Банер доставка НП  -липень

Гематоген

Товарів: 3
Сортування:  
Вид:  

Призначають для лікування

Кахексія
З цим товаром купують
Редакторська група
Дата створення: 27.04.2021       Дата оновлення: 16.07.2024

Гематоген - засіб корекції метаболічних процесів. Джерело повноцінного білка, жирів, вуглеводів і мінералів, що містяться в пропорціях, близьких до складу крові людини. Стимулює кровотворення, утворення червоних кров'яних тілець - еритроцитів, сприяє всмоктуванню заліза в кишківнику, підвищує рівень гемоглобіну в крові, регулює окисно-відновні процеси в організмі. Попри низьку вартість препарату, користь від Гематогену велика.

Залізодефіцитна анемія - патологічний стан, який супроводжується мікроцитозом і гіпохромією еритроцитів через нестачу заліза. Основна причина розвитку залізодефіцитної анемії - крововтрата. Лікування анемії проводять із застосуванням пероральних форм заліза.

Залізо в організмі зберігається у формі гемоглобіну, феритину, гемосидерину, міоглобіну, тканинних ферментів (гемових і негемових), транспортної системи заліза. Всмоктується залізо у дванадцятипалій кишці та верхньому відділі клубової кишки. Після всмоктування залізо перетворюється на трансферин, який відіграє роль транспортера і синтезується в печінці. Його всмоктування може знижуватися через застосування таніну, фосфопротеїну та деяких антибіотиків. Синтез трансферину залежить від кількості заліза, але за наявності хронічних захворювань ШКТ він різко знижується. Накопичення заліза відбувається у вигляді феритину (у гепатоцитах, макрофагах, кістковому мозку, еритроцитах і плазмі крові) і гемосидерину (у клітинах Купфера печінки та макрофагах).

Основною діючою речовиною препарату Гематоген є альбумін харчовий. Отримують його під час нагрівання незбираного молока, згущеного з цукром, крохмальної патоки, цукрового піску і ваніліну до 125 °С. Потім отриману суміш охолоджують до 60 °С і вливають у неї харчовий альбумін - порошок чистого гемоглобіну, який добувають із бичачої або свинячої крові.

Протипоказання

  • підвищена чутливість до компонентів препарату;
  • анемії, що не пов’язані з дефіцитом заліза;
  • порушення вуглеводного обміну.

Спосіб застосування

Батончики Гематоген приймають всередину.

З профілактичною метою призначати дітям з 2 років.

Підліткам та дорослим по 1-2 пластинки 2-3 рази на добу протягом 1-2 місяців

У період реконвалесценції після перенесеної залізодефіцитної анемії призначати по 2 плитки на добу протягом 2 місяців.

Особливості застосування

Рекомендується дотримуватися режиму дозування препарату.

Препарат слід з обережністю застосовувати пацієнтам, хворим на цукровий діабет.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Застосування препарату у період вагітності або годування груддю можливе тільки після консультації лікаря, який визначить співвідношення користь/ризик.

Діти

Дану лікарську форму призначати дітям віком від 2 років.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Немає даних щодо негативного впливу препарату на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Передозування

Про випадки передозування не повідомлялося.

Побічні реакції

Травний тракт: нудота, діарея.

В осіб з підвищеною чутливістю можливе виникнення алергічних реакцій. 

Гематоген може містити молоко, тому людям із непереносимістю лактози перед вживанням слід ознайомитися зі складом. Також у складі може міститися цукор або сахароза.

Умови зберігання

В оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Батончики Гематоген Ви можете купити в нашій онлайн-аптеці 911 за найдоступнішими цінами в Україні. Актуальна на Гематоген ціна вказана в каталозі сайту МІС Аптека 9-1-1.

Зверніть увагу!

Опис препарату Гематоген на цій сторінці — спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції/ій по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомлювальною метою і не має бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Гематоген: інструкція

Форма випуску: плитки, по 1 плитці (50 г) в плівці поліпропіленовій

Склад: 1 плитка містить альбуміну чорного харчового 2,5 г

Производитель: Україна

Динаміка цін на "Гематохелп гематоген з альбуміном та вітаміном С плитка 40 г Solution Pharm"

Гематоген ціна в Аптеці 911

Категорія препаратів Гематоген
Кількість препаратів у каталозі 3
Середня ціна препарату 28.17 грн.
Найдешевший препарат 20.50 грн.
Найдорожчий препарат 32.00 грн.
Промокод скопійовано!
Завантаження