, які мають порушення функцій печінки та нирок і яким призначено інші лікарські засоби, що містять піридоксину гідрохлорид, застосування лікарського засобу «Лісобакт®» не рекомендовано.

Враховуючи інформацію щодо можливого підвищення кислотності шлункового соку при застосуванні піридоксину у дозі, що перевищує 30 мг/добу, препарат слід з обережністю застосовувати пацієнтам з пептичною виразкою шлунка і дванадцятипалої кишки.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Піридоксин: адекватні та контрольовані дослідження застосування вагітним жінкам свідчать про відсутність тератогенного впливу та впливу на розвиток плода.

Лізоцим: дослідження на тваринах показали відсутність тератогенної дії лізоциму. Недостатньо даних щодо впливу лізоциму на плід. Тому використання препарату в період вагітності не рекомендується.

Через недостатність даних про екскрецію лізоциму з молоком матері та високий вміст піридоксину застосування препарату у період годування груддю не рекомендоване.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Не впливає.

Передозування

 • Таблетки для розсмоктування

При значному перевищенні терапевтичної дози, можуть спостерігатися симптоми передозування піридоксину:

 • алергічні реакції
 • симптоми міодистрофії

Побічні дії

 • Таблетки для розсмоктування

Можливі шкірні алергічні реакції (кропив'янка, анафілактичний шок). При появі алергічних реакцій, препарат слід відмінити.

 • Спрей для носа

Побічні ефекти не описані. Лісобакт Ріно спрей для носа не має ефекту звикання або ефекту "відміни" (тобто коли після припинення лікування симптоми поновлюються з ще більшою інтенсивністю).

У разі виникнення подразнення або алергічної реакції необхідно припинити використання Лісобакт Ріно спрею для носа і звернутися до лікаря.

Особливі вказівки

Застосування в період вагітності та годування груддю

Препарат не рекомендуються застосовувати в період вагітності та годування груддю.

Діти

Не приймати дітям віком до 3 років.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Не впливає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші форми взаємодії

Лісобакт не слід застосовувати одночасно з іншими лікарськими засобами, що містять антисептики, а також якщо призначено інші лікарські засоби, що містять піридоксину гідрохлорид. Лізоцим посилює ефективність таких антибактеріальних препаратів як пеніцилін, хлорамфенікол.

Ізоніазид, пеніциламін, піразинамід, гідралазин, імуносупресори, естрогени (у тому числі оральні контрацептиви, які містять естрогени) можуть збільшувати потребу у піридоксині, тому що вони діють як антагоністи піридоксину або посилюють ниркову екскрецію останнього.

Піридоксину гідрохлорид посилює декарбоксилювання та знижує ефективність леводопи при лікуванні хвороби Паркінсона.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 30 °C в недоступному для дітей місці.

Зверніть увагу!

Опис препарату Лісобакт на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Лісобакт: інструкції

Форма випуску: льодяники пресовані, по 10 льодяників у блістері, по 2 блістери в картонній коробці

Склад: 1 льодяник пресований містить лізоциму гідрохлориду 20,0 мг, що відповідає 800000 ОА FIP; цетилпіридинію хлориду 1,5 мг

Производитель: Боснія і Герцеговина

Форма випуску: спрей оромукозний, розчин по 30 мл у флаконі з темного скла з насосом-розпилювачем та аплікатором, по 1 флакону у картонній коробці

Склад: 1 мл розчину містить лізоциму гідрохлориду 20,0 мг, що відповідає 800 000 ОА FIP (одиниці активності Міжнародної фармацевтичної федерації); цетилпіридинію хлориду 1,5 мг

Производитель: Боснія і Герцеговина

Форма випуску: спрей оромукозний, розчин по 30 мл у флаконі з темного скла з насосом-розпилювачем та аплікатором, по 1 флакону у картонній коробці

Склад: 1 мл розчину містить лізоциму гідрохлориду – 20,0 мг, що відповідає 800 000 ОА FIP (одиниці активності Міжнародної фармацевтичної федерації); цетилпіридинію хлориду 1,5 мг, лідокаїну гідрохлориду 0,5 мг

Производитель: Боснія і Герцеговина

Форма випуску: льодяники пресовані по 10 льодяників у блістері, по 1 або 3 блістери у картонній коробці

Склад: 1 льодяник пресований містить лізоциму гідрохлориду 20 мг (не менше 720000 ОА FIP), піридоксину гідрохлориду 10 мг

Производитель: Боснія і Герцеговина

Динамика цен на "Лісобакт льодян. пресовані №30"

Лісобакт ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Лісобакт
Кількість препаратів у каталозі 4
Середня ціна препарату 210.80 грн.
Найдешевший препарат 171.20 грн.
Найдорожчий препарат 232.20 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження